Sada je: čet mar 28, 2024 11:01 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Leukemija, pomoć.
PostPostano: pon apr 16, 2018 7:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Mojem tati su diagnostikovali leukemiju pre nekih mesec dana.
Dok je lezao u bolnici dobio je i stomacni virus, pao mu je imunitet, sad lezi u krevetu i slabo jede, ne moze da se kreće. Doktori cekaju da malo ojaca pa da krenu sa Hem.terapiom.

Inace ima 72 godine i znam da je star i samim tim slaba nada da će se izleciti , ja bih vas zamolio ako neko zna neke biljke ili neku drugu alternativnu metodu za leukemiju a koja moze malo da pomogne neka napise.
Voleo bih da mu bar malo ublazim muke i produzim mu zivot, ne trazim cudo ali mu se nadam.
Eto..ako neko ima neko pozitivno iskustvo u lecenju leukemije dajte da mojem matorom malo olaksamo i produzimo zivot.

Drzi se matori... :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Leukemija, pomoć.
PostPostano: pon apr 16, 2018 9:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Ovisi koji tip leukemije ima.
Otac mog poznanika dobio je u osamdesetoj tzv. staračku leukemiju. Bio je u bolnici, dobio kemoterapiju.
U blonici su dozvolili da mu donese svoju hranu pored one koju je tamo dobijao pa su ga dodatno hranili. Nije mogao sam ni žlicu držati, davali su mu u usta.

Ne znam sad točno što su mu davali za imunitet i za jačanje, neke biljke, naziv i recept su našli na internetu, tvrde da ga je to podignulo. Doznat ću što su mu davali pa ti napisati.

Od toga je prošlo cca pet godina. Djedica je živ, dobro se drži, svaki dan šeće, priseban je i bistar .
Važna je bila ta prehrana. Ništa specijalno ali mu je trebalo pripremiti i pomoći mu da pojede. Dobra domaća hrana, dobra juha, lagano začinjeno, kuhano, ništa posebno ali dobri sastojci, npr. domaća kokoška, domaća jaja, kvalitetno povrće, domaći pravi med.
I stalna briga.
Poznanik se bio preselio k ocu, dizao ga i pratio na wc, hranio žlicom u usta, dok nije ojačao. Dosta je trajao oporavak, blizu godinu dana dok djedica nije počeo sam izlaziti. I sad je ko avion

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Leukemija, pomoć.
PostPostano: uto apr 17, 2018 3:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
arwen dor je napisao/la:
Ne znam sad točno što su mu davali za imunitet i za jačanje, neke biljke, naziv i recept su našli na internetu, tvrde da ga je to podignulo. Doznat ću što su mu davali pa ti napisati.


Napisi ovdje ;)

Sve se vise i sluzbena medicina okrece lijecenju preko jacanja tijela.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Leukemija, pomoć.
PostPostano: uto apr 17, 2018 12:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Hvala vam ljudi od srca :love5: Svaki savet i predlog je dobro dosao.
Cim saznam koji tip leukemije ima napisaću, tata je u bolnici i on ne zna da mi objasni koji tacno tip ima kad sam ga pitao preko telefona, kad budem otisao u posetu pitaću njegovog lekara.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Leukemija, pomoć.
PostPostano: uto apr 17, 2018 12:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Rudolf Brojs

RAK ,LEUKEMIJA I DRUGE PRIVIDNO NEIZLEČIVE BOLESTI IZLEČIVE PRIRODNIM PUTEM

https://korakdokraja.weebly.com/uploads ... olesti.pdf


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz