Sada je: pet mar 29, 2024 12:38 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 216  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri aug 02, 2017 11:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
@sensei

Uglavnom srednje tridesete. Sto se tice nataliteta, ne treba mi nitko ni davat nekakve informacije iz razloga sto to vidim u svojoj okolini pa i u okolini drugih ljudi. U mojoj okolini sto se djece tice, djecu imaju onako 50-50. Znaci pola ih ima pola ih nema. Razloga za to je jako puno.

U vezi sam vec jako dugo godina i djeca kao takva nam nisu bitna.

Nisam odlucio da nemam para ali nema posla stoga nema ni para, vrlo jednostavno. I da imam financija opet ih nebi radio iz vise razloga jedan je vec napomenut.

Ovo pod tockom 2 ne shvacam iz kojeg razloga bi to bila neka adolescencija, po mojoj procjeni je to cinjenica.

Kako ces ako nema dobre uslove za zivot uopce imat djecu. Npr radis 8-10 sat dnevno neki i po 12, na koji nacin ti mislis odgajat tu djecu pruzit im neke stvari, a koje nemaju veze sa materijalnim stvarima, nego sa druzenjem, igranjem i ljubavlju. Kako to mislis napravit? Odgajat ce ga svi samo ne ti.

Ljudi rade djecu iz raznih razloga bez obzira sto nemaju uvjete. To sam vec spominjao. Ima ih vise. Jedno je zato sto ih drustvo i prijatelji tjeraju, jedni se boje da ne umru stari i da im nema ko pomoc itd.....

I na kraju ti mogu reci da ljudi samo uzivaju u onom u cemu hoce uzivat. Neki uzivaju u prejedanju(hrani), neko alkohol, neko koristi drogu (bilo koje vrste), neko sopingira. i na taj nacin nicem ni pridonose, osim sto su sretni na par sati, znaci lazno sretni. Misljenja sam da ti kao nekakav pojedinac moras dat nesto od sebe, bilo to na kreativan nacin tipa slikanje ili bilo koja vrsta crtanja, stvaranje muzike, brinut se osvom tijelu,radit na sebi, znaci bilo sto da dajes od sebe za svijet.

Po meni je to osobni razvitak, a ako nemas uslove nema ni razvitka.

Svaka budala moze napumpat dijete, a sto onda poslje?

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 03, 2017 8:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Teško je danas imati dijete, i novac nije primaran problem. Stari sistem odgoja djeteta je sistem nagrade i kazne, poštovanja autoriteta, osobito roditelja. Novi sistem je sistem pretjeranog liberalizma. Niti je stari sistem izumro, niti je novi zaživio. Ne funkcionira ni jedno, ni drugo. Rekli bismo da današnji moderni čovjek nema pojma što bi s djetetom. Nema smjernice što je dobro, što zlo. Nema uzore. Rekla bi da odgoj ponovo mora postati spartanski s velikom dozom ljubavi i razumijevanja , štogod to bilo. Mora doći do promjena u školstvu, u psihologiji, u sustavu. Mora se na novi način odgajati roditelje, pa djecu. A kako kad je cilj sustava uništavanje djece? Ako je zaista sustav isto što i sotonizam, a mislim da jest, onda nam nema spasa. I danas dobar čovjek više ne može odgojiti dobro dijete.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet aug 04, 2017 4:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Vi se zafrkavate, a niste primjetili da je stigao lucifer

http://net.hr/danas/svijet/britanski-da ... o-u-paklu/

I donio nam puno svjetla, tj, sunca.
Nema spasa, klime rade do 45-46 stupnjeva, tak da :angel4:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 05, 2017 10:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
pepeljuga je napisao/la:
Mora doći do promjena u školstvu, u psihologiji, u sustavu. Mora se na novi način odgajati roditelje, pa djecu. A kako kad je cilj sustava uništavanje djece? Ako je zaista sustav isto što i sotonizam, a mislim da jest, onda nam nema spasa. I danas dobar čovjek više ne može odgojiti dobro dijete.


Eto slazem se sa ovim napisanim. Trebalo bi se promijenit gotovo sve. Nakvisr glave samih roditelja i njihovo razmisljanje.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 05, 2017 10:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Mike20 je napisao/la:
Vi se zafrkavate, a niste primjetili da je stigao lucifer

http://net.hr/danas/svijet/britanski-da ... o-u-paklu/

I donio nam puno svjetla, tj, sunca.
Nema spasa, klime rade do 45-46 stupnjeva, tak da :angel4:


Nemam klimu, samo kada i mokri rucnici. Asto se klime tice pratim to i kloma se drasticno promjenila u zadnjih desetak godina. Priroda ce sama ucinit svoje.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 05, 2017 12:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Baš slučajno bio i na TV-u kod nas film Proročanstvo (original naziv Knowing) gdje Sunce spali sav život na Zemlji

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 06, 2017 4:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Mike20 je napisao/la:
Baš slučajno bio i na TV-u kod nas film Proročanstvo (original naziv Knowing) gdje Sunce spali sav život na Zemlji


To ono gdje vanzemaljci na kraju odvedu djecu sa kamenčićima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 06, 2017 11:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Postoje neke indikacije da je u tome filmu naveden i tačan datum katastrofe!? U stvari, u filmu se vidjelo uništenje samo Njujorka a ne planete, mada, ukoliko bi na navedeni datum došlo do uništenja Njujorka, ne bi prošlo dugo a da veći dio planete doživi sličnu sudbinu „spaljivanja“ ali ne od strane sunca, nego nukleranog oružja?!

Taj koncept je bio predstavljen u onom video materijalu pod naslovom „Najopasniji video“ koji je bio linkovan s ovog foruma pod drugim temama, međutim, autor ga je u međuvremenu, iz nekih razloga, povukao s youtube-a. U svakom slučaju, kad se o onoj listi „prošlih“ događaja radi, autor tog materijala je primjetio tamo i neke datume katastrofa koje su se desile NAKON što je taj film bio snimljen (2009.g.) kao npr. nesreća u Fukušimi (video na tu temu je još uvijek dostupan – ovdje) i nestanak onog Malezijskog aviona, Let MH370 (video na tu temu je još uvijek dostupan –
ovdje).

A ovdje ispod, na toj listi, navodno se vidi i datum za kojeg je planirano da taj avion „uskrsne“ i pojavi se iznad Njujorka sa „specijalnim paketom,“ nakon čije isporuke bi dobar dio Njujorka bio uništen, pa bi onda za to bili optuženi Iranci... pa bi tako došlo do... nuklearne odmazde... koja bi se relativno brzo pretvorila u... globalni nuklearni rat... prilikom čega bi bila odrađena i... depopulacija planete a onda bi elita izašla iz podzemnih skloništa i obezbijedila preživjelima da „uživaju“ u... novom svjetskom poretku i... čiča miča, gotova je priča.

slika
[9/2/17 u američkom formatu pisanja datuma (mjesec/dan/godina) i koordinate koje se odnose na Njujork]

Sve bi to naravno izgledalo kao spontano, mada bi bilo već davno isprogramirano. Nama ostaje da se nadamo da taj film nije pravilno dešifrovan. Jedini je problem što je isti uzorak zastupljen i u mnogim drugim „izvorima“.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto aug 08, 2017 5:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
U vezi s mojom prethodnom porukom...



...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri aug 09, 2017 10:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
@ galaksija

Mislim da svi ti filmici i klipici ne drze vodu vise uopce. Toliko toga se vec trebalo desit a ono nista. Tako sam npr. gledao film Wonder woman, i sad bi na temelju toga trebao zakljucit da je bog rata napravio drugi svjetski rat, i onda je najednom dosla zena "AMAZONKA" i spasila svijet od zla. I dok je cijeli svijet u banani, te Amazonke su u svom svijetu i vjezbaju da su ratnice, ne znajuci sto se desava u ovom svijetu. Mislim stvarno. Iz svakog filma (americke debilane) zakljucivat sto ce se desit je stvarno pretjerano. Ne kazem da mozda nije moguce, ali bas sve izvlacit iz toga je suludo. A nijedan covjek jos dosada nije znao rijesit npr. Gurdijevov eneagram. I svi ti klipici razno raznih ljudi po youtubu su vec toliko izproricali datuma da me boli glava, i od nijednog apsolutno nista.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 10, 2017 9:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Čini se da radovi ovog čovjeka, a koji nisu rašireni kao neki drugi koji služe samo navodnom proricanju i najčešće širenju panike, imaju uporište u samo jednome: primjećivanju potrebe za Imenovanjem (ja to tako zovem jer mislim da oni koji vladaju ovim svijetom i moraju sve imenovati. To znaju svi koji se bave određenim skidanjem nakačenja da je bit u "imenovanju" da bi se nešto odpetljalo, temelj egzorcizma je imenovanje demona ili vanzemlajaca primjerice) i ponavljanjem.

I držim da su iz tog razloga vrlo važni. I ne bih tog autora uspoređivala sa mnoštvom programiranih i dežurnih apokaliptičara, jer koliko vidim on ništa ne tvrdi na taj programirani način i često kroz sve svoje uradke poziva ljude da daju mišljenja, da učestvuju, što govori o otvorenosti spram raznih mogućnosti objašnjenja.

Svakako svojim radom potiče na promišljanje. Dodatno kroz sve do sada u niti jednom trenu nije to činio tako da tvrdi da stiže apokalipsa, dapače udar spominej u konetksu New Yorka, ali posljedice su neka druga priča, ona koja će onda obihvatiti cijeli ovaj svijet, ali to nije nužno rušenje svijeta, bar ne ono fizičko. I čini se kako upravo to pokušava cijelo vrijeme naglasiti, da takvim napadom stiže promijena, kao što ej promijena stigla i nakon 9/11.

I tu se očituje to da poziva ne na proricanje oko 3. svjetskog rata ili uništenja svijeta već upravo suprotno: na primjećivanje određenih obrazaca i načina psotojanja ovoga u čemu živimo.
Jedno je sigurno ima odličan ugao percepcije.

Većinu do sada otkrivenih slučajnosti - tumači na svoj način koji se ipak poklapa i s nekim drugim tumačenjima iz drugih uglova.
Kada je izašao "Najopasniji video" komentirala sam na youtubu isti, na žalost nešto sam pogrešno učinila i komentar se nije mogao objaviti, no moj komentar se ticao svega tamo iznijetog i evo objavit ći ga ovdje pa ako kojim slučajem čita ovaj forum možda ga vidi:

"Hvala za ova dva videa, jer nisu uradci koji natežu brojke. Stvarno ste dotakli i otvorili znatno više no samo gole činjenice da se sve može čitati i isčitati kroz brojke i slova. Jer čita se uvijek i samo Matrix ili «matrica». Koja je radi toga što je zacrtana i kompletno posložena za svoj vijek trajanja.
I onda se igra ta Igra, na način da kao izvršioce i sudionike ima «živo tkivo» u svim smislovima održavanja i hranjenja: ili u kratko, nas – ljude.
Pa bih kao dodatak svemu odgledanom u prvom i drugom dijelu, dodala nekoliko stvari koje sam uočila, možda Vam mogu proširiti potragu. Ispričavam se na duljini, pokušat ću biti što kraća.
Kada se spominju brojevi 777 iako je uvriježeno da oni znače oznaku aviona ili da su okultno iskoristivi, možda bi bilo dobro uvesti u objašnjenja i drugi pogled na to što oni jesu i što znače osim da daju 21 ili 12 (zrcalno) ili 3, što ste odlično primjetili.
Kako je riječ o mogućim zbivanjima u gradu New Yorku, mislim da je ovo potrebno uzeti u obzir za dobivanje šire slike.
U prvom dijelu videa na: 2:53:29 postavlja se pitanje tko je ta Flotus ili Prva dama, odgovor je Kip slobode ili Semiramida, ona je oduvijek «najprvija» dama. Ili Rea. Svejedno. Ona je 777 - ima krunu s sedam krakova, vlada nad sedam oceana i nad sedam kontinenata (ili sedam čakri kod čovjeka) i stoji na ušću rijeke Hudson. I jasno je zašto su akteri Invictus gamea i princ Harry i Elizabetha u prvom videu, sve je to isto kao i Semiramida - iste su rase, ali nisu čovjek.

A tko je sve bila ona i koja sve imena ima kroz razna razdoblja i na raznim mjestima, zna se i to je ona: Majka nad majkama.
Semiramidin simbol je Mjesec, a njezina «muža» Nimroda Sunce. Interesantno je da nam grčka mitologija priča o boginji Rei koja je i te kako, baš kao i «kip slobode» vezana za vodu, (‘ρεω, rheo = "teći" ili pak ‘ρεος, rheos = "izvor"), a koja isto ima simbol Mjesec, a majka je, što će Vam vjerojatno biti vrlo zanimljivo upravo: Posjedona s trozubcem!
Nadalje, ona (ma kako je mi zvali) je i žena s 12 zvijezda oko glave i spaja Ney York s Europom, gdje je ona doslovno kraljica novog Babilona (Europski parlament), ali i time povezana s Otkrivenjem. Točnije ona je nad svime i svim događanjima. Baš kao i Trident raketa koja ima 12 glava.

Nadalje ako se ime Semiramida ubaci u «gematria calculator» koji koristite, dobit će se interesantni rezultati, pojavljuju se pojmovi: «perfect» i Maitreya dva puta. Maitreya je navodno uzašli majstor, bog svijetla (Lucifer?), neću sada u detalje.
Ako se pak upiše grč. Semiramis, dobiva se kao prvi rezultat u prvoj tabeli Allahu Akbar, a u ostale dvije Metatron. Metatron je inače najviši arkanđeo koji slovi i kao sinonim za Sotonu, ali nalazimo ga povrh toga da je omiljen new agerima i u mističnim hebrejskim spisima, evo kaže se još na wikipediji ovo: «Židovski mistik Elisha ben Abuyah (1. stoljeće) tvrdio je da je Metatron bio jedini anđeo kojemu je bilo dopušteno sjediti u Jehovinom prisustvu. Prema grčkim misliocima, Metatron je djelovao kao Božji savjetnik i kancelar, dok je mistik Johann Andreas Eisnmenger (1654.-1704.) tvrdio da je Metatronova dužnost bila nadgledanje svih anđela kojima je dijelo zadatke.
Prema kršćanskoj predaji, Metatron je anđeo zapisničar, koji bilježi dobra djela i grijehe u veliku knjigu kako bi se na Sudnji dan svakoga sudilo po zasluženom.»

Ako pak upišemo asirski oblik Semiramide: «Sammu ramat» izbacuje nam ove riječi: Iluminati i Germany. Ako znamo da se i Ištar može svrstati samo u jedan oblik Semiramide, a da se njezina i to «deveta vrata» nalaze u Berlinu, dobiva se svšta interesantno za daljnja istraživanja. I povezivanja, koliko događaj u New Yorku može i je povezan s cijelim svijetom na sve moguće načine. Time ne mislim da je u Igri svjetska katastrofa, već upravo se slažem da će ako do njega dođe napad na NY biti samo tamo «aktivan», posljedice će pak biti onaj «pravi udar» na svih i sve nas.

Ako se pak upiše obično Semiramida, dobiva se: «perfect», Maitreya i Maitreya, ali u tabeli možemo pronaći i recimo Mothmana, Leviathana, pa čak i Planet x itd...ako se upiše isto jedan od oblika imena Semiramida: «Šamiram», dobivaju se u sve tri tabele interesantne riječi: «god», i dva puta Satan!
Ako se upiše Rea, dobiva se interesantan broj kod engleske gematrije – 144 (za sve ostalo nisam sada obrazlagala brojeve), ali i riječ Canaan i može sugerirati na 12 plemena iz Biblije, ali i na Otkrivenje, te dati novi uvid zašto Žena ima 12 zvijezda oko glave.
Ako pak dalje istražujemo oko «vode» općenito, jer je ova Žena vezana za nju očito, dobro je upisati i «river Hudson», svašta se može pročitati.

Vidim da se u drugom dijelu pitate što je 21 (sekunda) u dijelu o probi prve detonacije nuklearne eksplozije, možda je to samo Semiramidin potpis.

U drugom dijelu, pred kraj pitate se što bi bilo 78 (vežete ga za lokaciju), kao zanimljivost na internetu se može pronaći da bi Kip slobode – ta gospođa da nosi cipele nosila 7,801 «broj»...isto tako u Otkrivenju se u 7:8 kaže: «iz plemena Zebulunova dvanaest tisuća, iz plemena Josipova dvanaest tisuća, iz plemena Benjaminova dvanaest tisuća opečaćenih.» Riječ je o onih 144 otpečaćenih koji stoje pred «prijestoljem»...naravno da je pitanje jesu li «otpečaćeni» još uvijek živi, o čemu se tu uopće govori i o kojem to prijestolju se priča, recimo «kip slobode» stoji na postolju s kojim je zajedno visok točno 93 metra – što daje 11. U obliku je zvijezde koja ima 11 krakova. I sve to mavodno slučajno.

Što se tiče Manhattana, te raznih crnih i tajnih opita vršenih od strane onih koji vladaju, zasigurno je onaj Philadelphijski važan i nastavno kao Montauk projekt.
Važno je to radi pomicanja kroz vrijeme i tko se i kada pomiče. Konačno baš Philadelphijski eksperiment sadrži nešto što veže i Vašu priču – nestanak objekta – brod ili avion, mislim da nije presudno, važno je da nešto nestane pa se opet pojavi. U tom kontekstu možda je cijela ova priča znatno fantastičnija i moguće oteti avion nije otet onako kako mislimo da je. Tim više što u drugom dijelu videa i krećete s pitanjima oko vremena, ide li ono unaprijed ili unatrag? Da li je zrcalno, da li se preklapa povijesno? Ili nastavlja? Sve to je ja mislim način funkcioniranja Matrixa koji možda ulazi u završnu fazu, ruši se stari i nastaje novi. To provode pravi vladari (kako Vi kažete gušteri), oni koji znaju što je i kakvo je ovo vrijeme i igraju se."

Kada je doticao i objašnjavao reklamu za "Invictus game" povrh svega do čega je došao, evo još sitnica koje sma primjetila:

"U ovoj reklami za Invictus game, svašta je poručeno, npr. Obama i žena mu prikaz su Plutona, koji između ostaloga ima i trzubac, te žene mu Perzefone. Tri vojnika prikaz su kerbera, Plutonova psa - troglavog. Pluton je znan još i kao Had, bog je podzemlja. Aluzija na otmicu (što bi se vezalo na malezijski avion) leži u priči o Plutonu i Perzefoni koja je od njega bila oteta da bi mu postala ženom.
Gematrija otkriva da je Pluton vezan za nuklearno, Maitreyu i Manhattan...ako se upiše njegov grč. oblik imena Dis Pater. Ako ga upišemo kao Plouton, dobivamo Matrix, te dva puta Apokalipsa. Persephone nam daje riječi Stranger, te dva puta Antichrist...."

Dakle, mislim da je dobro gledati njegove uradke. Ne kao proricanje već kao uvid u način postojanja ovog svijeta.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 10, 2017 10:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
@alf

Ok. Ne razumijem se u grcku mitologiju, ali ako je vjerovat u lose momke, znaci suprotno tome postoje sigurno i neki dobri momci. Znaci u tom slucaju bi se trebali netko od njih pojavit tipa neki Hektor, Amazonka, Batman ili neki Mesija koji ce nas obranit od zla, a na nama je da cekamo, znaci nema brige pomoc stize!?

Znaci svi skupa (ljudi) mozemo dignut sve cetri u zrak i radit kak svima odgovara...

To mi je skroz utjesno.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 10, 2017 5:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Pa ja ni ne vjerujem u dobre i loše momke, po meni su oni svi isti i crni i bijeli...a nisu ista rasa kao čovjek. ne znam zašto si ovo što sam napisala tako shvatio, ali ja nisam u niti jednom trenu ništa rekla o tim nekim dobrima koji će nas spasiti. Iako, ako već pričamo o spasiteljima to je jedna od mogućih varijacija što će se sve događati na pozornici i akko će izgledati nove navlakuše.

A uopće nisam rekla da išta trebamo čekati o čemu ti pišeš? Gdje si ti sve to pročitao u mojim rečenicama?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet aug 11, 2017 11:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
alf je napisao/la:
Pa ja ni ne vjerujem u dobre i loše momke, po meni su oni svi isti i crni i bijeli...a nisu ista rasa kao čovjek. ne znam zašto si ovo što sam napisala tako shvatio, ali ja nisam u niti jednom trenu ništa rekla o tim nekim dobrima koji će nas spasiti. Iako, ako već pričamo o spasiteljima to je jedna od mogućih varijacija što će se sve događati na pozornici i akko će izgledati nove navlakuše.

A uopće nisam rekla da išta trebamo čekati o čemu ti pišeš? Gdje si ti sve to pročitao u mojim rečenicama?

Alf :blob:


Pa ne bi bi bas rekao kroz cijelu tu grcku mitologiju je nekakva borba dobra i zla, bogova, ljudi i polu bogova, incesta i raznih stvari.
Kod:
https://sh.wikipedia.org/wiki/Gr%C4%8Dka_mitologija


Znaci za takve vrste incesta pise i u samoj Bibliji pa citiram i to sa pocetka Biblije:

"Kad su se ljudi poceli siriti po zemlji i kceri im se narodile, opaze sinovi Božji da su kceri ljudske pristale, pa ih uzimahu sebi za zene koje su god htjeli. Onda Jahve rece: Nece moj duh u covjeku ostati dovjeka; covjek je tjelesan, pa neka mu vijek bude stotinu i dvadeset godina. U ona su vremena - ai kasnije - na zemlji bili Nefili, kad su bozji sinovi opcili s ljudskim kcerima pa im one radale djecu. To su oni od starine po snazi glasoviti ljudi."

Znaci ima puno slicnosti u grckoj mitologiji ko i u Bibliji.

Na kraju krajeva kakva bi to bila rasa, da li bi ta rasa bila vanzemaljska ili nekakve božje prirode?
Naravno da nisi napisala da trebamo cekati, ali da se od ljudi ceka da nesto naprave, to jednostavno mora biti ili je ishod takav da ne mozemo nista poduzeti i prepustiti se letargiji i da nas jebu.

Sama si rekla da covjek koji ima kanal freehumanity ima dobrih stvari, a covjek se referira na temelju filmova i to sad pazi holivudskih sranja, npr taj film sa kamencicima gdje dolaze alieni i pokupe malu djecu i presele ih na novi planet. Takvih Holivudskih sranja ima na pretek. I isto tako imam osjecaj da ljudi zive u tim samim filmovima i da je to njihova osobna pozornica. Sto bi mozda galaksija rako da je upao u jedan kontenjer...


Recimo meni osobno je bio odlican ovaj dokumentarac bar sto se Biblije tice.Dokumentarac se dotaknuo jako puno tema ,traje poduze ali vrlo zanimljiv i pokriva dosta tema.




I nakraju Alf sto ti mislis sto bi trebalo napraviti, tj. ima li ikakvog rjesenja, da li cekati, boriti se, uglavnom svi mi ovdje na forumu ili negdje druge baratamo nekim informacijama i znanjima, ali nitko ne zna sto napraviti, kako napraviti i zbog cega nesto napraviti.

A sto se tice nekakvog nuklearnog rata mislim da o tome nista, jedno duze vrijeme sam citao o tome i dosta guglao i jednom sam uletio na neki forum ili nesto slicno, i neki lik koji je kanadanin je jako puno znao o nekim svemirskim stvarima, valjda i radio na nekim programima gdje je rekao da Ameri i Rusi posjeduju takvo oruzje u svemiru (znaci steliti ili sto vec) da mogu slamat po cijele ogromne gradove u sekundi i to tako da unisti samo ono podrucje koje hoce, i da je ovo nuklerano oruzje nista naspram ovoga.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet aug 11, 2017 5:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
sector57 je napisao/la:
alf je napisao/la:
Pa ja ni ne vjerujem u dobre i loše momke, po meni su oni svi isti i crni i bijeli...a nisu ista rasa kao čovjek. ne znam zašto si ovo što sam napisala tako shvatio, ali ja nisam u niti jednom trenu ništa rekla o tim nekim dobrima koji će nas spasiti. Iako, ako već pričamo o spasiteljima to je jedna od mogućih varijacija što će se sve događati na pozornici i akko će izgledati nove navlakuše.

A uopće nisam rekla da išta trebamo čekati o čemu ti pišeš? Gdje si ti sve to pročitao u mojim rečenicama?

Alf :blob:


Pa ne bi bi bas rekao kroz cijelu tu grcku mitologiju je nekakva borba dobra i zla, bogova, ljudi i polu bogova, incesta i raznih stvari.
Kod:
https://sh.wikipedia.org/wiki/Gr%C4%8Dka_mitologija


Znaci za takve vrste incesta pise i u samoj Bibliji pa citiram i to sa pocetka Biblije:

"Kad su se ljudi poceli siriti po zemlji i kceri im se narodile, opaze sinovi Božji da su kceri ljudske pristale, pa ih uzimahu sebi za zene koje su god htjeli. Onda Jahve rece: Nece moj duh u covjeku ostati dovjeka; covjek je tjelesan, pa neka mu vijek bude stotinu i dvadeset godina. U ona su vremena - ai kasnije - na zemlji bili Nefili, kad su bozji sinovi opcili s ljudskim kcerima pa im one radale djecu. To su oni od starine po snazi glasoviti ljudi."

Znaci ima puno slicnosti u grckoj mitologiji ko i u Bibliji.

Na kraju krajeva kakva bi to bila rasa, da li bi ta rasa bila vanzemaljska ili nekakve božje prirode?
Naravno da nisi napisala da trebamo cekati, ali da se od ljudi ceka da nesto naprave, to jednostavno mora biti ili je ishod takav da ne mozemo nista poduzeti i prepustiti se letargiji i da nas jebu.

Sama si rekla da covjek koji ima kanal freehumanity ima dobrih stvari, a covjek se referira na temelju filmova i to sad pazi holivudskih sranja, npr taj film sa kamencicima gdje dolaze alieni i pokupe malu djecu i presele ih na novi planet. Takvih Holivudskih sranja ima na pretek. I isto tako imam osjecaj da ljudi zive u tim samim filmovima i da je to njihova osobna pozornica. Sto bi mozda galaksija rako da je upao u jedan kontenjer...


Recimo meni osobno je bio odlican ovaj dokumentarac bar sto se Biblije tice.Dokumentarac se dotaknuo jako puno tema ,traje poduze ali vrlo zanimljiv i pokriva dosta tema.




I nakraju Alf sto ti mislis sto bi trebalo napraviti, tj. ima li ikakvog rjesenja, da li cekati, boriti se, uglavnom svi mi ovdje na forumu ili negdje druge baratamo nekim informacijama i znanjima, ali nitko ne zna sto napraviti, kako napraviti i zbog cega nesto napraviti.

A sto se tice nekakvog nuklearnog rata mislim da o tome nista, jedno duze vrijeme sam citao o tome i dosta guglao i jednom sam uletio na neki forum ili nesto slicno, i neki lik koji je kanadanin je jako puno znao o nekim svemirskim stvarima, valjda i radio na nekim programima gdje je rekao da Ameri i Rusi posjeduju takvo oruzje u svemiru (znaci steliti ili sto vec) da mogu slamat po cijele ogromne gradove u sekundi i to tako da unisti samo ono podrucje koje hoce, i da je ovo nuklerano oruzje nista naspram ovoga.



Sve sam rekla posljednjom rečenicom u prvom osvrtu, pa je ponavljam:

"Dakle, mislim da je dobro gledati njegove uradke. Ne kao proricanje već kao uvid u način postojanja ovog svijeta."

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 12, 2017 10:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
alf je napisao/la:

Sve sam rekla posljednjom rečenicom u prvom osvrtu, pa je ponavljam:

"Dakle, mislim da je dobro gledati njegove uradke. Ne kao proricanje već kao uvid u način postojanja ovog svijeta."


Nisi mi odgovorila na neka moja pitanja. Za neke to je mozda uvid, za neke nije. Pogotovo ako spomenuti covjek zivi u tim holivudskim filmovima i vjeruje u te stvari. Svako ineterpretira to na svoj nacin i na ono u sto on vjeruje.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 12, 2017 2:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
sector57 je napisao/la:
alf je napisao/la:
Pa ja ni ne vjerujem u dobre i loše momke, po meni su oni svi isti i crni i bijeli...a nisu ista rasa kao čovjek. ne znam zašto si ovo što sam napisala tako shvatio, ali ja nisam u niti jednom trenu ništa rekla o tim nekim dobrima koji će nas spasiti. Iako, ako već pričamo o spasiteljima to je jedna od mogućih varijacija što će se sve događati na pozornici i akko će izgledati nove navlakuše.

A uopće nisam rekla da išta trebamo čekati o čemu ti pišeš? Gdje si ti sve to pročitao u mojim rečenicama?

Alf :blob:


Pa ne bi bi bas rekao kroz cijelu tu grcku mitologiju je nekakva borba dobra i zla, bogova, ljudi i polu bogova, incesta i raznih stvari.
Kod:
https://sh.wikipedia.org/wiki/Gr%C4%8Dka_mitologija


Znaci za takve vrste incesta pise i u samoj Bibliji pa citiram i to sa pocetka Biblije:

"Kad su se ljudi poceli siriti po zemlji i kceri im se narodile, opaze sinovi Božji da su kceri ljudske pristale, pa ih uzimahu sebi za zene koje su god htjeli. Onda Jahve rece: Nece moj duh u covjeku ostati dovjeka; covjek je tjelesan, pa neka mu vijek bude stotinu i dvadeset godina. U ona su vremena - ai kasnije - na zemlji bili Nefili, kad su bozji sinovi opcili s ljudskim kcerima pa im one radale djecu. To su oni od starine po snazi glasoviti ljudi."

Znaci ima puno slicnosti u grckoj mitologiji ko i u Bibliji.

Na kraju krajeva kakva bi to bila rasa, da li bi ta rasa bila vanzemaljska ili nekakve božje prirode?
Naravno da nisi napisala da trebamo cekati, ali da se od ljudi ceka da nesto naprave, to jednostavno mora biti ili je ishod takav da ne mozemo nista poduzeti i prepustiti se letargiji i da nas jebu.

Sama si rekla da covjek koji ima kanal freehumanity ima dobrih stvari, a covjek se referira na temelju filmova i to sad pazi holivudskih sranja, npr taj film sa kamencicima gdje dolaze alieni i pokupe malu djecu i presele ih na novi planet. Takvih Holivudskih sranja ima na pretek. I isto tako imam osjecaj da ljudi zive u tim samim filmovima i da je to njihova osobna pozornica. Sto bi mozda galaksija rako da je upao u jedan kontenjer...


Recimo meni osobno je bio odlican ovaj dokumentarac bar sto se Biblije tice.Dokumentarac se dotaknuo jako puno tema ,traje poduze ali vrlo zanimljiv i pokriva dosta tema.




I nakraju Alf sto ti mislis sto bi trebalo napraviti, tj. ima li ikakvog rjesenja, da li cekati, boriti se, uglavnom svi mi ovdje na forumu ili negdje druge baratamo nekim informacijama i znanjima, ali nitko ne zna sto napraviti, kako napraviti i zbog cega nesto napraviti.

A sto se tice nekakvog nuklearnog rata mislim da o tome nista, jedno duze vrijeme sam citao o tome i dosta guglao i jednom sam uletio na neki forum ili nesto slicno, i neki lik koji je kanadanin je jako puno znao o nekim svemirskim stvarima, valjda i radio na nekim programima gdje je rekao da Ameri i Rusi posjeduju takvo oruzje u svemiru (znaci steliti ili sto vec) da mogu slamat po cijele ogromne gradove u sekundi i to tako da unisti samo ono podrucje koje hoce, i da je ovo nuklerano oruzje nista naspram ovoga.
http://www.danas.rs/svet.1160.html?news_id=353574


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 13, 2017 7:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
sector57 je napisao/la:
alf je napisao/la:

Sve sam rekla posljednjom rečenicom u prvom osvrtu, pa je ponavljam:

"Dakle, mislim da je dobro gledati njegove uradke. Ne kao proricanje već kao uvid u način postojanja ovog svijeta."


Nisi mi odgovorila na neka moja pitanja. Za neke to je mozda uvid, za neke nije. Pogotovo ako spomenuti covjek zivi u tim holivudskim filmovima i vjeruje u te stvari. Svako ineterpretira to na svoj nacin i na ono u sto on vjeruje.


Jesam, ali ne onako kako si očekivao :)
A što se tiče toga da autor videa "živi u holivudskim filmovima" ma problem je da mi općenito živimo u filmu, ali većina to ne primjećuje....i to horor filmu :toothy2:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 13, 2017 8:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
ma problem je da mi općenito živimo u filmu, ali većina to ne primjećuje....i to horor filmu :toothy2:


Jedan broj ljudi je pronašao način da izađe iz filma i da kreira svoj vlastiti film. Broj takvih ljudi vjerojatno nije velik, možda je u odnosu na ukupno čovječanstvo statistički beznačajan, i vjerojatno ti ljudi ne uspijevaju stalno tijekom 24 sata kreirati stvarnost nego samo tu i tamo-kad im zagusti i kad se toga sjete, ali, ipak, mislim da taj broj nije zanemariv, a meni samoj činjenica da ipak postoje opravadava moj vlastiti optimizam.

Kad - tad ćemo svi evoluirati toliko da izađemo iz filmova u kojima jedni drugima otimamo životnu silu, ja sam u to uvjerena.

Želim vam ugodan dan i životne energije u izobilju :occasion5:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 13, 2017 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
alf je napisao/la:
sector57 je napisao/la:
alf je napisao/la:

Sve sam rekla posljednjom rečenicom u prvom osvrtu, pa je ponavljam:

"Dakle, mislim da je dobro gledati njegove uradke. Ne kao proricanje već kao uvid u način postojanja ovog svijeta."


Nisi mi odgovorila na neka moja pitanja. Za neke to je mozda uvid, za neke nije. Pogotovo ako spomenuti covjek zivi u tim holivudskim filmovima i vjeruje u te stvari. Svako ineterpretira to na svoj nacin i na ono u sto on vjeruje.


Jesam, ali ne onako kako si očekivao :)
A što se tiče toga da autor videa "živi u holivudskim filmovima" ma problem je da mi općenito živimo u filmu, ali većina to ne primjećuje....i to horor filmu :toothy2:




Alf :blob:





Odgovorila si mi na pitanje sto se tice tog kanala, ali nisi odgovorila na drugo pitannje , pa ti ga ponovno stavljam:

I na kraju Alf sto ti mislis sto bi trebalo napraviti, tj. ima li ikakvog rjesenja, da li cekati, boriti se, uglavnom svi mi ovdje na forumu ili negdje druge baratamo nekim informacijama i znanjima, ali nitko ne zna sto napraviti, kako napraviti i zbog cega nesto napraviti.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 216  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz