Sada je: sri jun 05, 2024 8:31 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Anti Illuminati blog
PostPostano: čet maj 03, 2007 3:31 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet maj 18, 2006 10:56 am
Postovi: 7
Lokacija: Zagreb
Pozdrav

nakon poduzeg perioda proucavanja, odlucio sam otvoriti blog koji ce uglavnom biti usmjeren na osvjescivanje velike vecine ljudi potpuno slijepi. No prvenstveno kao mjesto gdje bih mogao ciljano publicirati materijale (video, txt itd)

Kako ne bi netko pomislio da je ovo promocija bloga, volio bih osobno saznati tko od clanova foruma, eventualno ima neki blog ili web na temu Illuminati, NWO, opcenito - zavjere.

Ja sam na blog stavio velik broj odlicnih linkova, a nadam se da ima netko nesto slicno.

Inace adresa je: http://clearyourmind.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 03, 2007 5:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Vidi ovdje, možda ima nešto:

http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=567

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Anti Illuminati blog
PostPostano: ned jun 10, 2007 7:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
zen je napisao/la:
nakon poduzeg perioda proucavanja, odlucio sam otvoriti blog koji ce uglavnom biti usmjeren na osvjescivanje velike vecine ljudi potpuno slijepi. No prvenstveno kao mjesto gdje bih mogao ciljano publicirati materijale (video, txt itd)
Inace adresa je: http://clearyourmind.blog.hr/



=D> =D> =D>

BLOG TI JE ODLICAN!

slazen se da triba sta vise budit ljude, jer Bitka se vec naveliko vodi, a svaki je covijek bitan!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Anti Illuminati blog
PostPostano: sri okt 07, 2009 11:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
al je mal zamro... nije nista napisao od 2.mjeseca... :s

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Anti Illuminati blog
PostPostano: sri okt 07, 2009 12:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
mozda ga je otelo :mrgreen:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Anti Illuminati blog
PostPostano: sri dec 30, 2009 4:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 30, 2009 1:07 am
Postovi: 3
Zamro je od straha, od kako sam u jednoj poruci poslala komentar da illuminati predstavljaju opasnost,i to kao test da li neko prati moje akcije ,komp se ugasio i restartovao.Ne bi da dam na svojoj veličini,jer bi onda bila kao oni, MOLIM DA PRESTANETE DA BROJITE IZGUBLJENE BITKE, IMA ONIH KOJI RADE I NE KORISTE RAČUNAR KAO MEDIJUM MANIPULACIJE, iz krajnosti da sebe krivimo za nešto što radimo ili ne radimo hoće da nas odvedu u krajnost da je sve dozvoljeno,kao metod dalje manipulacije vešto pletu mrežu.Molim vas šta ima loše u informaciji da svako zaslužuje da spere karmu i da svako zaslužuje besplatnu energiju,što bi značilo da je svako mali BOG, i da svako može da kreira.Nestala bi čuvena represija.

_________________
Mudar kao zmija,bezazlen kao jagnje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Anti Illuminati blog
PostPostano: sri dec 30, 2009 4:52 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
feather je napisao/la:
Zamro je od straha, od kako sam u jednoj poruci poslala komentar da illuminati predstavljaju opasnost,i to kao test da li neko prati moje akcije ,komp se ugasio i restartovao.Ne bi da dam na svojoj veličini,jer bi onda bila kao oni, MOLIM DA PRESTANETE DA BROJITE IZGUBLJENE BITKE, IMA ONIH KOJI RADE I NE KORISTE RAČUNAR KAO MEDIJUM MANIPULACIJE, iz krajnosti da sebe krivimo za nešto što radimo ili ne radimo hoće da nas odvedu u krajnost da je sve dozvoljeno,kao metod dalje manipulacije vešto pletu mrežu.Molim vas šta ima loše u informaciji da svako zaslužuje da spere karmu i da svako zaslužuje besplatnu energiju,što bi značilo da je svako mali BOG, i da svako može da kreira.Nestala bi čuvena represija.



Citat:
O: Svi koji imaju posebne mogućnosti moraju se jako čuvati korupcijskih snaga unutar samih sebe i bez da imaju išta s predrasudama, pretpostavkama i predviđanjima i željama uključujući i strukturne predrasude, tj. zadrži otvoren um, uvijek!!!

izvor

:love3:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz