Sada je: čet apr 18, 2024 9:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pet nov 04, 2005 1:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Nedeljni Telegraf od 26.10.2005g.
Sasa Ilic(13g) iz Sremske Mitrovice,Indigo dete, Kristalna generacija - "Sa vanzemaljcima komuniciram telepatskim putem!"

Mali se pre dve godine zbog problema sa snom obratio prof.Predragu Nikolicu,psihologu i svetskom ekspertu za hipnozu koji se bavi parapsihologijom i istrazivanjem PSI fenomena i vec ih je otkrio nekoliko na podrucju bivse SFRJ.
Ukratko,dalja prica je klasika:mali je vidovit,vise puta je spasio ljude iz opasne situacije upozorivsi ih pre nego sto se nesreca dogodi,ima veoma razvijenu ESP,cita novine na udaljenosti i to zatvorenih ociju,gleda crtace na TV koji je u susednoj sobi,cita misli,telepatski komunicira sa profesorom,sanja snove koji se ostvaruju,radi astralne projekcije,jednom je isprepadao profesora engleskog jer je sedeci na tri metra udaljenosti,kad je profesor hteo da se rukuje mali je izasao iz tela i pruzio ruku.osetivsi dodir a videvsi da mu je telo jos uvek u sedecem polozaju profesor se... ,hehehe(nestasan malisa,mozda se profa i upiskio).|nace,voli kad vozi bickl vezanih ociju.Vozi Miskooooooooooo!

Prof.Nikolic kaze da je Sasa jedno od 1000 dece koja su na nasu planetu dosla izmedju 1991 i 1993g.i pripada grupi Indigo dece kaja imaju najrazvijenije parapsiholoske sposobnosti,koju na Zapadu nazivaju Kristalna deca.
Za Sasu se zainteresovala i Ruska akademija nauka kao i ruski institut za parapsiholoska istrazivanja Treci milenijum,i sledece godine ide tamo na ispitivanje(obradu?)"

Od svega najzanimljiviji je deo o Vanzemaljcima(citiram):
- Najcesce sanjam kako saradjujem sa vanzemaljcima.Poceo sam da ih sanjam od desete godine,kad sam postao svestan da posedujem neke neobicne sposobnosti.
- Kako se to u snu odigrava?
- Jednostavno ih pozovem,i oni dodju.Idem s njima,daju mi mnoge informacije,instruisu me kako i sta da radim da bih sto vise razvio svoje sposobnosti.Veoma su inteligentni i na daleko visem stepenu psihickog razvoja od ljudi.Razgovaramo telepatskim putem.
- Mozes li ih detaljnije opisati,kako izgledaju?
- KAO I LJUDI,ALI IMAJU DRUGACIJI OBLIK GLAVE I DOSTA SU NIZI.O DRUGIM DETALJIMA NE MOGU DA PRICAM,NEMAM DOZVOLU ZA TO.( :?: )

E,sad,mene muce neka PITANjA.
Indigo deca ocigledno postoje,imaju ESP i ostalo sto ide uz to,komuniciraju izuzetno lako sa vanzemaljcima,ALI:
1.Sa kojom rasom vanzemaljaca komuniciraju,ili mozda sa vise rasa?
2.Dali su OPD ili OPS,odnosno koja je njihova uloga u celoj prici?
Ako neko ima odgovore na ova pitanja,ili stav,misljenje,osecaj u vezi ovoga zelio bih cuti.

pozdrav,Natalandza

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 2:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Mali je jebo ježa (da oprostite).

Roditelji nemaju ni najmanjeg pojma. Trebali su sutit o tome.


Zadnja izmjena: Streamer; pet nov 04, 2005 2:27 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 2:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ja sam napisao več da indigo djeca ne postoje, već djeca s napredno inkarniranim dušama ili životnim energijama.
Taj mali je najeba, ako već nije.......trebao je šutit o svojim sposobnostima,.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 11:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Jos jedna u nizu zalosnih prica. Izmanipulirano djete, roditelji te bliza i daljnja okolina, ukradeno djetinjstvo i tako dalje i tako blize...
Ovakovim pricama razvijaju misljenje u javnosti da svi roditelji prijave "vlastima" ovakovu djecu.

Ovakova djeca imaju mnoge promjene u odnosu na "normalne" zato jer su njihove sposobnosti potrebne za NWO.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 3:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Možda se to ne bih prije upitala, ali sada kad sam saznala više o tome bih:

Zašto su ti vanzemaljci u kontaktu sa dječakom? Samo zbog njegove dobrobiti ili vlastitih interesa?
On ima posebne sposobnosti - i eto odgovora. Na svijetu ima puno djece - nisam čula da v. kontaktiraju "običnu" djecu. Što treba kome više - logika sve kaže.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 07, 2005 2:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Žali Bože " sranja "...

Baš takvi poput njega su potrebni :twisted: ekipi odozgora...

Da mu žele pomoći bi ga već makli s lica Zemlje!

Otpisao je karijeru...

Samo da mi kaže brojeve na lotu ili nekoj kladionici pa da bude sve pozitiva :lol: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 09, 2005 6:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 13, 2005 8:59 pm
Postovi: 5
Kada vidim vaše odgovore zapitam se što radim na ovom forumu! Tako ste ograničeni, zatvoreni, sudite, furate neki svoj film, ne razmišljate, vulgarno se izražavate... Zaista žalosno! Neke osobe koje su se otvorile i odlučile podjeliti svoja iskustva automatski ste ih etiketirali kao nešto što se vama sviđa da budu... Daleko ste od ikakvog "višeg nivoa svijesti" premda je očigledno da volite misliti da jeste!

Čast rijetkim iznimkama na ovom forumu zbog kojih ovdje još ponegdje mogu pronaći koju pametnu....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 09, 2005 7:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Alien je napisao/la:
Kada vidim vaše odgovore zapitam se što radim na ovom forumu! Tako ste ograničeni, zatvoreni, sudite, furate neki svoj film, ne razmišljate, vulgarno se izražavate... Zaista žalosno! Neke osobe koje su se otvorile i odlučile podjeliti svoja iskustva automatski ste ih etiketirali kao nešto što se vama sviđa da budu... Daleko ste od ikakvog "višeg nivoa svijesti" premda je očigledno da volite misliti da jeste!

Čast rijetkim iznimkama na ovom forumu zbog kojih ovdje još ponegdje mogu pronaći koju pametnu....


Brate mili... sereš ga...

Tko god se ovdje otvorio... ostavio je mogućnost da je sve moguće...

Stoga, ako neko je rekao da je netko najeb... onda to misli na ljude a nikada ne možeš isključiti mogućnost onoga najgoreg... barem ja to neprestalno razmišljam...

Stoga ako ti što smeta, obrazloži konkretno što, pa da svi se prosvjetlimo... to i je bit ovog svega... ja prvi ne tvrdim da sam u pravu u svezi bilo čega... al bar pokušavam argumentirati što mislim...

Reci što ti je na pameti prije nego bilo koga popljuješ...budi direktan...nije ovo kviz tajanstvene ličnosti...

Respect to all... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 10, 2005 1:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Ne vjerujem dok ne vidim (ili iskusim).

Ovako mi to samo izgleda zgodna pričica za tabloid.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 10, 2005 11:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Ne možeš vjerovati u nešto što si vidio ili iskusio. Vjeruješ samo u ono što nije materijalno dokazano, a vjeruješ da postoji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 12, 2005 12:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 14, 2005 7:47 pm
Postovi: 21
meni je žao djeteta.
:(
a što se tiče da li postoje indigo djeca, pa upravo ta specifična energija
stvara i specifičnu auru. ako vidiš aure, sve ti je jasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 24, 2005 12:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Ne znam koliko im je bilo pametno da prijave djetetove sposobnosti. Ali, mislim da svi ljudi imaju u sustini te sposobnosti, samo sto ih neki ispoljavaju ( nekolicina?), a kod ostalih one su "zakljucane". Za mene to nije neki fenomen. :!:

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 24, 2005 12:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
galileo, povukao si me za jezik? :D

jel zna neko kako se zove bosanac koji ume da ukljuci fen?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 24, 2005 1:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Fenomen.

A kako se zove mašina za kićenje bora? BORMAŠINA !

:wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 25, 2005 11:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Super. Sada bi trebali da otvorimo jednu temu samo sa vicevima :P .

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 25, 2005 12:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
ras je napisao/la:
galileo, povukao si me za jezik? :D

jel zna neko kako se zove bosanac koji ume da ukljuci fen?


FENO MAN :wink: UPS, pa to je već J odgovorio! :oops:

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Istraga?
PostPostano: pon dec 05, 2005 8:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Mislim da se ipak ovaj slucaj treba proveriti ...Da li iko zna kako stupiti u kontakt sa tim detetom ? Naravno pri ovakvim pokusajima treba biti oprezan, ali kad je vec to dete otislo sa svojom pricom u javnost, zasto je ne bi proverili? :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Istraga?
PostPostano: uto dec 06, 2005 4:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
ik je napisao/la:
Mislim da se ipak ovaj slucaj treba proveriti ...Da li iko zna kako stupiti u kontakt sa tim detetom ? Naravno pri ovakvim pokusajima treba biti oprezan, ali kad je vec to dete otislo sa svojom pricom u javnost, zasto je ne bi proverili? :?:


Znaš, ovo je dobra ideja!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 06, 2005 5:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pa bilo bi logično da neki od nas koji su iz SCG i žive u blizini Sremske Mitrovice malo provere to ... Jel mi neko moze poslati original clanak iz Nedeljnog Telegrafa o tom decku ...? :?: Pozdrav svima! :idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 09, 2005 12:02 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 14, 2005 7:47 pm
Postovi: 21
dajte pustite dijete na miru.
kako bi se vi osjećali da vas netko tako
želi 'provjeravat'.
i šta to vama u životu znači ako potvrdite tvrdnje
ili ustvrdite da su krive?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz