Sada je: sub apr 27, 2024 6:16 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: čet apr 14, 2011 9:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
pa znas sta kaliqche, nema potrebe odmah za takvim iskljucujucim (i samoiskljucujucim) stavom.
sve su stvari vise-manje korisne i beskorisne, ovisno o konzumentu. meni je npr srebrni letac cisto pristojna literatura u kojoj mogu pronaci neke duhovne, i svakakve jos istine.
sto je tebi bezveze, nekome je u ovom trenutku prosvjetljujuce, nekome cak prijeko potrebno.
s tim se valda slazes.

ovaj topic je predvidjen za ljude kojima je taj materijal bitan. ako je bezvrijedan, jedino oni sami mogu vremenom doci do toga zakljucka. koji je tvoj motiv da dodjes i popljujes nesto sto druge cini ispunjenima, a dokazano nije "harmful" materijal, nego nesto sto vodi u daljnja istrazivanja i razmisljanja?

slozit ces se da je stav "a jesi glup, uzivaj u mayi" takodjer maya.
osim toga, poznam nekoliko maja, i ima ih stvarno zgodnih! :-"

ovo je forum na kojem se isplati malo utisati neke svoje, hm, oblike ponasanja, pa s vremenom uvidis da si zaradio, ako nista drugo, vjezbavsi strpljenje i slicne discipline.

aj zivio :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: čet apr 14, 2011 12:15 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Kaliq je napisao/la:
Dva: svatko tko je dosegao neki viši uvid, vidi ogromne rupe u njenom djelovanju

Tko god traži rupe u bilo čemu naći će ih, a ako ništa drugo i tu gdje jesmo je nekakva rupa, udubljenje.
Kaliq je napisao/la:
Uopće se ne zajebavam, smrtno sam ozbiljan. Trnskripti su manje-više beskorisni..

Evo vidiš to nije istina, transkripti ko materijal mogu, a i ne moraju biti beskorisni, nagalašavam "materijal"... a koliko su korisni ili beskorisni ovisi o onome tko ih čita i zašto, ne možeš govoriti u svačije ime.
Ako u transkriptima ne možeš podnijeti pitanja tipa "koju vrstu salate da jedem?" i "što je ono lupalo u mom prtljažniku?" onda si i ti zapleten u grču sa Mayom i to na gorči način.
Kaliq je napisao/la:
Slobodno me "UTIŠAJTE".. lijepo da ste toliko različiti od Kontrolora protiv kojih rogoborite..

Moderator je Kontrolor foruma po zadatku, sve u svrhu održavanja materijala na forumu otvorenim, bez puno buke i dima koji davi svakog ko čita, da bude i za nekog ko se prvi put sreće sa takvim materijalima.
Kad netko pročita Kaliq-a koji smrtno ozbiljno kaže da su Transkripti su manje-više beskorisni.. i ne krene čitati materijale, onda je čitao samo mini @Kaliq transkript i to je baš pušiona.
Ako ti ovakav forum ne paše ili te koči u razvoju i izražavanju mišljenja, ima i drugih foruma, nije problem, lako je naći drugačije tipove foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: čet apr 14, 2011 3:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
"...(L) Iduće pitanje na popisu: Da li je radijacija iz Fukushime zanemariva u odnosu na razne radijacije od 2000+ nuklearnih eksplozija koje su se desile na planeti od 1945.g.?

O: Da.

P: (L) Koliko će jako ona imati utjecaja na ljude?

O: Kumulativno, već je loše.

P: (L) Mislite, 2000 nuklearnih eksplozija? I sada, povrh svega toga, to je poput kritične mase ljudi koji su izloženi svemu tome?

O: Da.

P: (L) Dakle, što to znači za nas?

O: DNA promjene i dijeta pomaže održati frekvenciju stabilnom.

P: (L) Što je sa ljudima koji su vegeterijanci?

O: Oni su nuklearni “dvopek” budući da se njihova energija mora trošiti da bi podigli vibracije svoje hrane.
"

Ovo poboldano mi nije jasno... nimalo, možda je značajno pa ak neko može pojasniti tko zna... hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: čet apr 14, 2011 3:31 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pretpostavljam da hoće reći da ja akumulirana energija u tijelu sad predragocjena da bi se trošila na probavu striktno vegetarijanske hrane koja tu i tamo glasi za manjkavu?

Valjda ciljaju na to da je hrana iz trećeg denziteta na višoj frekvenciji nego ona sa drugog denziteta (što je u suprotnosti sa mnogim tekstovima, ali ima neke logike), to jest jaz između frekvencija je veći ako se jede samo iz drugog denziteta.
I još neko tumačenje, vjerovatno trebamo čuvati masnoće u tijelu koje su nakupljene prije ovako povišene radijacije, otprilike ko uzimanje zraka pred zaron.

Ovo u vezi zarona vrijedi za područje oko ovih nuklearki, dakle itekako sjevernu ameriku odakle dolaze transkripti budući da će popiti jako mnogo radijacije prije nego se sve raziđe po planeti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: čet apr 14, 2011 9:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Forumasi,U narednom tekstu sam pronasao gresku,prevaru...


06-27-98
Q: Now, I have such a screwy metabolism; I know that you once told me that my thyroid had been tampered with from other densities in an effort to dissuade me or prevent me from doing my work. The result of this is that I can go for days and eat almost nothing, and still gain weight! Why?
A: Because you have changed your third density frequency.
Q: What am I supposed to do now? Just stop eating altogether?
A: You lost, altered your chosen balancing mechanism.
Q: What altered my chosen balancing mechanism?
A: First: what is your chosen balancing mechanism?
Q: Do you mean something physical in my body?
A: Close.
Q: I don’t know. Going to the gym? I haven’t been going to the gym lately…
A: No.
Q: Something about the way I work or function?
A: No. Something you, or one, takes into the body.
Q: Thyroid pills? Do I need to increase the dosage?
A: This substance raises hemoglobin levels.
Q: What?! I quit smoking?!
A: Yes.
Q: How can smoking be a balancing mechanism?
A: Speeds up metabolism, thus allowing greater food intake.
Q: Well, all it did for me was allow me to eat at all! I guess that now I will have to quit eating completely forever!
A: Or bring nicotine back.
Q: Well, that’s not gonna happen! Ark doesn’t like it at all! Isn’t there something else that would work?
A: No.
Q: So, you are saying that nicotine is actually good for me?
A: Yes. Without it, you will remain with weight problems, because you will not be able to lower food intake enough to compensate. Why do you think you had the inkling to start smoking in the first place?
Q: Well, I just was going along with my friends, I thought. [I had started smoking when I was 16, though I had experimented with it when I was 15.]
A: No.
Q: What other things does nicotine do?
A: Raises immunological defences.
Q: Anything else?
A: Excites neurotransmitters. You require less sleep.
Q: Is this true for everyone?
A: No.
Q: (A) How much nicotine is necessary?
A: 100 mg per day.

Q: (A) Can it be in pill form? [Ark is CLEARLY unhappy with the idea of me smoking!]
A: Cigarettes infuse it to brain tissues most effectively.
Q: Well, I am certainly relieved! Now I know that I do not have a ‘smoking demon’ possessing me! I was really getting worried! [While I had quit, I was constantly and incessantly plagued with the urge to smoke. I had become convinced that it was a spirit attachment or some sort of "control mechanism" that would not let me go!]
A: Those who fit this profile find it nearly impossible to “quit” completely.
Q: So, there are people who are actually benefitted by smoking?
A: Genetics will offer proof of this.
Q: You mean that one can see changes in DNA before and after smoking?
A: Close
Q: Is this also true for Frank?
A: Yes.
Q: Why us?
A: It is simply part of your “profiles.”
Q: Is that also why I have been having more stomach problems than usual? [I could barely eat anything without having an upset stomach.]
A: Yes.
Q: Well, I always noticed that smoking could settle my stomach. It also stimulated my digestive tract… (F) Yes.
A: (A) What is serious here is the number. How many milligrams… (L) How many cigarettes does this number of 100 milligrams translate into?
A: 20.

Q: Well, I never smoked that much! Only about 15…
A: No.
Q: Well, I told myself 15!
A: It was not. [They were right.]
Q: Ark doesn’t need to smoke, does he?
A: No. He does not fit the profile. He actually had to “work” to start smoking.
Q: (L) Did you? (A) Yeah, probably. (L) Well, then why did you? (A) Well, it was somewhat self-annihilating. (L) Ark is NOT happy with this explanation you guys have given. [And he STILL isn't, though he tolerates my smoking, and I DO feel enormously better having resumed without carrying all the guilt that our society is attempting to impose on cigarette smoking.]
A: Life contains unhappy explanations at 3rd density, sometimes.
Q: Well, I was really beginning to think I was possessed…
A: No.

U proseku,20 cigareta ima 14mg nikotina a ne 100
Ma zakljucite sami..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: čet apr 14, 2011 9:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ja sam to riješio: ne pušim.

Hehehe... sad... koristilo to meni ili štetilo... uglavnom osjećam da mi duhan ne treba u obliku cigareta. Možda te stvari balansiram drugim stvarima... a i vjerojatno sve ovisi od čovjeka do čovjeka... nekom nešto škodi - drugom to isto pomaže... sve ovisi o stanju i balansu nekog materijalnog tijela.

Ali - dobro zapaženo, snoopy!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: pet apr 15, 2011 9:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Pa u čemu je greška - ne znam koliko mg nikotina ima u 1 cigareti...?
Pa možda baš treba 20 cigareta za 100 mg.... na kutiji piše otprilike nikotina 0,9 mg, e sad jel to u cijeloj kutiji ili 1 cigareti? Svakako bi onda trebalo više od 20 cigareta, ajoj.... trebalo bih ih jesti :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub apr 16, 2011 11:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
:read: Moze jedno pitanje ,da li se vec desio prelaz onih koji su "odabrani" ili je to vec u toku,sta mislite?http://www.znanost.com/clanak/indigo-djeca-na-zemlji-nova-rasa eto na brzaka procitajte,nemojte puno pisati i komentarisati ovo je ipak topic koji sluzi samo za kasiopejske trankripte ali ovo sto pitam ima veze najvise sa rijecima kasiopejaca,dakle da li se prelaz vec desava ili uskoro slijedi?BWT hvala za sav trud do sada.

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: ned apr 17, 2011 2:27 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ovdje možeš raspravljati o transkriptima do mile volje. :wink:
Nadam se da nećeš početi psovati kad vidiš da ti je post nestao odtamo gdje si ga stavio. :mrgreen:

U vezi tvojeg pitanja o prelasku "odabranih", ljudi imaju vizije odavno da se rade pripreme, imao sam ih i ja trip/viziju kako će se to desiti.
Problem je sa vizijama da ne znaš da li te netko navodi žednog/željnog preko vode ili što.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned apr 17, 2011 10:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
trebali su ih pitati za Roswell...

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: ned apr 17, 2011 11:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
koliko sam ja shvatio iz svega sto sam do sad procitao,nema odabranih..
Racuna se samo tvoja namera tj,zelja da udjes u ``astralni``svet ili kako to kazu u neki drugi denzitet,ako sam dobro shvatio

To se razvija postepeno,prvo ucis da plivas u reci pa se tek onda ulijes u okean ili more

najvise mi se svidja ono sto je kastaneda pricao o sanjanju:

``Tajna tajni je da to koristite,i kao praktikant,kazem vam da to svako moze da ucini``

Ne znam dal pricamo o istom ali ja mislim na budno sanjanje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: sri maj 11, 2011 10:51 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 11, 2011 10:34 am
Postovi: 3
pozz

moj prvi post, iako dam kao gost ovdje duže vrijeme provodio čitajući najviše kasiopejske transkripte, au zadnje vrijeme i postove i članke vezane uz Planet X ili Nibiru....

moram priznati da je kasiop. transkript zaista fascinantno štivo, povezivao sam to s potpuno neovisnim člancima koji se pojavljuju po drugim portalima nevezano konkretno za transkripte, dakle
moj trenutni stav je da ako će se što dogoditi da je to taj planet Nibiru i sve što dolazi uz njega, ali mi jedna stvar nikako nije jasna a to je slijedeće:

Dakle kanaliziranje Laure Knight, odnosno ja osobno smatram da ako je uložila toliko truda u kanaliziranje, obrađivanje i objavljivanje podataka kroz protekle godine da nije intezivnije pristupila kanaliziranju i objavljivanju novih transkripata, jer ljudi "this is it" , sad smo već duboko u periodu kad će se početi (ako će se početi) nešto događati, i stvarno mi nije jasno da ona u svojim zadnjim transkriptama opet postavlja osobna pitanja (od kojih sam izludio btw.) kad je tu stvari mnogo važnijih za priupitati.... npr. pitanje koje bih ja postavio je, da li će nam tko pomoći od vanzemaljaca (iako zadnja transkripta završava, pomoć stiže)

ima mi još tu par čudnih stvari koje sam pročitao, a to je da će Mexico (ako se dobro sjećam) ili Srdnja Amerika biti na bazi dvaju realiteta ili dimenzija, da će ljudi slijetati s cesta i tome slično, dakle do sad ništa slično ovome, al ostaje za vidjeti, vremena još ima

i moj zadnji komentar je vezan uz cigarete, isto mi je to nekako sumnjivo, al aj dobro, kao da je
članak pisao vlasnik duhanske industrije, on s WTC-om isto mi malo ne drži vodu i tak

ima da vidimo uskoro, bu li na Nibiru čvrkno ili ne....

ako je ovo s nibiruom istina mene zanima kako se vi pripremate za doomsday...jer kolko sam skužio nema bežanije, osim u francusku (danas članak na net.hr( di je navodno i Laura (u fanc. navodno ) hehe..kak se to fino poklapa


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: sri maj 11, 2011 9:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ima da vidimo uskoro, bu li na Nibiru čvrkno ili ne...


Hehe... Nibiru = skupina kometa ( koja se trenutno samo čini kao jedno nebesko tijelo )

Nego, da... vidimo u raznoraznim vijestima iz svih strana da se dešava porast broja meterora koji se kreću "ovim područjima" našeg Sunčevog sistema... uglavnom - i Kasiopejci govore da su 3 najbitnija događaja ( koja najviše utječu na naše područje ):

1. Meteori koji su "ispucani" radi gravitacije broja 2:
2. Sunčev kompanjon - smeđa zvijezda koja isto čini naš Sunčev sistem - ipak je sistem sa 2 sunca ( uobičajeno u svemiru ), samo je ovaj kompanjon ugasio svoju svjetlost, izgorila zvijezda, ali ono što je ostalo - ima itekakvu gravitaciju... pa ona utječe na meteore iz Oortovog oblaka, te na daljnje elektromagnetske pretumbacije u svim tijelima našeg sistema.
3. Dolazak vala - granica realiteta i denziteta, pri čijem "zapljuskivanju" dolazi do spajanja raznih svjetova, pa se može očekivati "prebacivanje" iz jednih u druge... i raznorazne "čudne pojave" radi pucanja vela iluzije. Zamislimo si da trenutno vidimo sve paralelne dimenzije 3. denziteta ( u kojima i mi vjerojatno postojimo ), te 4. denzitet - u kojem ima toliko "astralnih" bića i ostalog... da je to jednostavno nešto potpuno novo za nas, odnosno našu trenutnu svijest.

Dakle, u 3. denzitetu možda bude "bombardiranja" meteorima, možda poplave i sve te stvari, ali ako se nađemo u vibracijama 4. denziteta - onda to neće fizički imati utjecaje na nas. Možda više energetski ( recimo osjećaj prolaska nekih čudnih energija kroz tebe, a u stvari u 3. denzitetu tu je bubnuo meteor u Zemlju )... tko zna!? :dontknow:

Kako bilo - definitivno dolaze "zanimljiva" vremena... odnosno - kraj linearnog vremena... hehe!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: čet maj 26, 2011 7:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
Kako sam ja shvatila u vezi duhana i cigareta, "trebaju" ga konzumirati oni kojima odgovara. Tj. da ne treba to sve skupa oko duhana forsirati ako nisi za taj sport. Mislim da je u jednoj sesiji govoreno o tome, i to nedavno. Neću sad napamet lupetati, objasnili su to, kako zašto, zbog radi čega itd. Spominjan je ekološki uzgojen duhan, i da su ga negdje išli kupiti. Kako nešto kao znam o uzgoju duhana, nije on uopće loš, nego da ljudi znaju čime se sve tretira dok list ne bude obran, mnogi ne bi nikad kupovali cigarete.Ovdje je popularno kupovati direkt od seljaka, jer se i u duhanskoj industriji u proizvodnji cigareta tretira sa tko zna čim još. Kako je prošla godina bila jako loša, ljudi nisu obavili neka špricanja, jer se nije isplatilo (novčano) Pogotovo je živi otrov sredstvo protiv zaperaka. Znam da ljudi poslije špricanja, ako nemaju onu jednokaratnu masku, a moraju u polje zbog berbe, osjećaju malaksalost i mučninu. Preporučuje se da se ne ide desetak dana u duhan nakon tog špricanja. Treba se samo vidjeti kako to izgleda. Biljka puna zaperaka, nakon špricanja, poslije par sati a i manje, zaperci su kao spaljeni. Ove godine su mnogi ručno trgali te zaperke, znači bolji i "zdraviji" duhan.

Kao i kod vegetarijanaca. Ja sam bila vegetarijanac oko godinu dana, ali spletom okolnosti, počela sam se jako loše hraniti. Nisam stizala kuhati i jesti kvalitetno, na kraju se moja ishrana svodiila na šnitu kruha i žlicu vrhnja za obrok ili nekakvo voće. Dok sam pravilno kombinirala soju i mahunarke, odnosno integralnu rižu s kukuruzom, itd., zbog nadoknade aminokiselina kojih ima samo u mesu, bilo je sve super. Krvna slika odlična, željezo sve pet,.... Prestala sam jesti meso jer me jednostavno više nije tražilo, gadilo mi se i strašno mi je smrdilo kad bih prošla u trgovini pokraj škrinja sa mesom. Osjećala sam se odlično, dok sam pravilno kombinirala namirnice. onda je došao period kad sam radila po 16 sati u komadu (posao i doma na polju), jedva da sam stizala bilo što ubaciti u kljun, pa mi je počelo bljeskati pred očima, osjećala sam malaksalost i počela maštati o bureku s mesom....Kako sam O krvna grupa, znači skoro pa "čisti proteinac", a najbolje se osjećam nakon teškog fizičkog rada (ovo ne muljam, nakon što popijem kavu sad, šibam u polje i udri), vidjela sam da mučim sebe i ponovno sam počela jesti meso.


BAjdvej, u svezi i glede posla na polju. Kad sam u dodiru sa biljkama, kad ne dozvolim sebi da mislim na gluposti, i da onaj unutarnji monolog ode u vražju mater, dok golim rukama čeprkam po zemlji, obično mi dođe sama od sebe neka zanimljiva misao, često baš iz Kas. transkripti, gdje mi neki odgovor nije bio baš jasan, jednostavno mi "bljesne" smisao onog što sam pročitala (jednom baš u polju duhana).

Ima li kakve veze, što sam tad u dodiru sa prirodom, a ne u zatvorenom prostoru ispred kompjutera ? Valjda ima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: čet maj 26, 2011 7:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
mama huanita je napisao/la:
Ima li kakve veze, što sam tad u dodiru sa prirodom, a ne u zatvorenom prostoru ispred kompjutera ?

Naravno.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: ned maj 29, 2011 10:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
slabo kanaliziraju u zadnje vrijeme...
a promet bi trebao biti najveći dosada?

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jun 15, 2011 5:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 1:53 pm
Postovi: 66
Da se napravi još nekoliko sesija na tu temu, možda bih i znao na čemu sam.
Ovako ne znam jel sam dovoljno empatičan, jel sam dovoljno ne empatičan, jel sam organski portal, jel sam krava, jel naginjem kanibalizmu, jel sam duhovan, te ako nisam OP, koji mi je potencijal duše.

Sve u svemu, izgleda mi da je naočigled iznimno mala razlika između organskog portala i onog tko je spreman za ascenziju.

So help me 'god'. :-s


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jun 15, 2011 8:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Pisces je napisao/la:
Ovako ne znam jel sam dovoljno empatičan, jel sam dovoljno ne empatičan, jel sam organski portal, jel sam krava, jel naginjem kanibalizmu, jel sam duhovan, te ako nisam OP, koji mi je potencijal duše.


ma jooooooook
nisi nishta od toga
samo si i dalje vernik koji cheka da mu bogomdani autoriteti kazu shta je #-o ,ez juzual :angel4:
sjashi Kurto,da uzjashe Murto :notworthy:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jun 15, 2011 9:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 1:53 pm
Postovi: 66
nat je napisao/la:
Pisces je napisao/la:
Ovako ne znam jel sam dovoljno empatičan, jel sam dovoljno ne empatičan, jel sam organski portal, jel sam krava, jel naginjem kanibalizmu, jel sam duhovan, te ako nisam OP, koji mi je potencijal duše.


ma jooooooook
nisi nishta od toga
samo si i dalje vernik koji cheka da mu bogomdani autoriteti kazu shta je #-o ,ez juzual :angel4:
sjashi Kurto,da uzjashe Murto :notworthy:

:love3:


Ponajmanje sam to što veliš. Misliš da dobro procjenjuješ stvari.
Bezpogovorno, ono sam što jesam - najjednostavnije i najtočnije rečeno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusije o materijalu
PostPostano: sub jul 02, 2011 11:37 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jul 02, 2011 10:14 am
Postovi: 1
Pozdrav svima :hello2: ,
Ovo moje prvo javljanje. Inace vec dugi niz godina pratim sve sto mogu, a da je vezano za duhovni napredak pa tako i kasiopejce, ra materijal, plejadince...
Nesto me muci vezano uz zadnje kanaliziranje kasiopejaca.
Da li sam ja jedini ili mi se cini da im je ~zadnjih godinu dana zaprljan kanal?
Laura nekako jako cudno zvuci. Inace sam prijatelj sa njom na fb pa pratim sve materijale koje objavljuje na SOTT.net stranici, linkove koje objavljuje i postove koje ostavlja na profilu.
Dapace, ne zvuci samo Laura cudno nego i ono sto dolazi od kasiopejaca. Nesto mi tu jako smrdi i nema vise onaj isti pozitivan ton kao prije. Mozda umisljam nesto, zato bi htio da to prokomentiramo. Isto misli i moja bliza okolina koja takoder iscrpno i redovno prati njihove materijale.
Mozda je to djelomicno vezano za to jer smo vegetarijanci(raw), a o njima se govori u prilicno negativnom svjetlu zadnjih par sesija. Ali pokusavamo sagledati cinjenice sto je objektivnije moguce. Dosta toga mu tu ne drzi vodu. Ta neka podjela na mi-oni, organski portali, neduhovni vegetarijaci, vegetarijaci psihopati, da je samo njima (mesojedima) stalo do drugih ljudi da ni jednom vegetarijancu to nije moguce, da su samo oni u pravu (Laura) i tome slicno. Ton i nacin na koji i kasiopejci govore o vegearijancima takoder je jako cudan. Imam cijelo vrijeme osjecaj da Laura cijelo vrijeme pokusava opravdati neka svoja ocekivanja ocekivanja kroz taj kanal. Tocno se osjeti kad je potpuno otvorena za informaciju, a kada ograniceno prizeljkuje odredeni odgovor. Takoder kasiopejci su prije govorili kako hrana nije bitna. Da se covjek vise mora folusirati na dusu a da ce se sve ostalo posloziti. Sto je logicno jer previse fokusa i briga oko fizickog samo produbljuje zarobljenost u iluziji.
Neagitvnost se pogotovo vidi po clancima koje posta i ako da sebe i druge pokusava uvjeriti u nesto. Puno puta ti clanci nisu pravilno argumentirani nego se svode na blacenje suprotne strane i opet onaj stav, mi smo jedini u pravu. Optuzuju sve druge na sektu iako se oni izrazito u zadnje vrijeme ponasaju kao neka sekta. Sto se to dogada ili se meni samo to cini.
Svako komentiranje njihovih stavova se smatra kao direkni napad na njih.
Od kad su CS spomenuli negativan ishod u jednom od sesija sve je nekako krenulo niz brdo.
Da li je moguce da je mozda Laura ubijena i zamjenjena sa nekim OP? Ili da je mozda pocela kanalizirati samu sebe? Dal' je mozda kanal korumpiran? Realno moguce kao i to da i dalje govore pravilno.
Tu mi pogotov smrdi i ona glupost o balansu svemira (zadnje 2-3 sesije). Da ce se sve narusiti ako se ubije Laura. Da oni balansiraju ostatak 7 milijardi dusa. Sto je ona postala, novi isus?
Bas prigodno da se povjeruje u to da se njih ne smije maknuti jer bi kao naskodilo i "negativcima". Takoder sto je s onim mrtvacima koji uljecu u kanal? Imam neki los predosjecaj vezano za sve ovo. Kasiopejci su rekli da je kanal siguran i da nema smetnji.
Takoder su rekli da je samo odredeni postotak toga tocan sto oni kazu. Znaci ovisi o osobi koja kanalizira. Ako ona forsira svoj kruti stav onda ce takvo biti i kanaliziranje.
Takoder i ja moram spomenuti razvodnjene sesije sa nebitnim pitanjima gdje se pomicu od onoga bitnog. Od kad je prehrana toliko bitna, a sada odjednom saznajemo da su vegetarijaci vecinom psihopati ako ne i svi. Ima tu jos vegetarijanaca na forumu i kako shvacaju ovo?

ZNANJE PRUŽA ZAŠTITU - IGNORIRANJE I NEMAR DOVODE U OPASNOST.
Uvijek ćete morati sjetiti se ovoga: Sve što postoji - to su samo lekcije. Ovaj univerzum je samo jedna velika beskrajna škola. Nema ni jednog drugog razloga za bilo što drugo - da postoji. Čak i "beživotna" materija učenjem sazna da je sve u stvari jedna velika iluzija. Svaka individua posjeduje cjelokupnu kreaciju (sve što jest) unutar svoga uma. Vi i mi, i svi drugi, smo međusobno povezani našim zajedničkim posjedovanjem svega što postoji. Svi ste vi duplikat univerzuma u kojem boravite. Vaš um predstavlja Sve Što Jeste, cjelokupnu egzistenciju, cjelokupnu kreaciju...
Zanimljivo je vidjeti koliko od svega ovoga možete sami shvatiti. Izazovi mogu biti i zabavni.


Ovo je sustina kasiopejaca. Toga vise nema. Sad se namece hrpa ogranicenja u mogucim ishodima, nacina prehrane i mogucnostima napredovanja. Ako vegetarijance hrani iluzija zar i mesojede isto ne hrani iluzija na odredenoj razini. Sve skupa nas odrzava iluzija da smo zivi. Po cemu je jedna iluzija losija od druge.
Na kasiopeja forumu nisam vidio nista kontruktivno. Samo hrpa ljudi koja je pocela povladivati svaki komentar koji Laura napise. Naravno sa prizvukom da su svi ostali u krivu i da nisu dovoljno otvorenog uma i prosvjetljeni. Ali nekako ne vidim ni tu prosvjetljenost kod Laure.
Da li se mozda dogadaju neke stvari sa njom pa je namjenjena da sve te ljude koji nju prate povede u krivom smjeru? Sve je moguce i treba pozorno pratiti nove sesije i koliko su kontradiktorne sa onim prijasnjim.
Isto tako ne mislim da je jedan nacin moguceg napredovanja. Mislim da jedenje mesa nece biti nista negativno(ni karmicki) osim ako netko ne misli tako. Ali ni drugaciji izbor opstanka u trecem denzitetu isto tako ne mora biti negativno ako se svjesno odabire.

Da ne bi bilo zabune o CS materijalima mislim samo najbolje i jako su mi pomogli u budenju, ali eto imam neki jako cudan osjecaj u zadnje vrijeme.

Ostale stvari budem spomenuo usput.
Eto volio bi da prokomentirate moja zapazanja.


Zadnja izmjena: TheOne; sub jul 02, 2011 1:59 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 59 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz