Sada je: sub apr 27, 2024 5:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: ned feb 07, 2010 3:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
Predavanje od dva i pol sata. Jako puno stvari ima unutra, od manipulacije strahom, svete geometrije, virusa, do promjene ljudskog DNK i vibracija Svemira i galaksija... Meni stvarno dobro i pozitivno predavanje, već dugo mi nakon gledanja takvog nečeg nije ostao ovako pozitivan osjećaj. Sad, da li je sve istina i čemu vjerovati... to je naravno na vama. :)

http://www.youtube.com/watch?v=scym0WH3Jww

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: ned feb 07, 2010 4:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Dobar je David, samo mi se ne sviđa što se uzda u kanalisanje i verodostojnost informacija iz istih. Tako, ima još jedna slična prezentacija sa novim informacijama koje su prilično zanimljive

The 2012 Enigma by David Wilcock

http://video.google.com/videoplay?docid ... -Aajh_TgBg


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: uto feb 09, 2010 5:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Davida sam prekrizio kao i jos dosta njih, http://www.projectcamelot.org/

Pisu i prodaju sta citatelji zele citat.
Dosta njih siri paniku, strah, dezinformacije i sl, užas.
Vrijeme radi za nas i otkriva sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: uto feb 09, 2010 5:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Grunfer je napisao/la:
Davida sam prekrizio kao i jos dosta njih, http://www.projectcamelot.org/

Pisu i prodaju sta citatelji zele citat.
Dosta njih siri paniku, strah, dezinformacije i sl, užas.
Vrijeme radi za nas i otkriva sve.

=D> :thumbup:
da,nju ejdz biznismeni :angel4:
za ono shto oni imaju da prodaju stvaranje konfuzije i apokaliptichne atmosfere je idealno za biznis i zato su i tako temeljiti u tome,da slushaoca stave u "njihov" scenario Sudnjeg Dana
na ovog pomenutog,malog Dzokicu,se pogotovo loze oni koji se takodje loze da su nekakvi indigo klinci sa misijom
bilo je i sluchajeva kad je mali dzokica extendirao u malog Nokicu ali sve je to kratkog daha :blob: :blob: :blob:
PoZdrav
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: uto feb 09, 2010 8:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Mogu slobodno da vas demantujem s obzirom da sam istražio gotovo sve sa njihovog sajta, tj. formirao sam sliku na osnovu većine njihovog rada i to što ste izneli apsolutno nije tačno. Hvala, nadam se da ovo neće da preraste "moja piša je veća od tvoje" ili "ma sada ću da mu pokažem kome kontrira" jer apsolutno me ne zanima da odgovoaram na takve postove. Ovo govorim jer pljujete po ljudima koji ne zaslužuju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: uto feb 09, 2010 10:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
meni kod project camelot smeta inflacija.
toliko je toga da od šume ne vidiš drvo.
trebala bi mi 3 života da proučim sve navedeno.
ne mogu se otet dojmu da je to tako i zamišljeno...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: uto mar 09, 2010 8:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
HAL 9000 je napisao/la:
... Ovo govorim jer pljujete po ljudima koji ne zaslužuju.

slažem se, poštovanje!
smrt egu, sloboda narodu!
:toothy2:

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: sri mar 10, 2010 12:13 pm 
Evo nekoliko pitanja koja mi se odmah pojave na spomen Wilcocka:

1. Čemu sva potreba da svijetu dokaže da je on reinkarnacija Edgar Caycea? Da li zbog toga sve što nudi dobiva na težini, ili se samo hvali?

2. Što misliti o osobi koja ne može odoliti a da ne zaljepi negdje svoju sliku, pa čak i na x stranica svog vlastitog weba? Kriza identiteta? Ili jednostavno, volim se vidjeti uz ono što nudi? Evo nekoliko primjera (obratite pažnju na dimenzije slika): ovdje, ovdje, ovdje i ovdje, ...

3. Što on točno nudi, što želi reći, da smo pri kraju lošeg ciklusa, dolazi novi u kojem ćemo "jedni drugima pušiti od sreće" (Mr.Wolf Pulp Fiction), i oh da, Mr.Wolf dolazi, trebamo ga samo pozvati i on će se pojaviti (disclosure) i počistiti stvar, postaviti Novi Svijet? (dotle ovce mirujte, i s puno ljubavi čekajte)

4. Čovjek organizira konferencije, dobro, želi pomoći planeti Zemlji, cijena upada na zadnju konferenciju je sitnica od $295 + smještaj, na kojoj će Wilcock, izvoditi svoje pjesme? Jel to neki koncert, ako jest i želi svima prenijeti dobre vibre (kao dio OPD-a?) čemu planirani prihod od $59.000 (brutto)? Da, uz to će pričati o onome što smo mogli doznati na više mjesta, ili će nam prepričavati svoje nove snove? Ili neka druga "Ja, David...", "Ja, David..." postignuća? Čovjek treba od nečega živjeti, to ne sumljam, ali vidim ima svoj shop, traži donacije (ponuđen izbor do samo $5000, no dobro), to nije dovoljno za jednog Wanderera u US? Zašto kad to vidim odmah osjetim smrad "new age" web siteova koji će u "svjetlu i ljubavi" od svega pokušati profitirati, pardon dokazati kako su oni realizirani u realitetu gdje vrijedi "the sky is the llimit"?

5. Kakva je njegova veza s Ra, odnosno kako je to u skladu s pravim Ra materijalom, živućom Karlom, što je ona rekla na to što je Wilcock obznanio (ako je išta što bi moglo pomoći ovoj planeti)?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: sri mar 10, 2010 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
gledajte iz perspektive "prosječne ovce" i kada bi čovjek koji nema poima o takvim stvarima tako nešto vidio i počeo usvajati

nemožete gledat iz vaše perspektive jer ona je jedina i istinita samo vama

uostalom, nemozes sve slijepo slusat i pratit ko da je jedina i prava istina, vec to uzmes, procesiras i ostavis si kaj mislis da je istina... kao i sa svakim takvim predavačem, piscem ili štoveć

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: sri mar 10, 2010 1:46 pm 
mrktrb je napisao/la:
gledajte iz perspektive "prosječne ovce" i kada bi čovjek koji nema poima o takvim stvarima tako nešto vidio i počeo usvajati

nemožete gledat iz vaše perspektive jer ona je jedina i istinita samo vama

uostalom, nemozes sve slijepo slusat i pratit ko da je jedina i prava istina, vec to uzmes, procesiras i ostavis si kaj mislis da je istina... kao i sa svakim takvim predavačem, piscem ili štoveć

hvala mrktrb, postavio sam konkretna pitanja, pa bi bio zahvalan ako mogu dobiti i konkretne odgovore na iste. Sve ostalo lako bi moglo završiti u obranu nečije "sacred cow" što je gubitak vremena/energije.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: sri mar 10, 2010 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Zarobio ga new-age i izgleda da to ne vidi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: sri mar 10, 2010 3:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
prasimix je napisao/la:
hvala mrktrb, postavio sam konkretna pitanja, pa bi bio zahvalan ako mogu dobiti i konkretne odgovore na iste.


Može. Iako su pitanja relativno irelevantna.

prasimix je napisao/la:
1. Čemu sva potreba da svijetu dokaže da je on reinkarnacija Edgar Caycea? Da li zbog toga sve što nudi dobiva na težini, ili se samo hvali?


Ne znam, nemogu znati tocno, nisam mu prijatelj niti poznanik, niti sam mu imao prilike postaviti to pitanje. Mogu samo nagadati. Na to se svodi vecina interneta.
A na to mi se neda trošiti energiju :)
Zapravo niti ne pridajem važnost tome, niti me zaintrigiralo to, meni osobno je to najmanje bitno i zanimljivo kod njega.

Citat:
2. Što misliti o osobi koja ne može odoliti a da ne zaljepi negdje svoju sliku, pa čak i na x stranica svog vlastitog weba? Kriza identiteta?


Nemam poima, bio sam mu par puta na siteu, nisam skuzio. Nit se zamaram s tim.

Citat:
3. Što on točno nudi, što želi reći, da smo pri kraju lošeg ciklusa, dolazi novi u kojem ćemo "jedni drugima pušiti od sreće" ... (dotle ovce mirujte, i s puno ljubavi čekajte)


Nismo na kraju ciklusa?
Ne, mislim da ne zeli rec da cekamo s ljubavlju, mislim da zeli reci da je bilo dosta sa cekanjem i da treba djelovati s ljubavlju.
Na kraju ciklusa vjerojatno i jesmo, a kaj bu poslje bumo vidli!

Citat:
4. Čovjek organizira konferencije, dobro, želi pomoći planeti Zemlji, cijena upada na zadnju konferenciju je sitnica od $295 + smještaj...


Tako je, ima nešto za prodati i ako ovaj sustav tako funkcionira i našao je nacin da opstane u njemu, da si ucini opstanak i razvitak laksim, neka ga iskoristi.
Ti ljudi su platili, koliko god da ih je bilo gdjegod da su bili.
A što je sa internetom? Ja nisam platio. Jesi ti? Jel itko ovdje platio nešto njemu? Od youtube gledateljstva? Itd...


Citat:
5. Kakva je njegova veza s Ra, odnosno kako je to u skladu s pravim Ra materijalom, živućom Karlom, što je ona rekla na to što je Wilcock obznanio (ako je išta što bi moglo pomoći ovoj planeti)?


Nemam poima.

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: sri mar 10, 2010 4:03 pm 
Hvala mrktrb na prosvjetljenju, sada mi je lakše. Uživaj u Wilcocku :thumbup:


Vrh
  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 2009
PostPostano: sri mar 10, 2010 4:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
Živio rođo, nema na čemu!

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Wilcock at the Project Camelot Awake and Aware 200
PostPostano: sri sep 21, 2011 12:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 31, 2011 12:03 pm
Postovi: 94
prasimix je napisao/la:
Evo nekoliko pitanja koja mi se odmah pojave na spomen Wilcocka:

2. Što misliti o osobi koja ne može odoliti a da ne zaljepi negdje svoju sliku, pa čak i na x stranica svog vlastitog weba? Kriza identiteta? Ili jednostavno, volim se vidjeti uz ono što nudi? Evo nekoliko primjera (obratite pažnju na dimenzije slika): ovdje, ovdje, ovdje i ovdje, ...



ja ovo moram quote..... na ovaj dio sam se stvarno nasmijala kako se nisam u nekoliko mjeseci....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


slazem se s nekim stvarima koje si rekao. da ne idem u tancine.
volim davida poslusat, ali ima tu nekih trenutaka kad zakolutam ocima.

_________________
“What a great thing for leaders that men do not think.”


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 117 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz