Sada je: ned apr 28, 2024 11:13 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: pon apr 25, 2011 10:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 3:27 pm
Postovi: 36
Vicke_bg je napisao/la:
Bane je napisao/la:
Radi se o unutrasnjosti,al ako si ti smirena ne znaci da nece biti ratova.
Bas stvari koje nas nerviraju u datom trenutku trebaju nas nauciti strpljenju i razumjevanju,a ne da se trudimo da budemo smireni.


Molim te, objasni mi ovo?



Božanski Učitelj, Sveti Buda, savetujući im da u sebi izgrađuju određeno strpljenje, imao je, naravno, u vidu da to treba raditi živeći među sebi sličnima. On je savetovao da se tako postupa jer, ukoliko se u sebi stalno izgrađuje sveti odnos prema neprijatnom ponašanju okoline, to može izazvati, takozvani, trentrodianos ili, kako Zemljani kažu, "fizičkijske faktore", koji u prirodi svakog tricentričnog bića dovode do mogućnosti nastanka jednog od tri sveta načela božanskog Triamazakamno.-iz Sve i svja

Kako je smatrao Božanski Buda, svakodnevni život među ljudima, koji vam nisu uvek prijatni, pruža mogućnost izgrađivanja sposobnosti za trpljenje, bez koje je samousavršavanje nemoguće.


Ako ce ovo biti bolje objasnjenje,mozda se nisam dobro izrazio.



@bajs Tko si ti da dajes procejnu dal ja imam iskustva ili ne?
Svi imamo pravo na msljenje,cura me pitala da joj pojasnim,ne trudim se da je ubjedjujem,nego da pokazem pogleda iz mog ugla.
Tako da jos jednom pitanje- Tko si ti da dajes za bilo sta neki zakljucak ili procijenu?
:love3:


Mene je cak ovaj text prosvjetlio na neki nacin,jer sam prepoznao sranje.
:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: pon apr 25, 2011 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Daješ savjete o djeci, iz svog ugla naravno, a nemaš dijete, nemaš iskustva, razumiješ.
To je tvoja teorija koju si ti sastavio, na koji način ne znam, ali iz iskustva nisi jer si tako i rekao.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: pon apr 25, 2011 2:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
@Bane

Znači, Buda kaže da bi u princpiu trebalo da izbegavamo kritične ljude koji dovode do toga da se nerviramo? A da bi strpljenje trebalo graditi sa ljudima koji su ''prosvetljeni'', jer sa njima će to strpljenje, biti nekako ''bolje''? Ovo pitam ovako laičkim jezikom, da bih shvatio suštinu...

A sa ho'oponoponom, ti čišćenjem sebe, tj svojih emocija u situacijama koje nas ''pomere s' mesta'', brišemo tu šemu, koja nas je i dovela do toga da se naljutimo, rastužimo i još neko stanje svesti, tako da sl put, kad se nađemo u sličnoj situaciji, neće nas mnogo poremetiti, i samim tim je iskoristiti i razrešiti kako treba... Moje mišljenje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: pon apr 25, 2011 6:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Da li je netko od vas, nakon što je počeo čitati tu knjigu, osjetio neke unutarnje reakcije, koje po simptomima izgledaju kao viroza (povišena temperatura, opća slabost i sl.)? Sinoć sam počeo čitati knjigu, i kad sam legao, osjetio sam te simptome i danas me to drži cijeli dan. Naravno, moguće je da se radi o pravoj virozi, jer su ostali ukućani prošli kroz slične faze prethodnih dana, no zanimljivo je kako se poklopilo sa čitanjem knjige.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: pon apr 25, 2011 7:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
MOONLIGHT je napisao/la:
Da li je netko od vas, nakon što je počeo čitati tu knjigu, osjetio neke unutarnje reakcije, koje po simptomima izgledaju kao viroza (povišena temperatura, opća slabost i sl.)? Sinoć sam počeo čitati knjigu, i kad sam legao, osjetio sam te simptome i danas me to drži cijeli dan. Naravno, moguće je da se radi o pravoj virozi, jer su ostali ukućani prošli kroz slične faze prethodnih dana, no zanimljivo je kako se poklopilo sa čitanjem knjige.


Ja nisam imao, ali malo sam ''čistio'' devojku i jednog druga i oboje su dobili temperaturu. Eto slučajnosti još jedne :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: uto apr 26, 2011 9:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 3:27 pm
Postovi: 36
Da jos jednom kazem samo malo opsirnije.

Naucio sam iz ove situacije da kod mene postoji doza inferiornosti jer sam vidio da jos postoji zavisnosti od drugog misljenja.Tako da sam ti i zahvalan Bajs.
To je iskustvo koje cu izbrisati iz sebe tako sto ga necu nositi u sljedecu situaciju ili trenutak nego cu prepoznati inferiornost u sebi i necu se poistovjecivati sa tim.

Imao si pravo kad si rekao da nemam iskustvo jer mi cak i godi,znaci da se "cistim" da dolazim do sustine odbacujuci svako ucenje i iskustvo,cak se i spominje u knjizi,sto je podvuceno u prvom postu bna ovu temu.

Iskustvo je sjena,sadasnjost je svijetlo.
Isto se navodi u knjizi da se prepustis bozanstvu(bez planova itd) da djeluje kroz tebe,a ne da Um pomisli da stvara.

Svojim postupkom si pokazao da nisi pogodio ili razumio onu sutinu u knjizi koja nosi istinu.
Sustina koju su ljudi izvukli je mehanicki proces,ponavljanja odredjenih rijeci koje imaju odredjene frekvencije odredjeno vrijeme.

Ponavljanjem odredjenih rijeci um postaje mehanicki,dobija uvjerenje da stvara.Sto je u jednu ruku zastrasujuce jer dobija ideju da ima odredjene moci da ljeci covjecanstvo.

Nitko ne moze pomoci osobi dok ona sam ne pocne da traga za odgovorima unutar sebe.
Jer tu je sve pocelo i tu ce se zavrsiti.
Sta se moze uraditi sa osobom koja nosi svoj preteski teret jada,mozete da je gledate kao ljudsko bice bez ikakve osobne uzvisenosti.

Sa vecim razumijevanjem gledati kao svijetlost koja je zaboravila sta je.

U knjizi pisac spominje taj tih glas koji je po njegovom pogresan,jer je to skroz nesto trece.

Taj glas koji izlazi iz dubine duse i siri toplinu po citavom tijelu je isti onaj sto nas vadi iz razno raznih mucnih situacija u zvotu,a to je nasa intuicjija jedina slamka u moru ajkula.
Ako potisnes taj glas postajes mehanicki idiot koji je stvorio svoju tko zna koju po redu iluziju i iz toga proizilazi sirenje ljubavi( Ja zna ti ne znas).

I tako se rodi ideja,ideologija,novi proizvodi,omeksivaci itd

Sto se tice citata Budinog, razumio sam na nacin "biti sa sebi slicnima'" mislli na ljude,jer je za njega sve bilo zivo.
U kontesktu ne ici u izolaciju i druziti se sa pticama.

U buducnosti ce biti puno ovakvih Guru-a koji ce sa dvije recenice da prosvijetle svijet i onda se mozeo vratit u Wall Mart da kupujemo.
Po ovome tek vidim da mi ulazimo u mehanicko doba,a ne prosvjetljenje.
Nadam da grijesim.
:love3:


Ako sam nekog uvrijedio izvinjavam se,al morao sam ovo podijeliti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: sub maj 07, 2011 9:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
http://www.scribd.com/doc/53616004/Nult ... tna-Knjiga


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: sub maj 07, 2011 9:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
http://www.scribd.com/doc/53616004/Nult ... tna-Knjiga


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: sub maj 07, 2011 10:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo je stavio sam ju na Znanje isto, pa kome je kako lakše za čitanje:

http://www.val-znanje.com/index.php?opt ... Itemid=171

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: ned maj 08, 2011 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
ok, ovo su nova iskustva u zadnjih 3-4 dana i posle toga, sam 100% siguran da slučajnosti ne postoje, i da je ho'oponopono, kako sam ga ja shvatio, vrh!

Pre par dana, imao sam non stop ideju u glavi, da treba da verim devojku, a oboje smo izričiti protiv institucije braka, kakav se propagira, i šta posle ispadne od njega.

U četvrtak prošli se kretalo na medicinijadu, skup studenata medicinskih nauka iz regiona i sporstke igre i bahanalije, i ja sam bukvalno tog jutra odlučio da idem. Potpuno bez nekih većih razmišljanja, samo odlučio i već sve imao u glavi. Problem je bio taj što sam taj dan bio pretrpan obavezama, nisam imao dovlojno para, a i devojka zna kakve su to manifestacije, i sigurna je bila da ću je prevariti. Obaveze sam sve ispunio, sve tačno u minut, pare, dobio iznenada od babe i majke, hranu takođe dobio za sledeća 3 dana. A sa devojkom sam imao dug razgovor, koji je mogao da se završi raskidom, ali na kraju je pala neka vrsta veridbe XD

Trebao sam ići sam i plašio se da se neću snaći na odredištu, Budvi, kad ono, ceo autobus ide na medicinijadu, i ja sam kupio bukvalno poslednju kartu, i sedeo sa ljudima koji idu sa mnom na Višu.

Kad sam došao, nadao sam se da ću se uvaliti nekome u sobu, ali sam na kraju, sasvim slučajno našao sobu. Šetajući se po Budvi, žena me gledala i odmah prišla i rekla da ima sobu za mene. Bila je savršena, malo udaljena od dreke, čule se noćne životinjice, milina.

Međutim, ono što je bila svrha celog putovanja, nije bilo opijanje i zabava, već nešto potpuno neočekivano. Uživao sam u sebi, svom društvu, mislima i akcijama. Nije mi bilo glupo da sedim sam na plaži i slušam talase i gledam u zvezde, dok pre par meseci, to bi bilo nemoguće. Od ranije mi je bila želja da idem na noćno kupanje, i na kraju sam samostalno otišao, sa malo kolebanja, ali sam i tu želju ispunio. Družio sam se sa svima, ali i tek sada ustanovio koliko su ljudi različiti, a istovremeno ta različitost zanimljiva (za proučavanje). I sve se to dešavalo skoro bez ikakvog planiranja, čista inspiracija...

Od kad prakitkujem ho'oponopono, dooosta stvari mi se izdešavalo, više dobrih, ali i loših, iz kojih sam podosta naučio. I moram reći takođe da već podsvesno uhvatim sebe da izgovaram ''mantru'', ali čim primetim, krenem svesno da ponavljam i osećam reči. U svakom slučaju, RADI!!! :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: uto jun 07, 2011 9:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Knjiga je stvarno fantastična i vrijedna čitanja definitivo , i stvarno sad primječujem neke razlike u odnosu na prije . Nekako sam više pozitivan , što sam dobio i potvrdu iz okoline . Kod verbalnih konflikata govoreči volim te , oprosti mi , žao mi je , hvala ti , osoba se odjednom smiri i ne traži i dalje svađu nego se odmah smiri (vidljivo) i počne pričati neku drugu temu bez one gorčine koju bi inače imao . To sam primjetio kod više ljudi. Itd. Primjera stvarno ima puno u svim situacijam koje mi se svakodnevno dešavaju.
Dali ima nekih naznaka kada če biti gotov prjevod za ostatak knjige :D ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: uto jun 07, 2011 4:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Knjiga je prevedena do kraja.

Skini je
odavde.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ho’oponopono
PostPostano: uto mar 27, 2012 12:47 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 27, 2012 12:28 am
Postovi: 2
Da li je neko citao o ovome, ili primenjivao ovaj metod? Procitala sam knjigu "Nulte granice" i pokusala da primenim u praksi, pre svega terapijskoj, tokom masaza (ja sam maser - terapeut, sa posebnom ljubavlju prema shiatsu masazi). Redovni klijenti su primetili promenu u pozitivnom smislu. Primecujem promene i na sebi i svojoj okolini. Ima li nekoga sa duzim iskustvom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: sub apr 14, 2012 4:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Heh ja kao po obicaju kao "baba iz bunila" nabasam na nest sto je vec "poznato tako reci". Eto malo da opet replay pustim "da je doso ocito trenutak, te sam naiso na ovu knjigu na Val znanju". Slazem se sa stvarima sto ste iznjeli u vezi materijalizma(americki nacin publisha,pa je onda ovaj "izbrani" odnosno Bozanstvo na havajskom-to me malo nasmijalo ali nikakva zamjerka sve super,u vezi ljubavi prema hrani to podrzavam jednim djelom jer sam dozivio da mi je jedna zena pricala kad je zivjela u africi kako ti njihovi samani pricaju sa biljem i "daju ljubav" te da cak i otrovna biljka nema takav toksican ucinak). Popunilo mi je neke praznine koje nisam razumijevo u vezi toga sve sto je oko mene u "meni". Iskreno govoreci uvjek sam tako reci "bjezao" nisam htjeo preuzeti odgovornost na sebe(to bi se dalo sad pisat litanije ali mislim da razumijete).Takoder mi se nadovezalo isto u vezi Lazareva i dijagnoze karme,i sto da kazem isto tokom citanja sam dobio zelju da bibliju uzmem u ruke i da potrazim nest "sto me ceka".

Eh sad ovo ispada kao da sam kopirao vase postove u kracem izdanju,al sta ja tu mogu kad mi se jednostavno poklopilo.
Poceo sam da primjenjujem,mjenja neke moje principe nabolje(tesko mi je za reci nekom "volim te",ko da imam kamen na prsima kad tak sta trebam reci i atmosfera je opustenija i ja sam). Eto tolko od mene i hvala.

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ho’oponopono
PostPostano: pet jul 13, 2012 8:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
evo...ja to radim.
ranije sam za iste namjene koristila tehniku ogledalo, a ovo mi je brže i mogu raditi u hodu, nema vizualizacije i ne treba ulaziti u meditativno stanje, samo izmantraš u mislima i djeluje.

svašta se time može riješiti, doslovno sve što vidiš oko sebe.
zadnje sam rješavala svoje nepodnošenje vrućine, i više mi ne smeta. a temperature rastu.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: sri jul 18, 2012 12:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Upravo sam naletila na ovaj video od Lazareva!

ruski/engleski prevod

Objasnjava/analizira :evil:ho´oponopono :evil:



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: sri jul 18, 2012 1:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 16, 2008 2:31 pm
Postovi: 203
Lokacija: Bosna
Da li bi neko mogao prevesti ovaj video? :) malo trazim jel da? :)

Ili bar u kratkim crtama da napise sta Lazarev kaze o sistemu Ho oponopono-a ... (nisam bas ni sa enlgeskim, na zalost dobar)

Bas bih volio cuti. Cini mi se da je dosta slično shvatanje svijeta iz ugla lazareva i ho oponopono-a.

Nekako mi jedna riječ (kad god imamo neku situaciju) pada na pamet, za oba sistema:

P U S T I ! ! !

_________________
Bogatstvo je kvaliteta Postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: čet jul 19, 2012 9:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 10:51 pm
Postovi: 45
amir je napisao/la:
Da li bi neko mogao prevesti ovaj video? :) malo trazim jel da? :)

Ili bar u kratkim crtama da napise sta Lazarev kaze o sistemu Ho oponopono-a ... (nisam bas ni sa enlgeskim, na zalost dobar)

Bas bih volio cuti. Cini mi se da je dosta slično shvatanje svijeta iz ugla lazareva i ho oponopono-a.

Nekako mi jedna riječ (kad god imamo neku situaciju) pada na pamet, za oba sistema:

P U S T I ! ! !



Da, pustiti, otpustiti...

Problem je što mi, u strahu od promjene i neizvjesnosti, nesvjesno (a i svjesno) nastojimo da grčevito zadržimo postojeće stanje, a u prirodi univerzuma je stalno kretanje i promjena. Kada nešto dostigne kulminaciju, najvišu tačku, prirodan tok je opadanje, povlačenje, nakon čega slijedi novi plimni val, ali naš um, nemajući povjerenja u univerzum, slijepo vjeruje da će vlastitim resursima uspjeti da se odbrani od neželjenih promjena, stvarajući ogroman otpor i bol samom sebi. Ono što trebamo shvatiti jeste da smo mi "cijev" kroz koju protiče energija i da joj trebamo dopustiti da teče, zaustavljanjem tog protoka stvaramo baruštinu i ustajalost unutar sebe koja stvara neugodan miris poput začepljenog sifona na sudoperu.

Sve što treba uraditi jeste ovo:

Citat:
Profesor je započeo sat uzevši u ruku čašu punu vode. Podigao ju je u vis tako da su je svi mogli vidjeti i upitao:
- Što mislite, koliko je teška ova čaša?
- 50 g… 100 g… 125 g… – nagađali su studenti.
- Istina je, ustvari, da ni ja sam ne znam. I dok je ne izvažemo, ne možemo biti sigurni – rekao je profesor. Ali ja sam vas htio nešto drugo pitati. Što će se dogoditi ako držim ovako podignutu čašu, recimo, nekoliko minuta?
- Ništa! – odgovoriše studenti.
- Dobro. A što će se dogoditi ako držim ovako podignutu čašu cijeli jedan sat? – ponovo zapita profesor.
- Počet će vas boljeti ruka – brzo odgovori jedan student.
- Točno. A sada, što će se dogoditi ako je držim ovako cijeli jedan dan?
- Ruka će vas početi jako boljeti, a od takvog napora će vam se možda ukočiti i mišići, pa je čak moguće da vam se ruka paralizira. I vrlo vjerojatno ćete morati hitno otići liječniku.
- Vrlo dobro – nastavio je smireno profesor. – A dok se sve to događa, što mislite je li se promijenila težina čaše?
- Ne! – odgovoriše svi u glas.
- Pa što je onda uzrok boli u ruci i grčenju mišića?!
Studenti se nađoše zbunjeni, situacija im je već sličila na zagonetku i svi zdušno počeše tražiti odgovor.
- Što trebam napraviti da bih se oslobodio bola i tereta u ovoj situaciji? – nastavi profesor.
- PUSTITE ČAŠU! – čuo se odjednom odgovor iz amfiteatra.
- Daaaa, to je to. To je odgovor. Pustite čašu! – poskočio je profesor. – To isto se događa i s vašim problemima u životu i s vašim teškim mislima. Misliti o njima nekoliko minuta je normalna stvar, i u tome nema ništa neispravno ili pogrešno. Ali ako ih zadržavate u vašem umu neko duže vrijeme, osjetit ćete BOL. A ako to radite jako dugo, previše dugo – osjetit ćete se paralizirano, tj. nećete biti u stanju raditi bilo što drugo. Vrlo je važno razmišljati o određenim događajima ili doživljajima u vašim životima i izvoditi zaključke iz njih, no još je važnije znati kako osloboditi um od tih problema na kraju svakog dana. Bez obzira u kakvoj se situaciji našli, pustite čašu na kraju svakog dana.
Nepoznati autor

_________________
http://duhovni-razvoj.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: sub aug 18, 2012 2:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub aug 18, 2012 2:00 pm
Postovi: 1
Mislim da je stvar i vishe nego jednostavna. Sve je stvar vere i izbora. Izabrali ste da verujete ili da budete skepticni. Sloboda :)
Ja sam izbarala da verujem. Imam rezultate. Inace, godinu i po dana idem na psiho terapiju, ne klasican gestalt, vec sa raznoraznih tehnikama. Moj tarapeut misli da mi vise nemamo sta da radimo. To mislim i ja. Hvala mu. Volim ga. Odatle datira moje saznanje za ovu izvrsnu tehniku. Mislim da nema nerazumevanja tehnike. Svako dobije onoliko koliko moze u tom trenutku, prosta stvar. Za sve neeverne tome, imam jednu divnu pricu. Imam sestru koja ima 14 godina. Sasvim slucajno, ode kod lekara, snimi koleno i dobije dijagnozu tumor na kolenu koji je nagrizao kost. Mama, tata, svi u panici. Ja potpuno mirna(zvuci sebicno zar ne?). Krenem da se cistim i cistim i cistim. Nista nisam ispitivala. Posle desetak dana, brojnih analiza, snimanja i koje cega, ustanove da nije tumor, niti nista maligno, vec samo cista koja je i normalna za taj uzrast i brz razvoj. Nastavljam sa ciscenjem. Prosto, pratim sebe. Pratim svoje telesne reakcije, i pozitivne i negativne, cim nesto zaskripi krecem. Vera je cudo :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zero limits- Ho'oponopono
PostPostano: sri sep 05, 2012 9:28 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 28, 2011 9:35 pm
Postovi: 13
Lokacija: Zagreb
U pravo "vrijeme" i nakon određenog rada - izvrstan metod liječenja.
S druge strane, prilagođen je za našu instant kulturu, što će naravno mnogi eksploatirati.

Ne treba mnogo da se filozofiše, nego da se uđe u suštinu datog učenja, da se znanje koje je dato pretvori u razumijevanje. Netko će ostati na površini, netko će ići dublje - tako je to uvijek.

Sve u svemu, iz osobne perspektive - izuzetno zanimljiv i praktičan pristup! :D

_________________
http://perennialacademy.weebly.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 123 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz