Sada je: sub apr 27, 2024 7:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Delphium
PostPostano: pet okt 22, 2010 3:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 3:02 pm
Postovi: 19
tražilicom nisam pronašao ništa, pa isprike ako je ponovljena tema, duboko vjerujem da nije...


nisam nikakav promotor, na ovo sam naišao nedavno, ovo spada pod literaturu, i samo dajem link na sajt, znači ne radi se o nikakvoj reklami, knjigu nemam jer još nije gotova, uglavnom vidjet cete i skuzit o cemu se radi, mislim da vrijedi procitati, ovo je mozda nesto najsvjezije i najimpresivnije sto sam ikada vidio, impresioniralo me vise od ra materijala, i kasiopejaca, radujem se knjigi, pa evo da vidite o cemu se radi:

http://www.delphium.mobi/

savjetovao bi da se procita sve sta ima na sajtu prije ikakvih zakljucaka da ovo ima ikakve veze sa jos jednom novom new age piz darijom...
inace cete propustiti nesto sta stvarno mislim da je vrijedno, no svak po svojoj intuiciji naravno, pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delphium
PostPostano: pet okt 22, 2010 10:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Vidim da ima preljepu temu Rockettheme-a, Refraction... nekako mi stil "vuče" na moj nekadašnji val.hr ( čestitke web dizajenru, stranica dobro zgleda ).

No, ima tu svega... u sadržaju, između ostalim stoji:

Citat:
tretmani Monoatomarnim zlatom (Oxygen D4)


Uglavnom, tko to hoće raditi - neka radi, lekcije su uvijek "zabavne"...


Citat:
3. Zašto Rune nisu za svakoga?

Rune su prvenstveno za svakog pripadnika bijele rase.
Rune nisu za svakog zato jer je danas čovjek stiješnjen Poljem 3D matrixa čiji program i frekvencija blokiraju srce i snižavaju svijest tako da u Runsku snagu čovjek ne može - ne smije vjerovati.
Današnji i prethistorijski čovjek vjeruje i misli da ga čuva neka vanjska sila, neki Bog.
Najčešće ti bogovi i njihov utjecaj su hologramske pojekcije, Polja ...
Runsko znanje u DNK reže se genetskim inženjeringom i miješanjem rasa a Runsko Polje sustavno se isisava i oslabljuje.
Sve je to navedeno u poglavlju Obmana - Crne Knjige.
Opisan je ritual kojeg nameće jedna od najsnažnijih religija i koji svakim ponavljanjem čovjeka zaglupljuje i nema nikakve snage i svrhe ako ga čini nesvjesna osoba.
Pogrešan postupak prema novorođenima je krštenje koje se vrši tako rano i nije čin slobodne volje i samoizbora.
Izvorno znanje o križu i Vortexu potiče iz Runske Kabale.
Poznavajući dvoznačnost i snagu simbola, jasno je da simbolika je sredstvo manipulacije. – Crna Knjiga.
Rune i Runska energetska struktura izviru iz probuđenog srca pa tako i križ.
Istina je da čovjeka čuva samo svjesnost i utjelovljeno znanje a ne imaginacija i iluzija ili neka vanjska sila.

Rune su duboko potisnute u Tebi a Ti to i ne znaš, kao što je u Tebi potisnuta agresija zbog vlastite nemoći, a to znaš i ne znaš.
Današnji sustav je vrlo racionalan i služi se logikom ali um je pod kontrolom predatora.


Nema što, fino "spakirano"!

Općepoznato je da su Indijanci - "crvenokošci" - bili najrazvijenija rasa na Zemlji ( naravno - duhovno, što se i broji ), dakle za njih nisu ove Rune. Pitam se zašto samo bijelci??? Pa svaki čovjek ima pravo na svoj duhovni razvoj ( kakav god on trenutno bio ). Sveki genetski injžinjering mi smrdi na reptilsku opsjednutost "čistih linija"... pa...

Neka ljudi zaključe sami...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delphium
PostPostano: pon okt 25, 2010 2:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 3:02 pm
Postovi: 19
zašto samo bijelci??? ne znam, možda se želi rec da druge rase imaju svoje nacine, jer receno je prvenstveno bjelci, ne striktno bjelci... vise od toga ne znam... cekam crnu knjigu da pojasni sajt malo bolje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delphium
PostPostano: pet apr 29, 2011 9:56 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 29, 2011 9:18 am
Postovi: 1
ja sam u delphiumu već 6 mj. ovaj proces je neprocijenjiv koliko god da to promotivno zvučalo to je tako. na pitanje zašto prvenstveno za bijelu rasu, pa zar nije očito da je bjela rasa, duhovno, najviše zaostala.njima je trenutno takvo nešto najpotrebnije. ako bilo tko traži mišljenje drugih članova delphiuma jer ga muči sumnja NAGLAŠAVAM da je na site-u preko 20 svjedočanstva ljudi sa direktnim iskustvom o stvarima koje se tamo spominju. SAMO ČITAJTE SRCEM!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delphium
PostPostano: sub maj 28, 2011 12:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delphium
PostPostano: uto okt 04, 2011 7:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 18, 2010 5:45 pm
Postovi: 68
Jel izasla ta Crna Knjiga gdje se moze nabaviti?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delphium
PostPostano: uto okt 04, 2011 8:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
na početnoj strani
http://www.delphium.mobi/
lepo stoji:

"Ovo је Novo doba, Novo znanje, Novi način.
Ovo je nova terminologija i nova komunikacija - Delfinski jezik.
Ne moraš razumjeti ništa od ovog što piše.
Dovoljno je doći u dodir s Poljem Delfinske Supersvijesti.
Tako će Ti se otvarati percepcije i Svijest za shvaćanje i asimilaciju šifre direktno Srcem.
To je elektronski zapis u Biopolju.
Svako novo procesiranja ojačava Polje - utiskuje šifru novog postignuća.
To je novi proboj.
Tako se stanjuje Polje 3D matrixa sa Zemlje a iz Univerzuma stiže Phi galaktički val."


Dakle, po rečniku i svim elementima ovo se samo otkriva kao još jedna New Age palamuđevina sa obaveznim lupetanjem o Atlantidi i delfinima, samo da bude privlačnije. Tu su i rune i Zakon jednog. sve na gomilu, lepo izmešano, upakovano i pošećereno.

Instruktor se nakitio diplomama sa Tibeta, i to Dzogćena, samo je mali problem što delfini, rune i Atlantida sa Dzogćenom nemaju apsolutno nikakve veze. Zapravo njihova pojava poništava učenje Dzogćena.

U ovom citatu vam se čak lepo kaže da ništa ne morate ni da razumete, elektronski zapis već postoji u biopolju, to je ona mreža satelita i drugih viših tehnologija s kojima je Zemlja okružena, i koja kontroliše matrix na Zemlji, i samo mu se lepo otvorite tako da mogu još jače da deluju na vas, a vi ćete to doživeti kao prosvetljenje - ili bar kao komunikaciju sa delfinima sa Mediterana (krasno!) - a ne sa svojim programerima. I naravno unapred vam se zahvaljuje što ćete im time ojačati Polje kontrole.

Tu je i neizbežni VAl, koji će vas ekspresno preneti u višu svest.
Dakle, ne samo da ne morate ništa da razumete - to baš i nije poželjno - već ne morate ništa ni da radite na sebi - to je još manje poželjno - samo verujte Domagoju - ne očekujte ništa samo dajte sve od sebe i postanite novi Medijator. Jer stvar mora da se širi dalje.

Mali problem što u istinskoj spoznaji po Dzogćenu nema ništa dalje, ne smeta Domagoju. Jer čemu bi služile njegove diplome sa Tibeta ako ih ne bi uvaljao u neki biznis.

Da se lepo držao samo pravog Dzogćena, drevnog metoda buđenja, vrlo sličnog budizmu, to bi bilo dobro i korisno.
Ali ovde je na delu zloupotreba i poništavanje metode buđenja sa New Age pokretom poništavanja same svesti kao takve, sve u skladu sa Novim Dobom.

Simpatično je samo što se to ovde otvoreno i priznaje, tako da se na ovo mogu upecati samo oni koji blage veze nemaju sa novodobnim new age obmanama. To je i dobar poslovni potez, jer neće gubiti vreme sa onima koji su bolje upućeni i teži su za obradu.

Na kraju, tu vam je i cenovnik.
Koliko platite toliko ćete i dobiti, možda i više.
To je samo biznis zasnovan na gomili privlačnih New Age pojmova, ništa više od toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delphium
PostPostano: ned okt 16, 2011 12:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
E moj Ivane, lijepo si izvukao neke citate i stvari iz konteksta sa sitea da složiš finu priču.

Što se tiče delfina,runa,Atlantide i Dzogchena na jednom mjestu isto tako je moguće reć da si ti na svojoj stranici stavio(btw veliki plus za trud i informacije što se tiče tvoje stranice) od besplatne energije,urinoterapije,Davida Ickea pa sve do Oshe i Gurđijeva. Iz moje perpektive to ništa ne znači ako su informacije prave i korisne te služe za pomak svijesti.

Evo šta sam ja našao na stranici delphiuma u vezi Dzogchena o kome si se raspisao:

Dzogchen je ultimativna metoda koja direktno vodi u totalano oslobođenje, u Nedualnost,u Prosvijetljenje. Prosvijetljenje je primordiajlno stanje i potencijal čovjeka.
Dzogchen je apsolut,jedinstvena suština.
U sebi implicitno sadrži sva ostala učenja i metode.
Dzogchen radikalno ruši 3d koncepte.
Transcendira proces transformacije i koncept karme.
Zato je Dzogchen optimalan sistem za zapad jer traži samo - Totalnu Svjesnost.
Jedan trenutak totalne Svjesnosti,Jedan je trenutak Prosvijetljenja.
Operativna baza prakse Dzogchena je Najviša Svijest.
"Ili radiš Dzogchen ili ne".

Ne vidim u ovim informacijama ništa neobično.

Što se tiče tvog komentara oko cijene podsjetiti ću te na komentare koje si napisao na temi koju sam ja otvorio a tiče se Stewart Swerdlowa. Kada se otvorilo pitanje oko skupoće njegovih seminara i knjiga rekao si:

1. To je samo za one kojima je sadržaj važniji od cene.

2. Swerdlow ne naplaćuje toliko zbog komunalija nego zato jer je radio za Iluminate i dobro zna kakvi su ljudi, kolilko malo daju za istinu, koliko su nespremni za nju.
Zato visoka cena ima uliogu filtera i stimulansa.
Ko zaista može da prepozna ono o čemu on govori onda će i platiti za to - ili će gledati džaba kao mi. Ko ne može da prepozna gledaće samo visoke cene i po tome suditi o njemu.

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delphium
PostPostano: čet jan 05, 2012 2:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
http://www.delphium.mobi/hr/multimedia/svjedoanstva

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delphium
PostPostano: sub jan 07, 2012 2:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
http://www.delphium.mobi/hr/znanje-atla ... ira-matrix

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 112 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz