Sada je: čet mar 28, 2024 4:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 216  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub nov 01, 2014 3:22 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
http://www.bug.hr/vijesti/katastrofalan ... 37300.aspx


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub nov 01, 2014 9:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
promatrač je napisao/la:
http://www.bug.hr/vijesti/katastrofalan-tjedan-svemirske-letove/137300.aspx

Pa normalono kad su dali privatnom sektoru izradu letjelice zbog uštede, ali i privatnik je također štedio pa eto im sada.
Ima poslovica o kovaču koji je štedio na čavlima pa na krajui izgubio potkovu.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet nov 13, 2014 7:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzi ... ova-971915

piše

7.11.2014.
– Do sada se o tome samo govorilo, a mi smo to i napravili – rečeno je na prezentaciji kinetičkih elektrana Rosch. Zainteresirani građani te poduzetnici iz Hrvatske i regije imali su priliku jučer uživo vidjeti demonstracijsku elektranu švicarskog holdinga Save The Planet za koju je istaknuto da predstavlja revoluciju u proizvodnji električne energije.

– Nije riječ o vjetroelektrani, solarnoj ili bilo kakvoj drugoj elektrani. Ovo je zapravo kategorija za sebe koja nudi jeftiniju zelenu električnu energiju, pri čemu uopće nema ispuštanja CO2 ili izgaranja fosilnih goriva. Bez ikakvih problema elektrana se može postaviti u centru grada. Usto, ona tvrtkama koje se odluče za gradnju ovakvoga postrojenja omogućava brz povrat uloženog novca i ekstra profit – rekao je Dejan Stojsavljević iz tvrtke Rosch Innovative Balkans koja je u Hrvatskoj u osnivanju. Okupljenima je rad kinetičke elektrane objasnio predsjednik uprave Holdinga Christian Tietze ističući da se za proizvodnju električne energije u toj elektrani koristi voda i njezina kinetička energija.

Kilovat za tri centa

Demonstracijska kinetička elektrana, koja je jučer postavljena u Vukovaru, sastojala se od cilindra visokog oko dva metra. U njenoj unutrašnjosti lančanikom su povezani spremnici koji se kružno kreću odozgo prema gore. U podnožju cilindra je kompresor koji spremnike prazni od vode i puni ih zrakom te se oni kreću prema gore. Kada dođu na vrh, ponovno se pune vodom i tako stalno idu u krug. Na vrhu je transformator koji proizvedenu energiju šalje u generator. U njemu se kinetička energija, nastala kretanjem spremnika i punjenjem ili pražnjenjem vode, pretvara u struju.

Demo-elektrana proizvodila je 340 W električne energije koja je pokretala kompresor i dvije žarulje. Tvrtka planira u prodaju ponuditi elektrane minimalnog kapaciteta 5 MW koje, u najskupljoj opciji, proizvode kilovatsat struje po cijeni od tri centa. U ponudi su i elektrane od 40 i 100 MW.

– Za rad elektrane od 5 MW potreban je bazen dubine 25 metara ili pak objekt dovoljne visine. Ima deset cilindara u kojima se proizvodi energija te četiri rezervna koji se mogu koristiti u slučaju kvara ili remonta. Za takvu elektranu potreban je prostor od oko 500 metara četvornih, a po principu ključ u ruke može se sagraditi za šest mjeseci i stoji oko 16,5 milijuna eura. Ako nije potpuno automatizirana, zapošljava sedam ljudi – objasnio je Stojsavljević.

Velik interes u svijetu

Govoreći o njihovim prednostima, rekao je da takva elektrana kapaciteta 5 MW godišnje proizvede 43,2 milijuna kilovatsati. Operativna je 365 dana u godini, a uloženo se vraća za četiri i pol godine.

– U svijetu već postoji veliko zanimanje za nju pa smo imali niz prezentacija u Europi. Isto tako svi koji su zainteresirani za suradnju mogu nam se javiti kako bi pogledali i elektranu postavljenu u Njemačkoj. Mogu tamo obaviti i sva mjerenja te se upoznati s načinom njezina rada – rekao je Tietze.

Iz švicarske tvrtke navode da već imaju nekoliko patenata, a da će uskoro u javnost izaći i neki novi koji će, kako tvrde, napraviti pravu revoluciju na tržištu.

~~
http://www.rosch-technology.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub jan 31, 2015 12:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
https://kutinanews.wordpress.com/2015/0 ... h-kockica/

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub jan 31, 2015 12:16 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Možda fuoridiraju oblake za slučaj da netko ne pere zube?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned feb 01, 2015 12:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 01, 2013 2:47 pm
Postovi: 63


Pogledajte kako se momak u videu čudi kockicama leda s neba i časti se kolom s ledom s neba.

Promjene atmosfere su čudo! Kad k tome pridružimo i blizinu Petrokemije čini mi se da se desila "superoluja". Možda netko zna objasniti tu zelenu boju leda? Puštanje amonijaka iz Petrokemije? Stanovnici Kutine znaju prepoznati kada se puštaju plinovi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri feb 04, 2015 11:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
http://rikavela.com/article/ruski-naucn ... u-je-rijec

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet feb 05, 2015 11:48 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Čini mi se da ima već nekih desetak godina kako Uvarov priča o toj instalaciji u Sibiru koja crpi ljudsku emocionalnu energiju (koju emitujemo kad stradamo, patimo itd. a uslovi za to takođe mogu da se stvaraju iz istoga izvora) i „štiti“ nas od kataklizmi kao što mi štitimo naša goveda i ovce jer nam meso, mljeko, vuna i ostalo trebaju za našu egzistenciju. „Kako gore, tako i dole“, kako kaže ona stara ezoterička maksima. Ili, svako čuva svoje stado, na svom nivou egzistencije.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet feb 05, 2015 1:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
https://kutinanews.wordpress.com/2015/01/30/kutina-na-rubu-objasnjivoga-sjeverno-od-kutine-neobicna-anomalija-oborine-u-obliku-zelenkastih-kockica/



dodo...zelenkasti led...
neki dan je bila nekakva emicija o avionima, tip je objašnjavao da obojani led nije iz oblaka nego iz aviona, da oni na velikim visinama jednostavno izbacuju tekućinu iz klozeta a boja je od kemikalija kojima tretiraju fekalije.
tako..
zeleni ili plavi led, taj nije baš za cuclanje ni za u piće..a i nije nitšta vanzemaljsko mada pada s neba :mrgreen: :oops: :mrgreen:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet feb 06, 2015 10:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
http://rikavela.com/article/ruski-naucnik-u-rusiji-se-nalazi-nesto-nevjerovatno-vanzemaljsko-evo-o-cemu-je-rijec



Kada pročitam da nas "prijateljski nastrojeni vanzemaljci" štite zajedno s NASA-om ne znam da li da se nasmijem ili zaplačem :mrgreen:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet feb 06, 2015 2:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
Citat:
Scientists Prove Ancient Alien Cauldrons in Siberia are Real

A team of scientists and researchers have just returned from an expedition in Siberia and the Valley of the Dead and are claiming they have found proof of at least five of the legendary cauldrons that ancient aliens supposedly built.

Vise na: http://scienceray.com/earth-sciences/geology/scientists-prove-ancient-alien-cauldrons-in-siberia-are-real/



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet feb 06, 2015 3:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
alf je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
http://rikavela.com/article/ruski-naucnik-u-rusiji-se-nalazi-nesto-nevjerovatno-vanzemaljsko-evo-o-cemu-je-rijec



Kada pročitam da nas "prijateljski nastrojeni vanzemaljci" štite zajedno s NASA-om ne znam da li da se nasmijem ili zaplačem :mrgreen:

Alf :blob:


Upravo tako. Galaksija lijepo sve objasnio ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub feb 07, 2015 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Um nad materijom? Prototip omogućuje ljudima da učitaju svoje umove u mehanizirane 'glave'
RT
Fri, 06 Feb 2015 16:08 CET

Pionir umjetne inteligencije je prigrlila/prihvatila kontroverznu ideju učitavanja sjećanja, misli i osjećaja žive osobe u kompjuter radi stvaranja klona uma ili "Drugog sebe." Prototip za ovog novog sebe naziva se 'Bina-48'.

Poduzetnik Martine Rothblatt je stvorila novu robotsku glavu za koju se ona nada da bi jednog dana u budućnosti, ljudi bili u mogućnosti prenijeti (učitati) svoje misli u nju. Bina-48 je dobio ime po njenoj supruzi* u stvarnom životu, Bina-i Aspen, i služi kao dokaz koncepta za futurističku ideju. Robotska verzija je dizajnirana da vodi razgovor, uz nadu znanstvenika da bi ovi klonovi uma mogli dati ljudskim vlasnicima neku vrstu umjetnog života poslije smrti.
(* p.p Martine Rothblatt je transgender http://en.wikipedia.org/wiki/Transgender)

"Vjerujem da će klonovi uma biti najveći izum čovječanstva. Tržišne prilike su neograničene," rekla je Rothblatt za Bloomberg News. "U konačnici - baš kao što svi mi želimo pametni telefon, svi mi želimo račun na društvenim medijima - svi ćemo htjeti umni klon. On će učiniti sve u našem životu korisnije, vrijednije. To će nam dati dvostruko više vremena da radimo sve."
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... bqZp9TPYVk

Bena-48 je stvoren prije pet godina kao digitalni replika učitana sa mislima, sjećanjima i osjećajima Bine Aspen, - od kojih su svi bili slomljeni u kompjuterski kod radi stvaranja digitalne verzije njezine svijesti. Kreiran od strane Hanson Robotics, Bina-48 može sudjelovati u razgovoru, odgovarati na pitanja, pa čak imati "spontane" misli proizašle iz multimedijskih podataka iz "umne datoteke" stvorene od prave Bine.

Slične umne datoteke nastaju kada osoba ima interakciju na Twitteru ili Facebooku i dijeli fotografije ili blogove redovito - u biti, to je digitalna baza podataka misli, sjećanja, osjećaja i mišljenja. Um–ware oponaša način na koji ljudski mozak navodno organizira informacije, stvara emocije i postiže samosvijest.

Proliferacija robota kao što je Bina-48 može se činiti nategnutom sada, ali Rothblatt je žena koja je pomogla pionirima satelitskih radija kao osnivač Sirijusa i sada nadgleda biotehnološke inovacije u United Therapeutics.

"Umni Klon je digitalna kopija vašeg uma izvan vašeg tijela", rekla je Rothblatt. "Mislim da će Umni klon izgledati kao avatar na ekranu, on govori, umjesto robotske verzije. Umni klonovi su 10-20 godine daleko."

"Da li ja govorim o zakonima fizike ovdje? Da li ja govorim o prkošenju gravitaciji ovdje? Ne. Da li ja pričam o tome da se ide brže od svjetlosti? Ne. Sve što ja radim ovdje je da govorim o pisanju dobrog kompjuterskog koda."

Kompanije kao što su Eterni.me, Gordon Bell MyLifeBits i Terasem Lifenaut sve slijede/ostvaruju Umni Klon da bi pomogle da osobnost neke osobe, njen rad i njeni međuljudski odnosi prežive nakon smrti.

Eterni.me je predložena profitna usluga koja će, kako se izvješćuje ponuditi besmrtnost kreiranjem virtualnih VAS, avatar koji oponaša vašu osobnost i može komunicirati i nuditi informacije i savjete vašoj porodici i prijateljima, čak i nakon što ste preminuli."

Izvor: http://www.sott.net/article/292370-Mind ... ized-heads
..................
..................
Krišnamurtijev govor iz 1986
Krišnamurti: Poslednji govori III (4. deo od 7)
https://www.youtube.com/watch?v=hKRMPIYcUpw
Transkript:
Istraživati ćemo zajedno, molim vas uzmite u obzir ovo «zajedno».
Nećemo istraživati samo prirodu religija nego i kompjuter. Kompjuter je mašina i može programirati samog sebe. Otac kompjuter može napraviti sina komp. koji je bolji od oca. Kompjuter može skoro sve što i um može uraditi. Može izmisliti sve vaše bogove, rituale. Kompjuteri se penju u svijetu, ne samo u fabrikama. Oni mjenjaju i vaše mozgove. Čuli ste za genetički inžinjering? Oni pokušavaju da, voljeli vi to ili ne, da potpuno promjene vaše ponašanje. To su ti genetički inžinjeri. Pokušavaju da promjene vaš način razmišljanja. Da li razumijete šta govorim? Oh gospodine, nemojte buljiti u mene. Hoćete li da idete negdje drugdje? Hoćete li? Jer buljite u mene svo vrijeme. Čovjek: "To su samo moje oči."
Krišnamurti: Znam, znam, biste li sjeli tamo? Dobro, hvala. Genetički inžinjering i kompjuter. Kad se njih dvoje sastanu, a to rade u sadašnjosti i u narednih nekoliko godina... šta ste vi... razumijete li šta govorim? Vi ste ljudsko biće? Vaš mozak će biti unazađen, vaš način ponašanja će biti promjenjen, vi ste... onda svi zajedno uklonimo strah, uklonimo tugu, žalost, uklonimo sve vaše bogove... uradit će to, nemojte se zavaravati... jer sve završava ... (???) ili u smrti. Tačno? Ovo je ono što se dešava u svijetu zaista. Genetički inžinjering na jednoj strani i kompjuter na drugoj. A kad se oni sastanu, kao što će neizbježno da se sastanu, šta ćete vi kao ljudska maš.. (p.p htio je da kaže riječ mašina) biće, vaš mozak je zapravo (de fakto) mašina.
Rođeni ste u Indiji i iskušujete to, rođeni ste u Rusiji. Vi ste mašina... molim vas nemojte biti uvrijeđeni, ja ne vrijeđam. Vi ste mašina koja ponavlja, ponavlja... malo promjeni (redosljed) mašina. Kao kompjuter. Nemojte zamišljati da je nešto božansko u vama, to bi bilo ljupko. Nešto sveto što je vječno. Kompjuter će vam reći to takođe.
Šta je nastalo od ljudskog bića, šta je nastalo od ljudi?
Takođe moramo da ispitamo, ovo je veoma bitna stvar, nemojte se slagati ili proturiječiti. Samo slušajte, (možete uzeti-shvatiti samo dio). Šta je kreacija? Razumijete li moje pitanje? Razumijete li barem moje pitanje?
Ne kreacija bebe. Ili kreacija nečeg novog. Inovacija je potpuno drugačija od kreacije. Inovacija je zasnovana na znanju. Ja mogu... inžinjeri mogu poboljšati mlaznjak. Poboljšanje je zasnovano na znanju. I inovacija je zasnovana na znanju. Moramo razdvojiti inovaciju od kreacije. Gospodine, nemojte se saglasiti. Ovo zahtjeva vašu potpunu energiju. Vaš kapacitet da uđete a ne samo da, da, da. Razlika između kreiranja i inoviranja... razumijete li razliku? Inovirati je u osnovi bazirano na znanju? (poboljšam sat, otklonim gadget...) izmjenim i napravim nešto novo. Tako da je samo inovacija zasnovana na znanju. Na iskustvu. Inovacija je neizbježno limitirana. Jer je zasnovana na znanju. Oh, za ime božije nek se bar neko probudi. Tako, znanje je uvjek limitirano i inovacija je uvjek limitirana. U budućnosti nećemo imati mlaznjake nego neke (?). i to će ići od (?) do Los Angelesa za 2 sata. To je inovacija. Zasnovana na prijašnjem znanju i koja je poboljšana korak po korak po korak. Ali, to nije kreacija. Imam brdo ljudi sa izrazom lica koje ne govore ništa...
..............
..............
Pričao je Krišnamurti o tome prije skoro 30 godina.
Pričao je Krišnamurti o tome i 3 godine prije ovog predavanja. Ova priča se ne završava u fizikalnosti – u profitu, korporacijama, u "napretku" i "revolucionarnim otkrićima".
http://www.udruga-trag.hr/index.php/tek ... je-zavjere
...............


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto feb 17, 2015 4:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
Citat:
The Artificial Womb Is Born: Welcome To The WORLD Of The MATRIX

slika

The artificial womb exists. In Tokyo, researchers have developed a technique called EUFI — extrauterine fetal incubation. They have taken goat fetuses, threaded catheters through the large vessels in the umbilical cord and supplied the fetuses with oxygenated blood while suspending them in incubators that contain artificial amniotic fluid heated to body temperature.

Source: http://earthweareone.com/the-artificial-womb-is-born-welcome-to-the-world-of-the-matrix/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet maj 29, 2015 11:40 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned jul 19, 2015 10:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
http://www.novi-svjetski-poredak.com/

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto jul 21, 2015 1:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
pa, kad smo kod novog svjetskog poretka...

i kad i ako vam neka financijska institucija, banka i sl. (financijsko-obavještajni entiteti :blob: ) pošalje obavijest ili vas traži gomilu privatno-osobnih podataka (poput bračnog stanja, broja djece, obrazovanju, statusu, email, broj telefona ili mobitela, broj cipela, duljinu koraka i druge nebule...) pozivajući se na dolje linkani zakon i NN 87/08...

http://www.zakon.hr/z/117/Zakon-o-sprje ... -terorizma
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluz ... _2792.html

... može li nam štetiti ako znamo da jedini podaci koje su dužni po zakonu od vas prikupiti jesu vaše ime prezime prebivalište datum i mjesto rođenja broj osobne i izdavača osobne te oib.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto jul 21, 2015 2:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Da, ali banka kao pravni subjekt, zbog vlastite zaštite, ima pravo tražiti i dodatne podatke koji se odnose na pojašnjenje statusa svakog subjekta kao korisnika prijespomenute banke, u cilju zaštite privatnosti i sigurnosti tog subjekta i ostalih subjekata koji su korisnici usluge te banke.
Recimo da, uz broj LK-a i ime i prezime, subjekat u banci bude pitan: Jeste li ikada posjetili SAD?
E tu je već nešto drugo u igri, dočim se radi o miješanju u teritorijalni status domicilne države i privatnost njenih građana.
No rijetke su države svijeta u kojima takvo pitanje ne bi bilo postavljeno: Švicarska, Rusija, Kina, Iran, Ekvador, Argentina, Bolivija.
Ali ne treba ni dramatizirati, jer je bolje ostati živ u današnjem terorističkom svijetu, nego se praviti heroj i istjerivati svoju pravdu, gubeći dragocjeno vrijeme ovog jednog života koji nam je dan.
A da je strašno — strašno je, i predstavlja tek početak nečeg mnogo većeg.
Antenski sustav u Srbiji ili oko Zagreba, već je javna tajna, dugo koriste Amerikanci.
To se svaki dan dešava i tokom internetskoga korištenja.
U usporedbi sa svim navedenim su jedno pitanje i neki brojevi ili slova benigna šala.
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri aug 19, 2015 9:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
"UNICEF u svojoj najnovijoj službenoj reklami jasno šalje poruku kako bismo svi trebali poštivati i druge rase koje žive s nama na našoj planeti jer kako navode, ako je ljubav ljubav, onda ljubav je ljubav za sve.

UNICEF je međunarodni program Ujedinjenih Naroda da "pruža dugotrajnu humanitarnu i razvojnu pomoć djeci i majkama u zemljama u razvoju."

Reklama koju su objavili na njihovoj službenoj Facebook stranici nalazi se pod nazivom: "Upoznati nekoga drukčijeg je odlična prilika da bismo živjeli cijeneći iskustva".

Svaka objava na njihovoj Facebook stranici koja je povezana s ovom reklamom sadrži ovakve naslove:

"Uskoro, istinita priča UNICEF-a."

"Ne propustite priliku da prihvatite nekoga drugog, recimo DA integraciji."

"Mi ne gubimo priliku za obogaćivanjem drugim kulturama. Recimo DA priključivanju."

"Upoznati nekoga drukčijeg je odlična prilika da bismo živjeli cijeneći iskustva."

Dok je poruka ove reklame važna (univerzalno prihvaćanje i ljubav za sve), ne možemo a da se ne zapitamo što nam oni zapravo žele poručiti."

http://www.4dportal.com/hr/bizarno/4120 ... -na-zemlji

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri aug 19, 2015 12:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ako je tako,onda će vjerovatno uskoro, ovakve rodoljubive pjesme postati politički nepodobne!? :roll:







..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 216  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz