Sada je: sub apr 27, 2024 1:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 227 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: sub sep 26, 2009 4:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 26, 2009 3:53 pm
Postovi: 2
imam jedan veliki problem,pa ako bi mi itko mogao pomoći,naime prije nekoliko mjeseci su mi se počele događati neke čudne pojave...pa sam nakon nekog vremena pomislila da sam čak i opsjednuta,išla sam kod svećenika na razgovor,a on je rekao da su to možda duhovi,al ja ne vjerujem...proganja me neka osoba,pa mislim da je to vezano za telepatiju ili nešto takvo,a najgore od svega je to što neznam tko je ta osoba,predstavio se lažno kao osoba koju sam nedavno upoznala i znam da to nije ta osoba...spominjao je sve što mi se događalo u prošlosti,sve je znao o meni,pa i najmanju sitnicu...i još sad uvjek me proganja taj frajerov glas,tog frajera sam znala čuti u crkvi...u početku je to bilo užasno jer uopče nisam bila svjesna okoline,okolinu nisam doživljavala,nekad ne bi znala što radim,poslije bi nešto znala napraviti,a kasnije se nisam mogla ni sjetit toga...mogao je mijenjat glas,imati glas kao ja,neka osoba koju ja znam,mogao je imat glas kao bilo koja druga osoba,znao mi je prijetit,pa je govorio o nekim nagradama ako nešto napravim,uvjek mi je davao neke savjete,navečer bi imala strahove da nisam mogla spavat,počela bi odjednom plakati,mogao mi je i mijenjat oblik lica,pa sam i zato mislila da sam opsjednuta...al s tom osobom sam razgovarala ko sa bilo kojom osobom,u sobi su mi se nekad znale pomicat zavjese,znao je sve o meni...i na kraju više uopće neznam kaj da napravim,kom da se obratim...moji starci su mislili da sam luda zbog tih strahova....a neznam ni točno kad se to dogodilo,znam datum kad je počelo,al mislim da je to počelo ranije...sad se to malo smirilo,al opet ta osoba mi smeta,ne pušta me na miru...pa ako netko zna nekaj o tome nek mi pomogne.. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: sub sep 26, 2009 6:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
crnaaa je napisao/la:
mogao mi je i mijenjat oblik lica

wtf? :-k

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: pon sep 28, 2009 6:31 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
crnaaa,
ne znam kako bih ti mogao pomoći osim da s tobom diskutujem.Kontam da ako nastaviš da pišeš i ako se probaš fokusirati da ispričaš svoju priču jasnije, nekim redosljedom i detaljnije da će ti to pomoći barem da se sabereš. Trenutno mi djeluješ rasejano, što ne mora da znači da jeste tako nego te ja takvu doživljavam čitajući tvoj post.

Meni se događale slične pojave ali je razlika u intenzitetu tih pojava i odsustvu pomeranja predmeta.Čuo sam ''glas'' na primjer no vrlo brzo sam ga odbio.Štaviše jednom sam mu dopustio da me ''vodi'' no čim je njegov govor poprimio za mene neadekvatan ton odmah sam se obračunao sa njim.Naime, moja volja je jača od bilo kog ''glasa'' i bilo koje ''pojave''.Tako da takva vrsta manipulacije, a ja sam shvatio da jeste manipulacija, nije urodila plodom te nisam potpao pod uticaj nekog ''glasa''. Išutirao sam mnoge van iz uma koji su me probali porobiti nije bio samo ''glas''. Više ih nema. No, postoje mnogo perfidniji ili lukaviji načini manipulacije. Najperfidniji način jeste preko umetanja misli tako da ih smatramo svojima. E to je teška kategorija ali se može uočiti. Najbitnije je što više se truditi u uočavanu negativnih misli. Npr. misli koje te nose ka tome da se osjećaš kao žrtva koja ne može da se odbrani ili misli tipa da si ti nešto kriva zbog sadašnjih događa ili misli da si opsjednuta te da ti tu ništa ne možeš da uradiš i slično.Svrha jeste kontrola i potčinjavaje. Ne može niko da ima kontrolu nad tobom pa čak i da ti u glavi pjeva hor. Jeste da ti nije lako sada to stoji ali ti hoću reći ...To je samo manipulacija da ti pomisliš da si bespomoćna.Ko god i što god manipuliše s tobom cilj je potčinjavanje tebe, odnosno duše. Niko ne može da posjeduje tvoju dušu.Ona je dio tebe i nikog drugog. Ona je tvoj najjači saveznik.Kontam da je to što ti se dešava pokušaj manipulacije pa bila to čak i manipulacija tvog uma.

S obzirom koje si riječi koristila, pokušavam te ''čitati'' između redova ili osjetiti, kontam da su te čudne pojave više pokušaj nametanja vođstava ''sa strane'' nego tvoja iluzija.Premalo si opisala a ono što sam pročitao mi liči na ''spoljne'' manipulacije i zastrašivanja sa ciljem da se slomije tvoja volja koju očigledno posjeduješ.Ti si tu manipulaciju opisala kao telepatiju i vezala si je za određenu ''osobu'' iako ne znaš ko bi to mogao biti. Počela si da tražiš pomoć i naišla si na neadekvatne odgovore za tebe tipa duhovi i sl.Cijela situacija u kojoj se nalaziš jeste takva da te se natjera da se zbližiš na neki način sa tim ''glasom'', da on postane tvoj vodič jer kao nemaš kud, jer te kao niko neće razumijeti i shvatiti.Kao cijeli svijet je protiv tebe i slične fore. E pa nije cijeli svijet protiv tebe i ima ko bi te mogao razumijeti :D

Znači pokušava te se slomiti sa tim dešavanjima.Ovdje je nebitno u ovom trenutku ko ili što stoji iza toga.Vjerovatno ćeš nadoći sama sa rješavanjem tog problema. Ono što jeste bitno je da se ne bojiš, glas je tu i šta ti može? Može biti dosadan, zahtjevati ovo ili ono, može da ti prijeti (pokušaj ubacivanja straha da bi te dezorijentisao), da ti ne da spavati (tako se iscrpljuje i pokušava oslabiti volju, neispavana si, nemaš snage pa je teško boriti se ) ali to je samo glas i kad tad ćeš se sukobiti sa njim i izbaciti ga van.Bilo da ti pomogne neko stručan (ne znam takvog da ti preporučim ali postoje) ili da probaš sama, može se izbaciti...Nastavi da pišeš, da komuniciraš i da čitaš ono što tebi paše.Vidim da ti je kolos predložio neke teme i smatram da bi ih trebala pročitati ili kreni po svom nahođenju.Znanje štiti a ovo nije neka trula fraza.Znanje možeš zaista steći čitanjem a potom još više kroz iskustvo, suočavajući se sa teškoćama.

Vjeruj sebi, odnosno toj unutrašnjoj sili, ja sam je nazvao volja, koja ne dozvoljava da te bilo šta skrši.I ma šta god se desilo imaj jedno na umu.Ti nisi LUDA. A takođe još jedno, ovdje ćeš naći i podršku i razumijevanje a možda i pomoć ako se pomoći može riječima ili smajlijima :hug: :love8: :mrgreen: (ovaj zeleni je moj omiljeni)

No na kraju ti se sama boriš.I ja sam se borio sam.Uvijek sam.Niko ne može nositi moj krst umjesto mene ali je velika utjeha što ima ljudi koji su mi dali nade, saslušali me, bodrili, :hug: . Voljan sam da te saslušam jer razumijem gdje se nalaziš i sa čime se boriš iako nam iskustva nisu ista.Takođe ne mogu ti ponuditi neki recept kako da se odbraniš tipa neke ''znakove'', ''mantre'' ili ''štitove''.Ja sam našao recept u hodu, kroz borbu da sačuvam sebe a to sam definiso kao volja. Ne dam na sebe!!! To je borba na život ili smrt, e sa tolikom sam se silinom unio! Ne dam!!! Na kraju, kroz takva iskustva sam došao do saznanja da imam tu volju i ne trpim manipulaciju kroz nekakve ''glasove'' i slične ''događaje''. Mogu se upecati na ovo ili ono ali čim skontam da mi se radi o ''glavi'' (bolje reći duši :angel4: ) pa bila to manipulacija koju je proizveo moj um odma' rješavam cijelu stvar najnemilosrdnije, ma koliko bila bolna po mene.

:hello2:

:read: :love5: :love3:



bad.ass je napisao/la:
crnaaa je napisao/la:
mogao mi je i mijenjat oblik lica

wtf? :-k


Maybe this ?

Citat:
Gledao sam u ogledalo, fokusiran, i vidjeo mijenjanje lica.To jeste bilo moje lice ali je blago izmijenjeno, izraz je drugačiji u odnosu na uočenu ''ličnost'' a bilo ih je jasnih četiri, dva su vrlo upečatljiva.Ono što sam skontao da te uočene energije nisu poželjne i da bi ih valjalo razgraditi.


E sad ima tu i jedna kvačica bad.ass...Dolazim, kroz dosadašnja iskustva, na to da su da neke unutrašnje a naročito vanjske ''pojave'' vrlo moguće samo manipulacije.Postoji težnja ka olakoj interpretaciji nekih ''pojava''. Postao sam obazriv naročito na pojave ''s vana'' ili sve ono što nije rezultat svjesnog rada na sebi . Sve što dolazi ''s vana'', bilo to nalet energije u meni, ''glas'', ''slučajni'' experiment kojeg sam eto tako izveo ( pa dobio odgovor kao u mom gornjem primjeru, preko ogledala ), odnosno ''pade mi na um'' pa da probam dešavanja, znakovi, sinhroniciteti, lucidni snovi, valjaju biti dooobro istrešeni tj. proanalizirani. Skontao sam da se na njih se ne smije kačiti ni po kom osnovu, emotivno, intelektom, 'vako ili 'nako... tipa smatrati ih kao neke ''potvrde'', odluta se lako ili se brzo sklizne u vlastitu ''važnost''.
Znači dešavaju se ''čudna'' iskustva a kontam da će ih biti još, no otklanjam iz sebe taj ''sudbinski'' značaj ili ''wow, vidi šta mi se desilo'' impresije. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: pon aug 02, 2010 10:13 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 13, 2010 8:54 pm
Postovi: 3
Postoje sfere uticaja odredjenih osoba koje pokusavaju da dominiraju sa nama ali mi smo ti koji znamo i odlucujemo kuda idemo i sta slusamo. Ima nekoliko odbrana protiv predatora to je u najvecoj mjeri nasa masta i nasa energija koju unosimo u borbu, zapamtite jedno da svaka rijec nosi energiju kako je izgovorite, da svaki postupak nosi snagu to nase podsvjesno zna ali svakodnevno bombardiranje informacijama ,slikama utice na nas a najvise utice nase neznanje o odredjenim stvarima. Mi koji smo na putu moramo nastaviti jer to je jedini nacin da spasimo sebe i svoju dusu(sustinu). Svako mora da nadje resenje za sebe a da ne prihvata razna ideje i resenja koja kod njega mozda nece biti uspjesna i nece rijesiti problem koji ima.

Borim se svaku noc sa njima to je moje nasljedje koje imam, svaku vece se budim preznojen i znam da je borba bila teska ali se je ne sjecam, zato radim razne mantre koje i vizualizacije preko dana da bih mogao da se oduprem nocu. To mi nekada pomaze jedna od mantri ja mac kojim sjecem oko sebe te pipke neg. energije i radim ih svaki dan, postoji i crna plahta koju prekrivam osobu od koje sumljam da mi krade energiju u stvari to je predator u njemu koji hoce da se hrani.Tesko je ali boriti se mora i to citav zivot pogotovo na ovim nasim prostorima koji su puni zla i teske nesrece.Primjetio sam kada uradim borbu sa macem danas oko 5 puta a za to mi ne treba puno vremena, u snu kada me napadnu mac mi je u rukama i dovoljno je dva zamaha da me napuste vjerovatno to uradim mehanicki ali znam da dobro spavam i da se ne znojim vise.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: ned aug 08, 2010 10:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Japanski samuraj je posjetio Zen majstora, tražeći odgovore na pitanja koja su ga mučila već neko vrijeme.
"Što želiš znati?" upitao je majstor.
"Reci mi da li raj i pakao postoje?"
"Ha!" podsmjehnu se majstor prezirnim tonom. "Zašto misliš da bi mogao razumjeti takve stvari? Ti si samo jedan obrazovani, brutalni vojnik. Nemoj trošiti moje vrijeme svojim smiješnim pitanjima."
Samuraj se smrznuo od šoka. Nitko ne govori sa samurajem na takav način. To znači trenutnu smrt. Povećavajući napetost, Zen majstor nastavi, "Da li si previše glup da razumiješ ono što sam upravo rekao? Prestani trošiti moje vrijeme i odlazi odavde!" vikne.
Samuraj je eksplodirao od bijesa. Kao munja se uhvatio mača, mašući preko majstorove glave da ga ubije. U djeliću sekunde prije nego što se mač spustio do glave, samuraj ga je čuo kako govori: "To su vrata u pakao."
Samuraj se sledio. Shvatio je poruku. Njegov vlastiti bijes je bio taj koji bi mu donio pakao. Zen Majstor - kao što je uobičajeno među najvećim zen učiteljima - je riskirao svoj život kako bi nešto objasnio. Nakon pauze i dubokog uzdaha, samuraj je spremio svoj mač. Ponizno se naklonio, pun poštovanja, pa čak i strahopoštovanja.
"A to", nasmiješi se majstor," su vrata u raj".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: sri nov 09, 2011 9:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 09, 2011 8:54 pm
Postovi: 1
Dobro vece ... evo ovako ,javljam se vama za jednu pomoc ,naime ,muz mi je u zatvoru i ne vidjam ga po mesec dana ,niti ga cujem ...hocete li mi pomoci ,cula sam da postoji nacin komunikacije preko misli ,tj da makar pomislimo jedno na drugo ... kako se to radi ??? unapred zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: sri nov 09, 2011 10:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 4:02 am
Postovi: 86
malamala je napisao/la:
Dobro vece ... evo ovako ,javljam se vama za jednu pomoc ,naime ,muz mi je u zatvoru i ne vidjam ga po mesec dana ,niti ga cujem ...hocete li mi pomoci ,cula sam da postoji nacin komunikacije preko misli ,tj da makar pomislimo jedno na drugo ... kako se to radi ??? unapred zahvalna


<3


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: čet nov 10, 2011 9:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
malamala je napisao/la:
Dobro vece ... evo ovako ,javljam se vama za jednu pomoc ,naime ,muz mi je u zatvoru i ne vidjam ga po mesec dana ,niti ga cujem ...hocete li mi pomoci ,cula sam da postoji nacin komunikacije preko misli ,tj da makar pomislimo jedno na drugo ... kako se to radi ??? unapred zahvalna
Potrazi po forumu temu o otvaranju treceg oka (obavezno obrati paznju na "skalper") i telepatiji...hey, imas srece, evo ti jedan brzinski provjereni recept aka vidoviti Smiljan sa neta, dok ne pronadjes ovo gore:

Mjeseceva mentalna komunikacija

(autor ne preuzima nikakvu odgovornost zbog mogucih ozljeda kod primjene ove komunikacije)
Potrebni sastojci:
- extradjevicansko najkvalitetnije maslinovo ulje (dodaje se zbog smanjenja trenja)
- pola litre jabucnog octa - ekstra kvalitetnog (zbog mirisa i dezinfekcije)
- 1 senf i 1 majoneza (daju kompaktnost smjesi)
- perje 3 mlada pileta (sluzit ce kao male ekstrasenzibilne antenice kod komunikacije)
- čavlići/rajsnedle (napravice rupice za perje - citaj male ekstrasenzibilne antenice)
- ekstra ljuti čili u prahu (dodaje se zbog boljeg osjecaja rada entenica)
- jedan lonac (malo veci od velicine glave)

Potrebno vrijeme i mjesto:

Mjesto - bukova šuma sa najmanjim nagibom od 15 stupnjeva (po mogucnosti u blizini neke bolnice ili ambulante).
Vrijeme - ponoc, puni mjesec, dan nije bitan

Prvo se na papir napise namjera, tj. sto se htjelo napraviti ovim postupkom i stavi u kuvertu (za potrebe hitne pomoci), koja ce se kasnije uzeti u sumu. Oko 11 sati navecer, maslinovo ulje se stavi u lonac i zagrije na cca 150 stupnjeva, doda jabucni ocat, čavlići, dobro promjesa i ostavi tako oko 10 minuta da se smjesa malo ohladi. U malo ohladjenu smjesu (ne manje od 100 stupnjeva), dodaje se senf, majoneza i čili u prahu, lagano mjesajuci, tako da smjesa postane kompaktna. U tako prirpremljenu smjesu na kraju se dodaje perje, malo promjesa (perje nesmije omeksati) i cim prije sa loncem i smjesom ode u bukovu sumu. U sumi se odabere najnize bukovo drvo, kuverta sa opisom postupka se stavi pokraj njega na vidljivo mjesto, napravi na drvu X kao cilj (moze nozem ili necim slicnim), i uspne se 10 do 15 metara paralelno sa odabranim drvetom. Napomena: sve to treba raditi dovoljno brzo da smjesa ostane vruca. Kad ste se stacionirali u toj poziciji 10 do 15 metara iznad odabranog bukvog drva, provjerite da je prostor od Vas prema drvetu cist, bez prepreka i barem jednom probajte odtrcati do drveta. Ako je sve u redu i uvjerili ste se da nema prepreka izmedju Vas i bukovog drveta, stavite lonac sa smjesom na glavu i odjurite glavom prema naprijed u smjeru drvetu. Ako ste uspjeli pogoditi X na bukovom drvetu (ako ne, ponovite cijeli postupak drugom prilikom), smjesa ce odraditi svoje, antenice ce sjesti na svoje mjesto i spremni ste za "Mjesecevu mentalnu komunikaciju"!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: čet nov 10, 2011 6:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 07, 2011 10:15 pm
Postovi: 88
:rofl

_________________
-Slobodni smo da podjemo gdje zelimo i budemo ono sto jesmo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: pet nov 11, 2011 12:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
malamala je napisao/la:
Dobro vece ... evo ovako ,javljam se vama za jednu pomoc ,naime ,muz mi je u zatvoru i ne vidjam ga po mesec dana ,niti ga cujem ...hocete li mi pomoci ,cula sam da postoji nacin komunikacije preko misli ,tj da makar pomislimo jedno na drugo ... kako se to radi ??? unapred zahvalna



Ukratko, najvjerojatnije neces moci osim ako ostatak svog zivota ne posvetis kako neki kazu samorealizacijom, prosvjetljenjem i sl...
To sto ti govoris je telepatija koju vecina nas nemoze koristiti s ovakom malim stupnjem svjesnosti i u ovako zakrzljalim tijelima za takve a i jos druge "nadnaravne" sposobnosti.
Tracak toga mozes primjetiti u banalnim situacijama gdje ti kroz glavu prodje neka rijec gdje ju netko u sljedecoj recenici ponovi ili pjevas u sebi pjesmu a sljedecu sekundu netko do tebe pocne fuckat istu. Vjerojatno ti se dogodilo i to da si pomislila na dragu osobu a ona te je kroz par tenutaka nazvala :)
Sva ljudska bica su povezana samo nas nacin percepcije i razina svijesti onemogucuje da to i uvidimo.
Najbolje sto sada mozes je da pokusas usredotociti misli na nesto pozitivno o toj osobi i da budes svjesna da u bujici misli u tvojoj glavi nisu sve misli tvoje nego je tu sigurno i koja njegova.
Zapamti kakve su ti misli prolazile kroz glavu pa kad se iduci put cujes ili vidis muza upitaj o cemu je on razmisljao pa usporedi sve skupa..

:occasion5: :hello2:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: pet nov 11, 2011 11:40 pm 
Gordan je napisao/la:
malamala je napisao/la:
Dobro vece ... evo ovako ,javljam se vama za jednu pomoc ,naime ,muz mi je u zatvoru i ne vidjam ga po mesec dana ,niti ga cujem ...hocete li mi pomoci ,cula sam da postoji nacin komunikacije preko misli ,tj da makar pomislimo jedno na drugo ... kako se to radi ??? unapred zahvalna
Potrazi po forumu temu o otvaranju treceg oka (obavezno obrati paznju na "skalper") i telepatiji...hey, imas srece, evo ti jedan brzinski provjereni recept aka vidoviti Smiljan sa neta, dok ne pronadjes ovo gore:

Mjeseceva mentalna komunikacija

(autor ne preuzima nikakvu odgovornost zbog mogucih ozljeda kod primjene ove komunikacije)
Potrebni sastojci:
- extradjevicansko najkvalitetnije maslinovo ulje (dodaje se zbog smanjenja trenja)
- pola litre jabucnog octa - ekstra kvalitetnog (zbog mirisa i dezinfekcije)
- 1 senf i 1 majoneza (daju kompaktnost smjesi)
- perje 3 mlada pileta (sluzit ce kao male ekstrasenzibilne antenice kod komunikacije)
- čavlići/rajsnedle (napravice rupice za perje - citaj male ekstrasenzibilne antenice)
- ekstra ljuti čili u prahu (dodaje se zbog boljeg osjecaja rada entenica)
- jedan lonac (malo veci od velicine glave)

Potrebno vrijeme i mjesto:

Mjesto - bukova šuma sa najmanjim nagibom od 15 stupnjeva (po mogucnosti u blizini neke bolnice ili ambulante).
Vrijeme - ponoc, puni mjesec, dan nije bitan

Prvo se na papir napise namjera, tj. sto se htjelo napraviti ovim postupkom i stavi u kuvertu (za potrebe hitne pomoci), koja ce se kasnije uzeti u sumu. Oko 11 sati navecer, maslinovo ulje se stavi u lonac i zagrije na cca 150 stupnjeva, doda jabucni ocat, čavlići, dobro promjesa i ostavi tako oko 10 minuta da se smjesa malo ohladi. U malo ohladjenu smjesu (ne manje od 100 stupnjeva), dodaje se senf, majoneza i čili u prahu, lagano mjesajuci, tako da smjesa postane kompaktna. U tako prirpremljenu smjesu na kraju se dodaje perje, malo promjesa (perje nesmije omeksati) i cim prije sa loncem i smjesom ode u bukovu sumu. U sumi se odabere najnize bukovo drvo, kuverta sa opisom postupka se stavi pokraj njega na vidljivo mjesto, napravi na drvu X kao cilj (moze nozem ili necim slicnim), i uspne se 10 do 15 metara paralelno sa odabranim drvetom. Napomena: sve to treba raditi dovoljno brzo da smjesa ostane vruca. Kad ste se stacionirali u toj poziciji 10 do 15 metara iznad odabranog bukvog drva, provjerite da je prostor od Vas prema drvetu cist, bez prepreka i barem jednom probajte odtrcati do drveta. Ako je sve u redu i uvjerili ste se da nema prepreka izmedju Vas i bukovog drveta, stavite lonac sa smjesom na glavu i odjurite glavom prema naprijed u smjeru drvetu. Ako ste uspjeli pogoditi X na bukovom drvetu (ako ne, ponovite cijeli postupak drugom prilikom), smjesa ce odraditi svoje, antenice ce sjesti na svoje mjesto i spremni ste za "Mjesecevu mentalnu komunikaciju"!


Dobri naš Maestro-Mi ti se divimo!!! :cry: :rofl :rofl :rofl


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon mar 11, 2013 2:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Vratio se ja..donekle. Uzeo malu pauzu, koja i nije gotova al ajd.

Sjenko je napisao/la:
Mentalna masturbacija i je kupanac sa svinjama.


E vidiš sjenko, bez da su mnogi mentalno masturbirali i svršavali svojim umovima nebi sada imao tu čast sjediti pred kompom i nebi imao tu previlegiju imati toliki pristup svakakvim bitnim informacijama. Nego bi bio u špilji i jeo kukce i crtao blatom i svojom krvljom svakakve životinje po zidovima. Nemoj zaboraviti to. Zar ne znaš da univerzalna svijest več mnogo milijardi godina mentalno masturbira okolo svake subatomske čestice i svakog atoma univerzuma da bi umno masturbirajući i dozvolila da tvoji atomi sada postoje u ovoj formi? prema tome budi zahvalan mentalnoj masturbaciji jer bez toga ni nebi bilo postojanja.

Ja sam npr. jako zahvalan što sam jako rano počeo mentalno masturbirati, mnoge dane i noći su prolazile a ja stalno i stalno mentalno masturbirao, bez toga danas bi bio jedna obična budala, tražio bi cure, išao bih van u klubove sa cajkama i svakim vikendom ko jedna obična pijandura jedva došao do svoje kuće. Hvala bogu na mentalnoj masturbaciji!! Šta bi ljudska rasa bez toga? šta bi svemir bez toga? šta bi ja bez toga i šta bi ti bez toga?

Prema tome, tko je što se toga tiče prava svinja - oni koji blatom pljuvaju po tome, ili oni koji ne cjene ono što im i dozvoljava postojanje? znaš kako se kaže, svinja je onaj koji prljavi bisere. Šta bi život bez uma i razmišljanja? A nekoje stvari se fizički niti ne mogu 'opipati' ako na to misliš. Četvrta dimenzija nam je dobrim djelom izvan onoga što je nama dostupno. Samo možda nekoja iskustva su takva da se dođe blizu nekojih stvari. Ali dobro, totalno ne bitna tema bez ikakve koristi pa nema razloga da odgovoriš na ovo.

Catandy, mislim da nije teško za vidjeti da su životinje u istoj dimenziji kao i mi. Savršeno kao i mi mogu postojati i kretati se u trodimenzionalnom prostoru. A to što jedna mala životinjica možda nema toliku svjesnost i što nije svjesna ovolikog širokog spektra realnosti kao što smo mi ne znači baš mnogo. Ti to promatraš iz perspektive denziteta, nivoua svjesnosti kakvi su opisani u ra materijalu i u kasiopejskom materijalu, ali to nije sasvim točno niti sam govorio o tome. Ja sam govorio o čisto matematičkom i geometrijskom opisu više dimenzije koja se i poklapa sa mnogim iskustvima ljudi. Neko dvodimenzionalno biće te naravno ne bi moglo povrijediti, nema šanse. I ti bi imao problema nauditi nekom greysu ili demonu. I oni bi imali problema isto napraviti nekom koji živi u 5D-u, kada ih ni ne mogu vidjeti za početak, kao što mi ne vidimo ni njih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon mar 11, 2013 6:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Sirius91 je napisao/la:
Vratio se ja..donekle. Uzeo malu pauzu, koja i nije gotova al ajd.

E vidiš sjenko, bez da su mnogi mentalno masturbirali i svršavali svojim umovima nebi sada imao tu čast sjediti pred kompom i nebi imao tu previlegiju imati toliki pristup svakakvim bitnim informacijama. Nego bi bio u špilji i jeo kukce i crtao blatom i svojom krvljom svakakve životinje po zidovima. Nemoj zaboraviti to. Zar ne znaš da univerzalna svijest več mnogo milijardi godina mentalno masturbira okolo svake subatomske čestice i svakog atoma univerzuma da bi umno masturbirajući i dozvolila da tvoji atomi sada postoje u ovoj formi? prema tome budi zahvalan mentalnoj masturbaciji jer bez toga ni nebi bilo postojanja.

Ja sam npr. jako zahvalan što sam jako rano počeo mentalno masturbirati, mnoge dane i noći su prolazile a ja stalno i stalno mentalno masturbirao, bez toga danas bi bio jedna obična budala, tražio bi cure, išao bih van u klubove sa cajkama i svakim vikendom ko jedna obična pijandura jedva došao do svoje kuće. Hvala bogu na mentalnoj masturbaciji!! Šta bi ljudska rasa bez toga? šta bi svemir bez toga? šta bi ja bez toga i šta bi ti bez toga?

Prema tome, tko je što se toga tiče prava svinja - oni koji blatom pljuvaju po tome, ili oni koji ne cjene ono što im i dozvoljava postojanje? znaš kako se kaže, svinja je onaj koji prljavi bisere. Šta bi život bez uma i razmišljanja? A nekoje stvari se fizički niti ne mogu 'opipati' ako na to misliš. Četvrta dimenzija nam je dobrim djelom izvan onoga što je nama dostupno. Samo možda nekoja iskustva su takva da se dođe blizu nekojih stvari. Ali dobro, totalno ne bitna tema bez ikakve koristi pa nema razloga da odgovoriš na ovo.


Mentalna masturbacija je super stvar za svijet fizikale, ali sve više, apstraktnije svjetove zagađuje i od njih radi splačinu. Imaš pravo, ovaj svijet je stvoren na bazi mentalne masturbacije, zato i je takav kakav je, pun grešaka. Bez mentalne masturbacije, bio bih ono što zapravo jesam.

I btw, nema ništa loše u tome da tu i tamo ideš van, piješ i tražiš cure, jer je i to dio života ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon mar 11, 2013 9:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Moras i da trazis cure burazeru, to je jedna od zivotne mudrosti :), isto kao i traganje duhovnosti.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Zadnja izmjena: susuru; uto mar 12, 2013 2:16 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto mar 12, 2013 1:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Sjenko je napisao/la:
Mentalna masturbacija je super stvar za svijet fizikale, ali sve više, apstraktnije svjetove zagađuje i od njih radi splačinu. Imaš pravo, ovaj svijet je stvoren na bazi mentalne masturbacije, zato i je takav kakav je, pun grešaka. Bez mentalne masturbacije, bio bih ono što zapravo jesam.

I btw, nema ništa loše u tome da tu i tamo ideš van, piješ i tražiš cure, jer je i to dio života ;)


Zar nebi bilo točnije i logičnije da je svijet ovakav kakav je, sotonova wc školjka kako ja to volim nazivati, zbog manjka razmišljanja i znanja u ljudima? razmisli malo.

Ne privlače me te stvari niti malo. Nikad ni nisu, never had any biznis with that kind of stuff. :dontknow: zapravo vidim čisto zlo u tim stvarima.. od kuda ti ovo da je to dio normalnog života? čisti sotonistički rak i bolest.. al eh, valjda ne vidimo svi isto


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto mar 12, 2013 3:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Svijet je takav kakav je jer je graden na pogresnim postavkama i konceptima. Oni pak nastaju mentalnom masturbacijom, utoliko mass mediji i obrazovanje poticu istu. Jesi ikad cuo pricu da je najvece majstorstvo "grabezljivaca" to sto su nam dali svoj um?

Iz iskustva ti govorim ovo za "normalan zivot". Ako to ne prozivis, neke zelje u tebi nikad nece biti zadovoljene i zauvijek ce te progoniti. Bar je u vecini slucajeva tako, mozda si ti jedan od onih rijetkih kojima to netreba.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto mar 12, 2013 3:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
A gle, to sve dolazi iz jednog bolesnog uma koji mentalno masturbira bolesne stvari. I kako nešto nekome može dati svoj um? mislim da bi bilo točnije da imaju kontrolu nad našim umom ili da su ko-kreatori njega.

I baš tako, nemam potrebe jednostavno sa takvim stvarima imati posla. Nemam opčenito ništa protiv prošetati negdje gdje je mirno ili sjesti negdje ili sa nekim i čisto porazgovarati o nekim stvarima ali ovo što večina radi je jednostavno u mojim očima čisti zao debilizam pod lažnim imenom 'zabava'. Ne znam, vidim npr. moju sestru kako sa takvom ekipom ide van.. vidim slike iz tih raznih klubova, čitam na forumu šta ti ljudi govore i čisto osjetim koja je tu kolektivna energija u pitanju.. totalno mi se zgadi. Pa koliko i sam imam 'iskustva' sa curama i opčenito sa onime što ljudi zovu ljubavlju.. kakve to ima veze sa time? obična ovisnost o blizini nekoga ili čisto da se kao ego netko ne osjeća samim. Totalno nešto što je u mojim oćima totalno lažno i također zlo jer je dio onoga što nekoga drži zarobljenog u ovoj paukovoj mreži. Jednostavno izbjegavam i tražim svoje mjesto u nekim drugim stvarima. Šta da velim na to sve.. najbolje ništa, ovo ipak nije tema za to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto mar 12, 2013 5:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Sjenko je napisao/la:
Svijet je takav kakav je jer je graden na pogresnim postavkama i konceptima. Oni pak nastaju mentalnom masturbacijom, utoliko mass mediji i obrazovanje poticu istu. Jesi ikad cuo pricu da je najvece majstorstvo "grabezljivaca" to sto su nam dali svoj um?

Iz iskustva ti govorim ovo za "normalan zivot". Ako to ne prozivis, neke zelje u tebi nikad nece biti zadovoljene i zauvijek ce te progoniti. Bar je u vecini slucajeva tako, mozda si ti jedan od onih rijetkih kojima to netreba.

``Narcis i Zlatousti`` :thumbup:

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 13, 2013 12:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Sirius91 je napisao/la:
A gle, to sve dolazi iz jednog bolesnog uma koji mentalno masturbira bolesne stvari. I kako nešto nekome može dati svoj um? mislim da bi bilo točnije da imaju kontrolu nad našim umom ili da su ko-kreatori njega.


Raznorazni živi eterični implantati kroz koje kanaliziraju sve potrebno. Sama vjerojatnost da će čovjek doći da stanja svijesti u kojem ga može pojmiti, a kamoli nadići, je ništavna. A prvi koraci prema tome su da prestaneš mentalno masturbirati.

Sirius91 je napisao/la:
I baš tako, nemam potrebe jednostavno sa takvim stvarima imati posla. Nemam opčenito ništa protiv prošetati negdje gdje je mirno ili sjesti negdje ili sa nekim i čisto porazgovarati o nekim stvarima ali ovo što večina radi je jednostavno u mojim očima čisti zao debilizam pod lažnim imenom 'zabava'. Ne znam, vidim npr. moju sestru kako sa takvom ekipom ide van.. vidim slike iz tih raznih klubova, čitam na forumu šta ti ljudi govore i čisto osjetim koja je tu kolektivna energija u pitanju.. totalno mi se zgadi. Pa koliko i sam imam 'iskustva' sa curama i opčenito sa onime što ljudi zovu ljubavlju.. kakve to ima veze sa time? obična ovisnost o blizini nekoga ili čisto da se kao ego netko ne osjeća samim. Totalno nešto što je u mojim oćima totalno lažno i također zlo jer je dio onoga što nekoga drži zarobljenog u ovoj paukovoj mreži. Jednostavno izbjegavam i tražim svoje mjesto u nekim drugim stvarima. Šta da velim na to sve.. najbolje ništa, ovo ipak nije tema za to.


Pa dobro, vrijeme će ti pokazati. Pogotovo što se žena tiče, u svakom od nas leži komanda koja nas tjera da se kroz suprotni (ili isti spol :mrgreen: ) tražimo i nije nikakva duhovna sramota imati takve porive, dok god oni nemaju tebe. I to je iz više razloga, kod mnogih je taj razlog čista prokreacija, no postoje pojedinci koji tek kroz nesebično davanje drugome mogu spoznati ljubav, a to nema veze sa egom i ovisnosti. Bez iskustvene spoznaje ljubavi, nema napretka, koliko god ti oštar i izvježban um imao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 13, 2013 12:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Sjenko je napisao/la:
Raznorazni živi eterični implantati kroz koje kanaliziraju sve potrebno. Sama vjerojatnost da će čovjek doći da stanja svijesti u kojem ga može pojmiti, a kamoli nadići, je ništavna. A prvi koraci prema tome su da prestaneš mentalno masturbirati.


Ne samo to, postoji i jedna gora varijanta koliko mi se čini, čini mi se da postoji i neka vrsta simbioze uma tako da bi ono "dali su nam svoj um" bilo i bukvalno istinito.

@Sirius91, dobro pišeš, govoriš dosta tačnih stvari - međutim imam utisak da ti koncepti i ideje koje iznosiš nisu u potpunosti sazrele kod tebe, ne u smislu nezrelosti rečenica i značenja stvari koje prenosiš nego:

Probaću pojasniti ovako: Recimo da neko ko nikada nije video more pronađe lepu, uramljenu sliku mora. Dopadne mu se slika, jako je lepa i sve to - ali je nesrećom zameni za pravu stvar, i počne misliti kako je slika mora zapravo more - jer je čuo od nekoga kako je to more, i vidi i sam da ima neke karakteristike onoga što je čuo da more jeste. A onda počne i mahati tom slikom ljudima pred nosom i ubeđivati ih kako je to more, eto ga, drži ga u ruci - na osnovu slike koju je video može dati određene podatke o moru, recimo - more je plavo, ima neke izbočine (talase), na vrhovima se nalazi neka bela penasta stvar, i tako dalje. Neki mu poveruju i počnu ga gledati kao mesiju, neki pomisle kako je taj čovek video more pa sad putem slike pokušava da objasni drugima ponešto o moru, dok treći koji su prošli tu fazu a možda su pri tome i sami videli pravo more umesto njegove fotografije znaju da taj čovek iako govori neke tačne stvari - suštinski pojma nema i zamenio je fantaziju proisteklu iz ehoa, slike stvarnosti za pravu stvar.

Pored toga što će povući i neke povodljivije druge ljude za sobom, i dovesti ih do slike mora objašnjavajući je njima kao "prave stvari" - napraviće i jako veliku štetu i sebi i drugima, jer će fragmente znanja o moru, delimično predstavljene putem slike zameniti za stvarnost, prestati pokušavati da zaista vidi more i ostatak života posvetiti proučavanju slike, dok će mu "sledbenici" i ostali ljudi koji mu govore "wooooooooooow kako si ti pametan, naš veliki guru" tu poslužiti kao potvrda sopstvene deluzije kako nešto zna. Naravno, neki su prošli tu fazu bez da su i sami videli more pa znaju prepoznati takvo ponašanje, i to kristalno jasno i bez trunke sumnje, a neki su more i sami videli i dobrano proplivali njime - ali ovi zadnji su u velikoj, velikoj manjini - tako da njih ne vredi ni pominjati :D

Misliće da je na moru, da ga je našao, a u stvari neće napraviti ni korak dalje, jer će zbog iluzije kako je našao i kako zna, potvrđene od strane ljudi koje je ni sam ne znajući da to radi uspeo "prevariti", biti zadovoljan time, samim tim preskočiće neophodne korake, neophodan put koji bi ga jednom doveo do prave stvari. Što ne znači da na osnovu slike neće doći do nekih istinitih informacija - ali će biti nekompletne. Kad proba objasniti nešto nekome kome je jasno da je video samo fragment tog puta ka moru, i sa kog aspekta objašnjava karakteristike mora - biće im u najmanju ruku smešan

Eto, to je u stvari jednim delom ta mentalna masturbacija - nesvesno, ili polusvesno samozadovoljavanje nad slikom mora umesto odlaska na dotično, koje pri tome i inhibira taj "odlazak na put". Zato ti Sjenko govori kako je prvi korak prestati sa time :thumbup:

Nemoj preskakati korake, i menjati iluziju znanja o nečemu za pravu stvar. Za deset godina ćeš sebe dovesti u situaciju da moraš trčati nazad na delove puta koje si mislio da si već prošao da bi krpio rupe u sopstvenom znanju i neophodnom iskustvu - a nećeš imati uslova da to učiniš jer su uslovi za određena iskustva postojeći samo u nekim životnim razdobljima, ili pre nekih drugih iskustava, nećeš imati izgrađen dovoljno dobar temelj sa kojeg bi mogao doseći onaj zaključak koji bi ti otkrio more u potpunosti, jednostavno rečeno, imaćeš rupe u znanju. Stvarno, govorim ti iz ličnog iskustva - nemoj sebe dovoditi u takvu situaciju. Nije prijatno :D

A koraci - verovao ili ne, oni se nalaze upravo u tom životu iz kojeg se sklanjaš, pa i jurenju cura i odlasku u kafane. Ako ništa drugo, da naučiš bez trunke sumnje zašto to ne da ne treba raditi - nego izbalansirati i raditi na ispravan način. Nemoj me pogrešno razumeti ovde, nemam nameru da ti popujem - samo ti iznosim moje viđenje stvari. Možda grešim, nisam ni ja moreplovac ;) U stvarnosti, većina nas ovde tek uči da živi - i prvo treba tu umetnost i plemenitu veštinu savladati, a tek onda krenuti u otkrivanje tajni univerzuma - iako se življenjem na ispravan način upravo to i postiže.


:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 227 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 31 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz