Sada je: čet mar 28, 2024 9:46 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: "Baklja smrti"- nadolazeći "val" ili katastrofa?!
PostPostano: sub apr 06, 2013 1:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 22, 2012 6:32 pm
Postovi: 2
Pozdrav. Inace ,ovo je moj prvi post i odmah se unaprijed ispircavam ako sam negdje nesto krivo postala ili napravila neku pogresku. Uopce ne znam gdje bi ovaj post trebao spadati.Inace dugo dugo vec citam postove na ovom forumu i stranice slicne tematike.:D
Danas sam na stranici "val,znanje" naisla na jedan video koji sam odgledala i bio mi je zanimljiv.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iJHGwoSFr8

i nakon toga malo sam isla pogledali sta kazu masovni mediji, i naravno na najglupljoj( da prostite) hrvatskoj stranici za vijesti naisla na naslovnu vijest ( koja je relevantna za onaj video gore)

http://danas.net.hr/svijet/americi-prij ... -ili-sutra

E sad. Ja sam to sve skupa povezala. Znam da se na kraju ovog videa "baklja smrti" nalazi ona neka rijec podrske koju bi mnogi mogli osudi kao new age pozitivno zeljeno misljenje ili stagod, ali stavimo to za sada na stranu ,i uzmimo u obzir samo originalni video.

Takodjer sam citala mnogo na stranici SOTT.net gdje se takodjer pise o "vatri sa nebesa" koja prijeti covjecanstvu .

Mene je ovo, malo dotaknulo jer se dosta dobro povezuje sa svim stvarima o kojima citam. Takodjer sam bas jucer na stranici Novi svjetski poredak sasvim slucajno citala o Preppersima koji spremaju zalihe vode i hrane jer smatraju da ce se nesto desitii ( globalna kriza ili nuklearni napadaj, nije određeno) I onda danas opet naidjem na ovo..i tako. Znate kad vam se krenu samo tako stvari slagati ,pa pomislite da mozda ima necega u tome?
Mada, te stvari su jako apstrakne i vjerojatno je tesko na neki konkretan nacin opisati koji ce tocno odgadjaj i kakav biti.

Za neke ce to mozda biti globalna katastrofa a za neke pocetak vala a mozda niti ne bude nista.

Samo sto mene, bas dugo vremena prati taj osjecaj da se nesto desava i imam u sebi neki osjecaj hitnosti. Vec godinu dana zivim u stanu koji je na 4.katu i stalno mi se po glavi mota pomisao " ajme,moram se odseliti u neki stan koji je nize zemlji, jer kako cu bjezati u slucaju neke katastrofe?" Podsvijest cesto zna puno vise od svjesnog uma, zato vam to i kazem :D


Hm. Sto vi mislite ? :)

_________________
Izgubljeni zvjezdani putnici, tiho lete prema nigdje, jer su zaboravili gdje će. U svijetu gdje apsurd vlada a zlo je zakon, ostaje nam tiha borba unutar sebe .
Razumijevanje.Empatija.Dostojanstvo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Baklja smrt"-nadolazeci "val" ili katastrofa
PostPostano: sub apr 06, 2013 10:30 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
PrincezaNicega je napisao/la:
...Vec godinu dana zivim u stanu koji je na 4.katu i stalno mi se po glavi mota pomisao " ajme,moram se odseliti u neki stan koji je nize zemlji, jer kako cu bjezati u slucaju neke katastrofe?" Podsvijest cesto zna puno vise od svjesnog uma, zato vam to i kazem :D


Hm. Sto vi mislite ? :)


Na žalost, u slučaju sunčevog vjetra (CME) kojeg oni predviđaju, što se fizičkog preživljavanja tiče, jedino 4 kata pod zemljom bi mogla biti od neke koristi sa dovoljno hrane, vode i ostalog za jedan priličnog dug vremenski period.





("Spašavanje" djece od strane "vanzemaljske braće" u jednom takvom slučaju, lično uzimam kao "spin" jer ovi spašavaju samo svoju hranu i brinu se jedino za sebe.)


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Baklja smrt"-nadolazeci "val" ili katastrofa
PostPostano: sub apr 06, 2013 12:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Pomenuo bih jednu malu analogiju o osecajima, sinhronicitetima, slucajnostima koji nas mogu (ponekad) dovesti na pogresne zakljucke. Prica je iz mog obicnog zivota...
Naime, planirao sam promeniti auto i tako citam po internetu o pouzdanosti automobila na putevima da je honda (accord) u samom vrhu (ovo nije reklama), ali osim na slikama nisam ih nesto vidjao po putevima. Jednog dana, dok su mi ta razmisljanja bila aktuela, krenem na put i u selu vidim dva takva automobila (cudno?), na auto putu 'bratstva i jedinstva' jos pet primeraka i to sve skupa za manje od jednog sata... :-s
Ono sto sam hteo reci je da mozak filtrira samo ono cime smo okupirani i 'prikazuje' nam ono sto zelimo videti. Sigurno je da sam ih vidjao i ranije ali ih nisam detektovao, sto opet nema veze sa objektivnoscu i pravim stanjem stvari.
Slicno je i sa informacijama na koje 'slucajno nalecemo' krstareci internetom, moz' biti a ne mora da znaci...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Baklja smrt"-nadolazeci "val" ili katastrofa
PostPostano: sub apr 06, 2013 12:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
u mnogim kanaliziranim materijalima izrecena je zajednicka misao da buducnost nije fiksna vec ovisi o ukupnoj svijesti populacije na planeti,cini mi se da je Ra koristio analogiju trgovackog centra u kojem je mnostvo proizvoda koje oni vide ali da je memoguce reci koji cemo mi izabrati.ako se me varam i Edgar Cayce je imao nekoliko prorocanstava koja se nisu obistinila i slicna analogija je dana kao odgovor na pitanje pa sto je to on onda vidio,kada je u mnogim dr.stvarima bio nepogresiv.naravno i scenarij iz video uradka je jedna od mogucih varijabli vjerojatno sa velikim izgledima.iskreno nemogu proniknuti u svrhu takvog scenarija,pogotovo uzimajuci u obzir "Zetvu" za 4d i podjelu opsa i opda.sjetimo se da je i Ra i drugi dali odgovore o zetvi koja se trebala odigrati 2012 a sada su prisutni odgovori o 100 do 700 godina tranzicijskog perioda o kojem nikada nine bilo receno niti 1 slova.zelim reci da su i oni tada vidjeli samo veliku inajvjerojatniju verziju ishoda dogadjaja koji se ipak nisu dogodili jer to na planeti "slobodne volje" ne moze biti unaprijed odredjeno.

slazem se s galaksijom da nikakva pomoc fizicke naravi s neba u vidu ufo nas nece spasiti jer to bi bilo narusavanje slobodne volje i lekcija koje se trebaju usvojiti.Naglasak u ovoj egzistenciji nije na tijelu vec na esenciji bica tzv.duse p nastavak zivota pod uvjetom pukog prezivljavanja mi nema nikakvog smisla jer smo to vec prosli i naravno ne podudara se sa filozofijom 4d planete o kojoj smo u svim tim kanaliziranim materijalim citali,naravno uz uvjet da te materijale smatramo vrijednim.

ako se obistini crnilo iz filma sve as lijepo pozdravljam i kazem vam "Cujemo se ispod pazuha ako nista drugo". :notworthy:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Baklja smrt"-nadolazeci "val" ili katastrofa
PostPostano: sub apr 06, 2013 1:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
:thumbup: :thumbup: :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Baklja smrt"-nadolazeci "val" ili katastrofa
PostPostano: sub apr 06, 2013 6:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 22, 2012 6:32 pm
Postovi: 2
Citat:
Ono sto sam hteo reci je da mozak filtrira samo ono cime smo okupirani i 'prikazuje' nam ono sto zelimo videti.


Uzimam to u obzir ;) masta i eskapizam svasta cine.


Citat:
i Edgar Cayce je imao nekoliko prorocanstava koja se nisu obistinila i slicna analogija je dana kao odgovor na pitanje pa sto je to on onda vidio,kada je u mnogim dr.stvarima bio nepogresiv.naravno i scenarij iz video uradka je jedna od mogucih varijabli vjerojatno sa velikim izgledima.iskreno nemogu proniknuti u svrhu takvog scenarija,pogotovo uzimajuci u obzir "Zetvu" za 4d i podjelu opsa i opda.sjetimo se da je i Ra i drugi dali odgovore o zetvi koja se trebala odigrati 2012 a sada su prisutni odgovori o 100 do 700 godina tranzicijskog perioda o kojem nikada nine bilo receno niti 1 slova.zelim reci da su i oni tada vidjeli samo veliku inajvjerojatniju verziju ishoda dogadjaja koji se ipak nisu dogodili jer to na planeti "slobodne volje" ne moze biti unaprijed odredjeno


Pa naravno, ali to sa godinom 2012 ,odmah smo mogli znati da je to dezinformacija, pogotovo oko onog datuma 21.12.
Čim nešto ima datum, odmah možemo znati da je bullshit. Jer, vrijeme postoji samo u našem denzitetu i samo je iluzija.
Kako onda možemo vremenski odrediti događaje koji su iznad vremena. Nikako! :)

A to može samo nama s našeg materijalnog antropocentričnog stajališta izgledati kao katastrofa,dok sa nekog sireg kozmickog stajališta uopće ne mora biti. Možda je to uobičajeni ciklus. Kada po zimi padne snijeg to je sigurno kataklizma za neke životinje,ali za zemlju to je normalan ciklus.



Citat:
Kasiopejske transkripte-2013-03-23
P: (L) Danas je 23.03.2013. Danas je baš olujno nevrijeme!

O: Samo čekajte! Stvarne oluje stižu!

P: (L) Mislite ovdje, specifično?

O: I drugdje.

P: (L) Ovo zvuči kao prijetnja. (S) Poput "puni kiše"?

O: Da.

P: (L) pa primjetila sam da su se dešavale mnoge tzv. "poplave tisućljeća" na raznim mjestima u Europi, kada ono? 1997.? Kad je Hale-Bopp preletio nebom. I sada imamo nekoliko kometa. Imali smo Hale-Bopp i Hayakatuke istovremeno, zar ne? Bilo je tu još nečeg, bilo prije ili kasnije, ili za vrijeme prolaska. Sada imamo još nekoliko kometa. Postoji li neka veza između tih kometa i ovih čudnih vremenskih neprilika?

O: I više od toga!

P: (L) Mislite, još toga utiče na vrijeme, osim kometa?

O: Da.

P: (L) Dakle, Zemlja nije zatvoreni sistem gdje bi bilo moguće... Pa, ne želim to reći. Ona nije samo zatvoreni sistem gdje postoje svakakve stvari na koje utiče Sunčev sustav?

O: I više od njega.

P: (L) Nešto utiče izvan njega... Iz svemira?

O: Da. Ali znanstvenici su osljepili jer su ih vodili slijepci!


P: (L) Hoćete li reći još nešto?

O: Otkrijete izvanredne stvari kad radite svoju "domaću zadaću".

P: (L) Pa hvala lijepo! (Ailen) To je lijep način da se kaže: "Bez kockanja!" (L) U redu, kao što znate, imali smo prekrasan mali fragment komete koji je eksplodirao u Rusiji, koji je napravio ozbiljnu štetu i povrijedio mnogo ljudi. Nije mi drago da je ozljedio mnogo ljudi, ali mislim da je interesantno da se to desilo unutar tri dana od objavljivanja naše nove knjige "Comets and The Horns of Moses". Dakle, mislim da je prvo pitanje: Imate li nešto za reći o fragmentu eksplodirajuće komete, ili kako god oni to nazvali? Bilo da je bio asteroid, bilo fragment komete, ili štogod?

O: Denaturirani komet, ali tko ih broji?

P: (L) Dobro. To je sve što ćete nam reći?

O: Samo čekajte idući! Taj će biti velik! A ima i "prijatelje"!

P: (L) Možete li nam reći vrijeme dolaska, procjenu? [smijeh] (Belibaste) I lokaciju? (L) Lokaciju, možda? (Andromeda) U grubo? Veličina stadiona? (Belibaste) Veličina?

O: Mi bi željeli urediti stvari da on udari We would have liked to arrange things so that it could have hit [ptice jako počinju cvrkutati u pozadini] na dan izdavanja knjige, pa ipak, stvari se ne odvijaju tako u OPD realitetu. Zbog toga, isto se primjenjuje i za predviđanja budućih udara.

P: (L) To je bio lijep način da se kaže: "Bez kockanja!" Dakle, ima još toga što dolazi, ali nam ne možete reći točno kada, a idući će biti velik. Toliko za sada znamo. Hoćete reći da vi toliko znate?

O: Da. Molimo spojite sve prijašnje stvari skupa za pojašnjenje, držite na umu da je univerzum neodređen i zato će uvijek biti varijabli



U filmu baklja smrti ,kažu da će događaj koji će prethoditi baklji biti kiša meteora i prisilno slijetanje nekog space shutlla. A u međuvremenu i nekakva nova bolest ( mnogi nagađaju da če to biti kuga ).
He-he i tako, reklo bi se da nas svašta čeka a možda i ništa od toga. Tko zna?
Ionako je 300 zemaljskih godina jedna sekunda napram vječnosti univerzuma.

_________________
Izgubljeni zvjezdani putnici, tiho lete prema nigdje, jer su zaboravili gdje će. U svijetu gdje apsurd vlada a zlo je zakon, ostaje nam tiha borba unutar sebe .
Razumijevanje.Empatija.Dostojanstvo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Baklja smrt"-nadolazeci "val" ili katastrofa
PostPostano: sub apr 06, 2013 10:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje
ce bidne sto bidne tu nemozemo nista, program koji ide po svom izvrsnom kodu.

Da li ste primetili koliko jako przi sunce u ovo doba godine cim je malo vedro i bez vetra... cak iako je vetra przi....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Baklja smrti"- nadolazeći "val" ili katastrofa?!
PostPostano: uto aug 06, 2013 6:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 01, 2013 2:47 pm
Postovi: 63
Nema brige, radi se samo o zanimljivom prirodnom događaju pri čemu će sunce promijeniti polaritet.

ScienceCasts: The Sun's Magnetic Field is About to Flip

https://www.youtube.com/watch?v=34gNgaME86Y

Smjestite se udobno i promatrajte.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz