Sada je: sub apr 27, 2024 4:16 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 272 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sub mar 26, 2011 11:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 10:45 am
Postovi: 45
kolos je napisao/la:
villy je napisao/la:
Zanimljivo zakljucivanje i nenasilju..

Citat:
a to je totalna pobuna i bijes, fizička snaga, koje se oni najviše boje. Oni se boje broja ljudi, koji bi ih satrli u jednom trenu – i zato nas treba potamaniti čim prije, da se ne odupremo – fizički. U jedno i u drugom slučaju ljudske žrtve su nezaobilazne, ali samo sa jednom razlikom. Jedno je čekati da te netko otruje, ubije ili likvidira tkz.prirodnim putem, bolešću ili potresima i vremenskim neprilikama, a drugo je poginuti u borbi.


http://igor-kostelac.com/2011/03/26/to- ... stion-now/

Zapravo jest jako zanimljivo.
Zapravo ovo pokazuje koliko je laganje sebe prisutno kod svih nas,pogotovo nas koji mislimo da smo svijesni (tj. da smo svijesniji od "poluinteligentnih oblika života" kako piše na Igorovom blogu).


Pa da to sve to vuče korijene iz Religija koje su nas "zadojili" sa tim vjerovanjima i sada kada se osoba napokon "oslobodi" tih stvari osjeća se "prazno" (a baš to je pravi okus slobode) i tada pokušava sebi pronaći neku novu vrstu religije, neki tada ulaze u sotonizam jer im se čini kao najveća suprotnost i neka vrsta sigurnosti da ne upadne u novu religiju i da se ne osjeća "prazno" a baš tada upada u istu stvar druge "boje" (odnosno stvara polaritet) i tako ne napreduje nego samo sebi laže misleći da napreduje (JER ŽARULJA NEĆE ZASVIJTLITI DOKLE GOD JE SPOJENA NA JEDAN OD POLOVA BILO + ili - ZNAČI MORAMO BITI SVE OBUHVATNI (A to je ono što govori David Icke) I dobro znamo da se žarulja simbolički stavlja pored glave osobe koja je došla do neke ideje, dakle...
E sada je tu "problem" jer osobe koje ne izaberu jednu od tih opcija "čeka" sljedeća zamka ako nisu svjesni tih stvari i tada se lijepe za neke "IDOLE" kao što je u kršćanstvu bio Isus (A Isus je rekao """"nemojte imati idole """") što se ne odnosi samo na kipove ili križ nego čak i njega samoga pa tako i Buda itd.. što u nastavku znači i David Icke-a ali to smo zaboravili i zanemarivamo da on D.I. može biti neki idol ili neka vrsta religije ---- (jer on sam govori/ukazuje na zablude religija) iako je jednom rekao da njegov sin izabere jednu od religija da mu ne bih stajao na putu (ZNAČI SLOBODNA VOLJA) ---- što vidimo da se dešava svakim danom.
Stoga ne bi me čudilo da za neko određeno vrijeme izraste jedna vrsta religije temeljene na David Icke-u koja će biti iskrivljena istina onoga što je on govorio (a baš tako nešto čekaju portali za sisanje energije i to bi se savršeno uklopilo u Novi Svjetski Poredak ) jer ove religije su postale izlizane i treba nam novi Upgrade/Nadogradnja.
Ne pokušavam nikoga uvrijediti pa tako niti krščane, ali gledamo li realno što je Isus napravio (otkupio grijehe za sve nas -- to znači da možemo griješiti koliko nas je volja i da se ne trebamo bojati pakla :wink: ) i kada to usporedimo sa Nikolom Teslom i vidimo da Kršćanstvo prakticira milijardu i nešto +/- ali prije minus nego plus ljudi, a koliko ljudi prakticira struju???? to je nešto veća brojka... vidimo da bi trebali Teslu postaviti za novoga "Boga" Naravno šalim se nama ne trebaju Bogovi, ćak se i bolje osječamo bez njih, barem ja....
Primjere možemo vidjeti svakodnevno kako neki ljudi koji ne vjeruju u ništa su uspješniji u životu odnosno bolje i lakše uspijevaju i napreduju jer nemaju nikakvih moralnih prepreka (Prije bih rekao trivijalno moralnih ) i mi se tješimo kao neka nama će dati Bog (samo što uvijek zakasni ili uopće ne donese dar) ili ma oni bez vjernici mi ćemo dobiti u raju :angel4: a oni će u pakao :evil: hehehe :twisted: neka im tako im i treba i opet tu se očitava "kršćanska ljubav"... ili pak oni bezdušni haha pa ti bezdušni mogu biti baš duhovno izgrađeni i biti bolji ljudi od "onih drugih" -- "AH OPET POLARITET (oni drugi) :wink: " Ha ha zanimljivo je samo spirala - unutar spirale - unutar istog programa - unutar iste matrice - unutar istog itd...itd...

Ovo sve pišem iz vlastitog iskustva, bivši sam Kršćanin tako da valjda imam pravo i nešto reći o bivšoj religiji :mrgreen: :thumbup:

:occasion5:


Attachment/i:
00000-9.gif
00000-9.gif [ 122.07 KiB | Pogledano 4809 put/a. ]

_________________
Download (VIDEO materijala) ili Dodavanje na svoj 4shared profil.
SVE JE PREVEDENO (integrirani titlovi)

viewtopic.php?f=9&t=3354&p=104115#p104115

http://www.4shared.com/account/dir/s3tB ... tml?rnd=81

http://www.youtube.com/watch?v=BMv9Jmf3 ... re=related
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: uto mar 29, 2011 2:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
srodstvo i intrigantno zasto njega nitko ne batina i lisi zivota. ?"?!


_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: uto mar 29, 2011 3:32 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
villy je napisao/la:
srodstvo i intrigantno zasto njega nitko ne batina i lisi zivota. ?"?!


Onako kako ja to vidim. (bez obzira na odgledani video)

Ickeova osnovna funkcija očitava se u razotkrivanju iluminatsko-lizardske odgovornosti za svo zlo kojem svjedočimo na Zemlji.

Uzmemo li u obzir (meni) očiglednu činjenicu kako je napredak u okviru OPS strukture "podjele" moći između ostalog determiniran i međusobnim podvaljivanjima, zabadanjima noža u leđa, te raznoraznim izdajama i prokazivanjima (za primjer pogledati smjene na prijestoljima raznih kraljevstva širom svijeta), pojavljuje se logično pitanje - "A tko je smjestio lizardima, pa da smo mi za njih (preko Ickea) u tolikom broju i širom svijeta saznali?", tj. za koga to niti lizardi, niti iluminati, a samim tim ni David, ni neznaju da postoji (jer to je još jedna od odlika OPS strukture, oni na nižim stepenicama nemaju (nesmiju imati) uvid u ono čime se bave oni s gornje stepenice), a za njih tako zdušno "radi".
I to sve u dobroj namjeri, bar što se Ickea tiče.

Ima tu i još jedno pitanje koje mi se već duže vrijeme nameće u vezi Ickeove "neranjivosti". Moram priznati da nisam preduboko ulazio u sva njegova istraživanja (pročitao par knjiga i ispratio nešto linkova), pa mi je percepcija zasigurno krnja, no ono što primjetih je sljedeće.
Svim informacijama kojima se bavio, i koje je objavljivao, prilazio je s jedne istraživačko-novinarske zdravoskeptične razine, osim one njegove osobne situacije/doživljaja s Ajahuascom i prosvjetljujuće komunikacije s visokorazvijenom inteligencijom iz same LJubavi koja mu je objasnila što je njegov Put u ovom životu, pa on sada njime i gazi.

Zanimljivo je da su drugi istraživači koji su tom polju (visoko razvijenim Ljubav inteligencijama koje se odazivaju kad ih se zove, a ponekad kad ih se i ne zove) prilazili iz kuta iz kojeg je David prilazio iluminatskim rodoslovljima i razotkrivanju lizarda, počesto bili batinani i ubijani.

Eto, to su samo neka moja razmišljanja na temu zasto njega nitko ne batina i lisi zivota , a naravno, upitne kvalitete.

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sri mar 30, 2011 9:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Sto se tice misljenja da D.I. lici na Rokfelera,slazem se.Meni je gomila ljudi rekla da licim na Djokovica-tenisera,mada bi trebalo da bude obrnuto sobzirom da sam dosta stariji od njega,ali nemamo nikakve rodbinske veze ,tako da ta tvrdnja o krvnom srodstvu nepije vodu,bar dok se nedokaze suprotno.S druge strane procitah na
http://2012-transformacijasvijesti.com/

tekst

Završni spin Novog svjetskog poretka 4. dio – Snage NWO-a predvode otpor protiv NWO-a

Prva 3 dela sam procitao ovaj nisam jos ,ali poenta je da oni sami ( tvorci tog NWO-a ) rade na unistavanju NWO-a ,onog ``ocitog i vidljivog``, a istovremeno iza ledja stvaraju pravi NWO ,onakav kakav u stvari zele da bude.Samim tim sva ova naglabanja o bankama,religijama i tome koliko su stetne su ustvari priprema za njihovo unistenje i prividno oslobadjanje ljudi od takvih,stetnih institucija. Svaka informacija je dobrodosla,bilo tacna ili netacna ali samo ako se primeni princip cekica i nakovnja.Bar pola je tacno ,ali je druga polovina netacna.
Neko od forumasa ima divan potpis :

``Sve je jasno samo sam ja zamagljen``

i stvarno se tako sve vise i vise i osecam.

Pozdrav svima i nehvatajte se za imena,ona su najmanje bitna.Toliko malo da su ustvari nebitna :love3:

BJESOVI - IME

``mozes me zvati kako god hoces,
jer ja nisam ime...``

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sri mar 30, 2011 7:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
http://igor-kostelac.com/2011/03/30/e-m ... prve-ruke/

Citat:
U drugu ruku jedan internet prijatelj sa Facebooka, primjetio je da se je David Icke totalno i značajno promjenio, te da je nad njim vjerojatno izvršen mind control,..što je sasvim moguće.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: čet mar 31, 2011 9:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
poporitopopone je napisao/la:

Završni spin Novog svjetskog poretka 4. dio – Snage NWO-a predvode otpor protiv NWO-a


Tačno. Ne postoji loš marketing. Većina onih zvučnih imena iz anti-NWO pokreta su tu da nas naviknu na ideju o NWO kao svemogućem.

"Oni" kontrolišu; ekonomski sistem, sve bitne političke opcije, religije, vojnu silu koja djeluje po odlukama UN, medije, posjeduju tehnologiju daleko ispred zvanične (kontrola prostorno - vremenskog kontinuma), itd. Potiču i nasljednici su tradicije Atlantide, Sumera, Vavilona, a hibridno naslijeđe im je od daleko naprednije vanzemaljske rase.

Samim tme sve što bilo ko od nas (samostalno ili organizovano) pokuša unaprjed je osuđeno na propast.

To je takva jedna marketinška bljuvotina koja na prvom mjestu ubija svaku volju za otporom, jer se protiv tako moćnog neprijatelja ne vrijedi ni buniti.

I dok se stado robova zanima svakakvim teorijama, i kuje u zvjezde heroje koji su im otvorili oči, ne vidi realitet koji je oko njih. Novi svjetski poredak je tu, robovi žive od njegovih mrvica dok on kasapi milione širom svjeta (Palestina, Irak, Afganistan, sad Libija), radi resursa, profita, geostrateških ciljeva i depopulacije prenamnoženog stada.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sub apr 09, 2011 11:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
http://www.mediamagazin.info/transforma ... odini.html

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sub apr 09, 2011 11:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
villy je napisao/la:
http://www.mediamagazin.info/transformacija-svijesti-ili-smak-svijeta/david-icke-o-2012-godini.html

Now I do not speak serbocroatian. What is this in the matter? Translate it on english!
This is small my joke. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: ned apr 10, 2011 8:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
respect :glasses7:

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet maj 06, 2011 1:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Veoma zanimljiv spot.Iako neslusam ovu vrstu muzike dajem cistu 10


_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet maj 06, 2011 4:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet maj 06, 2011 9:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
odlican video i prijevod...

p.s.
pretekao si me s objavom =D>

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pon maj 09, 2011 8:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet maj 27, 2011 2:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
UPS ?!??!?


_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet maj 27, 2011 3:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Bravo Villy , provalio si ga ! =D>

A ovaj lik bese tvrdi i da je Icke pljunuti neki od Rokfelera ???

Sve je moguce kao i obrnuto

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet maj 27, 2011 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
villy je napisao/la:
UPS ?!??!?



kakav je ovo idiot, pa što ne pokaže originalnu sliku a ne da se pravi pametan. ova slika je photoshop i to žešći. ne branim ni jednog ni drugog ali stvarno je tupast.

http://www.davidicke.com/headlines/3211 ... says-here/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sri jun 08, 2011 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
ima li neko slucajno Establishing A Food Forest The Permaculture Way prevod i od ickea the lion sleeps no more svaka cast ako ima ili se potrudi da prevede =;

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: uto jun 19, 2012 3:06 pm 
U kojim knjizarama u Srbiji ima da se kupi knjiga 'Najvece tajne'? Hteo bi bas tu da kupim, ne bi da citam elektro izdanje, volim da kupim knjigu. I koja je cena?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: uto jun 19, 2012 4:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Dark passenger je napisao/la:
U kojim knjizarama u Srbiji ima da se kupi knjiga 'Najvece tajne'? Hteo bi bas tu da kupim, ne bi da citam elektro izdanje, volim da kupim knjigu. I koja je cena?



http://www.korisnaknjiga.com/najveca-tajna-naslov-6558


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: uto jun 19, 2012 10:21 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2012 1:07 pm
Postovi: 24
Citat:
Cenzurisane i potpuno tekstualno izmenjene knjige Najveća Tajna sa crnim koricama puštene su u prodaju radi dezinformisanja javnosti i blaćenja Dejvida Ajka kao pisca i njegovog celokupnog dela.

Želimo da Vas obavestimo da se ne radi o originalnom delu Dejvida Ajka, već o potpuno idejno izmenjenoj knjizi sa iskrivljenom porukom i da je na obradi i promeni teksta radila lokalana nevladina organizacija koja je paravan strane službe za neurolingvistiku. Čitanje ove knjige može imati i nepredviđene mentalne posledice po Vas.


Citat je odavde. Bolje čitaj elektro verziju :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 272 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 85 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz