Sada je: ned apr 28, 2024 11:00 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: ned jun 13, 2010 7:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
još informacija o onome što nas očekuje ove, 2010. godine...
ove su ohrabrujuće i inspirativne :wink:

Citat:
Around the world, wisdom keepers are saying that 2010 is the year we need to "get it". The time has come for us to wake up to who we really are.

This is an evening with Wisdom Keeper/Shaman, Kiesha Crowther, "Little Grandmother". Recorded before a live audience at Santa Fe Soul, here is information that helps make sense of the time between now and 2012.





:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon jun 14, 2010 5:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Djelimičan prevod onoga što govori.
tiče se spirale
slika
O sebi kaže da je najplavušastiji, najbjelji i najmladji stražar mudrosti.
Da joj je malo zbog toga nezgodno, ali da je to eto tako...
Meni lično priča o dolazećim bićima svjetlosti mnogo ne leži...ali ako sam ikada razmišljao o "znacima na nebu", nisam zamišljao pruge iza aviona...
a o spiralama se dosta upadljivo ne priča.




Dakle, kada razmišljamo o sebi, koji je naš najstariji, najdrevniji simbol cijeloga svijeta? A postoji u svakoj izvornoj kulturi, po cijelom svijetu. – Spirala. – Da. To je zaista praistorijski najstariji simbol svugdje na svijetu.
A u ona vremena cijeli svijet je imao isti simbol...

...Dakle, zašto svi imaju spiralu? Oni su je vidjeli.
Vidjeli su spiralu.Niko im nije o spirali pričao.Svaka kultura na ovoj planeti, sva starodavna bića, su vidjeli nešto potpuno isto. Nisu to naučili jedan od drugoga. Sami su to vidjeli.
..............
Koliko vas je vidjelo spiralu? Cijeli svijet je vidio spiralu. Svugdje je. Ne možete je previdjeti.Svugdje je. Vidjeli ste videa, gledali ste kako se pojavila.
Preci su o njoj rekli stražarima mudrosti, a imali smo o tome i sastanak, nekoliko dana prije nego se desilo. djedovi su rekli, da je spirala na putu.


A sa njom dolazi na tu planetu i nova energija, novi život, koji tu prije, dugo vremena nije bio.
Spirala se pojavljivala cijele predhodne godine, ali ta je najveća, i otvorila je za naš svijet nešto što tu nije bilo od praistorijskih vremena, od doba velikih domorodačkih kultura.
Na tom sastanku smo govorili o toj spirali, i preci su nam rekli da će nauka pokušati naći objašnjenje, i da će pokušati reći ljudima šta treba da misle. Ali neće naći rješenje. I neće imati odgovor. Milioni ljudi će je vidjeti, a nema načina da se zataji nešto tako veliko.

Ovaj put je naša planeta zaista izuzetna, s tim, da se treba ispuniti posljednje proročanstvo sa spiska, koje će promijeniti sve, muškarce, žene, djecu,a i samu Zemlju, pošto se ovamo vraćaju bića svjetla.
Na našu planetu se vraća velika energija, da bi nas podsjetila, ko smo, i pomogla nam da živimo, ne iz misli, ali iz srca.
Iako smo najsilniji od silnih, mi smo Bogovi i Boginje, neko nam mora pomoći.A oni nas veoma vole...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: sri jul 07, 2010 11:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
BTW, Kiesha mi je stvarno simpa žena. Kad downloadiram sve s youtubea moći ću nešto više reći. Pozzz...

:love11:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: čet jul 08, 2010 8:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
Aamon,

Pogledao sam tek prvih 20 minuta. Internet mi je malo pospor....
Mislim da je Kiesha iskrena, nije glumac. Njena predstava mi je maltene savršena. Izvrsno balansira od sugestivnog do humora i osobne skromnosti. Čini mi se da bih je mogao slušati cijeli dan. I ovo govori samo za sebe.
Što se tiče izgovorenog (opet napominjem pregledao sam prvih 20 minuta), potpuno mi je na tragu Plejada od Barbare Marciniak. Kao prvo, mi smo Bogovi i Boginje, svemogući smo, svjetlo, ljubav, itd...
Eto, za sad toliko, hvala za link...
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pet jul 09, 2010 12:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
langolijer je napisao/la:
Aamon,

Pogledao sam tek prvih 20 minuta. Internet mi je malo pospor....
Mislim da je Kiesha iskrena, nije glumac. Njena predstava mi je maltene savršena. Izvrsno balansira od sugestivnog do humora i osobne skromnosti. Čini mi se da bih je mogao slušati cijeli dan. I ovo govori samo za sebe.
Što se tiče izgovorenog (opet napominjem pregledao sam prvih 20 minuta), potpuno mi je na tragu Plejada od Barbare Marciniak. Kao prvo, mi smo Bogovi i Boginje, svemogući smo, svjetlo, ljubav, itd...
Eto, za sad toliko, hvala za link...
:thumbup:


Mogu ti samo reći da imaš odlično zapažanje (na osnovu 20 minuta!), ali vjeruj, isplati se pogledati cijelo predavanje!
Ne znam kako da ti pomognem oko sporog interneta, ali vjerujem da će poruka stići do tebe ionako...

Hvala tebi za interes i razumijevanje!!!

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon jul 12, 2010 9:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
Pozdrav aamonu,

Pregledao sam svih 10 videa. Izvrsna je. Ona se potpuno poklapa sa Barbarinim Plejadancima. Toplo preporučujem svima da pogledaju i poslušaju.
Prema njenoj priči spirale koje se pojavljuju i koje će se pojavljivati se odašilju da bi nam povećale svjesnost. Malo sam tražio po internetu i stvarno se sve više pojavljuju. Navodno se u Kini pojavila i prije one u Norveškoj. Još se spominju Kanada, postoji video zapis ali je navodno hoax. Iz Australije 5og lipnja 2010 postoje dobre slike spirale na nebu. Brazil se takoder spominje. Kiesha je rekla da će se na kraju pojaviti jedna ogromna da ćemo je maltene svi moći vidjeti!
Još je rekla da je 2010 godina u kojoj će se događati nevjerojatne stvari. Između ostalog da će se pojavit uređaj koji će odašiljati energiju (kako ga je opisala sliči na onaj Teslin toranj za experimentiranje za bežični prijenos energije).

U svakom slučaju žena je interesantna i nastavit ću pratiti što se događa s njom i oko nje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon jul 12, 2010 10:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Ej langolijer,
sretan sam zbog tebe i jako mi je drago što si uspio pogledati cijelu Keishinu poruku.
Zaista je vrijedno poslušati svaku riječ, zar ne?

Pogotovo što nam mediji i svakakve budale plasiraju nekakve Babe Vande i fantazije o nuklearnom ratu... ma, razumijem ja da su svemir i ljudska glupost jednostavno BESKRAJNI, ali me smeta ta negativnost u ljudima koja nas želi odvesti od najvažnije Istine o Nama.

Hvala Beskraju što se obistinilo proročanstvo i donijelo nam glas ohrabrenja kroz tu divnu Ženu!
Jer ono o čem ona govori je ionako nešto što sam u dubini sebe oduvijek ZNAO da će se dogoditi!!! :wink:

:hello2:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon okt 04, 2010 1:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Pojavio se i najnoviji njen video.
Vrijedi svake potrošene minute pažnje koju možemo posvetiti njenim jednostavnim savjetima.
Najtoplija preporuka!



:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon okt 04, 2010 5:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Evo malo o tim spiralama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: sub okt 16, 2010 5:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Kieshin post na njenoj službenoj Facebook stranici o 10-10-10

We gathered together in a ceremonial circle, each of us with our crystals in hand while i smudged everyone.. the ceremony started with prayer to the 4 directions and to the four elements giving our thanks and our love and as the clock struc...k 10:10 am we prayed with those who were on Mount Magazine awakening the sacred atlantean crystals. We prayed for the ancient knowledge and memories of mother earth to awaken and bring all of the energy of love and light to life once again. In doing so the crystals awoken bringing great energy to the earth, the crystals in her skin and the waters that run around the planet. The elders said that when they awoken the energy will awaken in our bodies as well as mother earth gives her energy to us from her to the souls of our feet and into the body. A warm and beautiful feeling was felt as the energy woke within us. Prayers were also offered by Jennifer Ferroro calling to the feminine to take her place once again at the head of humanity. A small and delicate pink crystal was placed into the ground with all of our prayers and love for Mother Earth and the divine feminine. It was a beautiful ceremony and very powerful.. We are seeing great and amazing days come to fulfillment here on our planet at this time and i am reminded what a gift it is to be alive at this time. A time in which we are able to see prophecy brought to fulfilment, a time in which we the children of mother are calling our hearts to assemble and change the conciousness from the mind into the heart and what a blessing it is for us all to be here together. One family with one mother.. one love.."



:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: čet nov 18, 2010 8:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Video-Interview from Slovenija - November 5, 2010

Svaki razgovor s Kieshom donosi nešto novo... :wink:


link:
http://www.tribeofmanycolors.net/videos/kiesha-in-slovenija.html

slika

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: čet nov 18, 2010 8:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Iako smo najsilniji od silnih, mi smo Bogovi i Boginje, neko nam mora pomoći.A oni nas veoma vole...


Jel mora? A ko nas to voli?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: čet nov 18, 2010 8:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Citat:
Iako smo najsilniji od silnih, mi smo Bogovi i Boginje, neko nam mora pomoći.A oni nas veoma vole...


Jel mora? A ko nas to voli?


Kiesha in Zurich





:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: čet nov 18, 2010 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Citat:
This Friday November 19, 2010, there will be a special program of the channel "2012 and beyond" on Kiesha's workshop in Zurich at 3 pm EST / 9 pm CET, with a live comment and the presentation of the first 2 videos as well as a 3rd one (Q & A in Zurich) which has not yet been published! Here is the link of the channel:


http://www.livestream.com/2012truth

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: čet nov 18, 2010 9:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Ne fascinira me posebno što priča, jer slične priče sam čuo od mnoštva duhovnjaka, "gurua", "kanalizatora", "prosvjetljenih", tako da ne vidim razloga da navedenu osobu nešto posebno izdvajamo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: čet nov 18, 2010 9:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ma fina je ona, al' to sto prica je uobicajeni NABS.

A izdvajamo jer je ipak "prijatna plava zenska osoba sa lepim ocima"

(malo socijalnog programiranja nikad nije na izmet :mrgreen: )

Ustvari cela stvar bi bila da postoji roba za svakog kupca. Pa sad kome Sai Baba, a kome bela indijanka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: čet nov 18, 2010 9:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
Ma i ne treba da nas fascinira, ali slušajući je mene je ponukala da ponovo preispitam neke stvari u sebi i oko sebe. I ipak je rijetkost da netko na ovakav način govori o ljubavi. Jel' da, MOONLIGHT?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: ned nov 21, 2010 12:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
Kiesha u Cirihu.... Titlovano na srpski > (tema) Živeti u srcu

http://www.vimeo.com/17030568


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: ned nov 21, 2010 1:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Kiesha Crowther answers & questions - November 2010



:love5:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2010 with Shaman, Kiesha Crowther
PostPostano: pon nov 22, 2010 9:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split


:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 110 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz