Sada je: ned apr 28, 2024 6:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 131 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: čet dec 20, 2012 7:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
ma ljudi kakve veze ima ko je koga više ubijao, to je potpuno irelevantno za ovu temu.
zločin je zločin. ludaka na balkanu koliko voliš, to se valjda možemo složiti.

medjutim, jedno je činjenica, kao što reče Ekvador,
trenutno od svih nacija na balkanu, zapad i masmediji satanizuju isključivo srpsku.

otkud tolika mržnja pitam se?

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: čet dec 20, 2012 7:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
šta je ovo nego potpirivanje nacionalizma

slika

manipulacija za maloumne sa sviih strana

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: čet dec 20, 2012 8:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Istina je da se ovde na Balkanu dešavaju sranja, pa i prema Srbima. Ipak ne verujem da nwo ima nešto specijalno protiv Srba. Jednostavno neko mora da bude crn, da bi ostali bili beli.

U ratovima devedesetih koliko je ukupno ljudi ubijeno na Balkanu? A sa druge strane, koliko je ljudi ubijeno u Iraku, Libiji i Avganistanu? A Vijetnam? Šta mislite šta čeka Tursku i Iran kada se umešaju u sirijski sukob? Još kada Kina i SAD sa Rusijom uđu na žurku.

Da ne nabrajam dalje, mislim da je jasno da se sranja dešavaju svima, a ne samo Srbima. Živim u Srbiji i ne vidim da je Srbima nešto posebno lošije nego drugima.

Jednostavno se nalazimo u procesu uspostavljanja nove svetske države. Da bi nova kuća bila napravljena, stara treba da bude srušena.

Ne razmišljajte previše o nacijama i religijama, bolje je brinuti o sopstvenom duhovnom razvoju.
Ionako je sam pojam nacija prilično glup pojam koji je zamenio versku pripadnost sa razvojem nauke. Jednostavno krdo voli topli svinjac i to je jednostavno tako.

Na kraju krajeva postoji samo jedno čovečanstvo, i ako govorimo o skrivenoj istoriji, onda valjda govorimo o istoriji celog čovečanstva. Ne postoji nijedna izvorna nacija, pošto su sve nacije toliko pomešane da je glupo uopšte pomišljati na bilo kakve etničke grupacije. Danas se nalazimo u vremenu mešanja rasa, a ne u vremenu malih nacija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: čet dec 20, 2012 8:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
Rajko je napisao/la:
Istina je da se ovde na Balkanu dešavaju sranja, pa i prema Srbima. Ipak ne verujem da nwo ima nešto specijalno protiv Srba. Jednostavno neko mora da bude crn, da bi ostali bili beli.

U ratovima devedesetih koliko je ukupno ljudi ubijeno na Balkanu? A sa druge strane, koliko je ljudi ubijeno u Iraku, Libiji i Avganistanu? A Vijetnam? Šta mislite šta čeka Tursku i Iran kada se umešaju u sirijski sukob? Još kada Kina i SAD sa Rusijom uđu na žurku.

Da ne nabrajam dalje, mislim da je jasno da se sranja dešavaju svima, a ne samo Srbima. Živim u Srbiji i ne vidim da je Srbima nešto posebno lošije nego drugima.

Jednostavno se nalazimo u procesu uspostavljanja nove svetske države. Da bi nova kuća bila napravljena, stara treba da bude srušena.

Ne razmišljajte previše o nacijama i religijama, bolje je brinuti o sopstvenom duhovnom razvoju.
Ionako je sam pojam nacija prilično glup pojam koji je zamenio versku pripadnost sa razvojem nauke. Jednostavno krdo voli topli svinjac i to je jednostavno tako.

Na kraju krajeva postoji samo jedno čovečanstvo, i ako govorimo o skrivenoj istoriji, onda valjda govorimo o istoriji celog čovečanstva. Ne postoji nijedna izvorna nacija, pošto su sve nacije toliko pomešane da je glupo uopšte pomišljati na bilo kakve etničke grupacije. Danas se nalazimo u vremenu mešanja rasa, a ne u vremenu malih nacija.


=D> =D>

mislim da sa ovim tema moze pod kljuc i da se kljuc sakrije recimo kao svet gral :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: čet dec 20, 2012 8:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
Rajko je napisao/la:
Danas se nalazimo u vremenu mešanja rasa, a ne u vremenu malih nacija.


danas se nalazimo u vremenu usitnjavanja država i stvaranja novih nacija, da budemo precizniji.
koncept sa Balkana će se primeniti na čitavu Evropu. toga treba biti svestan.

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: čet dec 20, 2012 8:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
a slažem se sa onim za život u SR,
naprotiv, uz sve destruktivne društvene procese, čovek u SR je jednostavno prinudjen da se okrene sebi i krene u potragu za sopstvenim Bogom, tako da još imamo i neku vrstu stimulacije ovde.

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: čet dec 20, 2012 10:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
joloko je napisao/la:
Rajko je napisao/la:
Danas se nalazimo u vremenu mešanja rasa, a ne u vremenu malih nacija.


danas se nalazimo u vremenu usitnjavanja država i stvaranja novih nacija, da budemo precizniji.
koncept sa Balkana će se primeniti na čitavu Evropu. toga treba biti svestan.

Ne mogu da složim sa tim. Današnje male nacije dižu glave samo da bi bile odsečene.

Uskoro ne samo da neće biti nacija, već neće biti ni rasa.

Kao prvo, engleski postaje i već je svetski jezik.
Zatim Severna i Južna Amerika su već naseljenje pretežno mešanom rasom. Koliko li ima semita, azijata i afrikanaca po Evropi?
Šta li rade Kinezi kod nas? Takođe viđam sve više i pripadnike crne rase.

Kao krajnji cilj će biti gradovi-države megapolisi sa jednom mešanom rasom, a preko tih velikih gradova-država jedna svetska država sa jednim jezikom, vladom i religijom.

Na primer, Beograd. Sve više i više ljudi se doseljava u Beograd, a mala mesta se prazne. Zatim Novi Sad sa Vojvodinom, ista situacija. A tako je i svuda u svetu. Višak će biti uklonjen ratovima, bolestima i sterilizacijom stanovništva.

Današnja buka malih nacija služi samo kao stepenik prema ostvarenju većeg plana. Male nacije služe samo kao sredstvo uništavanja velikih funkcionalnih država. Kao na primer, uništenje Jugoslavije. Kad se taj proces završi sa formiranjem glavnih gradova-država, onda će verujem, biti uspostavljena svetska država.

Mada izgleda, ako bude ovaj III svetski rat, onda će taj proces da se ubrza.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 12:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
joloko je napisao/la:
ma ljudi kakve veze ima ko je koga više ubijao, to je potpuno irelevantno za ovu temu.
zločin je zločin. ludaka na balkanu koliko voliš, to se valjda možemo složiti.

medjutim, jedno je činjenica, kao što reče Ekvador,
trenutno od svih nacija na balkanu, zapad i masmediji satanizuju isključivo srpsku.

otkud tolika mržnja pitam se?



Kad već pitaš evo ti odgovor. Da se razumijemo, davno sam prošao mržnju. Uz to ti moram reći da imam susjede Srbe i neki od najboljih prijatelja su porijeklom Srbi. Radi se o sljedećem. Postoje ljudi koji imaju zdravi razum i ako ih zanima nešto kao istina doći će do onih informacija koje žele. Tako i ti sada polako dolaziš do informacija koje želiš.

Naime, malo sam u zadnje vrijeme intezivnije pratio preko raznih foruma i komentara kako u prosjeku razmišljaju Srbi u Srbiji i BiH.

Samo ću ti kratko reći, ja kao čovjek koji nije državljanin Srbije, ne mogu i ne želim se uplitati u funkcioniranje i živalj države Srbije. No, mogu ti reći slijedeće - sve dok se ne ukine velikosrpska politika, sve dok se ne ukine četnički pokret, sve dok se država Srbija i pripadnici tzv republike srpske ne ispričaju za agresiju na Republiku Hrvatsku i BiH i sve dok ne počnu isplaćivati ratnu odštetu, do tada me apsolutno baš briga da li direktni i indirektni podržavatelji takvih srpskih politika moraju kuhati piljevinu i tapete za ručak i hodati okolo po ulicama u gaćama jer si ne mogu ništa drugo priuštiti, a kamo li da uvažavam tko što od takvih ljudi misli o porijeklu naroda i o tome kojeg su naroda pripadnici ljudi koji su oslikavali spilje prije više desetaka tisuća godina i ostalog.

Ponavljam, ne radi se o mržnji. Radi se o civilizacijskoj kritici prema mitomaniji, egocentrizmu i ekspanzionizmu i svih mogućih nehumanosti koje proizlaze iz mitomanije, egocentrizma i ekspanzionizma.

To da će meni netko prodavati spike da ja nisam Hrvat nego pokatoličeni Srbin možeš lijepo zapisati na papir i taj papir natopiti cijanidom i pojest ga. Inače, da li znaš da Aboriđani u Australiji i dan danas slave dan kada su napustili braću Srbe, otišli na drugi kraj svijeta i proglasili se Aboriđanima? Dan se zove blagdan bogova Kengura i Bumeranga. Naime, Kengur i Bumerang su prve riječi na planeti Zemlji koje nisu srpskog porijekla nego su nastale na temelju zvukova koji nastaju udaranjem morskog vala o stijenu i pijesak.


P. S.

Normalno da su Rusi zinuli kada im je Deretić "dokazao" da su Srbi opismenili Grke. Zamisli što bi tek Rusi napravili da su im Deretić i ostali mitomani "dokazali" da su Srbi izmislili brojeve, matematiku i geometriju... Ma odmah bi Rusi prepustili svoju državu Srbima.

(OK, ima malo ironije pri kraju, ali samo ti želim ukazati od kuda dolazi većina vašeg neshvaćanja civilizacijskih vrijednosti i od kuda dolazi vaša "intelektualna" i "znanstvena" misao na temelju koje mislite da vas zapad, odnosno civilizacija mrzi.)


Dakle, nije mržnja, nego kritika.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 1:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Novi. meni je svejedno da li sam ja bio hrvat pa postao srbin ili obrnuto, ali isti smo narod :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 1:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
Ekvador je napisao/la:
Novi. meni je svejedno da li sam ja bio hrvat pa postao srbin ili obrnuto, ali isti smo narod :)



Čuj, da ti je svejedno ne bi imao potrebu naglašavati da ti je svejedno i ne bi ostavljao smajl na kraju izrečenog.

Po tvojim prijašnjim upisima mogu zaključiti da si Srbin pa prema tome nismo isti narod nego eventualno pripadnici istog čovječanstva, osim ako nisi robot ili vanzemaljac.

Mogu razumjeti da je tebi svejedno koje si narodnosti s obzirom na srpsku povijest manipuliranja narodima oko sebe u zadnjih par stotina godina koja se svodi na uvjeravanje drugih oko sebe da su Srbi kako bi na taj način povećali stanovništvo koje će kao roblje raditi za vas. No, rekao sam već što je potrebno učiniti u srpskoj politici da bi meni imalo stalo do ljudi koji podupiru trenutnu srpsku politiku. Dakle, nije mi svejedno, nego mi nije stalo sve dok se ne promjeni srpska politika iz nehumane u humanu.

Vidiš, meni nije svejedno, zbog nehumane srpske politike moram s vremena na vrijeme provjeriti da li se oštre noževi u "Atlantidi". Čak mogu reći da žalim svakoga kome je svejedno za bilo šta. Ravnodušnost je mana, a ne vrlina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 2:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
joloko je napisao/la:
šta je ovo nego potpirivanje nacionalizma

slika

manipulacija za maloumne sa sviih strana



Nije potpirivanje nacionalizma niti manipulacija. To su činjenice. Činjenice su istina. No, nemoj se zamarati previše s time. Nije nikakva urota ni zavjera. To su posljedice loše srpske politike.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 3:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
Na ovom forumu postoji toliko raznih tema koje su se dotakle svih mogućih teorija o nama i o samom svetu. Onda dođeš na ovu temu i neke stvari ti se okrenu u glavi kad kreneš da je čitaš jer shvatiš da ljudi i dalje dele neke stvari na ovaj način.

Diskutujemo o manipulaciji,abdukcijama,implantima,reptilskom mozgu, postojanjima mnogo razvijenijih bića koja mogu da rade šta hoće i kako trebamo da se probudimo i oslobodimo.
Ironično kako opet samo postojanje ove teme pritiska određene dugmiće u ljudima,pokreće nacionalnost,emocije i uverenost da svi znaju kako se šta desilo i ko je tu kriv.

Prvo postoji li uopšte srpska,bosanska i hrvatska politika ili jedna koja vuče konce dok su ljudi pioni pokrenuti emocijama,relgijiom i nacionalnosti. Neko je računao na ovu podelu i traženje krivca jer je dobro znao da će podeliti ljude.Preokreni sliku u glavi i razmisli kako bi razmišljao o ovoj temi da si rođen negde drugde u Evropi onako kako ti je prezentovana u javnosti ili bi mućnuo glavom koji su to sve statistički podaci,informacije i ko ih je zapisao?

Puno ljudi je stradalo i puno ljudi je povređeno onim što se desilo u tom periodu i dovoljno je baciti jednu kap u okean kao što su tada uradili, iskoristiti programe nacija ,religije i emocija,da jedni krenu na druge posle ništa više ne moraš ni da radiš. Jer kada to pokreće ljude sami će sebe uništiti međusobno što se i dešavalo. To pokreće dublju i jaču mržnju.

Sumnja se u podatke određenih pisanih knjiga na ovom forumu, ali se o ovoj temi sve tačno zna jer je to zapisano, čak i oni koji su povređeni i bili direktno u tome takođe mogu da vide samo jednu sliku koja se trenutno dešavala u njihovom polju, sigurno ne mogu videti celokupnu i ko je zapravo tu vukao konce.Neko ko je planirao je možda namerno vukao konce sa svih strana da bi se došlo do "žrtve i napadača teorije". Nije ga bilo briga ko će stradati što je najveća tragedija za sve ljude koji su život ili porodice izgubili.

Ako i dalje se ide teorijom kako je samo jedan narod kriv ili nije o čemu mi dalje pričamo? Vrtimo se u krug ali bitno je da na drugim temama pričamo kako je nacionalnost iluzija i kako moramo voditi računa da čak naše misli nisu uopšte naše.

Činjenica da sama priča o ovim stvarima i dalje postoji tako što se zauzimaju strane i upire prstom u nekog "drugog krivca" znači da sutra neko može ostvariti odličan plan manipulacije gde će ljudi misliti da je sve realno a ono samo dobar strateški odrađen plan zbog dobrog predviđanja kako će ko da reaguje na određene stimulanse.

Niko nema istinu u rukama da je može tvrditi sto posto, laki smo za igru prilično jer i dalje padamo na iste zamke dok na drugim temama komentarišemo neko buđenje.

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 3:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Slazem se,"trag u beskraju" .

Naravno da me boli to sta rade srbima, ali kazem, cak i da saznam da se pre nisam zvao Pera nego Djura, ne smeta mi, ali trenutno sam ovde gde sam, i vidim sta se desava .
Ali mi nije jasno, ljudi dodju ovde na forum i vezuju "srpsku politiku" za ceo jedan narod i stradanje, i ponavljaju kao papagaji ono sto i mediji stalno naturaju, vezuju pojedince sa celim narodom? Znaci nas 7 miliona je krivo zbog nekoliko NWO piona? Jel to poenta?

Ne znam da li neko namerno ovde troluje i skrece temu, ali voleo bih da pricamo u vezi teme, ja sam samo dodao, da mislim da stradanje srpskog naroda, i menjanje i skrivanje istorije ima neke veze sa njihovim ciljevima, ili sa nekim dogadjima u proslosti, gde ne postoji konkretan cilj, vec osveta, ili neki drugi razlog.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 4:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje
Ekvador je napisao/la:

Ne znam da li neko namerno ovde troluje i skrece temu, ali voleo bih da pricamo u vezi teme, ja sam samo dodao, da mislim da stradanje srpskog naroda, i menjanje i skrivanje istorije ima neke veze sa njihovim ciljevima, ili sa nekim dogadjima u proslosti, gde ne postoji konkretan cilj, vec osveta, ili neki drugi razlog.


Lepo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 7:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Dao bih ako dozvolite jos jedan primer.
Bavim se marketingom, svi znate sta znaci paypal. Elektronski procesor bez koga ne moze da se trguje normalno. Srbija je valjda jedina zemlja u kojoj on jos ne funkcionise. Da sutra dodje paypal, Srbija je jedno 20 godina u minusu sto se tice trgovine preko interneta ( sada broj 1 u svetu za trgovinu ) .
Pravdanja zasto nema necega, bez cega ne moze ozbiljno da se radi, su prebaceni na nase institucije, odnosno birokratiju ili tajkune I to je tacno. Ali ta birokratija i tajkun ne radi nista na svoju ruku .Tacno se zna sta je ciji posao. Tajkunima je posao da pokupuju sve sto vredi u post komunizmu.
Nasi politicari, da su najdebilniji na svetu, i najkorumpiraniji, ne bi dozvolili da u 2013 godini nemamo paypal. Iskreno ne znam koliko ste upuceni, kolika od te jedne firme zavisi kompletna privredna neke zemlje.Sto ne znaci da NWO zeli ostalima dobro i razvoj, a samo Srbiji ne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 8:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
Ekvador je napisao/la:
Slazem se,"trag u beskraju" .

Naravno da me boli to sta rade srbima, ali kazem, cak i da saznam da se pre nisam zvao Pera nego Djura, ne smeta mi, ali trenutno sam ovde gde sam, i vidim sta se desava .
Ali mi nije jasno, ljudi dodju ovde na forum i vezuju "srpsku politiku" za ceo jedan narod i stradanje, i ponavljaju kao papagaji ono sto i mediji stalno naturaju, vezuju pojedince sa celim narodom? Znaci nas 7 miliona je krivo zbog nekoliko NWO piona? Jel to poenta?

Ne znam da li neko namerno ovde troluje i skrece temu, ali voleo bih da pricamo u vezi teme, ja sam samo dodao, da mislim da stradanje srpskog naroda, i menjanje i skrivanje istorije ima neke veze sa njihovim ciljevima, ili sa nekim dogadjima u proslosti, gde ne postoji konkretan cilj, vec osveta, ili neki drugi razlog.



Pokušat ću biti još konstruktivniji. Što se mene tiče, super bi bilo da postoji samo jedna politička cjelina na planeti Zemlji, da postoji samo jedna valuta i da postoji samo jedna religija, da ne postoje vojske nego samo policija. No, to su ideali, vrlo često spominjani u napušenim krugovima :angel4: ... Ali, o tom potom za nekih par desetljeća, ako ne i stoljeća.

Vidim da te malo muči odnos svijeta prema Srbiji. Prema tvom izlaganju ispada da je taj odnos nepravedan prema Srbima, odnosno čak ispada da vas svijet mrzi. Ovdje nije riječ o krivnji svih 7 milijuna Srba, nego je riječ o srpskoj politici. Koliko ja znam vlast u Srbiji izabiru ljudi koji imaju pravo na glasanje demokratskim putem. Već sam spomenuo da ravnodušnost ilitiga indiferentnost nije vrlina, nego mana. Neodlazak na izbore je mana, koliko god kojekakvi anarho-internet ratnici tvrdili suprotno.

Evo, ja ću se sada ograničiti na odnos između Srbije i Hrvatske te ću te pitati slijedeća pitanja s nadom da ćeš mi odgovoriti pa da možemo nastaviti raspravu.

Jesi li ikada čuo za ideju Velike Srbije i jesi li ikada čuo za četnike?

Znaš li da nitko od normalnih razumnih ljudi u Hrvatskoj ne podržava ni ideju Velike Srbije niti četnički pokret?

Znaš li da su 90-ih godina prošlog stoljeća Srbija i njeni sateliti tzv. republika srpska krajina i tzv republika srpska izvršili napad, odnosno agresiju na Republiku Hrvatsku?

Znaš li da je trenutačni predsjednik Srbije Nikolić četnik i da je nedavno izjavio da je Vukovar srpski grad?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 9:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
Novi, nije mi dobro kad čitam neke tvoje redove.
Ne bih se ovde upuštao dalje u nacionalne rasprave, pogotovo na današnji dan.


Rajko je napisao/la:
Današnja buka malih nacija služi samo kao stepenik prema ostvarenju većeg plana. Male nacije služe samo kao sredstvo uništavanja velikih funkcionalnih država. Kao na primer, uništenje Jugoslavije. Kad se taj proces završi sa formiranjem glavnih gradova-država, onda će verujem, biti uspostavljena svetska država.


lepo razmišljanje, slažem se, medjutim mislim da neće to tako brzo doći.
pogledaj Evropu, možda je ona samo formalno otvorena,
ali itekako je razlika medju nacijama još uvek naglašena,
kod Italijana na primer, još uvek postoji velika poistovećenost sa svojom nacijom, jezikom, itd.
možda će severnije u EU to o čemu pričaš ići lakše ali mislim da bi nacije odustale od sebe kao mi ovde u RS, Evropu tek čekaju novi izazovi.

u budućnosti gledano, to jeste nemonovno i prirodno, što kažeš.

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Zadnja izmjena: joloko; pet dec 21, 2012 9:25 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 9:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Novi,
Ili si glup ili namerno potkopavas temu. Bilo bi lepo da moderatori reaguju, i da puste da normalno diskutujemo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 9:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
Ekvador je napisao/la:
Novi,
Ili si glup ili namerno potkopavas temu. Bilo bi lepo da moderatori reaguju, i da puste da normalno diskutujemo.


I kaj da ti ja sad kažem?! Evo, ovo prvo. Je li ti sad ego nahranjen? Reci mi samo tko je gluplji, glupan ili onaj koji sa glupanom raspravlja?

Iskreno, rijetko tko mrzi Srbe. Ogromna većina smatra da su velikosrbi i srbočetnici spremni za psihijatrijski pregled i kontrole, a određeni dio i za psihijatrijsko liječenje.

Samo da znaš, to nije uvreda. Otići na psihijatrijsko liječenje je isto kao i kad čovjek slomi nogu pa ide na liječenje kod liječnika koji se bave drugim dijelom medicine koji nije psihijatrija.

Svako malo se pitate na ovom topiku zašto vas drugi mrze pa sam pokušao to raspraviti, ali izgleda da vas ne zanimaju odgovori.

Apsolutno se neću više pojavljivati na ovoj temi. Samo vi uživajte u svojoj "diskusiji".

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Skrivena istorija Srba i Slovena
PostPostano: pet dec 21, 2012 10:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Najstariji zapis na srpskom,nalazi se na glinenoj ploci iz Tartarije.Ovo je bila obredna plocica, a stara je oko 5700 g. pre Hrista:

http://awesomescreenshot.com/0cdqjpp64

A ovde mozemo videti koliko ima razlike izmedju tzv " vincanskog pisma" , koje je najstarije poznato pismo i cirilice:

http://awesomescreenshot.com/06bqjqua1


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 131 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 100 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz