Sada je: pet apr 26, 2024 2:15 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Da li smo uopće sletjeli na Mjesec?
PostPostano: pet feb 18, 2005 11:06 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 01, 2004 1:33 pm
Postovi: 22
Lokacija: sarajevo
http://www.hdfed.com/speakingofdamoon.html

prilicno dobra stranica o (ne) slijatanju na mjec???????????


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 18, 2005 11:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Naravno da nisu bili na Mjesecu, ali ne zato sto nisu sposobni za to vec zbog toga sto oni tamo ne smiju.

Hrpa istrazivackih letjelica koje su slali su, ne daleko od majcice zemljice, UNISTENE.

Space Shuttle Columbia je cudesno explodirao i tako jos neke stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 20, 2005 9:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2004 10:58 am
Postovi: 39
Lokacija: Tuzla, BiH
Dokumentarac : Da Li Smo Sletjeli Na Mjesec !? (44 minute, 73 MB)

http://www.para-normal.com/nuke/html/mo ... it&lid=183

Interesantan je, ima par dobrih stvari koji ukazuju na laziranje snimke... npr, osvjetljenja, identicne pozadine, X-ici na kamerama itd...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 21, 2005 11:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, mrak. Vidiš kako je lijepo kad radi Para-normal...

Svaka čast tamo Loliku4... Car je. Kao i Bobo ovdje...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 23, 2005 12:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Ovaj video-klip sam dobio od jednog od članova foruma. Tražio sam ga na linku www.moontruth.com (odakle navodno potiče) ali ga nisam našao. Stavio sam ga na par dana ovdje:


http://www.galaksija.com/planeta/mjesec.mpg


file je velik 1.4 MB i isplati se pogledati!


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 23, 2005 1:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Cek malo sada :?: !
Vi hocete da kazete da do sada nije bilo slijetanja na mjesec i da Mr. Armstrong ili kako vec se zvao nije bio uopste na mjesecu :?: A ona izjava "mali korak za covjeka a veliki za covjecanstvo" :?: I to kao ono "trla baba lan da joj prodje dan" ?!?!
Znaci da clanci koje sam citao na tu temu jednostavno padaju u vodu i da treba ici "dublje" u sustinu problema ako sam dobro shvatio :?: :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 23, 2005 2:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
djelim gornje misljenje. pogledao sam dosta tih "lunar hoax" filmica, ali hm.... nisu uvjerljivi. u svakom slucaju, prije nego pocnete tvrditi da "nikad covjek nije bio na mjesecu" pogledajte ovaj page :wink:
http://www.badastronomy.com/

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 23, 2005 2:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Samo da pojasnim. Ovaj klip ne dokazuje ništa, čisto je interesantan za pogledati humora radi.


Što se mene lično tiče, mislim da su bili ne samo na Mjesecu nego i na Marsu. I to više od jednog puta.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 23, 2005 2:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Mislim da ovdje nije rijec ni o kakvoj gluposti, samo sto clip nisam shvatio kao humor.
Pa mozda bi i shvatio kao humor da se radnja odvijala u nekom veselom studiju, ali ovako ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 23, 2005 3:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Ovdje je nedavno bila jedna dobra emisija na tu temu. Intervjuisali su mnoge, pa čak i neke ruske naučnike. Krajnji zaključak je bio da su ovi bili na mjesecu ali da u to doba (nisam shvatio tačno zašto) nisu imali adekvatnu opremu da to snime u uslovima mjesečeve atmosfere. Ne razumijem se baš u fotografiju.

Tako je samo “spuštanje” navodno snimio Kjubrik, naravno, u improvizovanom studiju (ne znam da li klip potiče odatle, ali izgleda dosta orginalno?) Radilo se o tome, da je stvar pošto-poto morala da se predstavi preko medija, jer ako nešto nije bilo u medijima, nije se ni dogodilo.

Na kraju su pitali Kisinđera i Rumsfelda da im potvrde da su sami snimci bili orginalni a ova dvojica nisu htjeli to da potvrde, samo su se nasmijali!?

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 24, 2005 10:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
U svom postu sam se izuzetno osvrnuo na dogadanja iz 1969 godine i na Apollo 11.
To je bilo hladnoratovsko vrijeme i velesile su se koristile raznim trikovima kako bi pokazale zube protivniku.Naravno da su oni bili na Mjesecu mozda i na drugim planetima i to puno ranije.
Nakon potpisivanja ugovora s vanzemaljskim civilizacijama, odreden broj ljudi je isao kod njih a oni k nama.
Sto Zeta Reticuli I radi danas ljudima i zivotinjama, zar vam one slike nista ne govore. Mislite da se to netkome drugome dogada. Mnogi od nas imaju svasta ugradeno u tijelo a da to i ne znamo.
Sjetite se J. Gagarina.
Rusi su tvrdili da se on uspjesno sputio medutim, on je iskocio s velike visine. Naravno to su Rusi tajili.
Interesantno je da su nakon 1969 godine naglo prestala sva istrazivanja Mjeseca. Jeste li se pitali zasto. Sto se to tamo nalazi? Ista stvar s Venerom, a ruske letjelice su dokumentirale gradevine na istoj.
Mars je prica za sebe. Zasto ga istrazuju ako znaju da nema zivota? Istu stvar su zakljucili s Mjesecom pa su ga odmah napustili. Zasto je preko 20 neuspjesnih misija na Mars. Gdje su te sve letjelice zavrsile? NASA je
u jednom navratu izjavila kako je doslo do pogreske prilikom preracuna enelgeskih jedinica u americke i da je to uzrok neuspjega jedne od misija. Zar vi vjerujete u ovakove izjave? Columbia Space Shuttle je explodirao
jer mu se odlijepila izolacijska pjena?
http://astro.fdst.hr/index.php?p=http:/ ... lumbia.php
Zar vi vjerujete da su ovakovi propusti moguci u tako skupim misijama? Zar se vi niste pitali gdje bi oni bili danas da su 1969 godine sletjeli na Mjesec. Ovdje moramo razdvojiti i ograditi tajne misije i ove koje se pustaju u javnost.NASA je pod utjecajem iluminata i javnosti se iznosi samo sto oni zele. Mars. U pocetku su govorili da tamo nema zivota, pa da je postojao, da je cak tekla voda. Kasnije da to ipak nije voda i sada tvrde da tamo ima vode i evo konacno je priznato da ima i zivota.
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/za ... 3/index.do
Svrha Marsa jes da se ljudima ukaze da postoji vanzemaljski zivot jer je sve ovo predigra za laznu invaziju koja ce se uskoro odigrati kako bi se nama predstavile dvije rase koje ce nas toboze spasiti i tako dalje.
NWO, od koga on potjece. Od Draco. Na Marsu drze klona Isusa Krista kojeg planiraju spustiti na Zemlju. Ovo vam sve pise u Bibliji. Nije to nikakova tajna, sve oni kazu otvoreno. Pitanje tko koga slusa i zasto. Sva
ona ukazanja Marije i ostalih likova su holografi kako bi se ovce jos vise ubijedile u religiju.
Neka svatko vjeruje u sto hoce ali mislim da nikome ne smijemo nametat svoja uvjerenja. Forumi su namjenjeni izmjeni misljenja i komentiranju odredenih tema a ne nametanju svojih misljenja i stavova drugima.
Ima jedna dobra fotka koja govori vise od 1000 rijeci, ah da ovdje je

slika

gledate li i vi ...?!?

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 24, 2005 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2004 10:58 am
Postovi: 39
Lokacija: Tuzla, BiH
Za one sa sporijom konekcijom... :

http://www.para-normal.com/nuke/html/mo ... it&lid=184

Description: Incredible video documentary aired by Fox Channel, gives interesting account of moon landing by U.S. being a complete fake. Great deal of footage and incredible facts make this documentary video worth your watch. ( 11 Mb, Real Player Media, Rm, Poor quality)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 24, 2005 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2004 10:58 am
Postovi: 39
Lokacija: Tuzla, BiH
Description: This is quite interesting footage showing how Niel Armstrong steps on the Moon first time, filmed in recording studio. Must say this one is quite funny as well (1.2 Mb, MPG, poor quality)

http://www.para-normal.com/nuke/html/mo ... it&lid=186


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 24, 2005 2:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 01, 2004 1:33 pm
Postovi: 22
Lokacija: sarajevo
na njmackoj tv. gledao dokumentarac o slijtanju na mijesec neznam kako se zove zaboravio sam

ali u njemu se pojavljuje (rumsfeld americki ministar ili sl.) i govori da je ranije napravljena snimljen video zapis o slijatanju na mijesec u slucaju da se nesto ne dogodi

taj video zapis je snimao reziser *stanley kubrick* kako kazu u dokumentarcu *nevezano za ovo: stanley kubrick u svom zivotu je dao samo jedan interviu kada je dobio neku veliku nagradu*

u dokumentarcu pojavljuje se neki francuz koji zadnji dan dobija mozdani udar i umire, ali na zadnjem snimanju govori novinaru da ce se naci veceras sa njim i da ce mu nesto pokazati. u doc. se spominju takodje cudna ubustva i samo ubistva nekih ljudi koji su imali veze sa ovom projektom

uglavnom na net-u se moze naci nesto vise na pretrazivacima
** stanley kubrick moon landing **

ako neko zna za ovaj dokumetarac ?
sifra: javi se
alens_sa@hotmail.com ili ovdje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 24, 2005 8:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Ja vjerujem da je slijetanje na Mjesec lažirano, kako bi SAD bile prve u svemirskoj utrci. Postoji mnogo dokaza za to, npr. kako to da se na Mjesecu vijori zastava kad na njemu nema atmosfere? Na jednoj slici se vidi kamen na kome je napisano slovo "C", odakle to tamo? Zatim, na snimkama dviju lokacija na Mjesecu, za koje se reklo da su udaljene nekoliko milja, lako se moze uociti da se radi o istoj pozadini. Onda, mnostvo ljudskih otisaka na tlu, sto upucuje na zakljucak da je sve snimljeno u strogo kontrolisanoj Area-i 51 itd...

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 24, 2005 8:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Ma s tribina se vidi da nisi fanatik vec zajebant 8)

Cuj, moje misljenje je da na Mjesec nisu sletjeli tokom misije Apollo 11.

Pravljene su mnoge analize fotografija s Mjeseca te video zapisa i bas se vidi da je to snimano u studiji, btw, to vrijeme je bilo hladnoratovske tematike pa mislim da nije to nista cudno.

http://grunfer.mondokick.com/downloads/ ... mjesec.mpg

Usotalom, jedan znanstvenik je rekao da je zracenje toliko snazno da astronauti ne bi prezivili takvu misiju.

Drugo pitanje koje se namece. Ako su '69 bili na Mjesecu pa gdje bi danas bili, i naravno, ako su sletjeli tamo i vidjeli da je Mjesec mrtav pa sto opet raste interes za isti?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 12:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Grunfer je napisao/la:
Na Marsu drze klona Isusa Krista kojeg planiraju spustiti na Zemlju.


Hehehe malog Isusa tamo hrane i uče o čemu će morati govoriti kada dođe jel? A da li ima govora i o datumu dolaska Velikog Mesije? Baš me zanima...

Ono što mene zanima je, kako su klonirali nekoga tko možda i nije postojao? Ili ipak jest? I zašto ga drže na Marsu a ne u nekim tajnim katakombama? Ili u tajnoj nazi bazi ispod antarktike sa posebno modificiranom klimom i stvorenim svijetom da mali Isus 2 može rasti u uvjetima k'o i svi drugi ljudi, uz iznimku da bude odvojen od zlog svijeta i tako zadrži svoj divinitet.

Druga stvar, zašto ne jednostavno uzeti nekog čovjeka koji mu nalikuje? Kako uopće možemo znati kako je pravi Isus izgledao, ako je uopće i postojao prema svemu tome?

Stvarno me zanima, nisam sarkastičan ili ciničan... bar ne u nepristojnoj dozi. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 10:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
> Ono što mene zanima je, kako su klonirali nekoga tko možda i nije postojao?

postojao je ;) i tehnologija za kloniranje postoji odavno

> I zašto ga drže na Marsu a ne u nekim tajnim katakombama?
e pa ne znam ;), mozda je tamo mnogo veca tehnika, mozda su ga tamo i kreirali-klonirali...

> Druga stvar, zašto ne jednostavno uzeti nekog čovjeka koji mu nalikuje? Kako uopće možemo znati kako je pravi Isus izgledao, ako je uopće i postojao prema svemu tome?

ako uzmu nekog "slicnog" ne mogu da potvrde genetskim testom, plus sto je verovatno u pitanju ciljana genetika. a za genetski test, kao original bi koristili materijal iz onog vremena, tj. isusovu sasusenu krv ili tako nesto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 30, 2005 7:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Kao da jednom prosječnom vjerniku znači što genetika. Pa u nekim tradicionalnim područjima, ljudima su geni čista apstrakcija. A i na kraju krajeva, nitko ne želi genetski istu jedinku od vjernika, oni žele divinitetni dio
Krista, a za taj oni valjda ni sami ne znaju šta je, a ako i znaju sigurno se ne može dokazati nekim DNA testovima :).

Ma ko ih 'ebe uostalom. Nek' se klanjaju kome 'oće ;).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 10:42 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tako je!

I ova tema je Jesmo li uopće sletjeli na Mjesec, pa da nebi morao zaključavati temu radi off topic-a...

Dakle, da li je lažnjak ili nije?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz