Sada je: sub apr 27, 2024 11:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Šamanka o 2012 godini
PostPostano: sub dec 17, 2011 2:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Iz različitog kuta gledanja opisujemo istu ne-stvarnost, interpretirajući je na različite načine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 17, 2011 4:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 01, 2011 12:43 am
Postovi: 33
Ja sam postavio taj snimak, ne radi toga da bi mi gledali nju kao pojavu, vec da bi analizirali to sto ona govori.... U nijednom momentu njene price ja nisam primetio da se spominje neka pakost, ili neka materijalna dobit... Koliko god ta zena imala para, to je njena licna stvar... NE ZNACI DA NEKO TREBA DA JE SIROMASAN DA BI SE DRUGIMA DOKAZAO KAKO JE "VALIDAN"... Cilj i jeste DA SVI LJUDI IMAJU, a to kako ona zaradjuje, i koliko ima, to je njena privatna stvar...

DRUGI SU NISTA NEGO ODRAZ NAS SAMIH...

Tako da ukoliko te kod nekog nesto iritira, to je znak da i sam to posedujes u sebi, u nekoj od podlicnosti, a ukoliko ti se nesto jako svidja kod nekog, to je isto znak da posedujes te karakterne osobine u sebi... Tako da su drugi u principu tu da nam ukazu na nase "mane" koje treba da ispravljamo... JER SVAKO OD NAS IMA SVOJ SVET...
Prosto receno
"KADA LOPOV NAIDJE NA SVETCA, ON NA NJEMU VIDI SAMO NJEGOVE DZEPOVE"

Tako da uz veliko postovanje clanova ovog foruma... Svako koga ona nervira, znaci da i on ima u sebi to da zeli da bude bogat, STIM DA NEZNA KAKO, pa ga muci sto ona jeste, a on nije... Mene ne opterecuje ni ona, niti bilo ko... Moje je da postujem druge, nisam ja taj koji cu da sudi, jer kad napadamo druge, takva nam se energija i vraca... ne moraju ti ljudi da znaju da ih mi napadamo ili mrzimo, to je takav zakon prirode... Takav ti se Feedback i vraca, kakav dajes... Nisam ni ja savrsen, i niko od nas nije, i zato ne treba napadati tu zenu i govoriti kako je ona varalica i ostalo... ZENA U OVOJ PRICI NIJE BITNA... BITNO JE TO STO ONA GOVORI... DA JE OVO GOVORIO I KLINTON, MENE TO NEINTERESUJE, INTERESUJE ME STA KAZE...

I ne treba mi ovde da se raspravljamo o toj temi, vec da raspravljamo o promenama... NAS INTERESUJU PROMENE, a ne zene, lopovi i ostala ekipa... BAREM U OVOJ TEMI...

Umesto kritika, neka svako postavi ovde neke stvari u kojima je osetio da ima neke istine... Ja sam osetio istinu u ovome, i zato sam postavio...

I AKO NASTAVIMO OVAKO DA SE PREPIREMO I "PADAMO NA SITNICE" JUCE CEMO DOGURATI U 4D :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 17, 2011 5:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
BlueMan_86 je napisao/la:
Ja sam postavio taj snimak, ne radi toga da bi mi gledali nju kao pojavu, vec da bi analizirali to sto ona govori.... U nijednom momentu njene price ja nisam primetio da se spominje neka pakost, ili neka materijalna dobit... Koliko god ta zena imala para, to je njena licna stvar... NE ZNACI DA NEKO TREBA DA JE SIROMASAN DA BI SE DRUGIMA DOKAZAO KAKO JE "VALIDAN"... Cilj i jeste DA SVI LJUDI IMAJU, a to kako ona zaradjuje, i koliko ima, to je njena privatna stvar...

DRUGI SU NISTA NEGO ODRAZ NAS SAMIH...

Tako da ukoliko te kod nekog nesto iritira, to je znak da i sam to posedujes u sebi, u nekoj od podlicnosti, a ukoliko ti se nesto jako svidja kod nekog, to je isto znak da posedujes te karakterne osobine u sebi... Tako da su drugi u principu tu da nam ukazu na nase "mane" koje treba da ispravljamo... JER SVAKO OD NAS IMA SVOJ SVET...
Prosto receno
"KADA LOPOV NAIDJE NA SVETCA, ON NA NJEMU VIDI SAMO NJEGOVE DZEPOVE"

Tako da uz veliko postovanje clanova ovog foruma... Svako koga ona nervira, znaci da i on ima u sebi to da zeli da bude bogat, STIM DA NEZNA KAKO, pa ga muci sto ona jeste, a on nije... Mene ne opterecuje ni ona, niti bilo ko... Moje je da postujem druge, nisam ja taj koji cu da sudi, jer kad napadamo druge, takva nam se energija i vraca... ne moraju ti ljudi da znaju da ih mi napadamo ili mrzimo, to je takav zakon prirode... Takav ti se Feedback i vraca, kakav dajes... Nisam ni ja savrsen, i niko od nas nije, i zato ne treba napadati tu zenu i govoriti kako je ona varalica i ostalo... ZENA U OVOJ PRICI NIJE BITNA... BITNO JE TO STO ONA GOVORI... DA JE OVO GOVORIO I KLINTON, MENE TO NEINTERESUJE, INTERESUJE ME STA KAZE...

I ne treba mi ovde da se raspravljamo o toj temi, vec da raspravljamo o promenama... NAS INTERESUJU PROMENE, a ne zene, lopovi i ostala ekipa... BAREM U OVOJ TEMI...

Umesto kritika, neka svako postavi ovde neke stvari u kojima je osetio da ima neke istine... Ja sam osetio istinu u ovome, i zato sam postavio...

I AKO NASTAVIMO OVAKO DA SE PREPIREMO I "PADAMO NA SITNICE" JUCE CEMO DOGURATI U 4D :)


Obzirom po broju postova ovdje si "novi", pa ako te buni da li je neka tema već otvorena ili da li je nešto već postavljeno, možda bi bilo dobro da koristiš opciju pretražnika. Lijepo tamo upišeš i nađeš sve što te interesira. Jako dobra i korisna fora!

Primjerice - o ovoj ženi se ovdje pričalo prije godinu dana - pa pogledaj! A tamo onda možeš nastaviti razmjenu mišljenja o šamanki.

viewtopic.php?f=9&t=2968&hilit=keisha


Da se ne dupliraju teme koje eto - vrlo lako zbune čovjeka kad dođe u nepoznat okolinu. I onda polako, uzmeš si vremena i čitaš, čitaš, čitaš....i pišeš, pišeš i pišeš.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šamanka o 2012 godini
PostPostano: ned dec 18, 2011 2:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 4:02 am
Postovi: 86
Prrrr! je napisao/la:
BlueMan_86 je napisao/la:
I OSECAJU SE VEOMA POZITIVNE VIBRACIJE U NJENOM GLASU...

S ovim se slažem, inače žena mi je jako simpa :D


i meni bi se osecale da znam da me ceka gomila kesha kad zavrsim sa budalama ovaj komercijalnim tragaocima za istinom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 18, 2011 2:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 4:36 am
Postovi: 12
BlueMan_86 je napisao/la:
Ja sam postavio taj snimak, ne radi toga da bi mi gledali nju kao pojavu, vec da bi analizirali to sto ona govori....

Meni je važnije tko govori od onog što govori. Danas, ako znaš, svakog možeš navesti da kaže sve što hoćeš.
Citat:
U nijednom momentu njene price ja nisam primetio da se spominje neka pakost, ili neka materijalna dobit...

To bi svakako bilo kontraproduktivno za biznis, stoga se i ne spominje.
Citat:
Koliko god ta zena imala para, to je njena licna stvar...
NE ZNACI DA NEKO TREBA DA JE SIROMASAN DA BI SE DRUGIMA DOKAZAO KAKO JE "VALIDAN"... Cilj i jeste DA SVI LJUDI IMAJU, a to kako ona zaradjuje, i koliko ima, to je njena privatna stvar...

Ako novac zarađuje od javnosti onda je i to javna stvar. U ovakvom izrabljivačkom sistemu kojeg je ona dio, nemoguće je da svi imaju.
Citat:
DRUGI SU NISTA NEGO ODRAZ NAS SAMIH...

Nisu. Tako su samo naveli ovce da misle, da kojim slučajem ne bi uključile mozak i nešto poduzele.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šamanka o 2012 godini
PostPostano: ned dec 18, 2011 4:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 01, 2011 12:43 am
Postovi: 33
Soulwax je napisao/la:
Prrrr! je napisao/la:
BlueMan_86 je napisao/la:
I OSECAJU SE VEOMA POZITIVNE VIBRACIJE U NJENOM GLASU...

S ovim se slažem, inače žena mi je jako simpa :D


i meni bi se osecale da znam da me ceka gomila kesha kad zavrsim sa budalama ovaj komercijalnim tragaocima za istinom


Postovanje SOULWAX... Ne znam koliko godina imaš-te, ali očito da tapkate u mestu jer ne možete da prevaziđete svoj ego... Tačnije tapkate u mestu, jer je za Vas lekcija o poštovanju drugih osoba ne prevaziđena... Onoga momenta kada budete prevazišli tu lekciju manje ćete biti frustrirani.... I moći ćete da radite na "pobeđivanju sebe"...

Nazivati ljude BUDALAMA je izuzetno primitivno i kad ih znate, a kamoli kad o nekom nemate pojma...
Jer da ste malo upućeni znali bi da kakvu energiju šaljete takva vam se i vraca... Ako je takva ljubav ona koju vi plasirate, JA VAS MOLIM DA MENE IZOSTAVITE IZ TE LJUBAVI...
P.S. ovo nije post o meni i "prrrr" korisniku, ovo je post o NJENOM GOVORU... Ne sisama, ne finansijama VEC O REČIMA... Ako sam Vam interesantan otvorite post o meni pa cemo videti kako mogu da Vam pomognem da prevazidjete lekciju mrznje i omalovazavanja prema drugima...

SVE NAJBOLJE... :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 18, 2011 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 01, 2011 12:43 am
Postovi: 33
Poštovanje Tex

Vidiš, ja to gledam drugačije... MADA TE RAZUMEM... Ako gledam šta neko govori, mene recimo moji roditelji mogu da odvedu u propast... Tacnije ako posmatram osobu koja govori, i verujem joj naspram mog vidjenja te osobe... Jer ipak da nije bilo tih roditelja, gledano sa niže tačke ja se nebi rodio...

Tako pre jesam gledao, ali sam onda uveo sistem da se fokusiram na izgovorene reci i da ih analiziram, i da mi nije bitno ko zapravo govori... Jer svaki covek stigne do odredjenog stadijuma, i na neki nacin tu tapka... Sem onih koji se prosvetle... E sad mozda on ima sve super razvijene stavove i sve, al je recimo religijski fanatik... I ja se uhvatim za njego autoritet, i gde cu da zavrsim??? Zato LIČNO JA posmatram reci, dal to bio ulicar ili bilo ko, nebitno, a ne licnost, jer tako mi je lakse da naliziram sta taj neko govori, trudim se da budem objektivan... Ako Gledam licnost, tu je prisutna pristrasnost... Recimo Dr. Vojislav Šešelj je čovek genije... Ali nazalost otisao je stranputicom... Takav mozak je mogao da se iskoristi neverovatno...

Ja ne znam koji je to posao koji nije javan??? SVI POSLOVI SU JAVNI... NEMOGUCE JE ZARADJIVATI A DA DRUGI "NEPATE"... TAKAV JE SISTEM... NOVAC=DUG, DUG=NOVAC. I Ti ako radis "odvajas" od necijih usta... I tebi odvajaju, tako da niko nikom ne odvaja realno gledano... JEDINO MOŽE DA BUDE POŠTEN ONAJ KOJI ŽIVI BLIZU POŠTE... A ona ako gresi to ide na njenu dusu ta energija, a ne na nasu, tako da ne znam cemu cimanja... Njena karma, njena stvar...

Kada kazem drugi su nista no odraz nas samih... to znaci da "AKO SI LOPOV NA SVETCU TI SAMO PRIMEĆUJEŠ NJEGOVE DŽEPOVE", jer tebi ne moze da se svidi nesto sto i sam nemas u sebi... BILO TO DOBRO ILI LOŠE... Izanaliziraj, ali budi iskren prema sebi pa ces videti da je tako... PODLIČNOSTI SU ČUDO!!! :) NISU BAŠ SVE PROGRAMI I ZAVERE POBOGU :)
Zato recimo ako te nervira kod nekog sebicnost, znaci da je i sam posedujes... Onoga momenta kada to kod sebe ispravis, vise ti nece smetati ni kod drugih...
Kako ispravljas sebe, tako neki ljudi odlaze iz tvog zivota, neki novi dolaze koji su ti slicni itd... Sve napreduje jedno sa drugim... TO ZNAS I SAM...

Ali naravno postujem tvoje misljenje ako je razlicito... Samo iznosim moje... :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šamanka o 2012 godini
PostPostano: ned dec 18, 2011 6:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Soulwax je napisao/la:
Prrrr! je napisao/la:
BlueMan_86 je napisao/la:
I OSECAJU SE VEOMA POZITIVNE VIBRACIJE U NJENOM GLASU...

S ovim se slažem, inače žena mi je jako simpa :D


i meni bi se osecale da znam da me ceka gomila kesha kad zavrsim sa budalama ovaj komercijalnim tragaocima za istinom

Možda bi, možda ne bi. Glasom i izrazom se zarađuje novac, ali ga zarađuje daleko manje ljudi nego što to želi. Nisu svi nadareni za to.
Ona se je već poskliznula na svojoj priči, ali ljudi ju svejedno prate i slušaju. Tu vidiš gdje je slaba, a gdje je njena prava veličina.
Osobno, ne prosuđujem njene priče, ne zato što me ne zanimaju, nego nemam stvarnog razloga za to. Slušam, gledam, čitam i uživam, a sve drugo prepuštam vremenu. Njene priče će se negdje u nešto uklopit, a negdje neće. Nije ni toliko važno. Nešto ćemo na kraju od nje naučit, kao, uostalom i od svakog tko uđe u naše živote, samo ako promatramo bez grča.
U svakom slučaju, želim joj svu sreću :)
A i vama, naravno ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 18, 2011 6:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
tex je napisao/la:
Ako novac zarađuje od javnosti onda je i to javna stvar.

Tvrdiš da ona živi od državnog ili gradskog proračuna?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: ned dec 18, 2011 10:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 4:36 am
Postovi: 12
Ne, i ne znam kakve to veze ima. Radi se o prezentiranju činjenica, druga je stvar što ona takve stvari skriva a njeni sljedbenici to ne žele čuti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon dec 19, 2011 8:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
tex je napisao/la:
Ne, i ne znam kakve to veze ima.

Ima. Ako troši novac poreznih obveznika, onda je logično da oni budu zainteresitani kuda taj novac ide. I ne samo u slučaju njenih predavanja nego i gromoglasnih projekata tipa Vjetnam, Irak i Afganistan.
Međutim, ako joj ljudi svojom voljom daju novac, to je njihova stvar.

Citat:
Radi se o prezentiranju činjenica, druga je stvar što ona takve stvari skriva a njeni sljedbenici to ne žele čuti.

Tu ne možeš ništa napravit, jbg :( Ti ljudi bi, da ne slijede nju, sljedili nekog drugog. Kad je već tako, onda je ona jedno od boljih rješenja za njih. Većina sljedbi ne odiše baš nekom posebnom pozitivom :(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon dec 19, 2011 9:42 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 4:36 am
Postovi: 12
Jasno mi je u vezi poreznih obveznika, no ako je riječ o prevarama (frauds) onda bi osim ljudi i država (da išta vrijedi) trebala reagirati. U vezi nje, takvi projekti su planirani i potpomognuti u Americi od strane CIA-e koja takve osobe regrutira, programira, obučava i daje im podršku. Osim kontrole nad masama na taj način dobijaju i milijune u svoje crne fondove.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šamanka o 2012 godini
PostPostano: pon dec 19, 2011 7:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 4:02 am
Postovi: 86
@BlueMan_86

info iz tvog nika mi porucuje da smo isto godiste, kapiram da je ok da ti se obracam sa ti

nisam ni na trenutak pomislio na tebe dok sam to pisao vec na ljude koji su ozbiljno zagrizli za nju i vec trose novac na donacije i njene seminare. pre par godina sam i ja pogledao par njenih videa, pretpostavljam da i ti nisi vise od toga uradio i to ne smatram losim. treba svugde da se zaviri, da se napravi sto veci, raznovrsniji temelj
ali
mislim da je veliki problem kad se uhvatis nekog proroka ko pijan za plot(opet ne kazem nista za tebe vec za njene fanove, rekao bih da ova gradi odnos sa ljudima fan - zvezda, a ne ucitelj - ucenik), a ovaj je posebno maligan jer od nje ne mozes bukvalno nista da naucis sem da budes oprezan i cuvas svoje vreme od takvih kao sto je ona. nista ona pametno ne prica vec samo daje utehu komercijalnih duhovnim tragacima. alooooo "desice se ogromne promene i svi ce doziveti znacajan napredak blah blah samo ako gledaju njene videe?" pa jel ti to zvuci kao mudrost ili vasarska lakrdija za naivne... promene i napredak se sticu debelim ulaganjem u sebe i posvecenoscu... smesno je uopste i polemisati o tome sta ona zbori

ako si se prepoznao u mojoj prozivci.. pa ne znam, vidi sa sobom

e sad o postovanju drugih osoba... prijatelju ja bezuslovno postujem, volim, verujem jedino u ljudski potencijal. ne mogu da postujem budalasta delanja i verovanja, a ni da ih volim. mogu da se suzdrzim i ostavim toj osobi da sama shvati svoje greske. mogu i da se umesam ali................. tupicu ga mnogo ako pocnem sa pravima i razlozima mesanja bolje da stanem sto se toga tice :D

da se vratim na postovanje. nazivati bilo koga budalom u bilo kojim okolnostima je pogresno ali whyyyy so serious.. kako bi nazvao one "prave hriscane" koji se dokazuju tako sto idu da vide najveci krst na svetu koji je skoro napravljen u poljskoj, cini mi se? eto videli ljudi iz nekog malog mesta da od religijskog turizma moze da se profitira i napravili najveci krst i "pravi" hriscani posecuju tu grozotu i time hrane svoju "duhovnost".
mada opet ima i vredjanje svoje mesto, kad se neko previse izgubi u nekoj gluposti nije lose ne ostavljati ga samog da baulja vec ga otrezniti makar i uvredama.

"Jer da ste malo upuceni znali bi da kakvu energiju šaljete takva vam se i vraca.."

ovo je ekstremno pogresno, bezobrazno i egoisticno ocekivanje. ostavljam da sam kontempliras i uvidis zasto ako ne ide ti kazi pa da popricamo

imam cak i jedan savet da ti dam, posto kazes da si nov u svemu ovome, lekcija za cije je ucenje meni trebalo par godina: budi maksimalno fleksibilan sto se tice tvrdoce stavova i ubedjenja. neka budu laki i promenjlivi kao vetar, i ne drzi se nicega manijakalno, ne pokusavaj da zabodes zube u neko ubedjenje u neku struju i da se drzis nje.. samo pusti neka prodje sve, a sto je bilo da se nauci iz toga pokazace se tek mnogo kasnije, kad se slegne sav shit koji uvek okruzuje istinu.

kiss :love1:

edit: tek sam sad video da ovo i dalje postoji, nesto je premestano, ja sam mislio da je obrisano, zato sad odgovaram


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon dec 19, 2011 9:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 01, 2011 12:43 am
Postovi: 33
@Soulwax

Naravno, ja nisam znao koje si ti godiste pa sam iz postovanja pisao "Persijskim" tehnikama...

To je tacno da sam pogledao samo par njenih videa. Ja OPET KAŽEM, nije mi bitna ona, bitno mi je to sto govori.... U to koga ona obmanjuje i sta radi NE ZELIM da ulazim... SVI MI NEKOG OBMANJUJEMO, "Ko kaže da ne laže, taj je u samom startu lagao" Ne vidim poentu da ja kopam po njenom zivotu, jer ona kao licnost me ne interesuje. JESI LI SIGURAN DA KAD BI NEKO KOPAO PO TVOM ZIVOTU DA NEBI IMAO STA DA NADJE??? Svako Od nas ima svoja sranja, ja gledam da resavam svoja prvo, da bi mogao i drugima da se pozabavim... I ja sam imao zesca sranja u zivotu i ispade, I NIKO NE GARANTUJE DA IH NECU IMATI JOS. TO JE ZIVOT, nemoguce je ne praviti pogresne korake, osim ako ne zivis sam u dzungli... Tako da i ti imas sigurno svoja sranja, ako ne sad onda od pre, i to ti je jasno da niko od nas nije svetac... I ODAKLE ONDA NAMA PRAVO DA NJU OSUDJUJEMO... Ona je ta koja sama mora da kaze sebi STANI... DAL CE TO URADITI TO JE NJEN IZBOR...

Ja nemam blage da li je ona prorok ili nije, i svako ko je velik covek nece ni imati odnos ucitelj - ucenik, VEC CE IMATI ODNOS ČOVEK - ČOVEK... Taj neko ce ti davati sugestije, ali nece ti uticati direktno na izbore... JER POSTUJE ZAKON SLOBODNE VOLJE, I ZAKON DA SMO SVI ISTI... Ja opet ponavljam, nebitno je dal je to cija, dal je to mama mamina, ja sam to postavio da se obrati paznja na reci... I kako god gledao, tu ti je ukratko i receno sve sto ti je potrebno. sama rec LJUBAV je dovoljna. Dzaba sva znanja ako ovaj zakon nepostujes. Ja sam taj video odgledao bez predrasuda, i i dalje smatram da je to jako lepo receno, MA KO TO GOVORIO...

Vidis, jako je to zanimljivo... Nebi se ja osetio prozvanim da ti nisi NAVEO citat od mene i clana foruma prrrr.

Ne razumem opet to postovanje, jer nazivas ljude budalama... Bio to ja, ili neko treci nebitno je. SVE SU TO LJUDI... To kakva neko shvatanja ima, gledano sa viseg nivoa NIJE ON KRIV... Jednostavno neko ne moze da se izbori, ILI MU NIJE "ZAPISANO" DA SE IZBORI... Svako ima momente kad je u zabludi nekoj i kad se negde zabotuje... I ja sam se bio zabotovao u vezi religije, I KAKAV SAM JA COVEK AKO SADA DRUGE OSUDJUJEM STO SU RECIMO TU ZABOTOVANI??? A I JA SAM BIO.... Vidis, ja te ljude, ili bilo koje druge ne zelim da osudjujem i nazivam budalama, JER NEMAM TO PRAVO. A I TAKVIM CINOM POTCENJUJEM DRUGE...

ALI ZASTO BI TI TREZNIO NEKOG AKO ON TO NE ZELI??? Ne razumem poentu??? Ti hoces njemu da utices na slobodnu volju... Tvoje je da se ponudis, ili da pokusas kulturno par puta, ali ako neko ne zeli da se menja ili menja svoja misljenja ne mozes ga ti siliti. Vredjanje apsolutno nema mesta, to je moje misljenje, naravno ti imas pravo na svoje... JER BAS CE TEBE NEKO DA SLUSA KAD MU DIGNES PRITISAK... AKO JE U NESTO UBEDJEN, JOS CES MU VISE UCVRSTITI NJEGOVU VERU U TO... JER CE ON MISLITI DA SU TO DEMONSKA ISKUSENJA, ILI KO ZNA STA... Nazalost, svako mora da udara svoju glavu i da sam shvati, ili da potrazi pomoc pa da mu se pruzi... Postujem ja tvoje misljenje, ali ja licno imam drugacije, koje evo iznosim...

"Jer da ste malo upuceni znali bi da kakvu energiju šaljete takva vam se i vraca.."

ovo je ekstremno pogresno, bezobrazno i egoisticno ocekivanje. ostavljam da sam kontempliras i uvidis zasto ako ne ide ti kazi pa da popricamo


OCEKIVANJE? Pa ko kaze da ja ocekujem??? JA NE OCEKUJEM PRIJATELJU, JA DAJEM BEZ OCEKIVANJA... Ne znam odakle ti te tvrdnje da je to pogresno i jos tako sa sigurnoscu da tvrdis... Energija prati misao... Ti ocito nisi svestan, da ti ako recimo nekog ogovaras a da on to cak i nezna da se to tebi vraca... Zato lepo kaze "PAZI STA GOVORIS". ISTO VAZI I ZA MISLI... PA TO TI JE ZAKON KARME, JA NE ZNAM STA TEBI TU NIJE JASNO... Kolko se ja "razumem" u zivot, moje je da ja ljude volim i postujem, i da pomazem koliko mogu, I DA IH PRIHVATAM ONAKVE KAKVI ONI ZAPRAVO JESU, I DA TO SVE RADIM BEZ OCEKIVANJA...
A ja bi jako voleo i da cujem tu tvoju verziju zasto to nije tako i kako je... JER KOLIKO JA ZNAM, NE POSTOJI CHEAT DA SE PREVARI BOG... Tako da ono sto mislis i osecas, i govoris, tako ti se i vraca...

Hvala za savet, ja sam to i primenio vec, ali u svakom slucaju savet jeste jako dobar, i preporucuje se svima, to je nesto najbolje sto pomaze da "POBEDIS SEBE". JER U BITI, MI SE OVDE NE BORIMO SA NE ZNAM NI JA KIM, "MI SE BORIMO SA SAMIM SOBOM", ma kako to nekom zvucalo, to je zapravo tako... I MENI JE TREBALO VREMENA, MOGLO BI SE RECI "OD VREMENA PA DO SADA" :D Tacnije do pre nekih par meseci realno gledano.
Nisam ja nov u ovome, ja se patim sa svim ovim vec cirka tri godine, svasta je bilo nesto, da se ne bavim sada "POSLEDNJOM ISPOVESTI CECINE CIMERKE IZ CZ-a" :D Uglavnom, "HARD RESET" varijanta... Tako bi to nazvao... Dosta sam znao, tacnije samo mi se "javilo" u tim svim mukama, ali sam prezadovoljan sto sam na ovom forumu, jer sam isto tako izuzetno dosta novog saznao... I nisam ja nov, vec sam nov na ovom forumu, sto ne znaci da to koliko si na forumu utice na to koliko imas znanja ili ne-znanja... ČOVEK UČI DOK JE ŽIV, I UMRE GLUP...

POZDRAV I SVAKO DOBRO...

P.S. Zanima me tvoje misljenje i sta imas da kazes... NIJE TOVAR, NIJE NADMETANJE, VEC RADOZNALOST...

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon dec 19, 2011 9:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
tex je napisao/la:
Jasno mi je u vezi poreznih obveznika, no ako je riječ o prevarama (frauds) onda bi osim ljudi i država (da išta vrijedi) trebala reagirati.

Ako nekom prodaš Kip slobode, tvoja mušterija će shvatit da je prevarena jer je dala novac a nema ništa, prijavit će te i najebao si.
Ali ovo je kao da ideš na koncert ili utakmicu. Svatko sluša predavanja kakva želi, a pogotovo ako unaprijed približno zna sadržaj. Je da ona izmišlja, ali i daje ljudima ono što oni žele čut.
Iskreno, da se pojavi prilika i da mi nije preskupo, možda bih i ja išao ubit par sati. Prije bih tamo mogao dobit dobru ideju ili insporaciju nego, recimo, na nogometnoj utakmici. A ne bih se ni osjetio prevarenim, jer i onako znam otprilike što bih čuo.

Citat:
U vezi nje, takvi projekti su planirani i potpomognuti u Americi od strane CIA-e koja takve osobe regrutira, programira, obučava i daje im podršku. Osim kontrole nad masama na taj način dobijaju i milijune u svoje crne fondove.

Nešto o tome je navodno rekla i Laura Monroe, da se pod krinkom Nju ejdža znaju pojavit ljudi iz tajnih službi. Mislim da je to baš na Galaksiji, ali teško bih to našao poslije toliko vremena.
Negdje sam također vidio, ne znam je li na internetu ili na televiziji, mislim ipak ono drugo, kako su oni financirali bunt mladih protiv rata u vjetnamu. Motorističke bande su dobivale veći publicitet nego što bi realno zaslužile, a kad ne bi bilo love, iznenada bi se pojavio netko sa dobrim poslićem ili na neki drugi način sa novcem. Nije bilo direktno. Ako i Kiesha dobiva njihov novac, onda je to isto tako. Eventualno može naslućivat. A bilo bi i kontraproduktivno direktno financirat nekog takvog, jer bi sigurno nestalo ono izvorno ozračje oko njega. Mislim da ona vjeruje u ono što radi. Naravno, ne u ono što priča, ali u nekakav cilj. Vjerovatno ćeš reć da je njen cilj novac. Svi radimo za novac. Ali ako radimo isključivo radi novca, ne možemo dogurat dalje od prosjeka. A ona je ipak daleko iznad prosjeka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon jan 02, 2012 7:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 4:02 am
Postovi: 86
@blue
Hahaha persijskim tehnikama :D
Sry nisam bio tu, a i ne mislim da je svrsi shodno instant odgovaranje u ovom slucaju

Kakvu energiju dajem takva mi se vraca.

Znaci ti proracunato dajes pozitivnu jer ocekujes da ti se isto vrati
ne?
Mozes ti prijatelju da dejes pozitivnu energiju koliko hoces i cinis dobra dela i zrtvujes se za druge, a onda da se srusi zgrada u kojoj se nalazis tokom zemljotresa i da umires 3 dana sa slomljenim udovima u najgorim mukama..
bilo da si najbolji covek na svetu ili da si bio direktor u logoru potpuno ti je isto na kraju.. Ko sto se kapi vode, bilo da su pale na govno ili na grumen zlata, prociste tokom isparenja dok idu da se spoje sa drugim isparenim kapima, tako se i duse izbistre ma sta da si radio za zivota.
zasto bi onda razmisljali i postupali dobronamerno?
Zato sto ce nase pozitivne misli da se odraze na pozitivno ponasanje, a to dalje vodi ka stvaranju pozitivnih nas samih. Jednostavno osecacemo se bolje i ciniti druge da se osecaju bolje i vise napreduju, a vreme provedeno za ovog zivota ce nam biti mnogo lepse i ispunjenije nego nekom zlotvoru.
Naravno ovaj moj stav o dusama je gledano iz najpozitivnije moguce perspektive, odnoso sa pretpostavkom da nam je svakom dana dusa tek tako.. Ja licno mislim da je, sto se duse tice, gurdjijev u pravu i da mi nemamo duse ali imamo mogucnost da stvorimo tu tananu i finu formu energije koja nastavlja da postoji jos neko vreme nakon sto nam telo pojedu moljci.
po onome koliko sam greski pri kucanju ispravoio rekao bih da ih ima jos puno koje nisam video, izvini molim te, kucam na tastaturici..
Kiss


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon jan 02, 2012 9:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Prrrr! je napisao/la:
Ako i Kiesha dobiva njihov novac, onda je to isto tako. Eventualno može naslućivat. A bilo bi i kontraproduktivno direktno financirat nekog takvog, jer bi sigurno nestalo ono izvorno ozračje oko njega.


Zar ne misliš da su oni napravili i to 'izvorno ozračje' oko nje? Nisu valjda toliko mutavi da ga zaborave?
Zar ne misliš da samo ti i još neki vide to 'izvorno ozračje' jer su se u početku napalili ne njega/nju?
Ja ga nikada nisam video, naprotiv, povraćalo mi se od njenog programiranog pogleda i načina govora.
I govorio sam o noj da je prevarant i pre nego što su to objavili.
I zar ne misliš da se ovim šupljim argumentom samo pravdaš pred samim sobom? Jer takođe su ti šuplji argumenti da ona samo prodaje ono što ljudi žele da čuju. Nije to zabava, pa neka je neka se igra i malo obogati kad može, već kolektivno programiranje ljudi u vezi neke krupne promene koje su u planu globalnih programera. Ko zna koliko će mrtvih biti zbog toga i kako će se to odraziti na sudbinu svih nas.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon jan 02, 2012 10:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Pantelija je napisao/la:
Prrrr! je napisao/la:
Ako i Kiesha dobiva njihov novac, onda je to isto tako. Eventualno može naslućivat. A bilo bi i kontraproduktivno direktno financirat nekog takvog, jer bi sigurno nestalo ono izvorno ozračje oko njega.


Zar ne misliš da su oni napravili i to 'izvorno ozračje' oko nje? Nisu valjda toliko mutavi da ga zaborave?

Moguće, ali ne vjerujem. Rekao sam već da je to puno truda i ništa efekta. Lakše je podržat nekog tko to već radi. Ako je ona prevarant, nije vladin agent. Moguće je da ju podržavaju na neke načine koji nisu toliko upadljivi. Mislim da sve trendove u narodu stvara elita, upravo birajuć ono što im odgovara i to diskretno finansirajuć i naglašavajuć preko medija više nego te pojave objektivno zaslužuju.
Citat:
Zar ne misliš da samo ti i još neki vide to 'izvorno ozračje' jer su se u početku napalili ne njega/nju?

U svakom slučaju. Bilo bi čudno da smo se svi napalili na nju. Nisam ja nikad povjerovao doslovno u ono što govori, ali me je privukla pozitiva u tim pričama.
Citat:
I zar ne misliš da se ovim šupljim argumentom samo pravdaš pred samim sobom? Jer takođe su ti šuplji argumenti da ona samo prodaje ono što ljudi žele da čuju.

Ne, u ovom trenutku smo kolektivno u dubokim govnima i dobrodošlo je sve što može ljude odvuć od materijelizma i konzumerizma. Govori ona i neke stvari koje su većini lljudi potpuno apstraktne, o doživljavanju nematerijalnog. To je vrlo dobro za nekog tko nema nikakvog ili skoro nikakvog kontakta sa duhovnošću van crkve. A nekog tko je uznapredovao na svom putu ona ne može odvući prema nazad.
Citat:
Nije to zabava, pa neka je neka se igra i malo obogati kad može, već kolektivno programiranje ljudi u vezi neke krupne promene koje su u planu globalnih programera. Ko zna koliko će mrtvih biti zbog toga i kako će se to odraziti na sudbinu svih nas

Žrtve nećemo izbjeć. Radije bih umro maštajuć o petoj, sedmoj i x-toj dimenziji nego kako ćemo Iranskom narodu poklonit demokraciju. Možda se jednom i sretnemo u nekom konc-logoru, ali to neće biti zbog nje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon jan 02, 2012 11:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Prrrr! je napisao/la:
Govori ona i neke stvari koje su većini lljudi potpuno apstraktne, o doživljavanju nematerijalnog. To je vrlo dobro za nekog tko nema nikakvog ili skoro nikakvog kontakta sa duhovnošću van crkve.


Korektno si odgovorio, ali ipak ne mogu da odolim a da te još ne pitam: odakle ti ideja da ljudi u crkvi imaju bilo kakve veze sa duhovnošću?

Možda si to rekao tek onako, formativnom funkcijom uma, pa ne bi trebalo da te povlačim za svaku reč, ali je indikativno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon jan 02, 2012 12:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 01, 2011 12:43 am
Postovi: 33
Pre svega posto je ovo moj prvi post u ovoj godini, da poželim svima srećnu novu godinu, i napredak u istoj, NARAVNO POZITIVAN NAPREDAK... Jel ima raznih napredaka pa da ne dodje do zabune ;)

@Soulwax

Odma da ti kazem da imam neki osecaj (da ne kazem verujem u to, posto necu da verujem u nista da nebi tapkao u mestu) da nase duše napreduju... Nešto kao XP ili ti experience u igricama... Pa se tako rodimo kao mučenici u nekom životu, da bi imali to u iskustvu, pa se u nekom rodimo u raznim nekim ulogama... JA ŽIVOT POSMATRAM KAO IGRU. Naravno tu se onda upliće i zakon reinkarnacije, i svašta nešto... Al iskreno mislim da se mi malo pitamo, bukvalno nas nešto vodi kroz život... Znam da kada sam "dotako dno života" da sam se bio bukvalno oprostio od života, i digao ruke, hteo sam D'umrem, jer izlaza nisam video, ALI NEŠTO BI ME IZDIGLO SVAKI PUT, TO NIJE BILA MOJA VOLJA, JER SAM BIO PRAZAN A TO JE NAJGORI OSEĆAJ... GORE I OD MRŽNJE... Barem meni... Kako su stvari prolazile, i kako se haos rasčišćavao, tako su mi stvari bivale jasnije, naravno dosta ljudi mi je pomoglo, pojavljivali su se na razne čudne načine, a da ih pre toga nisam ni znao... ČUDA SU UVEK TU ZA NAS, SAMO IM TREBA DATI PROSTORA I ODOBRENJE DA SE DOGODE...

Što se tiče proračunatosti, nemoguće je živeti a ne proračunavati bilo šta... Jer ako ne proračunavam, počeću da srljam, i da radim loše stvari... Stim da ne proračunavam (a naravno da pre jesam) koliko će da mi se vrati dobrog, već proračunavam KAKO ĆU DA POSEJEM DOBRO...
Vidiš, ako ti se sruši zgrada i "vrisneš" TO SI SAM BIRAO PRE ROĐENJA... Možda si bio pakostan u prošlom životu, pa sad moraš na taj neki način da se iskupiš, a možda si bio u ovom... Uglavnom svašta nešto može da bude... ALI DA NEKO SLUČAJNO POGINE ILI UMRE TO PO MOME MIŠLJENJU NIJE MOGUĆE. JER SLUČAJNOSTI NE POSTOJE, ILI SU VRLO ZANEMARLJIVE... E sad, druga je priča o istini... Istina nije jedna, istina je mnogo... Recimo vidiš, mi se rodimo i gledano sa istine iz 3 denziteta, rodimo se jer su se mama i tata igrali... Ali gledano sa nekog većeg denziteta, tu je neka druga istina... TAKO DA ISTINA JE NEGDE TAMO...
Vidiš kako mi gledamo na igrice tako na neki način i ti viši denziteti gledaju na nas... Ti ne doživljavaš stres kada vodiš lika u igrici, kada ga napadnu likovi ti ne osećaš bol... Kada pogine, ti igraš iz početka taj deo... Pa tako i mi, ovde dodjemo, sa nama se igraju na neki način, i ti živiš u iluziji kako je sve u tvojim rukama, i dok ne ubodeš put koji ti je predodređen ima da tapkaš i da muke mučiš... I sve se tako rađaš dok ne pređeš igricu... A prelazak igrice je očito da doživiš samospoznaju... Spominjem igrice jer na neki način to je blisko, jer smatram da je život igra... Nemoj baš sve bukvalno da shvataš što pišem, nije to baš precizno kako ja to sve vidim, ali tako nekako, najprostije rečeno kroz ovo...
A isto mi mislimo, samo se različito izražavamo. U tome i jeste poenta, ja ako mislim pozitivno takav će mi i biti odraz, tako ću se i osećati, takvu ću energiju i da širim... KAŽEM, ZALAŽEM SE DA DELIM POZITIVNU ENERGIJU, ALI NE OČEKUJEM NIŠTA ZA UZVRAT... Jer tu me izgleda nisi shvatio, čim opet potežeš tu temu...
Ne znam, svaka čast Gurdiju, ali ja se sa tim ne slažem... Ja imam svoje mišljenje, i trudim se da izgradim svoje, a oni su imali svoje... BITNO JE DA MI MISLIMO, A NE DA UZIMAMO OD DRUGIH. Recimo lično znam čoveka koji sve žive citate zna napamet, samo citira, ovaj je reko ovo, ovaj je reko ono... ALI ON NIŠTA NE GOVORI... On živi na tuđim izrekama, i tuđim mišljenjima... Smatram da u ovom telu mozak služi nešto kao kombinacija hard diska i procesora i ram memorije u kompjuteru... On je tu da skladišti podatke, da sortira, da pamti, da funkcioniše telo i sve... A da je duša zapravo tu da odlučuje... Mislim da je duša BOSS... Jer kako je moguće da se rodiš, da nikad nisi vido nešto u životu, ili imao neko negativno iskustvo sa nečim, a da ga se bojiš iako znaš da to recimo nije opasno... ZNAČI DA SI NEGDE TO VEĆ DOŽIVEO, U NEKOM OD ŽIVOTA...
Nema veze da li grešiš u kucanju, ja na to ne obraćam pažnju, obraćam pažnju na tvoje mišljenje...
Drago mi je da čujem i tvoje mišljenje, i svačije... Isto tako ja sam izneo moje, ono koje je trenutno, možda ovakvo neće biti kroz određeno vreme...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 45 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz