Sada je: čet mar 28, 2024 11:59 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 216  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: držač za pivo ili rupa za bilijar
PostPostano: pet jul 18, 2014 10:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
http://english.pravda.ru/science/earth/ ... inkhole-0/



Ovo je ili neka novina ili novinarska patka. Meni ne liči na prirodan otvor - moguće je da je po sredi neka bušotina pa se od toga pravi senzacija usled neinformisanosti. Vidim da neko od rusa na youtube optužuje Gasprom, neki gejzere, neki otok vode iz nekog jezera dok većina engleskih članaka kaže da naučnici - ili "naučnici" nemaju pojma šta je.

Na šta vama liči?

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet jul 18, 2014 10:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Meni ovo dosta liči na neku rupu u zemlji. :-k

ALI kontemplirajući u matrixu mislim da je ovo projicirana iluzija, ili je to neka mala rupica ispred koje je gravitacijska leća pa se čini većom.
A možda je i neki otvor na stražnjem dijelu tijela okamenjenog fosila neke divivske pradavne životinje. :^o

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet jul 18, 2014 10:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ma iluzija je i da sam postavio video, i to usled dejstva mironeuralnog katjonizujućeg demolekularizatora, ako pažljivije pogledaš videćeš da taj video uopšte nije tamo. :rotfl:

evo sad baš gledam na šta liče neaktivni gejzeri, otprilike da neki izgledaju tako samo nisu baš toliko utovljeni.

možda su i rusi premestili neki nuklearni silos... a možda su u šumi \:D/

enivejz interesantno mi je, reko možda neko zna nešto.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet jul 18, 2014 11:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ako sam dobro vidio-u šumi nisu.

A pošto tu ima popriličnih remote wieving stručnjaka-neka malo "prošeću" tamo pa nam jave iz prve ruke. :evil3:

Video je sa nekih linkova obrisan

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet jul 25, 2014 10:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Moguće je i da "false flag" operacija obaranja malezijskog aviona MH17, ne prođe onako kako su počinitelji tog zločina planirali:


LINK


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned jul 27, 2014 11:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 26, 2012 8:31 pm
Postovi: 34
Lokacija: ANDROMEDA
Serbian Royalty Properties ?

http://www.eurasianminerals.com/s/serbi ... tID=620563

wtf ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto aug 05, 2014 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Evo malo alternative:

http://atma.hr/umijece-umiranja/

I što reći?

Ovaj svijet (ljudi) je poludio do kraja, od silnih duhovnih naputaka za prelazak i bježanje odvade u nove dimenzije gdje ćete biti Bogovi, pa do silinih novo otkrivenih starih biljaka koje liječe rak, te drugih lijekova protiv svih opakih bolesti kako bi bili zdravi, lijepi, mršavi i mladi zauvijek, preko uputstava kako živjeti i od čega živjeti, od gledanja u sunce, do propagiranja droga koje vam mute um, sve do tečajeva koji traju 11 dana da naučite ne jesti i piti i plaćate to što ne jedete i pijete 6.500 kuna (11:11), evo i vrhunca kako umrijeti i ne zaboravite u naslovu teksta lijepo piše kako je ovo sasvim duhovno, NEOPHODNO!!!!!!!

"Usmjerite pažnju na sveti objekt

Bilo da ste njegovatelj nekoga tko umire ili umirući, kada vidite da se bliži posljednji dah, usmjerite vrh glave prema obližnjem oltaru ili slici svojeg najdražeg Božanstva. Ako ste kršćanin, stavite sliku Isusa; ako ste katolik, možda sliku Majke Marije; ako ste musliman, koristite neki sveti objekt muslimanske tradicije; ako ste sikh ili jain, sliku jednog od svetih učitelja; ako ste Hindu, tada sliku Krišne ili vašeg gurua, ili oboje. To se čini kako bi svjesnost izašla kroz vrh glave ili kroz jedan od otvora, što je povoljno za ulazak u više postojanje u sljedećem životu. Slika će biti tu da vas vodi ili pomogne svjesnosti da se usredotoči na odredište koje ona predstavlja. Pokušajte bez napora promatrati fotografiju ili sliku vašeg najdražeg Božanstva ili objekta obožavanja."

Dakle, dragi duhovnjaci - ne samo da su uputstva bizarna, već su zaista i nepohodna, baš ste pravi duhovnjaci. Neophodni da ludilo u kojem živimo bude još luđe.

Inače, niste baš bili temeljiti u uputstvima, pa ću vam pomoći, kada toliko želite pomagati:

- ako je riječ da njegujete umirućeg od raka, koji je ostao samo s tijelom umorna skeleta i s kožom koja puca na dodir, a nekim slučajem nemate sliku, ali imate na zidu sobe u kojoj umire oslikanu vjersku ikonu, najbolje je potruditi ga se dići (ma što god to pomicanje njemu pričinilo, ipak to radite za njegovo dobro) kako bi vrh glave bio usmjeren ka slici koja je na zidu iznad kreveta, nikako nemojte dozvoliti da umre ako je slika smještena iznad njegovih nogu!

- ako je pri tome prisutno umiranje, ona posljednja faza u kojoj čujete glasnu škripu jer pluća rade, me posustajte, ako i povraća crnu sluz svojih oragana, ne dajte se omesti....

- a umirućem recite da se malo napregne da bi sliku vidio, a ako je kojim slučajem već dugo u teškom terminalnom stanju bolesti, pa su mu oči već debelo prekrivene mrenama umiranja, nađite način da ih skinete. Možete za to koristiti razna sredstva, nije važno, važno je da vidi sliku!

Svaka vam čast duhovnjaci, iz dana u dan, sam sve iznenađenija razinom otvorenosti vašeg trećeg oka, stanjem vaših čakri i podignutim Kunadilinijem, jer sve zajedno i te kako rezultira činjenicom: da svaki pravi vjernik zna koliko su slike i oltari važni.

Kao što svaki vjernik isto tako zna da je "svjesnosti" potrebna vaša pomoć! Bog vas blagoslovio što postojite - sve Spasitelj do Spasitelja!

Umirućem ni pod koju cijenu ne dajte da ode u miru, učinite sve što možete da ga bude još više strah! Jer to vam ide izvrsno od ruke! Dijeljenje moći i umijeća je danas sveprisutno!

I imam pitanje:

Gdje ću završiti ako prilikom umiranja promatram fotografiju Justina Biebera?


Alf :blob:

P.S. Inače, ima tih Isusa, Gandalfa i naših dragih mrtvih rođaka koji nas s velikom ljubavlju i svjetlošću čekaju s te druge strane, ako uspijemo odoljeti da im ne padnemo pred noge ili u zagrljaj, pa im gledamo u oči obično promijene oblik! Eto, samo da se zna - riječ je o sakupljačima Duša, a nije nužno da i Duh i Um odu s njima - ali bolje da šutim da ne unesem previše zbrke u dio duhovnih istina koje sve redom sve znaju o duhovima i duhovnosti. Pa neka ovo bude samo informacija, da možda nije sve onako kao se čini na prvi pogled. I dakako, ovo je samo moje mišljenje!

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto aug 05, 2014 11:38 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ja mislim da je to sve s ciljem sprečavanja incidenata kao što je bio onaj kojeg je napravio Mujo, kad je imao doživljaj bliske smrti, pa uletio gore na astral i rastjero bagru!? #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto aug 05, 2014 11:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Najbolje je, kak vele Maratonci, umrijeti na kraju života \:D/

Al opet Kasiopejci vele:pomoć je na putu..........ilitiga u iščekivanju Godota

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto aug 05, 2014 1:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
nadam se da ta pomoć na putu ne izgleda ovako:



- Znate šta? Vama je auto neispravan. Vi morate kod majstora.
- Kakvog bre ... pa šta ste vi?!
- Ja ovde kopam bunar ..
- Pa vi niste ..?!
- Ali ako vam otkažu kočnice pri punoj brzini, pozovite me. Tu bi mogao da pomognem.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 10, 2014 6:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
"U tom smislu nezrelo je očekivanje da psihijatrija može liječiti svoje poremećaje, u što nadam se da više nitko suvisao ne vjeruje (što ne znači da psihički poremećaji ne prolaze. Nažalost, ne zbog nas nego sami od sebe). Ljude je naprosto teško, ako ne i nemoguće mijenjati."

Lijepo rečeno, to o mijenjanju samoga od sebe!

http://www.jutarnji.hr/prava-istina-o-p ... -/1211923/

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto aug 12, 2014 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 01, 2013 2:47 pm
Postovi: 63
Dr. Torre je razvalio javnost!

http://www.jutarnji.hr/internetski-rat- ... a/1212635/

"Iz brojnih rasprava na društvenim mrežama razabire se da Torre nikoga nije ostavio ravnodušnim: dok mu liječnici i znanstvenici u pravilu zamjeravaju što probleme struke na brutalan način preko medija iznosi u javnost, niz čitatelja svrstava se na njegovu stranu.
- Pa u mnogočemu je u pravu... liječe se simptomi, dijagnoze su nepouzdane, a lijek je često gori od bolesti. Sama psihijatrija je prečesto lov u mutnom - kaže čitatelj. Jedna čitateljica navodi svoja iskustva."

Dr. Torre čak stavlja psihijatriju pod pseudoznanost i otvoreno priznaje da ništa ne znaju. Aleluja! Hosana!

Sviđa mi se da se ljudi polako otvaraju i da priznaju da ima još nešto nemjerljivo, izvan vidljivog i nešto što si u "svjesnom" stanju ne želimo ni priznati da postoji.

Najbrutalnije otvaranje dr. Torrea bi trebalo glasiti:

"Vaši mozgovi su tek mali dio vašeg većeg bića. Onaj veći dio nije materijalnoj znanosti poznat."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet sep 04, 2014 4:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
http://www.rts.rs/page/magazine/sr/stor ... lesti.html

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet sep 05, 2014 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Valjda? je napisao/la:
Ovo je ili neka novina ili novinarska patka. Meni ne liči na prirodan otvor - moguće je da je po sredi neka bušotina pa se od toga pravi senzacija usled neinformisanosti. Vidim da neko od rusa na youtube optužuje Gasprom, neki gejzere, neki otok vode iz nekog jezera dok većina engleskih članaka kaže da naučnici - ili "naučnici" nemaju pojma šta je.

Na šta vama liči?



Ako ne na ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=DSQ6GCEUgCg

Onda na ovo:

http://youtu.be/yZkqNHGu4ys?t=34s


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned sep 14, 2014 2:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/494792/Gr ... poslusnost

:occasion5:

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon sep 15, 2014 7:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
malo propagandice od vjerojatne masončine Zorana Vakule:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vaku ... 71432.aspx

"U CERN-u sam bio, i vidio kojekakva postrojenja, za koja vjerujem da služe znanosti u pozitivne svrhe. Vjerujem i da HAARP, navodno američki civilni i vojni istraživački program za istraživanje Zemljine atmosfere, posebice više, ima dobrih strana, kao i neki drugi slični projekti kojegdje po svijetu, posebice za komunikaciju i navigaciju. Vjerujem da su u barem neke od njih utkane i ideje Nikole Tesle. Nadam se za dobrobit ljudi. Iako je teško samo dobivati, bez da se nešto i gubi...

HAARP nisam vidio uživo, ali godinama se već piše i priča o njemu, i o pokušajima djelovanja na vrijeme pomoću njega. Ako to uistinu čine, izgleda da im barem povremeno i uspijeva. Tolika količina raznovrsnih meteoroloških ekstrema kojegdje po svijetu, pa i u Hrvatskoj, posljedica je uobičajenog života Zemlje, ali čini mi se iznimno vjerojatnim, i kojekakvog djelovanja čovjeka. Zašto ne i pomoću HAARP-a?"


fuj!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto sep 16, 2014 7:33 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Pa sve je lijepo rekao. Čak i malo kompromitirajuće za sebe priznavši da HAARP MOŽDA utječe na vremenske prilike. Ali niti on niti itko od nas tu sjedeći za kompom i baljezgajući, ne možemo si predočiti što je istina.

To što netko misli da je nešto tak-to je samo jedna od teorija.

Činjenica je da u ovom civilizacijskom ciklusu još nikad nismo bili na ovoj razini industrije i ostalog. Ono što radimo prirodi bit će vraćeno, ako je kamen živ, vratit će nam uslugu nakon što ga netko razbije. :angel4:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto sep 16, 2014 7:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Nešto iz svijeta informatike.
http://www.vestinet.rs/aktuelno/rusija- ... -spijunaze

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet okt 24, 2014 4:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jul 30, 2013 9:39 pm
Postovi: 135
Vremenski ciklus se ponavlja....?

http://www.dnevno.rs/ekalendar/misterij ... emlji.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri okt 29, 2014 9:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Koji to je...i cijeli svijet, napravite sami test pitajte nekoliko desetaka ili stotina ljudi ( ko što sam i sam radio) pa ćete vidjeti tko je i koji svijet u strahu, možda njihov.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 216  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz