Sada je: čet mar 28, 2024 2:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Udar Ruskih Bogova
PostPostano: uto feb 22, 2005 10:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Pozdrav

Knjigu sam otkrio slucajno, na CD-u koji mi je poslao Jack.
Uradio sam download sa CD-a i lagano citam dio po dio.
Prije par dana tacnije u subotu sam slucajno poceo da citam ovu knjigu. Jednostavno je gutam, na neke dijelove se vracam po nekoliko puta.
Koliko je validna ova knjiga, da li ste je citali, i da li ima smisla ono sve napisano?
Pisac nema dlake na jeziku, i valja sve moguce i nemoguce stvari na vidjelo. Po meni mnogo toga ima smisla, ali me interesuju i misljenja drugih.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 22, 2005 10:46 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jan 20, 2005 11:01 am
Postovi: 14
Lokacija: Skopje
Ja, na zhalost, ne mogu da otvorim knjigu "Udar ruskih bogova" sa CD shto mi je posjao Jack:(. Ima otprilike 20 posto od tog materijala shto ne mogu da otvorim. Chudno mi je to shto na primer isto CD, ali drugi chovek, moj drug, otvara neke stvari koje ja ne mogu, a neke pa on ne mozhe. I on momentalno chita "Udar ruskih bogova", kod njega se otvara:)))). Eto, meni prave blokade i neko ne zheli da ja prochitam tu knjigu.
Ali, ja cu je potrazhiti po knizharama, ili dajte link za danloud.
Pozdrav

_________________
I najduzhi put pochinje prvim korakom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 22, 2005 10:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Roger that, here, take it: http://superzona.tripod.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 22, 2005 11:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jan 20, 2005 11:01 am
Postovi: 14
Lokacija: Skopje
Hvala Grunfer:)
A znam da sam je skoro negde gledala, ali eto, nisam se odma setila da je ima na superzonu!

_________________
I najduzhi put pochinje prvim korakom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 22, 2005 10:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tu knjigu su štampali 80-tih godina u Yu, pa su onda to kasnije zabranili. Knjiga je povučena iz svih knjižnica i knjižara. Znači da je dobra. Autor je oštro napisao mnoge stvari, mnogi mi kažu da im se jako sviđa i super je što se ovako može naći. Sad kada je demokracija, vjerojatno nitko to neće štampati jer bi se uvalio s time u velika govna jer je crkva zajedno s državom prejaka...

Eto, meni je super knjiga također. Iako je to samo dio cijele priče.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 23, 2005 1:47 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto feb 01, 2005 12:30 am
Postovi: 9
Lokacija: Zagreb
Citao je i ja. Pravi šok za mene. Proslijedio okolo i iste reakcije. Dali vjerujem...!? Veceras na tv emisija ne rubu znanosti. Tema: Templati. Strašno. Marija Magdalena isusova žena. Isus imo dva sina.Potomci isusa i danas zive. Puno ranije od Kolumba otkrili ameriku. Jako puno se stvari poklapa sa stvarima sa knigom Udar ruskih bogova. Cak mi je cudno da su dozvolili to na tv-u jer rusi sve teze i stavove današnje crkve. Pa kako nas samo lažu. Ima dosta knjiga na tu temu i dostupne su mi. Preporuka Adminu neka potrazi nesto na tu temu.
Poslije ovoga sve mi je crno-bjelo glede vjere i religije. Vjerujem jedino u boga ma kako got da se zvao i tko god da bio. Sve okolo pada u vodu.
ccc,, jako tuzno

_________________
www.motoglas.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 23, 2005 7:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Procitao sam vise toga u zadnje vrijeme, sto sa ovog web sajta, sto sa par drugih, i par tema ca CD-a sto sam dobio, ali ova knjiga je daleko ispred (bar za sada).
Nisam je jos do kraja procitao, na poslu imam errore kada zelim da uradim download, znaci ovo malo slobodnog vremena se trosi vecinom na citanje.
Znam i citao sam o tome da je kukasti krst simbol sunca, i o jos nekim stvarima, ali gdje pise da se za uskrs (ili bozic) kradu djeca i da zidovi piju njihovu krv i trgaju komade tijela........ :shock: :shock: :shock:
koliko ima osnove za to :?:
Na primjer, volim da citam Jesenjina, i po onom sto je nama dato da ucimo, taj umjetnik pjesnik koji nikada nece umrijeti, se ubio (tacnije isjekao vene), u knjigi citam da je ubijen od strane zidova.....
O petokraki i crvenoj marami da i ne govorim, muka mi dodje odmah kada skontam da sam cijelo vrijeme imao Luciferov znak na ledjima, jos sa ucrtanim srpom i cekicem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 23, 2005 4:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
hahaha !!!

Pa da, kao i mnogi drugi... prepuni simbola... i neznaju što oni u stvari znače...

Inače, Isus je imao TRI sina... već sam pisao negdje na forumu o tome... a Lucifer je naš... simbolizira ljudsku rasu i njezin "pad" prije nekoliko desetaka tisuća godina...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 24, 2005 8:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Potaknut ponajvise ovim topicom procitao sam tu knjigu.
U knjizi nema apsolutno nista previse zanimljivo (doduse mozda sam zasicen takvim informacijama i knjigama).


Moje misljenje je da je knjiga zesce s***e.

Prvo to je totalni politicki pamflet ispunjen nacional-socijalizmom, antisemitizmom i neskrivenim simpatijama prema Hitleru.

Uopce se ne cudim da je knjiga zabranjena. Covjeku je Hitler jako simpatican uprkos "nekim greskama" kao sta su neprepoznavanja arijevskog porijekla Rusa.

Sad....

... u knjizi ima dosta istine (dobro poznate npr. okolnosti oktobarske revolucije itd. ) ali kompletna knjiga je neargumentirana i pociva na indicijama uz uobicajene prijedbe tko je sve Zidov i kako i na koji nacin podriva arijevce.
Covjek je u tri koraka dosao od egipatskih faraona (svemiraca) preko esena pa do krista i MArxa. Ok da to malo rasiri ali bas u jednom odjeljku (????).

Ne slazem se sa njegovim objasnjenjem simbola bas a i cijelu knjigu mi radi smijesnom periodicne gluposti koje tu i tamo provali od kojih bi kao najbolju istaknuo tvrdnju da daltonisti ne vide boje nego samo crno-bijelo :lol: .

Takoder njegovo plasticno i doslovce shvacanje biblijskih citata ne pomaze.
Kad mu smeta ismijava se kad mu pase citira. Sve u svemu ta knjiga je politicki pamflet izdan od lokalnog ruskog desnicara za sirenje svojih ideja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 24, 2005 8:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Robi je napisao/la:
Marija Magdalena isusova žena. Isus imo dva sina.Potomci isusa i danas zive. Puno ranije od Kolumba otkrili ameriku. Jako puno se stvari poklapa sa stvarima sa knigom Udar ruskih bogova. Cak mi je cudno da su dozvolili to na tv-u jer rusi sve teze i stavove današnje crkve. Pa kako nas samo lažu. Ima dosta knjiga na tu temu i dostupne su mi. Preporuka Adminu neka potrazi nesto na tu temu.
Poslije ovoga sve mi je crno-bjelo glede vjere i religije. Vjerujem jedino u boga ma kako got da se zvao i tko god da bio. Sve okolo pada u vodu.
ccc,, jako tuzno


Pa dozvoljavaju to na Tv jer danas vec dolazi do inflacije tih knjiga i informacija.

Samo knjiga o tim templarima ima tona i manje vise to sa Isusom, djecom, Magdalenom je opce poznato medu onima koje imalo zanima.

Pa u algoritmu ima cca tona tih knjiga.

Za mene nije tolko bitno sta je Isus Krist radio prije 2000 g. nego sta sve proizlazi posljedicno danas i ovdje za nas.

MEdutim pitanje je sta u tim knjigama je tocno sta nije.
Knjiga Sveta krv sveti Gral koja su ova dvojica prepricala maltene ima tu crtu koja tjera covjaka da pomisli da su masoni pozitivci koji eto cuvaju tajnu koja ce na neki nacin osloboditi covjecanstvo.

Ne misle svi tako.
Dakle netko laze.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 24, 2005 11:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Sve u svemu, mislim da knjiga zbilja i nije savršena, ali je odlična za "otvaranje" nekih ljudi - ovaca... Hehe, mnogi su "pukli" pročitajući ovu knjigu i sad istražuju sve i svašta... hehehe - ko i mi svi. Dakle, prporuka za "neprobuđene" i "početnike" koji tek žele saznati širu sliku svega kasnije.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 25, 2005 2:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
SUPER, ovu temu sam i otvorio zato sto sam zelio da procitam sta ostali misle o njoj.
Nije jedina knjiga koju sam procitao, (na srecu), ali nije ni poslednja.
To da li je ona nekome otvorila poglede ili ne, manje vise.
Svaki od nas drugacije gleda na neke stvari.
"Dva para ociju ne vide jednu stvar isto", tako je i sa knjigama.
Sto se tice simbola, u komunistickoj Titovoj Jugoslaviji, milioni skolaraca (medju kojima sam bio i ja) je nosilo ovo i pjevale pjesmice o velikom Marsalu koji je bio Rus, ili tko vec ...ccc....
Na zalost, mnogi danas jos vjeruju u to na ovim nasim prostorima.
Ali kada covjek malo prokonta vidi da su ovom narodu sjahali sa ledja komunisti, a uzjahali demokrati na celu sa USA,..zavadi pa vladaj.
Jadni mi i Balkan, pitam se samo tko je sledeci na redu da nam zajasi malo na grbacu !? A vjera kao vjera,... "hodze i popovi najveci lopovi", cuva interese...nekoga...popovi...topovi... pa lopovi..... zbog toga mi se svidja knjiga.

Uzdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 01, 2005 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Iako mi je Istarhova knjiga bila zanimljiva, mislim da sadrzi i dosta nerazumijevanja i laznih i neprovjerenih cinjenica. Steta, jer tako dovodi u pitanje vjerodostojnost cijele knjige i pitam se nije li i on dio zavjere o kojoj govori.
A koliko su ljudi danas izmanipulirani, moze se vidjeti na ovom linku:

http://vjera.com/main.php?m=arhiva&km=K ... %8ENJE.htm

Tu dolazi do izrazaja naziv sajta: VJERA.
Pisac bi htio da je to tako i zato vjeruje, dok onaj tko ne zeli da je to tako ne vjeruje!
A nitko nista nezna!
I opet se vjera (odnosno ne-vjera) pokazuje kao najveci protivnik istinskom znanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 01, 2005 12:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Citat:
Pisac bi htio da je to tako i zato vjeruje, dok onaj tko ne zeli da je to tako ne vjeruje!
A nitko nista nezna!
I opet se vjera (odnosno ne-vjera) pokazuje kao najveci protivnik istinskom znanju.


Da, odredjene osobe danas jednostavno sa gadjenjem gledaju na desavanja oko njih, pa onda to lijepo prenesu na papir (ili web stranicu), pokusaju nesto da kazu, a sada kako to citalac prihvata, do njegove je svijesti.
Slazem se da knjiga ima mnogo toga grubog i tako reci paranormalnog, ali se pitam da li bi se mogla napisati uopste blaze.
Znamo svi kako je bilo u Rumuniji za vrijeme Ceusevskog i tadasnjeg Komunizma, a za Rusiju da i ne pricamo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 01, 2005 10:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo dobrih savjeta za analizirati podatke i saznati što je istina:

http://www.val.hr/znanje/analizaistine.html

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 07, 2005 1:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 30, 2004 1:54 pm
Postovi: 24
Lokacija: U srcima voljenih...
Ja nemam učitelja,

Život je moj učitelj.

Ja nemam gospodara,

Karma je moj gospodar.

Ja nemam oružje,

Nepokolebljiva volja je - moje oružje.

Ja nemam tvrđavu,

Nepokolebljiv duh je - moja tvrđava.

I ja umirem ponovo

Da bih se rodio onakav, kakav hoću.

(Himna iz Rigvede - svete vedske kbjige).

Knjigu "Udarac ruskih bogova " procitala sam vrlo pazljivo, i svaka strana mi je bila jako interesantna i vredi je procitati, osnovna vrednost je sto se Rusima, a i nama ukazuje da nam je i hriscanstvo i komunizam bio nametnut od jevreja, sto govori o staroj religiji koja je sigurno prirodnija za coveka, manje lazi i manipulacija koja se zasnivala na Vedskoj kulturi,
a negativno je isuvise velicanje Hitlera.... :D

_________________
Ako sanjam-probudicu se,
ako se probudim-umrecu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 25, 2005 11:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Covjece, koje teorije na "Istorija galaksije"! Da ne povjerujes!

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 25, 2005 12:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Ova knjiga nije uopste losa covjece!! :P

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 25, 2005 12:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Čini se site zgodnim, no valja usporediti s poznatim , dokazanim...... :idea: :arrow:

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 25, 2005 12:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Oh, stara dobra Superzona... više nije na Tripod-u... vidim novi dizajn... hehe, da povijest Galaksije... dobar tekst i tamo ima jako zanimljivih tekstova. Sve sam to odavno već pohranio na dvd-e... vrijedi proučiti.

Ali, povijest??? Pa ona se MOŽE mijenjati, ako razumijete hiperdimenzionalnu prirodu u kojoj živimo. Vrijeme kao takvo ne postoji, pa u višim denzitetima ne drži vodu tko je gdje "prije" bio... jer uvijek MOŽE doći u točku vremena/prostora koja ga zanima, tj. mislim da je na 4. denzitetu moguće kretati se unutar samo velikog ciklusa. Možda se varam, a možda i postoji na tom nivou tehnologija pomoću koje oni mogu ići i izvan velikog ciklusa...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz