Sada je: sub apr 27, 2024 8:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet apr 15, 2005 6:27 pm 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
Hvala Sofija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 15, 2005 8:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Dado, wellcome in the REAL world, i pomalo sa svime ovim, za sve ovo treba vremena i strpljenja.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Theta talasi
PostPostano: čet maj 05, 2005 9:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 11, 2005 12:40 pm
Postovi: 10
Lokacija: Nish
Sta oznacavaju theta talasi ?
Njihovo postojanje se moze utvrditi uz pomoc EEG-a ...
Da li su oni pozitivni [vise stanje svesti] ili negativni [programirana osoba] ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 05, 2005 1:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pa to se i radi dok spavaš, pa kad malo proučite uvidjeti ćete da se 90 % otmica događa upravo dok spavate......, čudni i bizarni snovi mogu biti pokazatelj programiranja ili pokušaj provale u um.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 05, 2005 2:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Kad spavamo mi smo u delta tj. ispod 4Hz. Naravno, to podrazumijeva da najmanje 2x dnevno prolazimo kroz theta fazu, neposredno prije nego što zaspemo i neposredno prije buđenja.

Theta faza je faza tzv. transa, koji je preduslov za svaku vrstu programiranja/re-programiranja uma.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 05, 2005 8:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ja sam imao pokušaja provale par puta, neznam jesu li uspjeli u tome, samo znam da me nisu uspijeli zaplašiti, a svaki put sam se izvuka iz gužve, no kako su se počeli učestalo javljati, jedna poznata osoba sa zone mi je preporučila ljubičasti štit te simol tetrahedrona, jer inače kod mene prvo čačkaju po umu pa me onda pokušavaju otet, uspijeli su par puta dok nisam reka stop.
Evo vam jedan čisti primjer......, ulazim u neku prostoriju gdje vidim crnu mačku kako jede samu sebe.....tj jede svoje iznutrice.....
Jednom kada je zagustilo......opet su pokušali......ono standarno.....paraliza i gubitak svijesti u snu koji je nerealno realan....., samo zadnji put sam zamislija taj štit i uspija se nasilno probuditi u roku od 2-3 sekunde......., čisto jedan primjer, možda malo van teme......

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 05, 2005 10:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Alternativna stvarnost, to se i meni znalo dogodit par puta, ne baš na takav način ali slično, već se pričalo ovdje o kolektivnom buđenju zbog povećanja frekfrencije ove planete, nisi jedini, ovakve stvari sve više ljudi doživljava.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 05, 2005 10:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
DjVu ( iliti dežavu po vuku... ) izgleda da se približavanjem vala matrica raspada i sve više ljudi doživljava stvari koje su im se ili dogodile ili će se tek dogoditi. Kako vrijeme kao linearno i ne postoji, mi se istovremeno povezujemo sa svojim drugim "Ja" u drugom vremenu/prostoru i doživljavamo takva iskustva. I kako smo svjesniji, lakše se povezujemo sami sa sobom u drugim vremensko/prostornim dimenzijama i doživljavamo takve stvari. Izgleda da će to uskoro postati sasvim normalno.
Ne uzbiđujte se zbog takvih stvari, bit će toga jako puno i puno "čudnijih" stvari će vam se dešavati. Bez panike. Nemojte poludjeti, već prihvatite mogućnosti dešavanja apsolutno SVIH događaja, onih koje se bojite, one koje bi željeli, one koje ste već doživjeli... itd. Bit će materijalizacija raznih entiteta, pa ako vidite realnu crnu mačku kako jede sama sebe - nije to ništa strašno. Preklapanje drugih realiteta s našim. ionako se sve paralelno dešava u ovom prostoru - izgleda da ima 144 paralelnih "svjetova" i beskonačno mnogo realnosti.
Ludilo, ha? U trenutku prolaska vala- svi se preklapaju i bit će zanimljivo. Pa platili smo "karte u prvim redovima" nekada u 5. denzitetu ( ne svi - ima i warriorsa i ostalih...), odnosno izabrali smo da to doživimo. Svi zajedno. Jupiiiiiii.... Jedva čekam... iako sam svjesan da tada mogu napustiti svoje tijelo ( smrt ), ali mi neće biti žao jer se to ne doživljava svaki dan... hehehee !!! Ako "preživim" čeka me sasvim novo područje - nepoznati zakoni - super avantura u 4. denzitetu !!!

Hehehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 06, 2005 12:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 11, 2005 12:40 pm
Postovi: 10
Lokacija: Nish
Hvala na odgovorima.

A ko su ljudi koji u budnom stanju imaju theta talase ?
Da li su to prosvetljene osobe koje se dugo bave onostranim ili, pak, psihosomatski bolesnici ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 06, 2005 12:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jack, ako prijeđem u 4 denzitet...tj preživim sve, tebe ću prvog potražiti :) 8), i streamera i grunfa, bit će mi dosadno bez vas gore...... :wink:

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 06, 2005 4:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Haha, drago mi je ovo za čut... i ja bih vas sve volio vidjeti u 4. denzitetu. Samo imamo sad jedan mali problem: tko zna kako ćemo izgledati, naime moći ćemo mijenjati svoj izgled po želji. Ali opet, vjerojatno ćemo moći komunicirati s bilo kime, ali neznam kako ćemo se naći... možda po genetskoj strukturi...? Naime, kod prelaska ćemo zaboraviti većinu ovoga ovdje... neznam jel ću se moći sjetiti uoće foruma, vaših imena, kompjutera, svog imena... tko zna.

Uskoro ću postati jedan dio iz Valerian-ovih Matrix knjiga o tome kako se dešava taj prijelaz u viši denzitet. Jakoooooo zanimljivo, kad prevedem, postat ću ovdje na forum. Mislim da će pomoći mnogima da se ne zeznu i ne naprave neke moguće "gluposti" kod prelaza, pa se ne uspiju održati u 4. denzitetu, već se "vrate" opet u ovaj 3. Tamo smo prvih "2 godine" kao bebe kad se rode ovdje... nećemo baš nešto znati o tome što nas okružuje, ali... - uskoro ću prevesti tekst u cjelosti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 06, 2005 7:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
Ako treba pomoci u prevodu samo javi..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 06, 2005 10:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo preveo sam - stavit ću kao post u temu DENZITETI

:wink:

Evo i linka na Znanju: http://www.val.hr/znanje/transformacija.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 06, 2005 11:41 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Mislim da ne bi trebali na sva «čudna dešavanja» gledati kao na znakove ludila ili otmice. Takvih dešavanja će biti sve više i više u narednom periodu.

Interesantno je da se u uz pomoć vježbi može zadržati svijest i ostvariti theta faza. Neki to mogu i prirodno dok danas postoje i kojekve pomoćne aparature. Ukoliko čovjek zadrži svijest i ostvari theta fazu rada mozga, on može «otići» na bilo koju tačku u vremenu-prostoru. To je danas poznato kao «remote-viewing». Čini mi se da sam pisao nešto o tome pod temom «Letači».

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 07, 2005 7:14 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 11, 2005 12:40 pm
Postovi: 10
Lokacija: Nish
Ja sam radio 4 puta EEG na VMA u Beogradu i utvrdjeno je postojanje theta talasa u budnom stanju.
Prema reakciji lekara to nije cest slucaj, zar ne ?
[Pokusali su da me ubede da sam spavao :) ]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 15, 2005 11:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 11, 2005 12:40 pm
Postovi: 10
Lokacija: Nish
Kako bih ja mogao da te theta talase koji su mi urodjeni da iskoristim za put kroz vreme :D ili slicne onostrane sposobnosti ? :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 16, 2005 11:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Srbinda je napisao/la:
Kako bih ja mogao da te theta talase koji su mi urodjeni da iskoristim za put kroz vreme :D ili slicne onostrane sposobnosti ? :shock:


:shock: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 16, 2005 1:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Srbinda,

možda je korisnije prvo upoznati objektivnu realnost ovdje i sada?!

U vezi remote viewing, ovdje imaš neke informacije:

http://www.probablefuture.com/

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 20, 2005 8:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Srbinda je napisao/la:
Kako bih ja mogao da te theta talase koji su mi urodjeni da iskoristim za put kroz vreme :D ili slicne onostrane sposobnosti ? :shock:


A da se raspitaš kod ovih? Njima je izgleda putovanje u prošlost mačji kašalj :lol:

http://www.damanhur.hr/Vremeplov/vremeplov.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: BrainWve Generator
PostPostano: pet jul 08, 2005 7:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Pogledajte , pa napasite svoja misljenja da li je istina ili laz,i pre svega da li je uopste sigurno? ---> http://www.bwgen.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 98 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz