Sada je: pet apr 26, 2024 4:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon sep 27, 2010 1:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 17, 2006 8:26 am
Postovi: 35
Lokacija: Zagreb
Gdje se mogu vidjeti ovi satelitski snimci, na kojoj stranici to pratis ili ima kakav program??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon sep 27, 2010 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
righteous je napisao/la:
Iako su najvjerojatnije tih dana osim Hrvatske zaprašivane i druge susjedne zemlje...


Ispast ću smiješan, ali da li je nekome od vas koji ste pogledali snimke sa satelita upalo u oko da "loši dečki" nisu zaprašivalii po Splitu i drugim većim gradovima Dalmacije, nego naj-najviše iznad Jadranskog mora!?!?!
Di je onda tu ta teorija da zaprašuju gradove!?!?!
(osim ako ne zaprašuju nekakva "podvodna naselja"!)

@ Lestat

http://www.flashearth.com/

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon sep 27, 2010 9:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Lestat je napisao/la:
Gdje se mogu vidjeti ovi satelitski snimci, na kojoj stranici to pratis ili ima kakav program??


Ovdje su snimke za Hrvatsku i Italiju. Klikni na 250m (MODIS Terra, MODIS Aqua), jer su te najveće i najdetaljnije.

http://rapidfire.sci.gsfc.nasa.gov/subsets/?subset=AERONET_Rome_Tor_Vergata

Za svijet:

http://rapidfire.sci.gsfc.nasa.gov/subsets/



aamon je napisao/la:
Ispast ću smiješan, ali da li je nekome od vas koji ste pogledali snimke sa satelita upalo u oko da "loši dečki" nisu zaprašivalii po Splitu i drugim većim gradovima Dalmacije, nego naj-najviše iznad Jadranskog mora!?!?!Di je onda tu ta teorija da zaprašuju gradove!?!?!(osim ako ne zaprašuju nekakva "podvodna naselja"!)


Da, tako izgleda na ovim snimkama, ali činjenica je da su gradovi glavni ciljevi zaprašivanja, čemu smo svi svjedoci ovih godina. Stvar je u tome da NASA uglavnom ne prikazuje slike s chemtrailsima, nego tu i tamo nešto puste. Osobno sam provjerio desetke slučajeva tj. dana s teškim zaprašivanjem (kod nas i u svijetu) uzimajući u obzir datume postanih slika s raznih foruma, blogova... i mogu potvrditi da u preko 90% slučajeva na NASA-inim snimkama od istog datuma nema ni traga od chemtrailsa, za razliku od slika iz raznih gradova na kojima se jasno vidi kakav je užas bio tog dana. Poznato je svima da NASA ima dugu tradiciju "uljepšavanja" slika pa očito tako nastavlja i dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto sep 28, 2010 11:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
aamon je napisao/la:
righteous je napisao/la:
Iako su najvjerojatnije tih dana osim Hrvatske zaprašivane i druge susjedne zemlje...


Ispast ću smiješan, ali da li je nekome od vas koji ste pogledali snimke sa satelita upalo u oko da "loši dečki" nisu zaprašivalii po Splitu i drugim većim gradovima Dalmacije, nego naj-najviše iznad Jadranskog mora!?!?!
Di je onda tu ta teorija da zaprašuju gradove!?!?!
(osim ako ne zaprašuju nekakva "podvodna naselja"!)

@ Lestat

http://www.flashearth.com/

:love3:



Zbilja, na ovo treba obratiti paznju i pratiti. Mozda je neka nova taktika u pitanju, poslije koje rade sa HAARP-om samo preko morskih povrsina....ili tako neka slicna kombinacija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto sep 28, 2010 8:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Ja zivim u Beogradu. I mogu Vam reci da u poslednjih par meseci, svaki vedar dan je pracen velikim brojem aviona koji bukvalno ispartaju citavo nebo. Radi se o jako velikom broju aviona, i o ogromnoj kolicini hemikalija koje izbacuju u atmosferu. Uopste nisam pametan kako se postaviti prema svemu ovome sto se desava. Setite se, za vreme drugog svetskog rata, niko nije mogao da poveruje u postojanje koncentracionih logora. Ljudi su ulazili u gasne komore misleci da idu na tusiranje. Sta ako je ustvari ta strana koja je iscenirala oba svetska rata izisla iz svog tog uzasa kao apsolutni pobednik. Ako je tako, onda je ona za sve ove godine od tada, imajuci na raspolaganju neogranicene materijalne i ljudske resurse, uzasno napredovala. Sta ako sada prave od citave planete koncetracioni logor. I sta ako su oba svetska rata ustvari samo bili priprema i poligon, neka vrsta vezbe, za ovaj treci u kome se vec poodavno nalazimo. Ne bi li to bilo isto tako neverovatna mogucnost, kao i mogucnost za ljude koji su ziveli za vreme drugog svetskog rata, postojanja i svrhe koncentracionih logora. Kao sto oni tada nisu mogli da poveruju da neko bez ikakvog razloga moze da im zeli uzas, tako ni mi danas to nismo u stanju.

Jednostavno nisam pametan. Ali vidim da se sprema gadno sranje i stvarno ne znam kako da se postavim prema svemu tome. Ne mogu da dokucim nacin na koji covek moze da se zastiti od predstojeceg haosa. Jer sve vise je ocigledno, da je sve ovo sto se sada desava, samo predigra.

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto sep 28, 2010 9:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 28, 2010 8:35 pm
Postovi: 3
Poz svima,

Evo vam jos jedna informacija koja se moze provjeriti pa se jos vise zabrinite:)

Igrom slucaja, prije nekoliko godina, sam radio u 204. lovackom puku (puk lovacke avijacije na a.Batajnica).
Za neupucene:Lovacka avijacija je prvi mehanizam jedne drzave koji se aktivira kad se pojavi NLO (Neidentifikovani Leteci Objekat=letelica u vazdusnom prostoru jedne drzave koja nema najavu za let u vazdusnom prostoru te drzave pa je samim tim neidentifikovana; ili kada najavljeni vazduhoplov skrene sa odobrenog vazdusnog puta).
Obzirom da se pojavio avion koji je skrenuo sa odobrene putanje i kruzio u reonu Divcibara(mjesto na kojem najcesce osnovnoskolci iz Srbije idu na excurzije), a stigla je i prijava pilota JAT-a da avion izbacuje neki aerosol, podignuta je lovacka para dezurne jedinice na Batajhnici u cilju presretanja pomenute letelice.Presreli su Njemacki civilni avion koji se po presretanju udaljio sa pomenute lokacije i nastavio po najvljenom zadatku.
Citava stavr je sutradan dospjela u medije i jos vecom brzinom zataskana???

NO BRAIN NO PAIN :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto sep 28, 2010 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Vo koji Leti je napisao/la:
Poz svima,

Evo vam jos jedna informacija koja se moze provjeriti pa se jos vise zabrinite:)

Igrom slucaja, prije nekoliko godina, sam radio u 204. lovackom puku (puk lovacke avijacije na a.Batajnica).
Za neupucene:Lovacka avijacija je prvi mehanizam jedne drzave koji se aktivira kad se pojavi NLO (Neidentifikovani Leteci Objekat=letelica u vazdusnom prostoru jedne drzave koja nema najavu za let u vazdusnom prostoru te drzave pa je samim tim neidentifikovana; ili kada najavljeni vazduhoplov skrene sa odobrenog vazdusnog puta).
Obzirom da se pojavio avion koji je skrenuo sa odobrene putanje i kruzio u reonu Divcibara(mjesto na kojem najcesce osnovnoskolci iz Srbije idu na excurzije), a stigla je i prijava pilota JAT-a da avion izbacuje neki aerosol, podignuta je lovacka para dezurne jedinice na Batajhnici u cilju presretanja pomenute letelice.Presreli su Njemacki civilni avion koji se po presretanju udaljio sa pomenute lokacije i nastavio po najvljenom zadatku.
Citava stavr je sutradan dospjela u medije i jos vecom brzinom zataskana???

NO BRAIN NO PAIN :)


Zataškavanje je uobičajeno kada se pojavi bilo kakav info koji potvrđuje globalnu kampanju svjetske vlade iz sijenke za redukciju populacije. Najviše što se do sada postiglo na globalnom nivou je da je vlada SAD (pritisnuta neoborivim dokazima) priznala da navodno "putem izbacivanja aerosola vrši modifikovanje klime i ublažavanje efekta staklene bašte prouzrokovanog globalnim zagrevanjem". Trla baba lan. Pitanje za njih; kako se upotrebom nano čestica aluminijuma i barijuma, dehidriranim krvnim zrncima zaraženim raznim virusima, itd. vrši modifikovanje klime?

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: čet sep 30, 2010 7:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 28, 2010 8:35 pm
Postovi: 3
Sto se tice uticaja na klimatske uslove to je tehnicki davno apsolvirana stvar.
Kada je poceo rat '99 bio sam na Slatini (Pristinskom aerodromu) i svojim ocima gledao kako se vjestacki razbija sloj oblacnosti iznad aerodroma za nekoliko minuta, kako bi napad mogao da se izvede full efektivno.
No, kao sto ti rece "Beskonačna Ljubav je Istina, Ostalo je Iluzija".Mislim da je to pravi put i da ta unutrasnja ujedinjenje rijesava sve problemme:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: čet sep 30, 2010 9:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 30, 2010 9:42 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima ja sam isto novi na forumu, no pratim ovu temu preko godinu dana.
molba za Vo koji Leti.
Nije da ne vjerujem na riječ ali bih volio da daš neki link ili bilo kakvu potvrdu svog prvog posta. Nisam uspio ništa pronaći. Ili bar konkretnije podatke. koja godina, koja kompanija da uđem u trag tom incidentu
hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: čet sep 30, 2010 10:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Vo koji Leti je napisao/la:
Sto se tice uticaja na klimatske uslove to je tehnicki davno apsolvirana stvar.
Kada je poceo rat '99 bio sam na Slatini (Pristinskom aerodromu) i svojim ocima gledao kako se vjestacki razbija sloj oblacnosti iznad aerodroma za nekoliko minuta, kako bi napad mogao da se izvede full efektivno.
No, kao sto ti rece "Beskonačna Ljubav je Istina, Ostalo je Iluzija".Mislim da je to pravi put i da ta unutrasnja ujedinjenje rijesava sve problemme:)


Nisam bio najjasniji u predhodnom postu, da pojasnim.

Vlada SAD je bila prinuđena da ponudi javnosti neko objašnjenje povodom iznesenih dokaza (od strane nezavisnih istraživača) da su chemtrails-i (aerosolno zaprašivanje) različiti od contrails-a (uobičajeni tragovi koji ostaju iza aviona). Zato su iznijeli tvrdnju da aerosolno zaprašivanje (chemtrails) služi za dobrobit svih nas jer na taj način pokušavaju da saniraju ozonski omotač i navodnu posledicu oštećenja ozonskog omotača, globalno zagrevanje, što je trla baba lan i bacanje prašine u oči. Istina je da mnoge komponente koje se nalaze u chemtrailsima obaraju imunitet i čine ljude podložnijim raznim oboljenjima.

To je u stvari samo jedan deo globalnog projekta smanjenja populacije. Ostale komponente tog projekta su genetski modifikovana hrana, fluorid u vodi, aditivi u hrani, vakcine u kojima se nalazi živa i mnoge druge hemijske supstance koje obaraju imunitet i direktno napadaju CNS, virusi koji se veštački uzgajaju i puštaju u populaciju da bi se ljudi naterali da prime vakcine, itd. Sve je povezano...

Sto se tiče modifikacije klime za to im obično služi HAARP.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub okt 02, 2010 11:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 26, 2010 8:08 am
Postovi: 68
:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Ma ovo više nije normalno( nije nikad ni bilo) vi što ste u Splitu i okolici možete razumijeti o čemu govorim kad pogledate u nebo. Ljudi ima li neko ideju kako utjecati na ovo jer sve veče količno tog otrova izbacuju po nama, sjedim u kafiću pijem kafu i gledam jebene tragovo na nebu, iscrtali su cijele rešetke, a kad pogledam nebo uokolo izgleda kao da je magla u zraku, nigdje ni tračka čistog komada neba , što se jutros još i moglo vidjeti. Što napraviti, mi ovdje raspravljamo o ovoj temi, svjesni smo što se događa, ali treba nešto i uraditi, dajte da se malo udružimo i pokrenemo nešto jer od piskaranja na forumu(ne kažem da nije bitno) malo toga ćemo postići. dajte neke prijedloge savjete napravimo nešto protiv ove bande :twisted: :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub okt 02, 2010 2:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
I opet se ja počinjem pitati šta je tu istina a šta laž, kontrola klime, kontrola uma, kontrola tijela, depopulacija, blue beam projekt.... :?: :?: :?: ...
Neke stvari koje sam otkrio:
1. Postoje očito dvije vrste zaprašivanja
2. Prva se vrše na velikim visinama, svakodnevna su i količinski mala
3. Druga se vrše na nižim visinama, vrlo često kada puše nekakav "čudan vjetar" i samo u određene dane
4. Realno vrijeme da te kemikalije dođu do zemljinog tla je ??? uz puhanje vjetra koji ga nosi u nepoznatom smjeru ???
5. Kada je nebo jako zaprašeno, sunce kao da tuče kroz neki celofan, možda blokiraju UV
6. Neznam
7. Previše dezinfvormacija
8. Neznam
9. Da li neko proizvodi chembustere, rado bi nabavio jednog močnog
10. Neznam

Kao da je tu enigmu nemoguče riješit sve do trenutka kada se ne dokopamo kemikalija... a i onda je upitno... tako skupa operacija, a da je u svrsi depopulacije...hmmm meni izgleda prespora za tako nešto...
Gdje li je onaj user što je pratio avione svojim mini radarom, gdje su išli, u kojem smjeru, možda možemo povuči pravce i vidjeti gdje li se gamad puni ili kako iscrtavaju nebo....

Komentari???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub okt 02, 2010 9:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Tako je 3PO, shvaćam tvoju ljutnju. Nije ni čudno kad su današnje slike čisti užas!


02-10-2010

slika

slika

slika

slika

slika


3PO je napisao/la:
Ljudi ima li neko ideju kako utjecati na ovo jer sve veče količno tog otrova izbacuju po nama

Jedino tako da što više ljudi čuje za ovo i samo onda kad se prijeđe kritična masa onih koji znaju o ovome, tek tada će se nešto moći učiniti. Nažalost, mislim da je ovo jedino rješenje, a i trebamo se konačno angažirati i pisati po raznim forumima, portalima... gdje god se može. Ovako sve ide presporo.


Zadnja izmjena: righteous; pon okt 04, 2010 12:58 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned okt 03, 2010 2:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 28, 2010 8:35 pm
Postovi: 3
Za "tezulja"...ne obecavam, jer nisam vise tu... ali danas se cuo sa covijekom koji bi trebalo da moze da to pronadje u arhivi 204.lap-a i dobio obecanje da ce dati sve od sebe.Cim dobijem informaciju, prosledjujem je na forum.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned okt 03, 2010 5:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 30, 2010 9:42 pm
Postovi: 3
Vo koji Leti je napisao/la:
Za "tezulja"...ne obecavam, jer nisam vise tu... ali danas se cuo sa covijekom koji bi trebalo da moze da to pronadje u arhivi 204.lap-a i dobio obecanje da ce dati sve od sebe.Cim dobijem informaciju, prosledjujem je na forum.


hvala i na trudu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned okt 03, 2010 9:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Mislio sam da se slabo naseljena mjesta na Banovini ne zaprašuju međutim jučer pred večer sam digao pogled ka nebu kad ono prava rapsodija u plavom.


Attachment/i:
DSC03493.JPG
DSC03493.JPG [ 47.28 KiB | Pogledano 3897 put/a. ]
DSC03498.JPG
DSC03498.JPG [ 57.16 KiB | Pogledano 3897 put/a. ]
DSC03495.JPG
DSC03495.JPG [ 58.66 KiB | Pogledano 3897 put/a. ]

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned okt 03, 2010 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
kartikeya je napisao/la:
Mislio sam da se slabo naseljena mjesta na Banovini ne zaprašuju...


e, krivo si mislio! :D

stvar je globalnog karaktera, a i tvoje selo malo je samo dio Svijeta!

pomiri se sa tim! :mrgreen:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned okt 03, 2010 10:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned maj 23, 2010 7:09 pm
Postovi: 71
Lokacija: Split
Je li ko pokušao mislima otjerati chem oblake? Hehe, gledao sam Cloneya u filmu 'The Men Who Stare at Goats' pa me inspiriralo. Mislim da sam uspio par oblaka maknuti, ali opet, mozda je to bio vjetar :)

_________________
http://www.mandrilo.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto okt 05, 2010 7:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 26, 2010 8:08 am
Postovi: 68
mandrilo2 je napisao/la:
Je li ko pokušao mislima otjerati chem oblake? Hehe, gledao sam Cloneya u filmu 'The Men Who Stare at Goats' pa me inspiriralo. Mislim da sam uspio par oblaka maknuti, ali opet, mozda je to bio vjetar :)



Ma da ali mi baš ne ide ili ne vjerujem dovoljno da to mogu. :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: čet okt 07, 2010 11:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 29, 2010 11:55 pm
Postovi: 36
Lokacija: City of broken dreams..
Evo malog albumcica..
Slikano prije tjedan dana...

http://img827.imageshack.us/gal.php?g=photo012tw.jpg


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz