Sada je: čet mar 28, 2024 10:36 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kako sam spasio planetu
PostPostano: ned jun 10, 2012 8:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
KAKO SAM SPASIO PLANETU ZEMLJU
Konfuzija jednog duha, satira ,za promjenu

Čitajući razne blogove sa ove i one strane stvarno sam se prosvijetlio u pogledu nebrojenih opasnosti koje vrebaju iz zasjede, svemira, drugih denziteta a bogami i sa same zemlje.
Međutim gledajući na sve te strane, a sve je to u visinama, nisam primjetio govno na putu.
Spustim pogled- sad gotovo, odem do travnjaka i očistim slučaj kad vidim drvo na koje sam se naslonio nema nijednog lista. Možda je bolesno, mislim. Nastavim dalje malo opreznije i pogleda čvrsto uprtog na zemaljsku stvarnost.
Ali mi ono drvo ne da mira. Pogledam malo oko kuće i po naselju isti slučaj. Obučem se jer već je oktobar pa je hladnije, obiđem par mjesta u okolini i ne mogu vjerovati- svugdje isto, lišće opada ko ludo. Adresar u ruke, mailovi po svijetu, onako izokola pitam prijatelje kako su i idu li u šume na izlete, itd. I dobijem strašnu informaciju da je stanje svugdje isto bez izuzetka. To moje istraživanje dolazi do sve većeg broja ljudi i uskoro sam zatrpan mailovima. Sve puno panike i straha za sebe i najbliže. Šta sad?
Uglavnom, da skratim,KOMPLETNA SJEVERNA HEMISFERA OSTAJE BEZ LIŠĆA.
A MEDIJI NIŠTA. Nigdje ni riječi.
Poslije par dana, tj. jedne noći dobijam posjetu 2 crna helikoptera i sedam crnih džipova.
Agenti me omamljuju i vode na nepoznatu lokaciju. Tamo se budim i vidim Greys doktora, sluša mi puls i odmahuje glavom. Stres, kaže, ali biće u redu. Pijem nepoznatu nam medicinu i potpuno oporavljen idem na sastanak.
Dobar dan- dobar dan, mi smo iz Nase, Jpl, javna i tajna služba, David Icke (on me izljubio, triput)
Kažu takva i takva stvar, odlično što si nam otvorio oči jer mi u Area 51 nemamo drveća i tako važna informacija nam nije bila dostupna. I potvrđuju da su i njhovi stručnjaci ponukani mojim informacijama (koje su uzgred dobili preko wikileaksa) krenuli na teren i prikupljaju sve moguće informacije o slučaju. I napominju da je izuzetno, ako ne i od krucijalnog značaja to što nisam opterećen znanjem nego ovako samouk čistom logikom došao do epohalnog otkrića.
Poslije par dana dolaze oni naučnici sa terena ali nemaju pojima o čemu se radi. Samo su vidjeli da neke vrste četinara, borovi i jele, odolijevaju ovoj pošasti. Ha ha, zasad, kažem ja. Pogledajte po zemlji i vidjećete puuuno iglica, nije to bez vraga. Je, u pravu si dobri naš. Pa šta da radimo?
Dobro, rekoh, sad ni ne smijemo u medije da ne bi bilo panike. Jer zamisli ljudi u panici pohrle na južnu poluloptu, izazovu debalans i zemlja se okrene. Koji bi rusvaj nastao. Dobro, rekli bi da je poleshift ili tako nešto, nije bitno.
Drugo, treba gledat da se teren pokrije snijegom i refleksijom spriječi dalji uticaj tog NN faktora na biljnu populaciju. Jer bogati i trava se suši, sve ide u pm. Ali držim ja sve u svojim rukama i nedam naučnicima mrdnut a vidim usrali se. Ali slušaju.
Sad su oni svi na zadatku i rade što mogu. Malo nas zeza temperatura jer se snijeg topi ali i to ćemo rješit za najdalje mjesec. Uglavnom ja sam njima objasnio da mogu mirno spavat. I potpuno mi vjeruju da ako se drže mojih uputstava za najviše pet do šest mjeseci
SAV BILJNI SVIJET ĆE SE OPORAVITI i kao da ništa nije bilo. A poslije nek sami paze da opet ne dovedu svoj kredibilitet u pitanje. Jer ne mogu ni ja sve vidjet. Bogati. I vratilo me kući, odbio sam Nobela jer bi onda morali objelodanit zašto sam ga dobio. A to mora ostat tajna, to shvaćate valjda.
Samo bi još htio ovako javno se zahvalit za dva maila podrške koji mi puno znače i koje sam uramio.
-Dear Ghost
You are the best. I am your fan. Wearing Your T-shirt. Thanks in the name of all. Yours, Chuck Norris
- Dearest
Thanks for doing my job. I am busy pushing fucking Nibbiru back to nowhere.
But fortunately planet is safe when You are around. May I please You to be my guest on a barbecue party I intended to make for You? Thanks again, yours Superman

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako sam spasio planetu
PostPostano: ned jun 10, 2012 9:51 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 28, 2011 9:35 pm
Postovi: 13
Lokacija: Zagreb
Suosjećam :D

_________________
http://perennialacademy.weebly.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako sam spasio planetu
PostPostano: ned jun 10, 2012 9:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ko da je meni lako #-o

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako sam spasio planetu
PostPostano: pon jun 11, 2012 4:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
:rofl :rofl
genijalno
uljepša si mi dan
tnx :hello2:

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz