Sada je: sub apr 27, 2024 6:51 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet apr 06, 2006 8:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Zoky ni jedno ni drugo ni treće.
Danas sam bio na jednom predavanju u splitu o religijama, i cijela priča isusa kao spasitelja i taj cijeli sistem je kopiran od horusa i drugih božanstava što znači da je i sama priča oko isusa a možda i sam isus priča a ne ličnost.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 06, 2006 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Sutra u Večernjem listu izlazi besplatan prilog National Geographica (na hrv.jeziku) - Judino evanđelje.

Mora biti da im je baš stalo da što šire čitateljstvo pročita to evanđelje (još izlazi petkom - kada se zbog TV programa proda najviše primjeraka novina u tjednu) :-s

National Geographic, koji baš i nije pojam jeftinoće, sutra će nad obdariti nečim besplatnim.
Dakle uz jutarnju kavu :rr:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 06, 2006 9:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
Esperio Max

Polako,pogledacemo stvari i iz drugog ugla.


Pa to te ja pitam 8)

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 06, 2006 11:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
National Geographic, koji baš i nije pojam jeftinoće, sutra će nad obdariti nečim besplatnim.


I baš mislim da bi se trebali i zapitati zašto oni to sad čine... hehe!?

Možda je National Geographic postao OPD i dolazi sa 4. denziteta?!? Oh, oni su već prešli "na drugu stranu"??? Hehehehee!!! Kad hoće tako nešto lijepo i besplatno dati ljudima... heheh!

Ziher...

:wink:

Citat:
A ja opet, zar je zivot u vjecnoj patnji zivot ????


Zokyca... zašto bih bio u vječnoj patnji?!? Pa recimo, trenutno ja uopće ne patim. I ne želim patiti. Pate oni koji tako odaberu.

Opet - vidiš sad i drugu neku percepciju istog problema? Ima nas raznovrsnih... hehe!

Ionak su sve samo - lekcije koje učiš tokom svih tih "života"... patio ti ili ne.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 12:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Crystal Dream je napisao/la:
Citat:
Esperio Max

Polako,pogledacemo stvari i iz drugog ugla.


Pa to te ja pitam 8)

Pa ko da sam ja odrastao sa Kasiopejcima pa moram da ih branim.
Ja sam procitao Kasiopejce i idem dalje da citam druge stvari a ti ih jos nisi procitao tako da brkas neke stvari.Ja sam ti samo rekao gde gresis.
Jel znas naprimer da su oni sami rekli da je 70% transkripata tacno?Jel znas da je Frenk koji je glavni za kanalisanje ustvari bio u sluzbi reptila?
Zasto?Pa zato sto je to takodje i za njih izvor informacija.Ali pohlepa je zaslepljujuca.

Iz kog ugla sad hoces da diskutujemo?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 1:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Citat:
Ionak su sve samo - lekcije koje učiš tokom svih tih "života"... patio ti ili ne.

Pa slazem se al to mozes prekinuti, te lekcije, te odskociti monooogo, dakle kao kad si dobar djak pa odma preskocis par razreda kuzis i onda nemoras ovdje samonom raspravljati hehehe, jednostavno budes vise biće :-)

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 2:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
Esperio Max

Pa ko da sam ja odrastao sa Kasiopejcima pa moram da ih branim.


Zasto da ih branis ? Zar ih ja napadam ?

Citat:
Ja sam procitao Kasiopejce i idem dalje da citam druge stvari a ti ih jos nisi procitao tako da brkas neke stvari.


A ja vidis citam paralelno sa Kasiopejom i masu drugih stvari. I sta sad ?
Jesi ti uopce procitao neke moje prijasnje postove na temu Kasiopeje ??? Ocito nisi, jer da jesi sad ne bismo trosili vrijeme na stvari koje nemaju nikakve veze sa onime sto sam napomenuo u samom naslovu ovog topica.

Citat:
Ja sam ti samo rekao gde gresis.


Nisi rekao apsulutno nista. Rekao si samo cinjenicu koja je proistekla iz CT.

Citat:
Jel znas naprimer da su oni sami rekli da je 70% transkripata tacno?


Prvi glas. Znas, ja ovu temu ni slucajno nisam otvorio da raspravljamo o onih 30 posto. Pa jel ti covjece uopce citas moje postove ???????? Pa jel ja pisem na turskom ili sta ????? Pa o cemu ja i pisem sve ovo vrijeme ? Alo ! Upravo zelim da se rasprave neke anomalije izmedju C`s i ostalog materijala. Citaj malo pazljivije sto sam napisao i u kom kontekstu. Samo, uzalud rasprava ako jedino iz cega mozes izvlaciti zakljucke su transkripti.

Citat:
Jel znas da je Frenk koji je glavni za kanalisanje ustvari bio u sluzbi reptila?
Zasto?Pa zato sto je to takodje i za njih izvor informacija.Ali pohlepa je zaslepljujuca.

Iz kog ugla sad hoces da diskutujemo?


Iz niti jednog, posto si u korijenu promasio bit onoga o cemu sam pricao ( a nije da sam se bas nejasno izrazio ). Ovako ispada da ja napadam trenskripte a ti ih branis, sto je odvodjenje u dijametralno suprotnom smijeru i cistom gubitku vremena.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 3:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Upravo zelim da se rasprave neke anomalije izmedju C`s i ostalog materijala.

O 4D govore Kasiopejci,Ra i Donosioci zore.Ko jos govori o 4D a da ti znas?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 11:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Jel znas da je Frenk koji je glavni za kanalisanje ustvari bio u sluzbi reptila?



Stvarno? A zar nema on kao direktan kanal sa kasiopejcima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 12:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Pa Kasiopejci komuniciraju i sa reptilima.Oni su OPS kao i mi,ali nisu sam djavo pa da treba sve da ih pobijemo. :)
Samo su jedan nivo visi od nas.

Mada iako im kazu da ce im sve ovo propasti reptili ipak i dalje nastavljaju sa planovima.Kao sto rekoh pohlepa je strasna stvar.

Mislim da je i reptilima bitno sta ce reci Kasiopejci jer oni vide sve a reptili vide samo u okviru perioda izmedju dva talasa.U trenutku kada dodje talas mi imamo izbor gde cemo dalje a reptili zele da znaju kako cemo razmisljati.Borba izmedju dobra i zla je uvek bila u nama.Samo sto smo mi uvek ostajali uz zlo iliti OPS.Jer se nama svidja OPS,a prihvatiti OPS znaci prihvatiti reptile.Ko zna,mozda su od svih 4D OPS bica oni i najbolji?
Pa nije nam bas toliko lose.

Da li ces biti OPS ili OPD nije ni bitno.Jer postoje samo lekcije.Zato kazem da nije bitno da li ste OPS ili OPD da biste presli na 4D vec da li ste ste naucili sve lekcije u ovom 3D.A to znaci sve lekcije u okviru ovih 300 000 godina a ne koliko ste naucili u sadasnjem zivotu.Mozda su bas oni koji sada najvise znaju u prethodnom zivotu najmanje znali,pa im je ovo poslednja sansa da nauce nesto.Svako ima svoj put.Samo sto ima tezih i laksih puteva.Ko ne nauci nesto sada naucice kada krene da se uvodi NWO.

E sad,usled dolaska talasa stvari se dovode u balans.Previse je ovde bilo negativne energije pa sada dolazi pozitivna.Internet je primer pozitivne energije.Internet je sinergija svih nas.Neka bica imaju telepatiju,a mi imamo internet.Bitan je slobodan protok informacija.Sve ostalo su nijanse. :wink:


P.S.Vau,nijedan citat! 8)

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 12:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
Esperio Max


P.S.Vau,nijedan citat! 8)


I nijedna tvoja misao. Sve se ovo procita na Kasiopeji. Previse jednostrano gledas na stvari i zato ne zelim ulazit u rasprave jer nema smisla. Sad procitaj opet svoj zadnji post i reci mi - vidis li dogmu u njemu ???????

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 12:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Esperio Max je napisao/la:
Citat:
Upravo zelim da se rasprave neke anomalije izmedju C`s i ostalog materijala.

O 4D govore Kasiopejci,Ra i Donosioci zore.Ko jos govori o 4D a da ti znas?


Sve su to isti entiteti sa razlicitih tocaka transmisije :!: O 4D govori masa drugih izvora samo pod drugim imenima. Uvjeren sam da izmedju nas i 4D postoji prijelazno razdoblje.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 12:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Khm, po meni je 70 % zajeb, jer amo ovako.
Čuo sam za neku ženu gabrijelu koja kanalizira ni manje više nego boga i osnovala je svoju zajednicu.
Pa dobro, pošto smatram da ona kanalizira reptila, isto tako smatram da je kasiopeja isto kanaliziranje reptila, ako se ne slažete s ovim onda treba konstantirati da gabrijela stvarno kanalizira boga i da je isus bio mesija jer tako njen kanal tvrdi.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 12:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
GameDeveloper je napisao/la:
Khm, po meni je 70 % zajeb, jer amo ovako.
Čuo sam za neku ženu gabrijelu koja kanalizira ni manje više nego boga i osnovala je svoju zajednicu.
Pa dobro, pošto smatram da ona kanalizira reptila, isto tako smatram da je kasiopeja isto kanaliziranje reptila, ako se ne slažete s ovim onda treba konstantirati da gabrijela stvarno kanalizira boga i da je isus bio mesija jer tako njen kanal tvrdi.


Evo, imamo tri misljenja koja se razlikuju :wink: Ja sam pobornik channelinga i volim Cassiopaeu, ali smatram da je mnogo stvari krivo protumaceno. Ali mislim da ne moram to ponovno pisat. Napisao sam na ovom topicu sve sto sam htio, pa ko se slaze - slaze, ko ne - ne :wink:

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 2:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
@ CD

Moje je misljenje da je ova teorija o 4D koju su rekli Kasiopejci logicna.I slazem se sa njom dok ne naidjem na neko bolje objasnjenje.

Koje je tvoje misljenje?Sta si ti saznao preko onih Tetrinih vezbi o 4D,reptilima,NWO ili bilo cemu?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 3:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Esperio Max je napisao/la:
@ CD

Moje je misljenje da je ova teorija o 4D koju su rekli Kasiopejci logicna.I slazem se sa njom dok ne naidjem na neko bolje objasnjenje.

Koje je tvoje misljenje?Sta si ti saznao preko onih Tetrinih vezbi o 4D,reptilima,NWO ili bilo cemu?


Esperio, otvorio sam novi topic na tu temu. Na zalost, stvari koje sam saznao, barem vecinu stvari, ne zelim davati van jer bi malo tko ovdje to mogao prihvatiti :wink: I nisam sve shvatio samo preko Tetrinih vjezbi.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 3:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pa da, ima nekih stvari za koje se esperio najbolje sam uvjeriti i pogledati, jer iako se ovdje bavimo takvim temama, neke stvari su tako...khm da kad bi mi sad vama ovdi pričali koji niste vježbali ili što već bi ispalo skoro isto ko da ja sad idem nekog kršćanina ubjedit da svjetom vladaju reptili.

Informacije su dostupne, netreba te nitko tjerati ali najbolje da sam provjeriš.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 3:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Informacije su dostupne, netreba te nitko tjerati ali najbolje da sam provjeriš.

Ali Crystal neda nista:
Citat:
Na zalost, stvari koje sam saznao, barem vecinu stvari, ne zelim davati van jer bi malo tko ovdje to mogao prihvatiti


"neke stvari su tako..." daleko od nas.Pa jesu.Ovo je sve hipoteticko razmisljanje,sto se tice talasa i 4D.Promene dolaze,a kakve videcemo sami.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 2:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ja sam probao neke osnovne vježbe i ne rade kod mene. Neznam, kod nekih radi. Sad, da li imam kakav interni program koji mi to sprečava...

4 D je jako sličan sistemu kompjutera. Kako je Chaos Engine pisao... hard disku, memoriji, virtualnim svjetovima... sve je to jako zanimljivo. Na kompu možeš mijenjat vrijeme, zeznut tako neke programe koji imaju trial 30-tak dana... i broje pomoću tog virtualnog internog sata. Postoje instalateri - programi koji instaliraju druge programe. Stavljaju ih na mjesto i kad obave posao - više ih nema. Deaktiviraju se. I opet se pojave kod deinstalacije tog programa. A u međuvremenu, nisu aktivni.

Ovo je samo moja opservacija, ništa ne generaliziram niti ne tvrdim da svima ili nikome djeluje ili ne. Opet, vidim da je izgleda individualnost u pitanju i da ovisi od osobe do osobe.

Zapamtite: NISMO svi jednaki. Svatko ima drugačije "performanse".

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 12, 2006 10:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Pa ovo je odlicna tema, steta da je ljudi ne vide odmah jer je na drugoj strani.

Valjda kada postanemo svesni 4. denziteta, jednostavno cemo preci, kao kroz ogledalo ili vrata, ili taj talas....

Mada ponekad kao prosle nedelje, kao da smo vec tamo...a lepo je...

Eto tako mi nesto doslo da razmisljam o tome :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 85 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz