Sada je: čet mar 28, 2024 3:52 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: ANONYMOUS
PostPostano: ned dec 12, 2010 4:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 28, 2009 1:21 pm
Postovi: 270


Nisam znao gdje postat. Pa reko da otvorim temu ovdje, nadam se da je uredu. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: ned dec 12, 2010 12:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Mislim da se ovdje samo radi o promociji Wikileaksa kao "izvora istine" i J. Assangea kao "velikomučenika". Sada treba svi borci za pravdu da stanu iza njega a on onda da postane vođa "progresivnih" ljudskih masa, nakon što ga pod pritiskom javnosti ili iz nekih drugih razloga puste iz zatvora?!

Kad MS mediji koji još uvijek uglas ponavljaju zvaničnu “binladensku teoriju” o 9/11 daju ovoliko prostora “borcu za istinu” koji je izjavio da ga “nerviraju lažne konspirativne teorije o pozadini septembarskog napada na Pentagon i STC”, onda tu definitivno nešto smrdi (bar meni).

9/11 je ispit! To je najbolji primjer na kojem se može vidjeti mehanizam manipulacije čovječanstva uz pomoć državno sponzoriranog terorizma i kontrolisanih medija.

Onaj koji bi da “otkriva istinu” a istovremeno da previđa i zataškava ovu “majku svih laži 21. vijeka”, ne može imati najbolje namjere.

Doduše, kako jedan ruski pisac reče, - "istina neizgovorena na vrijeme, gora je od laži", onda možda možemo reći i to da kad istina o pozadini septembarskog napada na WTC izađe u javnost, tada ćemo se opet morati zapitati - zašto sada i kome to sada ide u prilog?!
Naravno, ne spadam u one kojima je istina poznata u dovoljnoj mjeri ali tokom istraživanja tematike manipulacije čovječanstva, postoji bar par stvari koje smatram činjenicama:

1. One koji barataju bitnim i istinskim informacijama, - MS mediji ignorišu.
2. One koji barataju bitnim i istinskim informacijama - "kontrolni sistem" likvidira ili ih lupa po ušima na bezbroj načina kako bi ih ućutkao.

Na kraju krajeva, izgleda da je sve ionako jedna "igra", pa čovjek može igrati na muziku koju mu drugi komponuju i sviraju a kažu da on teoretski može i da prestane da igra, pa čak da igra i sam za sebe bez muzike sa strane (ako svjesno smatra da treba da igra)!? Tako, svakome od volje (ako je ima i zna kako da je koristi).



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: sri mar 02, 2011 5:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
da wikileaks uistinu nešto predstavlja, da tamo ima nešto bitno - nebi sigurno znali za to
nebi to mediji objavili
nebi ta ljiga asange uopce bio ziv dovoljno dugo da nesto napravi, da tu ima pravih, bitnij tajni... nemojmo se zavaravati, čovjek bi se već raspao od plutonija 210 da je išta više od marionete odnosno igrokaza

sto se saznalo iz objavljenih dokumenata? posprdni nadimci za svjetske vođe... WOW!

oči i dalje širom zatvorene!

:love11:

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: pon maj 09, 2011 5:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
jel vi znate sta je bilo s mladicem koji je dao te informacije u wikiliks?
eno ga na dozivotnoj robiji u texasu a nema ni 21 godinu jos...ljubi ga majka,hoce momak u vojsku i hoce bit heroj informatike,a mene zaboli briga sta je ko kome reko niti sam ista citao s tog vikiliksa...al od tog momka stoji slika sad u pentagonu medju ostalim slikama "izdajnika" i taj hodnik je poprilicno dugacak da se nahodas i nagledas dobro

evo recimo mene vise boli briga za sve,dobio sam sina...to mi je jedino bitno
i kad ce playstation network da proradi opet da mogu igrat battlefield online ko covjek


a bio sam cool tip,sanjao plave zeceve,sanjao kamene kugle u bosni,plovio kroz vrijeme,jeo pecurke(i sad bi da ima)

al da ne duzim...znate sta hocu reci...nista
:)

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: sri okt 26, 2011 10:05 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 25, 2011 3:12 pm
Postovi: 14
Lokacija: Mostar
Remember remember the 5th november :glasses7:

http://www.source.ba/clanak/61512616706 ... ajcitaniji

_________________
Kada im ponestane lazi, ubit ce ih tvoja tisina


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: pon nov 07, 2011 3:34 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned apr 17, 2011 9:29 pm
Postovi: 10
toliko o tome ...iako sam se nekako duboko u sebi baš ponadao da će sjebati ovog zugbrigera il kako već


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: pon nov 07, 2011 10:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Ne Facebook nego pise na.......... citajte dalje :read:

http://www.handelsblatt.com/technologie/it-tk/it-internet/israelische-websites-ausgefallen/5806350.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: uto nov 08, 2011 11:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 2:15 pm
Postovi: 62
Dr_Gonzo je napisao/la:
toliko o tome ...iako sam se nekako duboko u sebi baš ponadao da će sjebati ovog zugbrigera il kako već


http://www.itworld.com/security/222033/ ... d-portugal

Vest da ce srusiti fejs je fejk.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: uto nov 08, 2011 12:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Nevidim nista lose u rusenju fejsa kad bi se to i stvarno dogodilo! Po meni je lose koristenje istog, no to je jos samo jedna od novokomponovanih igracaka matriksa za telad, tak da od nekog ciljanog dugorocnog rusenja te igracke nista, posto telad mora u nesto zuriti, a najvise u sarena vrata !

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: uto nov 08, 2011 1:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 11:42 am
Postovi: 193
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sark ... 81689.aspx

Evo primjera koliko su "jaki" židovi .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: pet mar 02, 2012 3:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 02, 2012 8:37 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned feb 21, 2010 9:57 am
Postovi: 23
Lokacija: Čakovec
fulula temu. :offtopic:

_________________
Jednako privlači jednako, nejednako se odbija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: sub mar 03, 2012 6:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Citat:
Kad MS mediji koji još uvijek uglas ponavljaju zvaničnu “binladensku teoriju” o 9/11 daju ovoliko prostora “borcu za istinu” koji je izjavio da ga “nerviraju lažne konspirativne teorije o pozadini septembarskog napada na Pentagon i STC”, onda tu definitivno nešto smrdi (bar meni).


Naravno, ali cak i da ovog nema, citava konstelacija projekata pokazuje cilj.


A anonimusi, isto tako, pa oni imaju lokalizaciju i za srbiju, pa to nemaju ni mnogo vece kompanije koje vrte 100 miliona+ mesecno, na mnogima pise i dalje yugoslavia. Hocu da kazem, izuzetno jaka organizacija, koja podrazumeva jako puno komunikacije , podrske, novca, i priprema .Tako da, samo ova informacija pokazuje da iza svega stoji neka mocna bezbednosna sluzba.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: ned mar 04, 2012 11:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Ekvador je napisao/la:
A anonimusi, isto tako, pa oni imaju lokalizaciju i za srbiju, pa to nemaju ni mnogo vece kompanije koje vrte 100 miliona+ mesecno, na mnogima pise i dalje yugoslavia.


vezano upravo za ovu lokalizaciju koju spominjes, tj da ''anonymous'' pokret ima valjda svoje aktivne,ustrojene i umrezene grupe i u ovim nasim tužnim malim zemljicama za koje baš kako kazes ni mnoge velike drzave i korporacije ne znaju je li ovdje jos uvijek rat ili ne ili koliko ima uopce drzava nastalih raspadom te neke yugoslavie ,i gdje se to nalazi uopce, evo upravo jedna vijest i o ''BiH anonymous'' ovosubotnjem incidentu , a kako navode , taj jedan je dirkao po policijskim stranicama prije toga,a vjerovatno radi pisanja o tome i osude toga, oni su se obrušili na jedan mainstream net portal.

http://www.sarajevo-x.com/vijesti/sarajevo-x-com-bio-nedostupan-zbog-ddos-napada/120303083

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: pon mar 05, 2012 6:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Da, mada jedna od zeljenih stereotipa je i to, da oni na zapadu, odnosno mediji i ostali nekad i ne znaju ko je gde ( cesto imamo " incidente", gde je CNN recimo pogresio nesto u vezi geografije) , znaci jedna od zelja sistema je da ljudi veruju, kao sto veruju, da im mi nismo bitni i da pogotovo mediji ne znaju mnogo o geografiji ( cesto cujem u razgovoru, "sta oni znaju o nama, i ne znaju gde se nalazimo" ) . A u stvarnosti, znaju svaku ulicu i sporednu ulicu na balkanu. Sto se tice velikih kompanija, nisu one uspesne, zato sto su glupe, i zbog ne znanja upisuju Yugoslavia, vec zato sto znaju kupovnu moc, odnosno odnos ulaganja za lokalizaciju/ povracaj novca.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: pet mar 09, 2012 12:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
1 od mogucih scenarija: iako mala vjerojatnost uspjeha u rusenje eto bilo cega, dogodit ce se scenarij kao u "arapskom proljeću" da na izginule idealiste pokrenute s laznog izvora, najednom zamjenu dotad neaktivni islamisti ili bilo tko drugi, treci, osmi, tako i tu, lako se moze navesti jedna vodeca frakcija koja ce ponuditi ili sljedbeništvo ili destruktivni anarhizam. Kako god, isključit će pokretače ideje i ideal pokreta i otići u drgom pravcu aka francuska revolucija. Ako se ideja odhrve integriranim uljezima, samo je jedno moguce: RAT izmedju ljudi i vlada. naravno, vlade, parlament lako je srusit, ali iza stoji velik civilna mašinerija koja ce anarhizmom izjalovit IDEJU, takodjer i vojska, policija koja će utjerat strah u većinom bjesnu rulju koja i nema individue, nego IDEJU koju lako nadvlada destruktivnost i huliganizam. I po najboljem scenariju do te točke dešavanja, zar itko misli da ce onaj koji je prouzrocio sve ovo, tako lako pustit da mu ovce pobjegnu???
stavite se u poziciju seljaka kojem se svinje probile ogradu i bježe?? il ce za njima il ce svinjokolja mnogo ranije ove godine :D:D:D

tako da, BORBA nije vani, borba nije na ulici, nit je neprijatelj čovjek, neprijatelj je naš ego, borba je u nama a borimo se za svoju unutarnju slobodu jer:
smeto sam im slobodan, pa me zatvoriše, ali sam pisao, ali pero moje bijaše preoštro za njih pa mi odsjekoše ruke i oduzeše pero, a onda sam počeo govoriti, tako da su mi i jezik odsjekli o oduzeli rječ. Ali MISLI, misli mi niko nemoze oduzeti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ANONYMOUS
PostPostano: pet mar 09, 2012 7:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Možda i trava misli, ali mi to ne znamo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz