Sada je: pon maj 13, 2024 7:02 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 10:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Ne znam za ovu knjigu , al moram reći da mi je uvijek bilo čudno zašto bi ova planeta bila jedina.

Ispostavilo se da ako negativni vanzemaljci uspiju ovdje provest svoj naum o kontroli uma svih nas , moći će to napraviti i bilo gdje drugdje u svemiru.

S druge strane druga grupa dakle pozitivnih vanzemaljaca ovdje je odlućila napraviti svoj stožer za cijeli svemir gdje će se odvijati deprogramiranje umova tj ljudi , dakle suprotno od onoga što žele negativci.

Sad kad se to tako pogleda , onda ovo u nazivu knjige tj jedini planet izbora ima nekog smisla.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 3:39 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Jack, JEDINI PLANET IZBORA od Andrije Punaricha nisam našao kod tebe na stranici pa bih te zamolio možeš li je ponovo ovdje staviti, jer ti ona adresa ne radi. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 4:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
i ja sam tu knjigu bio posudio, ali mi je malo bila dosadna :mrgreen: pa sam samo nešto sitno pročitao - i da, nisam našao ništa o sivima, reptilima i ostalim pajdašima, možda se spominju u nekim kasnijim seansama, možda ne.

osobno mi je ful smješno kad se ekipa po forumima svađa čija su viša sebstva prava i u pravu, a čija mazanje oči od strane CIA-e, reptila, kurca-palca.

meni je više zanimljivije ta raznolikost istina koja se prenose iz tih rituala i seansi, možda nam to govori nešto o našoj stvarnosti. nešto tipa spajanje sa kaotičnom podsvjesću duha koja je sama po sebi bezlična pa se prezentiraju tisuće mogućih stvarnosti i scenarija. tipa kao da samog sebe pitaš šta želiš od života i onda ti jedan odjeljak tvoje podsvijesti kaže da želiš biti slavni gitarist, drugi bogati biznismen, treći da budeš slikar amater, četvrti da budeš slavni boksač i so on, so on... onda se pitaš što je od toga istina, a zapravo je sve istina samo ovisi u kojem si raspoloženju a krajnja istina je da želiš baš SVE od toga biti (ali ne možeš).

neki od članova na forumu su poklonici Ra materija, tamo se isto spominje neka orion grupa koja tlači zemlju ali se ne spominju reptili, tako da sve je to dosta slično a dosta različito, ko će ga znat...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 7:50 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Nešto u vezi toga ima na sajtu, www.joschua.biz u odjeljku Metafizika pod naslovom "Komunikacija iz dubokog Svemira" od Andrije Puharicha. Možda ćeš se pobliže upoznati sa Savjetom devetorice, a u vezi toga ima jedan dio i u Ra materijalu. Ali ja mislim su ta dešavanja bila u jednoj vremenskoj tački i da je u ovom realitetu došlo do izmjena - ne u svojoj suštini, nego u nekim djelovima. Jack je stavio tu knjigu ali je izmjenjena adresa. Nadam se da će ovo pročitati i ponoviti je. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 11:21 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo ga ovdje:

http://rapidshare.com/files/228435937/S ... izbora.doc

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 6:23 am 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Hvala Jack. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz