Sada je: čet mar 28, 2024 9:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 224 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: ned jun 01, 2014 10:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 01, 2013 2:47 pm
Postovi: 63
Fakat odurna parada kiča. Očito je kod ove manjine ipak poprilično pomaknuta slika realiteta. Na površinu izlaze razna uobličenja onoga što misle, onoga što si žele, onoga što im u životu treba da bi zakrpali rupe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: ned jun 22, 2014 8:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Necu promisljat sto se dogada u svijetu, vidim i procitam dosta, da bih mogao reci da ne ide u dobrom smjeru. Cim vidim sto se desava oko mene u mojemu krugu ne vidim nekakav pomak, ponekad mislim pa valjda ce sve te ljude nesto trgnut, pa se vratim u realnost u sekundu. Dovoljno mi je samo da iskreno pogledam kada npr. dodem u svoj kvart i pogledam sve ljude i vidim da nitko od njih se ne mijenja, da je i dalje sve isto ko i kako sam otisao, to znaci tekme, alkohol, droga i ostale nepodobstine. Onaj dio ljudi koji su bili kao "normalni" oni pak imaju druge brige ili ti programe kao krediti, auti, kuce, djeca, namjestaj i ostale stvari da ne nabrajam.. Ukratko svako u svojemu nekom filmu. Tu i tamo, a to su zaista rijetki slucajevi sretnem nekoga pa tako popricamo o zivotu opcenito, pa vidim da se u nekim ljudima nesto mijenja i kuze da nesto ne stima, sad ovisi koliko dugo ce i to trajat. Eto bas bio na vjencanju, tu tek vidim koliko su ljudi i dalje isprogramirani, inace ne idem po vjencanjima ali sad nisam mogao izbjec takvu ceremoniju... Da ne pricam o svim tim glupostima na tim ceremonijama, sve su iste...... Onda ljudi koji i dodu do nekih informacija ili pocinju nesto citati, tu po mom nekom misljenju dolazi do toga da svatko u biti ima svoju neku viziju tipa ko je dobar ucitelj ili ucenje, da li je dobar ovaj sajt sa informacijama ili onaj drugi, da li treba vjerovat u teorije zavjere ili neka ucenja nekih ucitelja, da li je NLO, da li su sivi, da li su reptili, da li su chemovi, da li su masoni ili iluminati, treba li jest sirovo ili bit vegetarijanac, da li je opd ili ops, da li je meso u redu, treba li napravit orgon, da ne nabrajam dalje........ Pa sad ove utakmice pa to je masovna hipnoza i to tolko ljudi sudjeluje u tom sranju, pa to je pravi show!!!!!! I na kraju kada pogledam na sve to mislim si ljudi su si krivi sami za sve i nece bit dobro sigurno. Cak sam vec poceo nekak gledat da su mozda i ti iluminati ok skvadra, namecu razno razna sranja a ljudi i dalje nista, ocito treba veca patnja????

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jul 14, 2014 11:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Mic po mic....

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/480150/Su ... -gej-prava

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pet feb 27, 2015 4:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
http://www.filmovita.com/sokantno-djeca ... -pedofila/

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 224 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz