Sada je: sub apr 27, 2024 2:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 272 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sri jun 20, 2012 10:26 am 
mikikiki je napisao/la:
Dark passenger je napisao/la:
U kojim knjizarama u Srbiji ima da se kupi knjiga 'Najvece tajne'? Hteo bi bas tu da kupim, ne bi da citam elektro izdanje, volim da kupim knjigu. I koja je cena?



http://www.korisnaknjiga.com/najveca-tajna-naslov-6558



Hvala na linku. Nije jeftina. Mislio sam da je oko 1200-1500din.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: čet jun 21, 2012 11:39 am 
Ovde je 1000din. To mi je ogromna razlika za knjige

http://www.consiglieribalkan.com/oblast ... -tajna.php


Vrh
  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: čet jun 21, 2012 5:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Consiglieri je prvi izdao Ajka, međutim naišao je na distributivnu blokadu, tako da iako je knjiga par godina dostupna, nije ugledala policu ni jedne knjižare niti svetlost sajma. Bila je priča kako je izdanje Admiral-Booksa sirova kopija prevoda i preloma njegovog izdanja, međutim dok ne dobijem i njihovo izdanje to ne mogu pouzdano tvrditi, prvenstveno zato što je prvo puštena priča o namerno iskrivljenom prevodu, što se pokazalo kao netačno. Kako ja Admiral dobio zeleno svetlo, ne znam, moguće je da su druge struje sprečavale Consiglieria, a on zbog toga upao u defetizam i od tada nije ponovo ispitao teren.


Zadnja izmjena: HAL; pet jul 06, 2012 8:40 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: čet jul 05, 2012 7:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
David Icke "This is Not a Bloody Game!"





Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sri sep 19, 2012 12:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 19, 2012 12:18 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima,

ima li možda netko za podijeliti Megasession iz 2009. u Zagrebu? Bilo je svojevremeno na Youtubeu 4 dijela od po 2 sata, ali netko se osjećao zakinutim za copyright pa su video klipovi uklonjeni. :roll:

BTW, tražim već pola sata taj video po internetu, tako sam naišao na ovaj forum, zanimljivo, svakako ću ga malo bolje proučiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet sep 21, 2012 8:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 21, 2012 8:07 am
Postovi: 1
Pozdrav!Prvi put nešto postam na ovom forumu pa me zanima,pošto duže vrijeme čitam,gledam,slušam Ickea i dosta mi je više samo toga..Jer svijet počevši s našom državom neće se promijeniti ako samo držim literature i videa,treba nešto poduzeti..dakle,tke je za akciju??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet sep 21, 2012 6:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 01, 2010 12:50 pm
Postovi: 26
lkj je napisao/la:
Pozdrav svima,

ima li možda netko za podijeliti Megasession iz 2009. u Zagrebu? Bilo je svojevremeno na Youtubeu 4 dijela od po 2 sata, ali netko se osjećao zakinutim za copyright pa su video klipovi uklonjeni. :roll:

BTW, tražim već pola sata taj video po internetu, tako sam naišao na ovaj forum, zanimljivo, svakako ću ga malo bolje proučiti.


I dalje ima na youtube ali podijeljeno u x dijelova od po 10 minuta pa...
Ako imaš živaca, laganini jedan po jedan :mrgreen: I ovdje ima još dokumentaraca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet sep 21, 2012 6:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Ajd ako neko ima link za Ajkovu knjigu u pdf formatu (Remember who you are) nek postavi ovde.hvala.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet sep 21, 2012 8:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 19, 2012 12:18 pm
Postovi: 3
bdirlija je napisao/la:
lkj je napisao/la:
Pozdrav svima,

ima li možda netko za podijeliti Megasession iz 2009. u Zagrebu? Bilo je svojevremeno na Youtubeu 4 dijela od po 2 sata, ali netko se osjećao zakinutim za copyright pa su video klipovi uklonjeni. :roll:

BTW, tražim već pola sata taj video po internetu, tako sam naišao na ovaj forum, zanimljivo, svakako ću ga malo bolje proučiti.


I dalje ima na youtube ali podijeljeno u x dijelova od po 10 minuta pa...
Ako imaš živaca, laganini jedan po jedan :mrgreen: I ovdje ima još dokumentaraca


Hvala, ma gledao sam taj video, ali trebam ga skinut za nekog drugog...ovi "partovi" po 10 minuta se čine nedovršeni, primjerice part 40, koji je zadnji, se naglo prekida, odsjećen je. Isto kao i prelazak s prvog DVD-a na drugi (part 20).

U svakom slučaju, ako netko ovo pročita, a ima DVD ili video u bilo kojem obliku, nek se javi pa ćemo se već nekako dogovorit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: pet sep 21, 2012 10:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ovdje je playlista da se ne moraju tražiti dijelovi: http://www.youtube.com/watch?v=Qg9mX_lK ... sults_main


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sri sep 26, 2012 10:59 am 
Jel ima nesto novo od Davida iz ove godine? Njegova vidjenja vezano za Iran i ostala aktuelna desavanja u svetu.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: David Icke - literatura i video
PostPostano: sri sep 26, 2012 9:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Dark passenger je napisao/la:
Jel ima nesto novo od Davida iz ove godine? Njegova vidjenja vezano za Iran i ostala aktuelna desavanja u svetu.



Ovo bi i mene zanimalo?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 272 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 106 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz