Sada je: ned jun 16, 2024 2:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Odabrani planet Zemlja - Jedini planet izbora
PostPostano: uto nov 29, 2005 3:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Vec duze vrijeme pokusavam napisat rijec dvije o ovoj knjizi nastale na temelju channeling seansi stanovite spiritistice Phillis, Genea Rodenberrya i nekoliko individua, sa stanovitim entitetom koji se naziva - Tom :lol:

S obzirom da je to prva knjiga prevedena na hrvatski o nekoj channeling seansi, vlastito misljenje o njenoj kvaliteti zadrzat cu za sebe ( nije da je bas visoko 8) ), ali ostaje mi jedno pitanje u zraku - " who the hell is Tom " :lol:
Gledajuci na knjigu iz sadasnje perspektive, dolazim do zakljucka da je stanovita ekipa kanalizirala sve sto im je bilo ponusjeno - od visih JA do kojekakvih OPS i OPD entiteta ( vjerojatno 4-og i petog dentiteta ).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 30, 2005 11:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri maj 25, 2005 12:55 pm
Postovi: 69
Mozda sam ja taj :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 01, 2005 12:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Mozda sam ja taj


Hehe, Tom, možda više "Ti"... Daj ispričaj, što si im sve rekao... hehe!

Crystal Dream, imaš tekstove u nekom e-formatu? Da mi ih pošalješ na mail... ili mi daj neki link ako negdje ima za skinuti. Thnx.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 01, 2005 3:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Mozda sam ja taj


Hehe, Tom, možda više "Ti"... Daj ispričaj, što si im sve rekao... hehe!

Crystal Dream, imaš tekstove u nekom e-formatu? Da mi ih pošalješ na mail... ili mi daj neki link ako negdje ima za skinuti. Thnx.

:wink:


Nazalost, nemam. Knjiga je izdana kod nas 98-e - ne znam ko ju je izdao. Mislim da bi tu Pantagruel i Paige mogli vise pomoc ( Pantagruel je vlasnik knjige a knjiga je trenutno kod Paige ).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 01, 2005 3:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa gdje je problem?! Skener upaliti i poskenirati !!!

Bar danas skeneri nisu više skupi. A može se i posuditi...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 02, 2005 11:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
JAck, tu knjigu mozes nac u Zg knjiznicama. KAd sam je ja posudio neko vrijeme bi je svako malo vidio okolo. Dakle vjerojatno jos nisu sve pokradene :lol: tj ima se za posuditi. Mada vec dugo je nisam vidio. Planet zemlja je na koricama.

Inace knjiga je zanimljiva.
Unutra se provlaci ideja moguce vanzemaljske intervencije...kad...tad...

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 02, 2005 9:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Mozda sam ja taj


Hehe, Tom, možda više "Ti"... Daj ispričaj, što si im sve rekao... hehe!

Crystal Dream, imaš tekstove u nekom e-formatu? Da mi ih pošalješ na mail... ili mi daj neki link ako negdje ima za skinuti. Thnx.

:wink:


Jackie, to je ona knjiga za koju smo se dogovarali već... Trenutno je kod jedne djevojke koja je isto na ovom forumu a odaziva se na nickname "Paige".... Što se mene tiče može ti ju Kristalni San poslati pa mu je ti isto tako vratiš nakon što skeniraš, uzmi vremena kolko trebaš. Ta mi opcija još više odgovara jer trenutno uopće ne živim u gradu u kojem oni žive olitiga Vž-u, pa sam više u Zagrebu jer tamo studiram. Još bolje jer ionako nemam vremena naganjati se sa poštarima... Ovako svi sretni i mirna Bosna.

I da, CD, OPS sam i sviđa mi se tvoja ---- mmmm, a imam i veće ----- od tebe, no to već znaš, ----.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 02, 2005 9:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Organski portal osobno je napisao/la:
Mada vec dugo je nisam vidio. Planet zemlja je na koricama.


Vidio sam je osobno na Interliberu...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 2:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Crystal Dream je napisao/la:
ali ostaje mi jedno pitanje u zraku - " who the hell is Tom " :lol:


Koga zanima malo vise, a ne moze bas doci do nje, evo malo iz te knjige:
http://www.timetravelforum.net/showthread.php?t=2257


Druga strana medalje, iliti WHO THE HELL IS TOM?:

“Perhaps the most disturbing aspect of the history of The Nine is its relationship to the career of Andrija Puharich. Recent research has revealed Puharich to have a distinctly sinister side. As an Army doctor in the 1950s, he was deeply involved with the CIA's notorious MKULTRA mind control project.

////( MKULTRA :roll: – dali trebam pricat? Prva asocijacija je Cathy O Brien. Jos uvijek ne vjerujem da sam procitala jednu od najgadnijih stvari u mom zivotu i da bi to moglo bit istina: “Tranceformation of America” zivot Cathy O'Brien” - http://www.trance-formation.com/ )///
……
The evidence we have gathered strongly suggests that Tom and his fellow gods originated, not in the stars, but behind closed doors as part of a CIA mind control experiment. And what happened to that experiment? Now with hundreds of thousands of devotees, some in very high places, can The Nine be deemed a success? Of course, that depends very much on what the CIA had in mind. With their subtle racist propaganda, perhaps the flaky New Age Nine should worry the hell out of us.”

http://www.illuminati-news.com/council-of-nine.htm


Knjiga za moj pojam ima par dobrih fora, u koje i ja vjerujem, par finih stvari, ali opet s druge strane na “lijepo zapakovan nacin” propagira slijetanje takozvanih vanzemaljaca koji ce nam pomoci, a mi trebemao biti fini prema njima, jer oni su dobri decki.

Mislim, kome je u interesu da smo mi kad slete ti vanzemaljci mirni ko bubice? :?:

Sve me to opet podsjeca na meni super interesanatan SF „Childhood's End“ (1954) od Clarka u Hrv. preveden kao “Kraj djetinjstva”
Mogle bi se povuc paralele izmedju Overlords / Draco, djeca koja zive u svom filmu – “indigo djeca” koja sluze visem cilju? Kojem? CIJEM? I dali je BAS istina ono sto nam svi kazu sada da indigo djeca sluze opcoj dobrobiti planeta? ILI mozda IPAK nekom drugom? :?:

Jel ko citao?
:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 3:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Slazem se Tina. To je i moje misljenje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 18, 2005 12:19 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo da bi forumaši mogli i nju pročitati, zahvaljujući Crystal Dreamu, skenirao sam knjigu, prebacio ocr metodom u word, zazipao i onako neobrađenu imate na:

http://www.val.hr/znanje/literatura/JED ... IZBORA.zip

Pa si skinite, oko 491 kB. Danas sam cijeli dan to skenirao, i obrađivao, ima da padne koja kava za to! Ima oko 280 stranica! Sve se može kad se hoće!

Ako tko ima živaca još malo dotjerati, font, odlomke i slično - kad napravi - nek mi pošalje na mail pa ću onda staviti tu verziju za skinuti. Zahvaljujem unaprijed.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 04, 2006 8:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Moje misljenje o knjizi:

"Knjiga kao jos jedna reklama onih koji upravljaju svim ovim, i pod cijom smo kontrolom.
Ponovna prevara preko jos jedne knjige".

Caos


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 04, 2006 9:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Čemu navodnici? Pa ne citiraš nekoga. Ili ipak da? :?

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 5:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Citat:
Èemu navodnici? Pa ne citiraš nekoga. Ili ipak da?


Ma jok, ne znam ni ja zasto sam ih utipkao. :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 1:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Jack987 - Ljubi te brat! Hvala na turdu i tebi i onima koji su ucestvovali da izbacis tu knjigu "Zemlja jedini planet".

Ja o ovome znam jedanaest godina...I MOGU VAM RECI DA TU STOJI JOS NAJVECA ISTINA DO DANAS!!!

Otkricu vam jednu tajnu...povezano je... sa TRI KRIZNE GORE.....

Ja vam potvrdjujem da su stvarno sa nama!

Veliki pozdrav svima, hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 1:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Sant55 je napisao/la:
Jack987 - Ljubi te brat! Hvala na turdu i tebi i onima koji su ucestvovali da izbacis tu knjigu "Zemlja jedini planet".

Ja o ovome znam jedanaest godina...I MOGU VAM RECI DA TU STOJI JOS NAJVECA ISTINA DO DANAS!!!

Otkricu vam jednu tajnu...povezano je... sa TRI KRIZNE GORE.....

Ja vam potvrdjujem da su stvarno sa nama!

Veliki pozdrav svima, hvala!



Kod mene su bili jučer, svratili na kavu, ispričali mi brdo novih stvari iz prve ruke - bez posrednika (medija), i rekli (ovo je samo za vaše uši), da će se stvari uskoro početi ubrzano razvijati i nemojmo se začuditi kad se to bude počelo događati. I neće oni dopustiti da se razna sra**a dese ovoj našoj lijepoj plavoj planeti, a rekli su mi i zašto - ona je jedini planet izbora u cijelom svemiru (ovom našem), za ostale ne garantiraju.

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 3:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Njušim cinizam hehe...

Inače drago mi je vidjeti da moja knjiga tako lijepo cirkulira svijetom u digitalnom obliku... 8) To su prednosti (možda i mane?) interneta i modernog svijeta uopće...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 5:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jack987 - Ljubi te brat!


Rađe neka plavuša... hehe! :lol:

No, skener je zbilja imao posla... pa sad ljudi - možemo slobodno razmjenjivati netom ili na cd-ima... ah ta tehnologija...

Drago mi je da čujem da nisam bezveze skenirao... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 7:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
axsor...pogledaj DOBRO jos jedamput sta sam napisao.

Molim vas ovo mi je vaznosta znate o ovome dole?
Bor i ostali nezalite truda

Jedna od najstarijih zajednica bogova u Egiptu (Thothova iz Hermopolja), bila je sastavljena od 8 božanstava - 4 boga i 4 boginje;



I zanima me sve o broju 8.

Sve vas skupa lijepo pozdravljam!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 10:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Jack
svaka cast na trudu, svaku knjigu je dobro procitati, ali i razmisliti sta je napisano u njoj.

sant55 pise
Citat:
Ja o ovome znam jedanaest godina...I MOGU VAM RECI DA TU STOJI JOS NAJVECA ISTINA DO DANAS!!!

Otkricu vam jednu tajnu...povezano je... sa TRI KRIZNE GORE.....

Ja vam potvrdjujem da su stvarno sa nama!


axor pise
Citat:
Kod mene su bili juèer, svratili na kavu, isprièali mi brdo novih stvari iz prve ruke - bez posrednika (medija), i rekli (ovo je samo za vaše uši), da æe se stvari uskoro poèeti ubrzano razvijati i nemojmo se zaèuditi kad se to bude poèelo dogaðati. I neæe oni dopustiti da se razna sra**a dese ovoj našoj lijepoj plavoj planeti, a rekli su mi i zašto - ona je jedini planet izbora u cijelom svemiru (ovom našem), za ostale ne garantiraju.


Jednog dana, kada svrate i do mene pocet cu vjerovat u sve ono sto pise u toj knjizi.
Sto se tice brojeva, svi su oni imali cifre koje su postovali i svoje svete brojeve.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz