Sada je: sub apr 27, 2024 9:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 545 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: pet feb 25, 2011 12:27 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
:?: :!: je napisao/la:
Siguran sam da svako ima nekog koga bi,ili je u nekom trenutku zivota pomislio, da ubije,ali strah od kazne - zatvorske ,osvetnicke,bozije ....ga je sprecila u tome.
Prosto je zaista,nema potrebe da se plasite(mo) bilo cega.


:shock: :?: :!:

Možda ipak ima potrebe da se nečeg malo uplašiš, recimo ovakvih poruka.

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: pet feb 25, 2011 2:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Ispadoh potencijalni ubica.
Bedak :cry:

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: pet feb 25, 2011 9:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Jes, strah je neophodan, a kvazistrah je virus.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: sub feb 26, 2011 11:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
Strah je dio ega, koji zna biti prijatelj isto onako kao i neprijatelj. Strah je stoga u određenim slučajevima pozitivan jer nas opominje na potencijalnu opasnost, i to je djelovanje naše vanjske ličnosti. Shodno tome, pozitivan je sve dok djelujemo iz nižeg spektra našeg bića, a postaje nepotreban i nešto čega se trebamo riješiti kad počnemo djelovati sa osvještenijih razina našeg bića. A to se događa onda kada smo postigli određeni nivo Svjesnosti radom na sebi i spoznavanjem suštine našeg bitka.

Tako da se može reći da je strah jednom pozitivan, drugi put negativan, ovisno od nivoa s kog djelujemo u svom svijetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: sub feb 26, 2011 12:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Mislim da se ovde mesaju pojmovi strah i oprez tj.razumno reagovanje.Strah treba unistiti u samom korenu.Strah je plasiti se zmije ili vrele plotne ,a oprez je reagovati u skladu sa situacijom.Pusti zmiju da ide svojim putem i nece te dirati,nemoj stavljati ruku na vreo sporet jer ce te boleti.Nemojte se plasiti,budite oprezni.Neko se uci na svojim,a neko na tudjim greskama ali samo ako se zeli nauciti.Sve je kvazistrah.

P.S.Partibrejkersi - ``Biraj``
...tek si krenuo ,a vec se pitas gde si
strah te zove da stanes,
svoju hrabrost sa sobom ponesi,
nedaj se lako,nedaj se lako...
Biraj svoj put...

Osnovni princip univerzuma je slobodna volja.Cak ni sivi nemaju pravo da nam to oduzmu.Mozes ovako ,a mozes i onako.

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Roswell
PostPostano: ned apr 17, 2011 9:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Ja imam jedno obicno pitanje.
Da li se ja (evo bas ja)trebam svega toga bojati?Kasiopejaca,Plejadaca,greysa,lizardda i kojih sve vise ne.
Ja duze vremena tako pratim takve stvari i citam o kojecemu i ja sam lud vise od toga!Totalna me plete panika i paranoja.!Neznam vise kako da zivim,cega da se bojim,cega ne.Sam u stanu ili kuci necu nikad moci zivjeti ,svjetla su mi konstantno upaljena u kuci ,a kad sam sam po noci isto tako i bez tablete nema sanse da zaspem.Nemogu vise tako zivjeti,nemogu se nikako opustiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Roswell
PostPostano: ned apr 17, 2011 9:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
magistar0 je napisao/la:
Ja imam jedno obicno pitanje.
Da li se ja (evo bas ja)trebam svega toga bojati?Kasiopejaca,Plejadaca,greysa,lizardda i kojih sve vise ne.
Ja duze vremena tako pratim takve stvari i citam o kojecemu i ja sam lud vise od toga!Totalna me plete panika i paranoja.!Neznam vise kako da zivim,cega da se bojim,cega ne.Sam u stanu ili kuci necu nikad moci zivjeti ,svjetla su mi konstantno upaljena u kuci ,a kad sam sam po noci isto tako i bez tablete nema sanse da zaspem.Nemogu vise tako zivjeti,nemogu se nikako opustiti.

Legendo, opusti se! :wink:
Čim ti određene stvari postanu jasne i taj strah će nestati.
To je strah od ne znanja...
Čitaš o svemu i svačemu pa je nomalno da se osjećaš nemoćnim, ali jedina stvar koja te vadi odatle si ti!

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Roswell
PostPostano: ned apr 17, 2011 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Da se nadovežem na post od Bajs-a, možda da pogledaš ove teme

viewtopic.php?f=7&t=590
viewtopic.php?f=7&t=117
viewtopic.php?f=7&t=1678

Laganini :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Roswell
PostPostano: ned apr 17, 2011 10:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Ma mislim kuzim to i da je sve u vezi neznanja.Ali evo da dam jedan primjer.Ti strahovi kod mene ne traju od jucer nego koliko se mogu sjetit od kad sam bio mali deckic.Uvijek sam razmislajo o tim ufo ovo ono i oduvijek sam uvjeren u postojanje istih ,ali koliko je to moje vjerovanje jos mi je strah od svega toga veci.Neznam kako da si sad percipiram to o neznanju sto si napisao !Mislim jel normalno da ja oduvijek hodam po ulici recimo po mraku i stalno se okrecem iza sebe jer mislim uh sad ce me nesto napasti ili povuci vucnom
Zrakom negdje ili tako nesto.Mislim nemogu ja sad to napisat onako kako bih mogao pricati o tome.Stalno iscekujem da ce mi se nesto desit ,nekakav susret bliske vrste koji mislim ako bi prezivio da bi zaista zavrsio na psihijatriji.Godinama citam ontome svemu pa i o svim tim teorijama urota i odavno sam uvjeren u autenticnost vecine i to me izludjuje vise.Neznam imam uzasan strah od aliena od vragova,vjestica,demona itd.I to me prati cijeli zivot i izludjuje me jer nemogu normalno zivjet i funkcionirat zbog toga.Mislimnevo za sad toliko a zao mi je sto nemogu sve to sto mi je u glavi napisat onako bas razumljivo jer nemogu naci rijeci.U glavi mi je kaos.Pokusavam pristupiti svemu istrazivacki i ide jedno vrijeme i onda pocnem razmualjat o tome da li u to ttrbam pocet i vjerovat.I tako sa milion tema a nemogu vjerovat u sve.Kazem najveci mi je problem sto bih htio znati vise cega se trebam bojat a cega ne.!Ma
Glupost jednom rjecju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Roswell
PostPostano: ned apr 17, 2011 10:12 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tablete za spavanje će ti pojačati strahove i to onako da ni sam ne znaš čeg se bojiš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Roswell
PostPostano: ned apr 17, 2011 10:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
magistar0 je napisao/la:
Ma mislim kuzim to i da je sve u vezi neznanja.Ali evo da dam jedan primjer.Ti strahovi kod mene ne traju od jucer nego koliko se mogu sjetit od kad sam bio mali deckic.Uvijek sam razmislajo o tim ufo ovo ono i oduvijek sam uvjeren u postojanje istih ,ali koliko je to moje vjerovanje jos mi je strah od svega toga veci.Neznam kako da si sad percipiram to o neznanju sto si napisao !Mislim jel normalno da ja oduvijek hodam po ulici recimo po mraku i stalno se okrecem iza sebe jer mislim uh sad ce me nesto napasti ili povuci vucnom
Zrakom negdje ili tako nesto.Mislim nemogu ja sad to napisat onako kako bih mogao pricati o tome.Stalno iscekujem da ce mi se nesto desit ,nekakav susret bliske vrste koji mislim ako bi prezivio da bi zaista zavrsio na psihijatriji.Godinama citam ontome svemu pa i o svim tim teorijama urota i odavno sam uvjeren u autenticnost vecine i to me izludjuje vise.Neznam imam uzasan strah od aliena od vragova,vjestica,demona itd.I to me prati cijeli zivot i izludjuje me jer nemogu normalno zivjet i funkcionirat zbog toga.Mislimnevo za sad toliko a zao mi je sto nemogu sve to sto mi je u glavi napisat onako bas razumljivo jer nemogu naci rijeci.U glavi mi je kaos.Pokusavam pristupiti svemu istrazivacki i ide jedno vrijeme i onda pocnem razmualjat o tome da li u to ttrbam pocet i vjerovat.I tako sa milion tema a nemogu vjerovat u sve.Kazem najveci mi je problem sto bih htio znati vise cega se trebam bojat a cega ne.!Ma
Glupost jednom rjecju.


Nešto slično sam pitao Jacka prije koju godinu :)
kaže čovjek : Znanje štiti
pitam ja:kakvo znanje?matematičko?prirodoslovno?
:rofl
joj, kad se sjetim tog pitanja :oops:

stari, činjenica je sljedeća-što više čitaš, to si informiraniji, što si više infor., to si osvješteniji,
što si više osvješteniji(već pogađaš) to si zaštićeniji.
Dakle,
Kasiopeja, Pledijanci, Castenada, Uspenski, Icke.....
svi oni čekaju da ti pomognu :)

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Roswell
PostPostano: ned apr 17, 2011 10:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Dosta strahova potiče iz raznoraznih vjerovanja.
Pa nećeš valjda život proživjeti u konstantnom okretanju?!
Odjebi to sve!!!
Drži se onoga što JESTE!
Ono što bi moglo biti neka ostane u toj domeni mogućnosti!
Ako u nešto trebaš vjerovati, onda si to ti!

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: ned apr 17, 2011 10:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Opa, izgubih se ja... :(
Moderatori rade radnje...
Odgovaram na temi na post koji u stvari više nije tamo
#-o

edit Evo ga zamnom :D

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Roswell
PostPostano: ned apr 17, 2011 10:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
magistar0 je napisao/la:
Ja imam jedno obicno pitanje.
Da li se ja (evo bas ja)trebam svega toga bojati?Kasiopejaca,Plejadaca,greysa,lizardda i kojih sve vise ne.
Ja duze vremena tako pratim takve stvari i citam o kojecemu i ja sam lud vise od toga!Totalna me plete panika i paranoja.!Neznam vise kako da zivim,cega da se bojim,cega ne.Sam u stanu ili kuci necu nikad moci zivjeti ,svjetla su mi konstantno upaljena u kuci ,a kad sam sam po noci isto tako i bez tablete nema sanse da zaspem.Nemogu vise tako zivjeti,nemogu se nikako opustiti.


Negdje sam citala da postoji 800 vrsta strahova.
Svi mi imamo strahove. Neke definirane a neke ne. Ali kako ih pobijediti? Kljuc rjesenja lezi u tome da za sve strahove treba traziti uzrok,a onda se suočiti sa istima.
Mislim da teorija ne pije puno vode. Za početak ti @magistre pokusaj da zivis sam, jer vidim da se toga bojis.
Zivim sama i ne vidim razloga za strah. Cak mi je i super.
Imam strah od paukova. Kad ga vidim odmah ga usisam. Nekad nisam smjela ni to. Nemam objašnjenja za taj strah.
Drugi strah mi je kad moram ustati rano po mraku da siđem niz svoju ulicu, ali me tada nije strah napasnika i ulicara, nego sve kontam da cu vidjeti nekog duha…no, niceg nema…U glavi ponavljam neke molitve i sigurna sam da me one stite, dakle nasla sam neko rjesenje, pa nadji ga i ti. Smisli nesto.
I da..manje gledaj horor filmove.

Eto.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: ned apr 17, 2011 11:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
E da ti budem iskren ,horore uopce ne gledam bas zbog takvih gluposti.
Evo recimo prije mjesec dana mi se desilo da sam buo dezuran na poslu po noci i tamo oko 3ili 4 ujutro sam lezao u sobi na krevetu i gledao tv.Odjednom mi se desilo da sam kao zadrijemao i u biti htio sam jesnoatavno u tom trenu se ono ustat i zapalit cigarrtu ili promijenit program i skuzio sam da sam svjestan svega oko sebe,onoga sto je bilo na tv u tim trenu ali ja sam bio paraliziran a oci su mi bile otvorene i kazem bio sam svjestan svega ali se nisam mogao pomaknuti.E sad ono sto mi se desilo u sljedecih par trenutaka me je onako malo kao potreslo.Uglavnom iza tog mog kreveta je dvosjed i dok sam se borio da se pokrenem osjetuo sam kao da netko sjedi iza mene n dvosjedu i odjednom mi je taj poceo pricat na nekom totalno cudnom jeziku,ono kao neki od mrtvih jezika je zvucalo i znam da sam to sve sto mi je pricao meni bilo potouno razumljivo i sve sam shvacao i kad sam se napokon uspio dobit i kad sam se odoaralizirao nisam se vise mogao sjetiti sta mi je pricao ali mi je jezik ostao ono u uhu.E sad ta vrsta paralize se meni desila jos 2 puta i to kad sam u sobi za reanimaciju lezao isto po noci i kao malo odmarao ali ta 2 puta nisam cuo nista.Prije 2 god mi se desilo kod kuce da sam isto spavao i odjednom sam otvorio oci i samo sam vidio kao neki oblak koji je isao prema meni onak velikom brzinom i dok je dosao do mene iz tog oblaka kao da je neka cudna silueta onako prema meni krenula i otvorila usta i onako kao wrauuu zvuk i nestalo je.Radi se o tome da ja nisam vidio nikakvo lice ,ali je imalo lice ako me mozete shvatit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: pon apr 18, 2011 8:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
magistar0 je napisao/la:
E da ti budem iskren ,horore uopce ne gledam bas zbog takvih gluposti.
Evo recimo prije mjesec dana mi se desilo da sam buo dezuran na poslu po noci i tamo oko 3ili 4 ujutro sam lezao u sobi na krevetu i gledao tv.Odjednom mi se desilo da sam kao zadrijemao i u biti htio sam jesnoatavno u tom trenu se ono ustat i zapalit cigarrtu ili promijenit program i skuzio sam da sam svjestan svega oko sebe,onoga sto je bilo na tv u tim trenu ali ja sam bio paraliziran a oci su mi bile otvorene i kazem bio sam svjestan svega ali se nisam mogao pomaknuti.E sad ono sto mi se desilo u sljedecih par trenutaka me je onako malo kao potreslo.Uglavnom iza tog mog kreveta je dvosjed i dok sam se borio da se pokrenem osjetuo sam kao da netko sjedi iza mene n dvosjedu i odjednom mi je taj poceo pricat na nekom totalno cudnom jeziku,ono kao neki od mrtvih jezika je zvucalo i znam da sam to sve sto mi je pricao meni bilo potouno razumljivo i sve sam shvacao i kad sam se napokon uspio dobit i kad sam se odoaralizirao nisam se vise mogao sjetiti sta mi je pricao ali mi je jezik ostao ono u uhu.E sad ta vrsta paralize se meni desila jos 2 puta i to kad sam u sobi za reanimaciju lezao isto po noci i kao malo odmarao ali ta 2 puta nisam cuo nista.Prije 2 god mi se desilo kod kuce da sam isto spavao i odjednom sam otvorio oci i samo sam vidio kao neki oblak koji je isao prema meni onak velikom brzinom i dok je dosao do mene iz tog oblaka kao da je neka cudna silueta onako prema meni krenula i otvorila usta i onako kao wrauuu zvuk i nestalo je.Radi se o tome da ja nisam vidio nikakvo lice ,ali je imalo lice ako me mozete shvatit.
Magistre, neznam dal si vidio ove teme, pa eto, procitaj malo ako zelis. Opisuje se ta paraliza u snu! Kod tebe je opet zanimljivo vrijeme u koje ti se dogadja, a koje je izmedju 3 i 4 po noci!

viewtopic.php?f=7&t=2270
viewtopic.php?f=7&t=199

Razumijem te u potpunosti i mogu ti reci da sam i ja prije par godina spavao sa poluupaljenim svjetlom, bas radi tih paraliza i nekih nocnih dogadjanja!
Imam osjecaj da su ta nocna dogadjanja neka prva prepreka u vracanju izgubljene ovce natrag u tor, tj. neka vrsta zastrasivanja u cilju odustajanja covjeka od potrage za sobom! Isto tako mozda je bitno shvatiti funkcioniranje ovog kazalista u kojem se trenutno nalazimo i ne uzimat sve pre emocionalno, nego se staviti u polozaj nekog promatraca i u takvim situacijama koje te zele izbaciti iz takta, ZNATI I NE DOPUSTITI da ti to netko radi, jer kad ti nestanu paralize, tj. kad ih odjebes pa ekipa shvati da nisu vise zanimljivi, mozes sa sigurnoscu ocekivati neku drugu epizodu u cilju izbacivanja iz takta i tako u nedogled! Izgubio sam se sad u pisanju, jer mi sve odlazi presiroko!
Uglavnom kad znas, ova recenica ima smisla "ma nemoj me jebati, jer znam sve tvoje poteze unaprijed i ne dopustam ti to".

Kad se malo skupim, probat cu ti napisati zbog cega za sad nemam vise paraliza, posto vidim da ti je to u ovom trenutku glavna preokupacija o kojoj se najvise brines!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: pon apr 18, 2011 10:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 12:21 am
Postovi: 35
Lokacija: Svemir
magistar0 je napisao/la:
E da ti budem iskren ,horore uopce ne gledam bas zbog takvih gluposti.
Evo recimo prije mjesec dana mi se desilo da sam buo dezuran na poslu po noci i tamo oko 3ili 4 ujutro sam lezao u sobi na krevetu i gledao tv.Odjednom mi se desilo da sam kao zadrijemao i u biti htio sam jesnoatavno u tom trenu se ono ustat i zapalit cigarrtu ili promijenit program i skuzio sam da sam svjestan svega oko sebe,onoga sto je bilo na tv u tim trenu ali ja sam bio paraliziran a oci su mi bile otvorene i kazem bio sam svjestan svega ali se nisam mogao pomaknuti.E sad ono sto mi se desilo u sljedecih par trenutaka me je onako malo kao potreslo.Uglavnom iza tog mog kreveta je dvosjed i dok sam se borio da se pokrenem osjetuo sam kao da netko sjedi iza mene n dvosjedu i odjednom mi je taj poceo pricat na nekom totalno cudnom jeziku,ono kao neki od mrtvih jezika je zvucalo i znam da sam to sve sto mi je pricao meni bilo potouno razumljivo i sve sam shvacao i kad sam se napokon uspio dobit i kad sam se odoaralizirao nisam se vise mogao sjetiti sta mi je pricao ali mi je jezik ostao ono u uhu.E sad ta vrsta paralize se meni desila jos 2 puta i to kad sam u sobi za reanimaciju lezao isto po noci i kao malo odmarao ali ta 2 puta nisam cuo nista.Prije 2 god mi se desilo kod kuce da sam isto spavao i odjednom sam otvorio oci i samo sam vidio kao neki oblak koji je isao prema meni onak velikom brzinom i dok je dosao do mene iz tog oblaka kao da je neka cudna silueta onako prema meni krenula i otvorila usta i onako kao wrauuu zvuk i nestalo je.Radi se o tome da ja nisam vidio nikakvo lice ,ali je imalo lice ako me mozete shvatit.



Imam prijatelja koji je imao paralize kakve ti spominješ. S vremenom je zbog raznih faktora imao više problema, nesvjestice, slabost, želučani problemi, problemi sa boli na području trupa, tj prsa, slabokrvnost. Prošao je medicinska ispitivanja i sistematske preglede. U nekim stvarima su mu liječnici i uspjeli pomoći.

Neredovito je spavao, bio je neuhranjen, koristio je puno kave, nije previše razmišljao o tome kada i što jede i pije.

Nakon što je promjenio način života (težnja prema usklađenom bioritmu) i prehranu, a pritom se iz centra preselio na periferiju i postao je fizički aktivniji, problemi su postupno nestajali. Recimo, kavu je potpuno izbacio.

Još malo pa će biti skroz OK, a ove paralize su isčezle.


Imao sam problema sa paralizama koje izazivaju jedan odvratan strah od mogućeg rasprsnuća krvnih žila u mozgu, a koje su bile popraćene sa kojekakvim vizualnim i akustičnim pojavama u misaonom toku.

S vremenom sam shvatio, osluškujući svoje tijelo, da je definitivno vrijeme da uskladim svoj bioritam tako da spavam redovito (sa težnjom prema tome da oko 22h idem spavati, a budim se oko 6-7h)) i da smanjim konzumiranje teina, a naročito kofeina, odnosno da ih koristim samo dok je dnevnog svjetla.

Paralize su mi isčezle.

Kofein djeluje tako da kratkoročno povećava krvni tlak, a tein tako da dugoročno povećava tlak.

Ma gle, dobar ležaj, zdrava hrana i bezalkoholni kokteli su prave stvari, izmeđuostalog, a ovo ostalo su voda, zrak i vatra.


:D 8) :wink:

_________________
MissLove 08080 MX


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: pon apr 18, 2011 9:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Pa kavu pijem povremeno,caj nekad,gazirano skoro nikad,ne pusim travu niti ista drugo.Hranim se izbirljivije,sad u zadnih 3 tjedana sam na nekoj maloj dijeti ,a inace izbjegavam losu hranu koliko mogu.Sto se tice fiz.aktivnoati tu sam slabiji a i radim svakako po 12 14 sati na dan uz to dezuram na poslu itd pa stoga kad i jeaam slobodan ne pada mi na pamet ici trcat ili nesto jer sam slomljen fiz.i psih.od posla.Jedna zena koja se bavi tako ezoterijom na neki nacin mi je rekla bas za taj put kad sam bio paraliz.i kad mi je netko iza mene pricao na tom jeziku kao mrtvom da je to bila vizija.I da kad bih naucio lucidno sanjat ili tako nesto da bih se mogao u tom trenu okrenut i ustat i vidjet tko je to i da bi mogao s njm i porazgovarat i pitat ga tko je i sta zeli.Sad eto valjda bi to trebalo pokusat naucit,ali zanimljivo je da mi je neki dan pricala moja doktorica koja ima sobu do mene da je ona prije nekog vremena u toj sobi gdje je njen krevet isto imala takvu vrstu paralize ,ali ona je vidjela sebe kako lezi u krevetu sto bi znacilo da je ona lebdjela iznad svog tjela pri plafonu sobe i gledala sebe u krevetu ,ali rekla je da je ona dok je to gledala vidjela pored sebe da uz krevet stoji nesto malo crno kao bice neko i da ju kao gleda i nesto kao prica u uho tako nesto.I onda je samo odjednom kao vratila se dolje u krevet i onda se uspjela probudit.Mislim stvarno ima svacega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: pon apr 18, 2011 10:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Uzrok može biti i prostor gdje boravis. Jesi oduvijek zivio na toj adresi? No, bez obzira gdje is zivio trebao bi da procistis prostor, tj. pozovi nekog reikistu neka ti to uradi. Ako ti je mrsko da trazis reikistu, onda cesto u svom domu pali mirisne svijece i štapiće. To cisti prostor tj upija negativnu energiju.
To sto se desilo toj tvojoj susjedi takodjer je jos jedan od dokaza da ta zgrada ima lošu ki energiju. Iz stana izbaci sve horor slike ako ih imas i provjetravaj ga cesto.
Zena koja se bavi okultnim stvarima a koja ti je rekla da bi trebo naucit lucidno sanjat je po mom misljenju pogriješila. Ti trazis pomoc i trebas pomoc jer te te stvari muce, proganjaju i tuzan si zbog njih. Ok je, treba se suočit sa strahom, jer tako ga možes prevazići, no, mislim da ne treba na takav nacin. No, ne znam kako je tekla konverzacija između vas dvoje i zasto ti je to rekla, tak da neću dalje.
Onda se ti fino nemoj zaustavljat samo na toj zeni, vec kreni dalje i pitaj i druge koji se bave tim stvarima, sta misle o tome, jer ovdje na forumu, tesko da ces naci svoj odgovor. Zato pokreni se….

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Strah i kako ga pobijediti
PostPostano: uto apr 19, 2011 9:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri mar 08, 2006 9:00 am
Postovi: 101
magistar0 je napisao/la:
Pa kavu pijem povremeno,caj nekad,gazirano skoro nikad,ne pusim travu niti ista drugo.Hranim se izbirljivije,sad u zadnih 3 tjedana sam na nekoj maloj dijeti ,a inace izbjegavam losu hranu koliko mogu.Sto se tice fiz.aktivnoati tu sam slabiji a i radim svakako po 12 14 sati na dan uz to dezuram na poslu itd pa stoga kad i jeaam slobodan ne pada mi na pamet ici trcat ili nesto jer sam slomljen fiz.i psih.od posla.Jedna zena koja se bavi tako ezoterijom na neki nacin mi je rekla bas za taj put kad sam bio paraliz.i kad mi je netko iza mene pricao na tom jeziku kao mrtvom da je to bila vizija.I da kad bih naucio lucidno sanjat ili tako nesto da bih se mogao u tom trenu okrenut i ustat i vidjet tko je to i da bi mogao s njm i porazgovarat i pitat ga tko je i sta zeli.Sad eto valjda bi to trebalo pokusat naucit,ali zanimljivo je da mi je neki dan pricala moja doktorica koja ima sobu do mene da je ona prije nekog vremena u toj sobi gdje je njen krevet isto imala takvu vrstu paralize ,ali ona je vidjela sebe kako lezi u krevetu sto bi znacilo da je ona lebdjela iznad svog tjela pri plafonu sobe i gledala sebe u krevetu ,ali rekla je da je ona dok je to gledala vidjela pored sebe da uz krevet stoji nesto malo crno kao bice neko i da ju kao gleda i nesto kao prica u uho tako nesto.I onda je samo odjednom kao vratila se dolje u krevet i onda se uspjela probudit.Mislim stvarno ima svacega.



Ne znam, koliko sam shvatila, radiš negdje gdje se ljudi reanimiraju, neka hitna ambulanta ili što?
Ne čudim se takvim pojavama - to su mjesta gdje duše nenadano ili nadano odlaze, ili odlaze nečijom ili svojom greškom ili možda ne - možda planirano, možda se neke od njih s astralnih razina javljaju , pokušavaju nešto poručiti...
Takvi dodiri s astralnim razinama nisu neuobičajeni - potrebno je bez straha shvatiti poruku!
Samo što je lakše reći nego izvesti!

p.s. Meni je doista smiješno na koji se način anesteziolozi (barem ovi koje ja znam) iz mogućnosti zadira u astralnu razinu putem njihovog posla! Zanimljivo bi bilo da ih se i tome uču na klasičnoj medicini!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 545 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 100 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz