Sada je: sub apr 27, 2024 11:34 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 8:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Raspravljali smo vec o ovakovim umotvorinama.

Moje misljenje je da su takove naprave vrlo opasne jer tko zna kakove informacije oni mogu ubaciti i to mi ne cujemo ali nas mozak to registrira.
Valovi su opasni, ako oni tvrde da se mozes sam hipnotizirati vjerojatno mogu napraviti da pocinis i samoubojstvo, odes i ubijes nekoga i slicno.
Ne tvrdim da se ne moze postici stanja koje oni navode ali medalja ima dvije strane.

No, svatko odlucuje za sebe.


Zadnja izmjena: Grunfer; pet jul 08, 2005 9:09 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 8:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
vidio probao slusao
smatram krajne opasnim zbog nepoznavanja efekata
reakcije su bile svakakve od bolova do konfuzija
ali i dobrih osjecaja
svejedno
to je vrlo nesigurno podrucje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 1:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
NAcin na koji radi naprava je teoretski sasvim moguc i ako je tako sasvim koristan ako izuzmemo cinjenicu da je poanta doci do kontrole bez pomoci izvana jer te pomoc izvana cini slabijim iznutra dugorocno. Treba nac oslonac iznutra uvijek.
Ali ovako za neke kratkorocne ciljeve smtram takve stvari korisnima. E sad sta i dal on ima u sebi to je drugo pitanje. Mozda da a mozda ne. Ja osobno bas ne vjerujem.

A i da vjerujem gdje smo onda.
Nemoj gledat TV, ne bulji u monitor sad dok ovo citas, ne slusaj radio, ne prislanjaj glavu uz mobitel ni bilo kakvu slusalicu jer sve to ima medij za sirenje bas onakvih valova kakve u slicnom obliku mozes primati i preko ovog uredaja.

O hrpi drugih valova i elektromagnetskoj zagadenosti da ne pricam. Ti danas na kugli zemaljskoj tesko mozes nac mjesto koje je van dometa tih valova.
Cemu onda prodaja na sitno?

Uostalom ako te to muci a zelis tako nesto napravi svoj vlastiti uredaj. Treba ti nesto sta ce rezonirati na Schummanovoj frekvenciji.
To ne bi trebao biti problem poseban pa kad to napravis eksperimentiraj i obavijesti nas. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 09, 2005 6:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 14, 2005 11:36 pm
Postovi: 11
http://www.mindmodulations.com/

http://www.syneticsystems.com/

http://www.wilddivine.com/

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 09, 2005 11:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
Dado,

Imas klinca i nista ti vise ne treba. Gledaj njega i videces sve. Ali ga gledaj!

I ne bezi ni od cega. Sta je bilo, bilo je. Sta ce biti - bice. Show must go on!
Sto se sporta tice:
Videli ste oprostaj Sase Djordjevica od kosarke. U sred BGD-a Radja, Kukoc, Tabak & Co pobrali aplauze k'o da rata (nicim izazvanog) nije ni bilo. A trojku koju je gore pomenuti uvalio Hrvatima nikad necu da zaboravim. Isto kao ni petardu koju je Dinamo poklonio mom Partizanu. Nezaboravni trenuci, kao i ja sa 200.000 ljudi na Hipodromu.
Pa nek mi neko kaze da je to lose, hrana za reptile :P

Ponavljam:

Gledaj i klinca i uci. Raduj se zivotu. Zajebi "nacitane" strucnjake!

Ja: "Ne volimi da ustajem rano i idem na posao."
Moj klinac: "Pa onda nemoj da ustajes rano i ides na posao."
Jednostavno da jednostavnije ne moze da bude.

Od kada sam ga poslusao cvetaju mi ruze, verovali ili ne!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 2:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Od kada sam ga poslusao cvetaju mi ruze, verovali ili ne


Da! Djeca nisu još toliko programirana kao odrasli, ono što im dolazi iz njihove duše - i kažu i tako misle. Neiskvarena su, nekako čista... Imaju čista srca i zbilja monogo možemo naučiti od njih. Tko se ovome smije taj je budala.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 6:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Jack987 je napisao/la:
Da! Djeca nisu još toliko programirana kao odrasli, ono što im dolazi iz njihove duše - i kažu i tako misle. Neiskvarena su, nekako čista...

:wink:



Da.Cisto zlo. :twisted:
Da se razumemo,ja tvrdim da kao kod odraslih postoje i dobra i zla deca.E sad dal su tu u pitanju organski portali,genetika ili nesto drugo ne znam.Ali znam da sam posle veoma lepog ranog detinjstva dosao u "real world".Nakon 5 godina veselog igranja sa ostalom decom moji su odlucili da me upisu u predskolsko jer su tu isla i sva ostala deca u mom kraju.Dva meseca sam trazio da me ispisu jer mi je tamo bilo odvratno,sto zbog vaspitacica koje nisu uopste pazile na nas,sto zbog dece jer su se non stop tukla.Cak i kad je to bila samo "igra".Kad su mi na kraju razbili glavu velikom drvenom kockom za "igru"(deca su se dosetila cemu ta kocka moze jos posluziti) konacno su shvatili da tamo i nije toliko bezbedno i ispisali su me.
Nista bolje nije bilo ni u osnovnoj niti u srednjoj skoli sem sto su tu vec postojale kazne ukoliko nekome razbijes glavu,nogu ili ruku(jer mi smo tada vec odrasli pa mozemo da shvatimo sta je to sloga i tolerancija,a dok smo bili mali to nismo mogli) pa su deca bila malo mirnija.
Sve u svemu,dobra deca imaju velike sanse da postanu zla,bilo da ih maltretiraju roditelji ili druga deca pa se ona jednostavno prilagode stvarnom svetu.A zla deca ukoliko ne postanu kriminalci ili psihopate imaju velike sanse za uspeh cime god da se bave u ovom svetu.Bilo da odu u rat,da se bave politikom,sportom ili biznisom, sve je zasnovano na stalnoj borbi i konkurenciji.Neki ljudi spominju fair play ali je to samo iluzija za mase.
Vecina pronalazi utehu u ljubavi,porodici,prijateljima trazeci razloge zasto je ovaj svet vredan zivljenja.Ljubav je energija koja pokrece i svima je neophodna ali se mi nesmemo slepo zabiti u nju ne gledajuci oko sebe.
Mnogi tvrde kako je ovaj svet iluzija i traze spoznaju preko meditacije,mantri,raznih programa i ko zna cega sve jos.Ali je glavni problem sto mi jos ne poznajemo dovoljno dobro ovaj svet a trazimo neki drugi.Danas su deca igrajuci kompjuterske igrice i gledajuci ratne filmove postala jos agresivnija.Za njih je to sto vide na ekranu realnost,ne znajuci prethodno sta je to drugarstvo.Vise to nisu samo djacke tuce vec pravi obracuni bandi.Deca ginu u dvoristima skola.I ja igram igrice i gledam akcione filmove ali mi to ne daje zelju da nekog stvarno ubijem.Kada sam prvi put cuo da se u inostranstvu deci ispod 18 godina zabranjuju da igraju odredjene igre ili da gledaju neke filmove sa scenama nasija smejao sam se njihovom "glupim" zakonima.Ali kada sam cuo da neki klinac koji je ubio svog druga,izjavljuje da je to uradio zato sto je to video u igrici,vise mi nije bilo do smeha.
Mi se u Matrixu nalazimo od rodjenja i jedino sto se menja tokom naseg zivota je nas pogled na svet.Matrix je uvek isti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Nažalost, Esperio, slažem se s tobom i podržavam što si napisao. Nažalost zato, jer stvarno postoje neka mala bića, nazovimo ih djecom, koja su više od zločestog, čak se može reći zla.

Od djece možemo puno naučiti, i sve ovo što je rečemo u drugim postovima je također točno, ali ako sad spominjemo djecu koja su daleko daleko od dobrog... ima i takvih.

Što se s njima dogodilo - tko ih nije volio - mama, tata, djed ili baka, to je pitanje koje tko zna bi li polučilo zadovoljavajući odgovor. Nisam ni pedagog ni dječji psihić niti bilo što slično, ali mislim da ni njima nisu jasni neki 'slučajevi'. O tome se javno ne priča. Znam za dječaka, spominjala sam ga u temi o vegetarijanstvu, koji je na grozan način mučio i ubijao (redovno nabavljao) mlade mackice. Znam da je iz problematične obitelji, da službe s njim nisu mogle izaći na kraj. Druge detalje ne znam. Nije tako strašno kao ubiti druga iz klupe, ali je strašna ta sadistička namjera i izvršenje.

Sva djeca prolaze fazu grublje igre, grubosti i prema životinjama i prema drugoj djeci, ali ovakvi slučajevi prevršavaju neku normalu.

Pročitala sam prije dosta vremena knjigu Scotta-Pecka "Ljudi laži" u kojoj objašnjava kako se susreo sa problemom zla, pacijentima koji su bili jednostavno zli , nije mu bilo moguće naći nikakvo psihološko objašnjenje za njihove postupke. Bili su i vrlo inteligentni, voljeli se poigravati i s njim i s kompletnom terapijom. U knjizi dolazi i do tematike istjerivanja đavola iz pojedinaca, a knjiga otprilike završava spoznajom da je proučavanje zla negdje u začecima, a Pecku samom je prilično dugo trebalo dok je shvatio dubinu i postojanje te problematike.

Postavila bih pitanje: jesu li zli ljudi bili zla djeca? Ovo je topik o brain buildingu... Sto se dogodilo sa njihovim mozgovima, dušom, itd. ?

Može li se tu uzeti u obzir ono što je karakteristično za ovaj sajt? Programiranost, možda OP, tko zna što još...

Ovo su više neka retorička pitanja - postavljam problem. Dosta sam 'razbijala' glavu s tom knjigom, prilično me šokirala.
I mislim da se ne može sve (neki slučajevi sigurno mogu) objasniti gledanjem agresivnih filmova i igranjem nasilnih igrica. Onda bi takvih slučajeva moralo biti puno više. Ima tu još nešto...

Pozdravljam!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 10:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Pa nase duse su vjerojatno filter za ono sto ce nas mozak upijat... To isto 'dijete' koje je vidjelo ubijanje na igricama sigurno ne radi dobro drugim ljudima jer je isto tako vidjelo u nekim filmovima da si ljudi pomazu itd. Dakle, smatram da ono sto kasiopejci kazu, da oni koji su OPS polariteta ne mogu percipirati pozitivne emocije onako kako mi mozemo, i da im je mucenje zivotinja, druge djece i svega zivog sto im padne pod ruku na neki nacin i hrana. A OPS polariteta se sigurno ne postane tijekom jednog zivota, nego tijekom veceg broja... I ono sto kazu, genetika ima veze sa polaritetima - i to smatram da je tocno. Jer se i vidi kod ljudi koji su razlicitog polariteta razlika u njihovim licima, tj. fizickom izgledu. Dakle, ono sto sam htio reci je da vjerujem ti ljudi nisu nista gori zbog tv-a, igrica itd. i oni bi ionako prije ili kasnije nasli sebe i sebi slicne, s tv-om ili bez. A ovo sto kazes za nekakve ludjake - oni su vec toliko skrenuli, da igrice jednostavno ne mogu biti krive. Mislim da to funkcionira otprilike tako da jedni vide i uocavaju samo nasilje i zele ga jos. Dok drugi vide samo one pozitivne stvari, a ono svo nasilje, vide kao nekakav element koji je tu jednostavno prisutan, mozda radi zanimljivosti i napetosti ili radi price. Naravno, postojat ce razlika i u ukusima jednih i drugih.

A to sto kazes da oni koji su sebicni i iskvareni prolaze bolje, mislim da si u krivu. Ja ne vidim zasto je njima bolje nego meni? Oni su odlucili baviti se stvarima koje meni predstavljaju gluposti i ja nikad ne bi mogao pogledat na njih i reci: evo, njima je bolje (izuzev nekih posebnih slucajeva, ali to nije tema). I ja recimo uzivam u tome sto imam jako siroke interese, iako koji puta zanovijetam, a vjerujem i svi ostali i primam ovaj zivot kao cisti izazov. I sretan sam zbog toga i sto sam prilicno nesebican, obziran i volim pomagati. Onaj tko tvrdi da je bolje onima koji su sebicni i iskvareni, mozda bi se trebao malo bolje pogledati - kakav je on - i ne predstavljaju li takvi ljudi onda i njemu nekakav uzor? Sada, mozda se mi nalazimo u vrlo OPS orijentiranom planetu, pa nam je svima 'teze' nego sto bi nam moglo biti. Ali, razlog zasto smo ovdje, iako smo mozda mogli biti na nekom boljem mjestu, je mozda i ovaj val - i onda se stvarno treba zapitati da li je ovo stvarno lose mjesto kao sto mislimo? Ovo sigurno moze biti najbolje mjesto u galaksiji - ako netko vjeruje u to. Sve je stvar percepcije. Ako covjek ne percipira ono sto je negativno i koncentrira se na ono sto ga odusevljava, onda ovdje nece ni naci nista negativnog.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 10:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Citat:
Znam za dječaka, spominjala sam ga u temi o vegetarijanstvu, koji je na grozan način mučio i ubijao (redovno nabavljao) mlade mackice. Znam da je iz problematične obitelji, da službe s njim nisu mogle izaći na kraj. Druge detalje ne znam. Nije tako strašno kao ubiti druga iz klupe, ali je strašna ta sadistička namjera i izvršenje.


Dakle, primjer da genetika ima veze. Netko moze reci da on nije kriv. Ali ja vjerujem da je stvar u tome sto je on sigurno manje-vise isti kao i njegovi roditelji. I opet ce jednog dana biti roditelj koji ce biti isti kao i njegovi.

Citat:
Sva djeca prolaze fazu grublje igre, grubosti i prema životinjama i prema drugoj djeci, ali ovakvi slučajevi prevršavaju neku normalu.


Ovo je nesto _potpuno_ netocno. Ne prolaze sva djeca faze grubosti prema zivotinjama. Oni koji prolaze, moze se znati kakvi su. Kasnije se malo 'maksiraju' u drustvu, jer je takav 'nacin' ili 'kod' ponasanja ovdje. Ali, tko dodje u fazu grubosti prema zivotinjama, u njoj ce i ostati.

Citat:
Pročitala sam prije dosta vremena knjigu Scotta-Pecka "Ljudi laži" u kojoj objašnjava kako se susreo sa problemom zla, pacijentima koji su bili jednostavno zli , nije mu bilo moguće naći nikakvo psihološko objašnjenje za njihove postupke. Bili su i vrlo inteligentni, voljeli se poigravati i s njim i s kompletnom terapijom. U knjizi dolazi i do tematike istjerivanja đavola iz pojedinaca, a knjiga otprilike završava spoznajom da je proučavanje zla negdje u začecima, a Pecku samom je prilično dugo trebalo dok je shvatio dubinu i postojanje te problematike.


Postoji tekst o tome na kasiopeji http://www.cassiopaea.com/cassiopaea/psychopath.htm (opet oni, al sta ja mogu), koja govori o psihopatima. Govori se o tome kako su to duse u vrlo losem stanju i onda kako bi zivjeli 'zadovoljno', rade prilicno sve bolesnije i nevjerojatnije stvari koje im padnu na pamet. I isto tako govore o slucajevima gdje takvi isti uzivaju u razgovorima sa psihicima, maltretiraju ih psihicki i uzivaju u tome. I ima jos dosta toga o njima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 11:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Znam za dječaka, spominjala sam ga u temi o vegetarijanstvu, koji je na grozan način mučio i ubijao (redovno nabavljao) mlade mackice.


Samo da ga ja dohvatim... hehe! Pa da vidimo onda...

Šalu sad ostavljam po strani i mogu reći par stvari iz osobnog iskustva. Kad sam bio dijete, svi su rekli da sam bio dobar, bla, bla... nisam se volio tući i raditi "pizdarije". No, u školi me tuče uopće nisu zanimale, ali kad je došlo do grla - opalio sam dotičnog i ovaj se pokupio razbijenih zuba... no stvar je u tome što moraš biti među "najjačima" i onda te drugi više cijene. I žele postati kao ti. Uvijek ima neka grupa s nekim vođom. E, sad - ovisi o tome kakav je on. Ako je pozitivan, skuplja pozitivnu djecu oko sebe, a ako je negativan, negativnu. Isto je i danas, jedino što ne želim biti nikome neki vođa ili slično. Rađe dam neki savjet ili pomognem ako mogu, pa te svi ljepše gledaju i nekako se bolje osjećaš u svom okruženju. Drugo, kao klinac sam najviše gledao akcijske ubijačke filmove, a naročito mi je bio cool Terminator, a nije mi ni na kraju pameti bilo da idem izvoditi neke takve stvari. Isto i s igricama - što je pucačina bolja - to bolje. Unreal i danas haklamo.
No, sad neću spominjati naveliko, nego samo malo da smo u ratu radili mnoge stvari koje normalno inače nebi činili. Dakle, možeš biti jako "dobar" i istovremeno nekog ubiti bez da trepneš... Sve je stvar percepcije. Nadalje, mislim da protiv zla - možeš suprotnim - dobrim i to je vrlo jednostavno ako si povećavaš moć. Sve je u moći ( energiji ). Zašto si pas liže jaja??? - Pa zato jer MOŽE. I sve je u moći i igraju se velike svjetske igre radi nje. A sad, ako imaš neku moć, možeš ju koristiti za razne svrhe, prvenstveno to ovisi kako si opredjeljen. Sa nuklearnom energijom ( moći ) možeš radit struju ili bacit na neki narod u obliku bombe... Dakle, ako želite nadjačati zlo, pojačajte svoju moć u smjeru dobrog. A dobro i zlo ne postoje, to su samo percepcije različitih strana. Mislim da moramo uočiti razliku između toga i pozitivnog i negativnog. Pozitivno teži k balansiranju snaga ( dobra i zla i svih drugih polariteta ), a negativno k debalansiranju. Razlozi objih strana mogu biti različiti i sad tu nebi o tome govorio.
Dakle, bebe ne moraju ( a mogu ) biti zle... to ovisi kakva je duša u njima ( ako je imaju, odnosno nisu organski portali ). Pustimo sad bebe i njihove djelatnosti, idemo malo pomoći Zemlji ( i svim onim na njoj koji to žele ) - pomoći u prilagođavanju u ovoj transformaciji koja se već dešava.
Svaki i najmanji trud u tom smjeru može nekome pomoći. I htio bih se zahvaliti onima koji to čine.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 11, 2005 8:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Esperio:
Citat:
Citat:
Sva djeca prolaze fazu grublje igre, grubosti i prema životinjama i prema drugoj djeci, ali ovakvi slučajevi prevršavaju neku normalu.


Ovo je nesto _potpuno_ netocno. Ne prolaze sva djeca faze grubosti prema zivotinjama. Oni koji prolaze, moze se znati kakvi su. Kasnije se malo 'maksiraju' u drustvu, jer je takav 'nacin' ili 'kod' ponasanja ovdje. Ali, tko dodje u fazu grubosti prema zivotinjama, u njoj ce i ostati.


Ne znam na kakve si grubosti ti mislio, ja sam mislila na "povući psa/mačku za rep" i "gnjaviti ih" i sl., a nisam mislila na nešto gore. Isto i za djecu, nekad se potuku ili vuku za kosu itd. ali ne da nanose neke teške ozljede.

Onaj link ću svakako pogledati kad stignem!



Jack987:

Citat:
Svaki i najmanji trud u tom smjeru može nekome pomoći. I htio bih se zahvaliti onima koji to čine.


Pa da zahvalim(o) i tebi na trudu.
Što se mene tiče, ne bih se trudila čitajući i razmišljajući o temama na sajtu da ne mislim kako je većina stvari točna.
Nadam se da ću nekako moći i pridonesti!

Pozdravljam!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 11, 2005 10:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Pa da zahvalim(o) i tebi na trudu.


Nema na čemu - i drugi put !!!

Trudim se koliko mogu, ne tražim ništa za to. Kome pomogne - super.
Onome komu neće - taj obično i nije na ovom forumu.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 28, 2005 10:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jana je napisao/la:
Dosta sam 'razbijala' glavu s tom knjigom, prilično me šokirala.
I mislim da se ne može sve (neki slučajevi sigurno mogu) objasniti gledanjem agresivnih filmova i igranjem nasilnih igrica. Onda bi takvih slučajeva moralo biti puno više. Ima tu još nešto...


Postavlja se pitanje zašto uopće postoji potražnja za takvim filmovima/igricama. Osobno mislim da sama igrica neće nikoga napraviti serijskim ubojicom ako u njemu samom ne postoje temelji za to. Ako je netko lud, i tiha šetnja plažom može ga "inspirirati" da nekog zgrabi za šiju i bez dubljih motiva i razloga ubije. Igrica/film i njihovo konstanto "konzumiranje" to eventualno može potencirati.


Zašto ljudi plaćaju da vide kako se dva čovjeka boksaju?

Mene osobno nikada nije previše privlačilo to, a danas me još manje, i ako pogledam neki boksački meč koji je dugo najavljivan, radim to samo iz "opće kulture", drugim riječima da znam kada netko nešto priča o tome, vidjeti gdje je on u svemu tome.

Kao mali dečkić sam, doduše, volio gledati kečere, ali to je bio sve faktor zabave, nisam uživao u nasilju samom (tko zna?) nego je naglasak bio na raznim likovima u koje sam se uživljavao, pratio priču, sve je to bilo zanimljiva predstava, kako su aranžirali borbe, međusobno si prijetili itd., već kao mulcu mi je bilo jasno da je to čista predstava, ali zato sam i gledao čisto kao neku TV seriju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 02, 2005 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Grunfer je napisao/la:
Da, savjetujem ti da ne slusas takve gluposti. U tim zvukovima su kodirane informacije za tvoj MIND PATTERN koje bi se mogle pokrenuti i ti bi u trenu mogao postati doslovno cudoviste ili vec sto oni trebaju.

Grunfer, imaš li kakve dokaze ili spoznaje o tome? Nebi bilo zgodno da nam neko radi probleme zbog neutemeljenih izjava, a još bi manje bilo zgodno da netko nadrapa jer tvoje upozorenje nije ozbiljno shvatio. Naime radi se o normalnoj (vjerojatno) registriranoj firmi odnosno obrtu, kad imaju positiva.hr registriranu domenu. Podaci o firmi su:
POSITIVA trgovačko-izdavački obrt
Fra Filipa Grabovca 8
10 000 Zagreb
tel: +385(091)/593-1094
tel:+385(091)/760-8397
tel/fax: +385(01)/4651-553
e-mail: info@positiva.hr
Ultima program je predstavio Milivoj Jelaković dipl.ing.el.
Nije da ih reklamiram, ali sam se i sam zainteresirao za dotični program, pa tražim ljude koji imaju iskustva u korištenju istoga.
Dadini događaji su normalna (pozitivna) reakcija čovjeka koji je nakon teškog djetinjstva prošao rat i kojekakve ovisnosti kojima je dizao zid između svijeta i sebe. Takve su reakcije vrlo česte kod ljudi koji krenu sa programom autogenog treninga i krenu sa čišćenjem samog sebe.
Bilo bi glupo odbaciti CD samo na osnovu manifestacija koje je potakao, a koliko sam skužio to je DEMO CD što znači da nije kompletan i vjerojatno nemože u potpunosti poslužiti svrsi kojoj je program namjenjen.
Dadi bi predložio da krene na tečaj autogenog treninga (ako mu je negdje blizu i zgodno) jer će neke stvari puno lakše i temeljitije riješiti uz stručno vodstvo. :idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 11, 2005 6:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
qefekti napisa:

Citat:
Poštovani,
qefekti.com poziva zainteresirane koji se ozbiljno bave meditacijom da
naprave eksperiment. O čemu se radi? Naravno, ako ima zainteresiranih
oni mogu izabrati trenutak kada im se dogodilo nešto ekstremno i
neobjašnjivo slikati glavu i poslati nam sliku na obradu da ju mi pretvorimo u q-slike. Ne garantiramo da ćete išta dobiti iz ovog eksperimenta, nego samo nudimo besplatnu moguænost izrade q-slika. Kako ne možemo znati da li će biti zainteresiranih i ako bude koji je to broj, mi ćemo napraviti slike za nekoliko osoba (ako se jave). Netko može pitati zašto ne i za više. Odgovor bi bio da postoje realni, objektivni i ozbiljni razlozi koje bi ovdje bilo jako teško objasniti. Dakle ako ima
zainteresiranih oni mogu slikati glavu čak i mobilnim telefonom tako da uhvate pravi trenutak. Inaće slika bi trebala biti u CIF modu ( 320 x 240 ) i JPG ili JPEG formatu. Slike primamo samo preko POP accounta da ne bi
bilo zlouporabe. Također u emailu trebate navesti valjane podatke kao i
broj telefona na koji se može provjeriti vaš identitet. Uvijet da vam
napravimo slike je da ih stavite na ovaj forum i da qefekti.com mogu istu
staviti na web stranice ako im odgovara.
Mi ne odgovaramo na bilo koji način za bilo kakve implikacije što bi se
kasnije mogle događati u vezi sa slikom. Mi samo nudimo mogućnost da
napravite q-slike. Također ne odgovaramo u slučaju da slikate nekog
drugog i pošaljete njegovu sliku. Eksperiment ćemo provesti samo ako nam Admin ili Moderator pošalju sliku. Dakle, molimo Admina ili Moderatora da razmotre sve mogućnosti i osiguraju sigurnosne uvijete ako prihvaćaju ovaj eksperiment. Naš identitet se može provjeriti preko broja mobilnog telefona: 091 729 33 28 Na isti broj možete dobiti i informacije o q-uslugama ako vas zanima.


Evo, neznam kako bi to sve moglo ići, ali najbolje je da onaj tko hoće, neka se javi direktno u Q-efekte, i pošto smo ograničeni s prostorom na web-u, možda je najbolje da ovdje stavimo samo linkove na te slike, pa da ljudi onda mogu vidjeti što se događa. Za one koji bi mogli biti zainteresirani za to, pogledati na www.qefekti.com

Rezultate bi lijepo bilo podijeliti sa svim ljudima, tako da se iz toga može nešto i naučiti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Moždani talasi
PostPostano: pon okt 10, 2005 3:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
http://www.medicinasvesti.com
http://www.medicinasvesti.com/sustinand/sustinand11.htm

pa evo ovako

Kastaneda mi je i dalje u glavi tj. ona dva njegova "indijanca" ona dva sasava tolteka don Huan i onaj drugi don Henaro ili bese Jerero, obojica sa, nama neobicnim, mocima. Koja pokusavaju da to prenesu kastandi ko god on bio. i u uvo mu naizmenicno ili u isto vreme brbljaju nesto.

o cemu se ovde radi?

citajuci i razmisljajuci o svim ovim temama proteklih godinu dana pala mi je na pamet jednostavna stvar, jedan vrlo jednostavan nacin da mozak "prevarimo" i dovedemo ga u alfa, beta, gama ili bilo koje drugop zeljeno stanje.

Mozak je ustvari dusu dao za "laganje" samo treba znati kako. Ne bi me cudilo (lazem, citao sam) da su direktori svih velikih medijsklih kuca prosli obuku za masovnu manipulaciju na za to specijalno oformljenim illuminatskim institutima, tavistok i slicni. Skoro Sve sto mislimo da "mislimo" moze se pre ili kasnije dovesti u pitanje. Na nama neshvatljive nacine. Od skrivenih podsvesnih poruka na razno-raznim proizvodima siroke potrosnje, pa do vec do savrsenstva dovedenim medijskim manipulacijama.

kako mozak dovesti u alfa stanje? ne znam sta bi doduse sa tim stanjem posle ali mozda nekom treba :)

a sta je to alfa stanje? i ostala stanja?

mislim da bi mnogi mogli to bolje da napisu pa neka i napisu.
kako ja to vidim to je rad mozga na taj nacin da moze da percipira ono sto ne moze u "normalnom" svakodnevnom stanju kada verovatno "radi" na frekvencama preko 20 ili 30 herca.

Da li mi imamo nacina da napravimo 20 herca? a 30? 100? A sta mozak radi sa tim zvukom? i sa bilo kojim zvukom? a sa dva zvuka?

Da li se nekom javlja sta sam hteo da kazem?

p.s. slip, zbog ovakvih stvari mi se cini da je chichina knjiga iz vojske zanimljiva, mislim da bi tu moglo da se nadje prakticnih vezbi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 10, 2005 10:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dado je već ovdje na forumu napisao nešto o tome... Metafizika... Theta stanje... i slično...

Beta valovi: 12-50 titraja u sekundi(Hz)..........Budno stanje

Alfa valovi : 8-12 Hz .......duboka opuštenost,stanje uoči sna

Theta valovi: 4-8 Hz ...meditativno stanje,REM faza,sanjanje

Delta valovi: 1-4 Hz ...duboka meditacija,spavanje bez snova

Theta stanje mozga označava povećanu moć učenja,bljeskove imaginacije,reprogramiranje uma,prisjećanja snova i auto-hipnoze.
Theta stanje je stanje budnog sanjanja.Kažu da djeca većinu vremena provode u theta stanju mozga i otuda njihova fantastična moć učenja i pamćenja.
Po mom osobnom sudu,ako bi netko želio da te programira,činio bi to dok ti je mozak u theta stanju.
Pozdrav

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: The power of the mind - Moć vašeg uma
PostPostano: čet apr 06, 2006 10:39 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned feb 06, 2005 5:23 am
Postovi: 10
The mind is triple thing to taste, isn’t it? The controlers of the world are helping us to not use our mind. Why? Because if we use it they could not drain us like sheeps…

yes, my dear humans who are born on this planet just like I am. It is intresting how people don’t use they brain this days, they like that somebody else thinks instead of them, but I will revil you one secret, it is very powerful to use your own mind because then you will make your own decisions and you will not be afraid anymore. Yes fear, anger, hate, jealousy, it is only a trick how to make you weak and hopeless to be a slave of system, to receive orders and to not complain. Rise, humans, rise your minds, don’t kneel to nobody, you don’t have to be afraid it is our desterny to wake up one day and unleased our power of the mind.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 12:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Iz koje je ovo knjige?

"Rise, humans" - ovo me podseca na cuveno "Rise Darth Vader". :)

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 75 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz