Sada je: ned jun 16, 2024 5:21 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 161 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: pon okt 11, 2010 11:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Što vas briga ko se sa kim zavlači po budžacima i ko kome što zavlači. To je njihova stvar. Bi li se išto promjenilo ako se bilo kome što zabrani? Sigurno nebi. To je stanje u svijesti i to se javljalo od kad postoje ljudi. Jedino se ne smije silom uticati na druge ljude a ako je kome milom nije me briga. Na kraju krajeva što se veća graja diže oko toga veća je popularnost. To ti je istio kao kad ideš po stazi kroz travu i naiđeš na ljucki izmet.Ako staneš na njega zasmrdi do neba a ako ga preskočiš kao da ga nije bilo.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 2:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
LightCaster je napisao/la:

Alo stopostotni heteroseksualni napredni dijagnostiku tuđih stanja svjesti; homofobija je kovanica izmišljena od strane homoseksualaca kojom oni etiketiraju (napad je najbolja odbrana) one koji se ne slažu sa njihovim promovisanjem trpanja u fekalni otvor, a heteroseksualce koji se slažu sa njima, kao što si recimo ti, vide prosto kao glupane kojima mogu da manipulišu.

"Alo" i tebi. Malčice si pogriješio oko značenja riječi 'eugenika'. Drugi put, prije nego se upustiš u podučavanje nekoga tko zna, ne bi bilo loše da barem Google konzultiraš. Sačuvat će te od blamiranja. A onda možeš potražiti riječ 'dijagnostik' u rječniku srpskog ili hrvatskog. Ali neka to bude velik rječnik. Čeka te duga potraga...

Dok tako tražiš (a imat ćeš vremena) kontempliraj činjenicu da se ovdje ne radi o promoviranju svoje orijentacije. Radi se o tome da se nekoga prestane tretirati kao bolesnog i neravnopravnog, ili barem da ga se prestane biti zato što je takav.

FORMICA je napisao/la:
Što vas briga ko se sa kim zavlači po budžacima i ko kome što zavlači. To je njihova stvar.

To je suština. Sve ovo su neke njihove osobne antipatije i stavovi, na koje oni doduše imaju puno pravo. Sama činjenica da se netko opterećuje time da li netko nešto "trpa u fekalni otvor" ili "ne trpa" je meni teško shvatljiva.

I da zaključim jednim savršenim komadićem humora:

Pantelija je napisao/la:
To se zove opravdani revolt.
:notworthy:

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 1:51 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet sep 30, 2010 11:31 pm
Postovi: 22
Nisam za paradiranje, sve je to plansko zametanje kavge međ narodom! :mrgreen:
Kao što neko na prethodnim stranicama reče - nisu ni svi homoseksualci oduševljeni paradom.
Ali je sigurno da pravo na slobodan izbor postoji, narafski sve dok to dvoje..ili više ljudi 8) ...svojom voljom stupaju u takve odnose. Pa i taj izbor spada u lekcije koje neki uče u ovom životu.. Zašto to osuđivati?
Emocije su fantastišna i predivna stvar, ali se nekada stvarno trebaju držati pod kontrolom, jer nam, ako ništa drugo, sužavaju logičko viđenje stvari. Pokušala sam s mamom prokomentarisati nešto na ovu temu, a ona je bukvalno siktala na mene - da je razočarana zbog mog razmišljanja, da se zna da dva pola postoje zbog produženja vrste i da je stoga samo takav odnos prirodan, da će nas oni traženjem svojih prava porobiti i natjerati da budemo kao oni, da će nas silovati..
Pa recite mi da li je svaka žena stvorena za majku samim tim što je tog pola, a to je prirodno? Da li mi neko može izmijeniti nagon koji osjećam prema suprotnom polu samom svojom pričom o tome (ovdje izuzimam djecu jer oni u toku svog razvoja uče po modelu i mislim da bi zbog toga svjestan izbor "biti homoseksualac" trebao u većini slučajeva da podrazumijeva nemogućnost odgajanja djece - kažem "u većini" jer bi možda bilo i izuzetaka koji bi imali kakav "prirodan roditeljski dar" kojim bi djeci predstavili sve to na pravi način i podsticali ih da sama izaberu put svoje seksualnosti..ali kako bi se taj njihov "dar" otkrio pojma nemam, pa me to opet vraća na početak priče :-k )?
Zar me, zaboga, ne može silovati i hetero muškarac? ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 2:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Heaven je napisao/la:
Pa recite mi da li je svaka žena stvorena za majku samim tim što je tog pola, a to je prirodno? Da li mi neko može izmijeniti nagon koji osjećam prema suprotnom polu samom svojom pričom o tome (ovdje izuzimam djecu jer oni u toku svog razvoja uče po modelu i mislim da bi zbog toga svjestan izbor "biti homoseksualac" trebao u većini slučajeva da podrazumijeva nemogućnost odgajanja djece - kažem "u većini" jer bi možda bilo i izuzetaka koji bi imali kakav "prirodan roditeljski dar" kojim bi djeci predstavili sve to na pravi način i podsticali ih da sama izaberu put svoje seksualnosti..ali kako bi se taj njihov "dar" otkrio pojma nemam, pa me to opet vraća na početak priče :-k )?


Biti roditelj je mnogo više od biti "biološki roditelj" i mnogo više od samog igranja "uloge roditelja".

Iako ja nisam u ovoj inkarnaciji roditelj, ipak mi to ima mnogo smisla.

Stoga ne vidim razlog zašto homoseksualci ne mogu ispravno odgajati djecu poput sraight ili samohranih roditelja.

Prirodan roditeljski dar bi trebao imati svako u sebi, stoga dva oca ili dvije majke, nema razlike iz moje perspektive ako je istinska ljubav u pitanju.

Može postojati problem prilikom usmjeravanja djeteta u vezi sexualne orijentacije te davanja savjeta u vezi iste, mada koliko mi je poznato, ti isti homoseksualci su potekli iz brakova "straight" parova. Njihovo "usmjerenje" dakle nije bilo pod direktnim uticajem roditelja.


_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 9:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Samo tako je napisao/la:
LightCaster je napisao/la:

Alo stopostotni heteroseksualni napredni dijagnostiku tuđih stanja svjesti; homofobija je kovanica izmišljena od strane homoseksualaca kojom oni etiketiraju (napad je najbolja odbrana) one koji se ne slažu sa njihovim promovisanjem trpanja u fekalni otvor, a heteroseksualce koji se slažu sa njima, kao što si recimo ti, vide prosto kao glupane kojima mogu da manipulišu.

"Alo" i tebi. Malčice si pogriješio oko značenja riječi 'eugenika'. Drugi put, prije nego se upustiš u podučavanje nekoga tko zna, ne bi bilo loše da barem Google konzultiraš. Sačuvat će te od blamiranja. A onda možeš potražiti riječ 'dijagnostik' u rječniku srpskog ili hrvatskog. Ali neka to bude velik rječnik. Čeka te duga potraga...

Dok tako tražiš (a imat ćeš vremena) kontempliraj činjenicu da se ovdje ne radi o promoviranju svoje orijentacije. Radi se o tome da se nekoga prestane tretirati kao bolesnog i neravnopravnog, ili barem da ga se prestane biti zato što je takav.


Da, obratio sam ti se sa "Alo", jer je očigledno da tvom umu treba telefonirati da bi se doprlo do njega.

Nikakve greške sa moje strane nema oko eugenike. Predpostavljam da spadaš u one koji prihvataju "zvanična" saopštenja i "zvanične" definicije ne koristeći kritički um i ne ulažući trud da istraže ono za što tvrde da znaju (
Citat:
..."prije nego se upustiš u podučavanje nekoga tko zna, ne bi bilo loše da barem Google konzultiraš".
Samo ti koristi google, daleko ćeš stići u svom "znanju". Evo recimo gdje će te google odvesti kad googlaš eugenika;

Еугеника је програм за побољшање људске врсте и то тако што би требало спречити „инфериорне људе“ да имају децу (негативна еугеника) и подстицати оне „супериорне“ да се што више размножавају (позитивна еугеника). Појам је настао из две грчке речи (еу- и генос) што би у буквалном преводу значило “добри гени”. Према идеји еугенике, људски прогрес је угрожен ширењем гена (кроз репродукцију) сиромашних, слабих и болесних који би требали бити елиминисани природном селекцијом.

Еугеника, се може још дефинисати и као “примена закона наслеђивања ради побољшања физичких и психичких карактеристика живих бића, а посебно људи.”...

...Историја

Еугенички покрет вуче порекло из раног 19. века, и у великој мери се развијао под утицајем [[Френсис Галтон|Френсиса Галтона](1822.-1911.) у Великој Британији и Чарлса Девенпорта (1866.-1944.) у САД. Ова два научника су охрабривала узгајање “пожељних” и [u]репродуктивну контролу “непожељних” људи[/u]. Ова идеологија је у САД довела до појаве законски регулисане еугеничке стерилизације и праве маније за стварањем генетички напредније породице, а самим тим и друштва. Ситуација је у Европи била много страшнија. Хитлер је просто преузео ове идеје и сурово их применио у пракси путем масовне еутаназије “мање вредних”, стерилизације и гасних комора...

http://sr.wikipedia.org/sr/Еугеника

Naravno, mnogo više o eugenici, i za što se ona danas koristi mogao si vidjeti na linkovima koje sam postavio u svom postu. Ponovići ih ovdje tako da bi mogao da izneseš neki stav i pokažeš neko znanje o tome, jer jedino što se od tebe moglo vidjeti je tvoja tvrdnja da nešto znaš, koju opet ničim nisi dokazao.

Depopulation of Planet Earth

Eugenics and The Nazis - The California Connection

Eugenics in The Twenty-First Century - Future Human Evolution

Eugenics/War on Family

Dozvolićeš mi ipak da te prosvjetlim po tom pitanju pošto, iskreno, sumljam u tvoju moć zaključivanja, ili razvijanja mišljenja "van kutije".

Eugenika se danas koristi za redukciju populacije i kontrolu stanovništva na globalnom planu. Jedan od primjera toga ti je i politika jednog djeteta u Kini. I to ti je primjenjena eugenika u praksi. Veoma podsjeća na eugeniki koju je Hitler svojedobno uveo u Njemačkoj. Ali ono za što se današnja eugenika koristi ni on nije sanjao da je moguće.

AIDS - Man-Made

Tako kao što vidiš današni eugeničari, na globalnom planu, radi odstranjenja nepoželjnog dijela populacije, za metu imaju homosexualce i ovisnike o drogama.

U isto vrijeme koriste promovisanje homoseksualizma kroz parade "ponosa" i tvrdnje da homosexsualnost nije bolest. Na taj način napadaju direktno na instituciju porodice, umanjujući mogućnost reprodukcije stanovništva, jer zaboga, ima nas sedam milijardi i treba to redukovati.

Nadam se da su ti sada neke stvari jasnije, i da ćeš imati nešto konkretnije da kažeš u tom pravcu.

Što se tiče...

Samo tako je napisao/la:
Dok tako tražiš (a imat ćeš vremena) kontempliraj činjenicu da se ovdje ne radi o promoviranju svoje orijentacije. Radi se o tome da se nekoga prestane tretirati kao bolesnog i neravnopravnog, ili barem da ga se prestane biti zato što je takav.


Da tvrdim da je homoseksualizam bolest. Barem je to do nedavno bila. Ako se globalni aparat eugeničara dogovorio da, od skora to ne tretira kao bolest ne znači da bilo ko treba da se složi sa njima. Nije nam na korist da igramo kako oni sviraju, jer jedino što oni žele je da redukuju populaciju širenjem bolesti, što sam ti i ranije stavio do znanja, ali si ti očigledno lijen da klikneš na linkove koje postavim i naučiš nešto novo.

Toliko o bolesti. Što se tiče toga da se nekog tretira kao neravnopravnog ili ga se treba tući to, nećeš naći u mojim postovima, čak suprotno tome. Po meni su oni jednako izmanipulisani kao i mi da budemo u sukobu dok zajednički neprijatelj, na koga konstantno ukazujem u svojim postovima, to koristi da bi vladao nama.

Ukapiraj da nemam ništa protiv homoseksualaca, i da svo vrijeme ukazujem na mnogo širu sliku.



Java je napisao/la:
LightCaster je napisao/la:
Uopšte ne padam na priču promovisanu iz istih krugova i zbog istih ciljeva o tome da homoseksualnost nije bolest i da je to normalno. Širenje te bolesti je cilj elite i globalne patokratije, i to je poenta a ne nečija prava. Ta bolest se širi i na taj način što djeca u pubertentu to viđaju na ulici i na sličnim paradama, prihvataju to kao normalno i samim time su podložnija da razviju tu devijaciju ponašanja koja ponavljanjem i navikom prerasta u mentalnu bolest.


Beskonačna Ljubav je Istina, Ostalo je Iluzija....nije jednako...tvrdnja da je homoseksuaizam bolest. Nešto mi tu ne štima. Ili je istina prvo ili je istina drugo. Obje tvrdnje ne mogu nikako biti istinite. S toga, dal' je jedno ili je drugo - pitanje je sad. Inače na gornjem linku Lajti ima o nekim drugim "bolestima" današnjeg čovjeka.


Java,

Ne vidim što ima loše u ukazivanju na istinu. Ako vidiš da je bolesnik izmanipulisan da ne vjeruje da je bolestan, a sa ciljem da se ne bi potrudio pobrinuti se o svom zdravlju, zar mu iz Ljubavi nećeš ukazati na problem. Isto tako zar nećeš iz Ljubavi ukazati drugima na to da bolesnik nije problem, već oni koji na globalnom planu imaju za cilj da i na ovaj način (o chemtrails-ima, fluoridu u vodi, GMO hrani, itd. na za to prikladnim temama) redukuju populaciju na globalnom nivou.

Iznenađen sam da i ti ne vidiš širu sliku u nečijem postu i polemišeš na osnovu pasusa, u kome se ta šira slika i pominje a da ne kažeš ni riječi o tome. Zahvaljujem na linku, proučio sam. Cjenio bi kada bi i ti pogledao linkove na mojim postovima, te sagledao širu sliku onoga o čemu govorim.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 9:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 47
:shock: :shock:
Sta se desilo s ovim forumom, kao sto kaze jedan post korisnici su licemjeri. Nemate apsolutno ni jedan argumenat za doticnu zabranu "paradu" (prvo definisite ovaj pojam), uzasan je komentar jednog clana da se nikako ne reaguje, uglavnom dok je on/ona fino u svom domu a onda se s druge strane "propagira" (ne u negativnom ni pozitivnom kontekstu) sirenje svijesti o vec izlizanim iluminatima. Ah da, sto je meni presmjesno uvijek se vadite na kartu iluminata o cemu vi to?? Sad predosjecam da ce mi neko postaviti link iluminati for dummies :mrgreen:
Dakle sve je apstrahirano u vezi njih sve je u americi sve se to zna bla bla bla, a kada se jedan dogadjaj poput ovog desi na balkanu bukvalno mrznja iz vas progovara to isto osjecanje kojega se vi uzasavate, al hajd nastavite nizati linkove sa pdf knjigama u kojem toboze potkrepljujte ono sta vi pisete i uzimate zdravo za gotovo.
Toliko od mene :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 9:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Sto je vas prijedlog? put? mozda bi voljeli ici vasim stopama.
Vecina ima (oni imaju) neki plan i idu prema tome. Cijena nije bitna.
Trend u malogradjastine i sire je tko je koga, ciji je bolji, , veci, kave, atributi sex tipa, itd. ko je koga i s cime.Plastika, silikoni?
CRNA KRONIKA na svim segmentima medijske svere.


I koji je vas plan? put izbavljenja?

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 10:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:20 am
Postovi: 177
Lokacija: na Žalu
'Iluminati for dummies' je mrak knjiga. Tamo lijepo piše da dotični nisu diskriminantni, oni se trude oko svih, svakoga prihvaćaju, svi su im dobro došli. Po toj osobini, ispadaju puno demokratičniji, iskreniji i napredniji od onih koji bi opravdanost vlastite netrpeljivosti dokazivali kojekakvim linkovima i definicijama.

Usput, skroz mi je misteriozna ta agresivna homofobija, koju izražavaju uglavnom muškarci.

_________________
Strahlen Gottes
sind wir hier auf Erden -
Brauchen's nur zu sein
und nicht zu werden.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 10:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 47
villy je napisao/la:
Sto je vas prijedlog? put? mozda bi voljeli ici vasim stopama.
Vecina ima (oni imaju) neki plan i idu prema tome. Cijena nije bitna.
Trend u malogradjastine i sire je tko je koga, ciji je bolji, , veci, kave, atributi sex tipa, itd. ko je koga i s cime.Plastika, silikoni?
CRNA KRONIKA na svim segmentima medijske svere.


I koji je vas plan? put izbavljenja?


Post ti je ne povezan, nigdje veze s temom niti s mojjim postom osim pitanja.

1.Dakle ja nemam nikakav plan za ovaj problem, ali nemas ni ti, ovo je cisto moja reakcija, misljenje, kritika na neke prijasnje postove.
3. Normalno da svako ima neke planove stvarno genijalno.. Imam ih i ja kada odlucim kada da idem u kupovinu da li se to racuna??
2.Kakve veze imaju trendovi u malogradjanstvu kao i crna hronika??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Povezat ce EUROPA ne brini se za posteve, penetracija u anale je neizbjezna.
Tko sam ja da imam ikakav plan? ucio sam iz bukvara druga tita.
Vidi preostaje samo da se potrazi u importane centru teglu vazeljina, sreca Vi ste blizi

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 10:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 47
villy je napisao/la:
Povezat ce EUROPA ne brini se za posteve, penetracija u anale je neizbjezna.
Tko sam ja da imam ikakav plan? ucio sam iz bukvara druga tita.
Vidi preostaje samo da se potrazi u importane centru teglu vazeljina, sreca Vi ste blizi


Sta je to drugaciji bukvar iz vremena tita? Da nije bilo malo konfuznog "socijalizma" :mrgreen: s obzirom da Europa sve povezuje ta ista koja je iznjedrila i druge periode u kojem nije bilo previse individualne slobode ali ipak se rodili ljudi koji su stvarali, prkosili i imali svoja MISLJENJA.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 10:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
To je to KEKEC :notworthy: pacemaker

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Klejbezabla je napisao/la:
'Iluminati for dummies' je mrak knjiga. Tamo lijepo piše da dotični nisu diskriminantni, oni se trude oko svih, svakoga prihvaćaju, svi su im dobro došli. Po toj osobini, ispadaju puno demokratičniji, iskreniji i napredniji od onih koji bi opravdanost vlastite netrpeljivosti dokazivali kojekakvim linkovima i definicijama.

Usput, skroz mi je misteriozna ta agresivna homofobija, koju izražavaju uglavnom muškarci.


Lijepo je to što Illuminate vidiš kao demo(n)krate. Bar je sada jasno koju liniju zastupaš. Netrpeljivost vidiš tamo gdje je nema, a ne želiš vidjeti ni linkove ni znanje koji dokazuju istinu. Veoma usko.

Homofobija je samo riječ, koja inače većini ljudi ništa ne znači. Više bi odgovarala kao naziv za strah muškarca da bude muškarac, te njegovu želju da bude jadna mala djevojčica kojoj treba velika "ljubav". Odlično opisuje homoseksualce, koji su i izmislili tu rječ, te njom karakterišu reakciju normalnih, zdravih muškaraca na homoseksualce. Još jedna greška, normalan i zdrav muškarac se ne boji pedera, stoga fobija u riječi homofob ne stoji. Ali nije ni čudo da pederi svemu lijepe etiketu straha, jer su oni ti koji su blisko tome i žive u tom osjećanju straha.

Tome je doduše kriv debalans na duhovnom planu gdje je njihova Femina odnjelja pobjedu čak i nad njihovom prirodnom normalnom polnom pripadnošću. Čim dođe do debalansa energija na bilo kom planu u tijelu (astralnom, mentalnom, spiritualnom ili materijalnom) dolazi do oboljenja. Stoga je u pitanju ozbiljna devijacija i bolest. Ti bolesni ljudi se onda trude da vide u drugima problem koji u sebi nose umjesto da ga vide u sebi. Tako zbog straha od toga da se bude normalan i zdrav muškarac traži se nepostojeći strah i oboljenje kod zdravih.

Naravno, iz pozicija obolelog i njegovog poricanja bolesti, te samim time veoma iskrivljene percepcije on je zdrav, a velika većina ne pripadajućih njegovoj grupi obolelih, zdravi dio populacije, djeluje mu obolelo. Iz te pozicije obolelog lako je biti na istim pozicijama i u saradnji sa patokratama koje vladaju. Oba stanja su nenormalna i posledica bolesti, stoga privlače jedno drugo i podpomažu se. I jedni i drugi ne žele istinu na vidjelo, zbog toga sve one koji im ukazuju na istinu i trpaju u zajednički koš kao teoretičare zavjere. Samo, njihove nove kovanice u novogovoru (kao što je homofobija) koji svi treba da prihvatimo i njima se rukovodimo opasno smrde na novogovor u "1984" od Orvela, te samim time i jesu dio mind control-a i uslovljenog razmišljanja.

Momci, (ili devojke, kakogod) to vam ovdje ne prolazi. Većina ljudi na ovom forumu ne guta globalne manipulacije i ne želi biti "moderna" na taj način, niti u saradnji sa globalnom patokratijom.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 11:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:20 am
Postovi: 177
Lokacija: na Žalu
LightCasteru, bring the light, cast no shadow!

jer sam sigurna da si dobro razumio 'pohvalu' iluminatima, samo si je izvrnuo kako je tebi odgovaralo da potkrijepiš svoje istine. Već si napisao da ne osjećaš netrpeljivost prema homićima, ponovo to ponavljaš? Mogao si pustiti da eventualno odgovori na post netko tko se odjetio prozvanim.
Recimo da su homići izmislili riječ homofobija. Ali nisu izmislili agresivnu mržnju prema njima u javnom mnijenju, i strah 'da sin u kuću ne dovede zeta'.

Homoseksualci zasigurno jesu bolesni, bar neki od njih. Poznajem jednog koji u zadnje vrijeme nešto ružno kašlje.

I ne trebaš se brinuti oko moje 'linije', mada nisam pretjerano strukirana :)

_________________
Strahlen Gottes
sind wir hier auf Erden -
Brauchen's nur zu sein
und nicht zu werden.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: uto okt 12, 2010 11:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Klejbezabla je napisao/la:
LightCasteru, bring the light, cast no shadow!

jer sam sigurna da si dobro razumio 'pohvalu' iluminatima, samo si je izvrnuo kako je tebi odgovaralo da potkrijepiš svoje istine. Već si napisao da ne osjećaš netrpeljivost prema homićima, ponovo to ponavljaš? Mogao si pustiti da eventualno odgovori na post netko tko se odjetio prozvanim.
Recimo da su homići izmislili riječ homofobija. Ali nisu izmislili agresivnu mržnju prema njima u javnom mnijenju, i strah 'da sin u kuću ne dovede zeta'.

Homoseksualci zasigurno jesu bolesni, bar neki od njih. Poznajem jednog koji u zadnje vrijeme nešto ružno kašlje.

I ne trebaš se brinuti oko moje 'linije', mada nisam pretjerano strukirana :)


Oprosti, permutacija parmezana u flip overu. Duboko se klanjam i molim za oprost.

:notworthy:

:love12:

:love3:

Pa moram da se ponavljam kad se drugi cimaju na moje direktne izjave i pogrešno ih shvate (svakome se desi i meni maloprije), istina je direktna, i ponekad boli. To ne znači da gajim animozitet, ne, samo sam žalostan zbog njih i iz Ljubavi im ukazujem na pravi problem.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: sri okt 13, 2010 12:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 10:45 am
Postovi: 45
Ma dajte ljudi ne zanosite se ta parada je samo pokus od velike parade koja dolazi i tu je stvar da se vidi kako funkcionira to na balkanu da vide dali su ljudi pasivni ili radikalno aktivni u svakom slučaju "ONI" dobivaju.



U to se uključuje još i obmana kao daj balkancima temu i makni ih sa stvarnog plana jer ljudi se "pale" na takve teme i pravi je dokaz ova sada tema .



To je samo dio paketa koji su nam "ONI" servirali u tom paketu je i nedavni rat koji je imao za cilj razjedinit balkan jer smo -Produktivni- kad smo skupa Hrvati----Bošnjaci----Srbi----itd. i kao što vidimo uspjelo im je u velikom postotku ČAST IZNIMKAMA.



Ta parada je samo test da vide ponašanje i da se spreme na moguće kikseve i da vide koliko je policija odana i močna to spriječiti kada dođe "NJIHOVA PARADA" koja će biti puno puno opasnija za civilizaciju od homoseksualnosti koja opće nije opasna jer odakle geni tim homoseksualcima nego od predaka koji su isto tako bili homoseksualci samo to nisu pokazivali i sada su najveći kritičari tih homoseksualaca
( potencijalni ) homoseksualci, jer osoba kritizira najviše ono što bi sama sebi kritizirala ali nema hrabrosti
to je onaj PRIMITIVNI princip "NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA"




A i te parade su glupost zamislite da se za vrijeme te parade nije ništa dogodilo nikakav incident niti bilo što, nakon par pokušaja te se parade nebi više održavale jer bi to bilo normalno pa i ne bi bilo "zabavno",
i zamislite sada da se održi heteroseksualna parada isto tako hodamo ulicama sa djevojkom/dečkom ništa se nenormalno nebi dogodilo jer je to društvena norma koja je "dopuštena" tko bi napao tu paradu vjerujem nitko, možda neinformirani jer bi mislili da je neka gay parada.


I ti užasni napadi na ljude bez obzira što su i tko su, tako su niski, jadni i ponizni na animalnom nivou, a vrhunac podlosti je kada "vijernici" bez obzira koje religije bili idu napadati i ubijati osobe u ime Boga kakav je to bog koji ubija i to dopušta to za mene nije Bog, a u Bibliji takav bog ubija "šakom i kapom" pa i nije čudno što njegovi vijernici--sljedbenici rade isto "BOG NE UBIJA NEGO STVARA" a i da su pravi sljedbenici nebi ubijali i napadali jer taj bog kojeg slijede, koji isto tako ubija njima zabranjuje uzimane pravde u svoje ruke, ali očito su oni kao i on .

TO JE EFEKT KADA RODITELJI POKUŠAVAJU DJECU ODGAJATI """"U PRAVOM PRAVCU"""" A TAJ PRAVAC ONI SAMI NE SLIJEDE I KAO ŠTO ZNAMO DJECA U RODITELJU VIDE UZOR I MISLE DA JE TO OK PA SE I ONI TAKO PONAŠAJU
I poslije se pitaju kako to pa lijepo smo ga odgajili a vidi kakav je on i tu se onda istinski dokazuje onaj kritički stav koji nesmiju sebe kritizirat pa kritiziraju svoju djecu , ali neznaju da su dijeca odraz roditelja u "ogledalu" pa tako neznajuči kritiziraju sebe.




PODMEĆU VAM ZAMKE VISOKE NEKIH 5cm A VI SE OBAZIRETE I SPUŠTATE POGLED PREMA DOLE UMJESTO DA DIGNETE POGLED I SAMO PRESKOČITE ŠTO JE ZA LJUDE NORMALNO DA PRESKOĆE 5cm
(Simbolički rečeno)

_________________
Download (VIDEO materijala) ili Dodavanje na svoj 4shared profil.
SVE JE PREVEDENO (integrirani titlovi)

viewtopic.php?f=9&t=3354&p=104115#p104115

http://www.4shared.com/account/dir/s3tB ... tml?rnd=81

http://www.youtube.com/watch?v=BMv9Jmf3 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: sri okt 13, 2010 12:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
:ontopic:
Ma svi smo mi pederi i lezbejke...
Eto na primer, ja sam prvoklasna lezbejka!!! :rofl

Citat:
Pokušala sam s mamom prokomentarisati nešto na ovu temu, a ona je bukvalno siktala na mene - da je razočarana zbog mog razmišljanja, da se zna da dva pola postoje zbog produženja vrste i da je stoga samo takav odnos prirodan, da će nas oni traženjem svojih prava porobiti i natjerati da budemo kao oni,...

Moguće je da je tvoja majka bila manje izložena izvorima mentalnih programa/virusa...
Razmisli žešće dobro o tome :mrgreen:
Govorim to zato što se mišljenje o tome razlikuje idući od starijih generacija (koja ni dan danas nemaju naviku blejenja u medije) prema mlađim (koja ni dan danas nemaju naviku odvajanja od blejanja u medije)... i tome slično...
:love3:

Citat:
Pa recite mi da li je svaka žena stvorena za majku samim tim što je tog pola, a to je prirodno? Da li mi neko može izmijeniti nagon koji osjećam prema suprotnom polu samom svojom pričom o tome (ovdje izuzimam djecu jer oni u toku svog razvoja uče po modelu i mislim da bi zbog toga svjestan izbor "biti homoseksualac" trebao u većini slučajeva da podrazumijeva nemogućnost odgajanja djece - kažem "u većini" jer bi možda bilo i izuzetaka koji bi imali kakav "prirodan roditeljski dar" kojim bi djeci predstavili sve to na pravi način i podsticali ih da sama izaberu put svoje seksualnosti..ali kako bi se taj njihov "dar" otkrio pojma nemam, pa me to opet vraća na početak priče )?
Zar me, zaboga, ne može silovati i hetero muškarac?

Pa teško da će te peder silovati :rofl A prirodno je da to uradi hetero, i to reprezentativni primerak, ono, pravi balkanac :mrgreen:

Naravno da je prirodno da je svaka žena stvorena za majku samim tim što je žena... da nije priroda je ne bi stvorila... Ako ima funkcionalne reproduktivne organe, sve je tu normalno i prirodno...
Psihička zrelost i spremnost za takvo nešto, nije problem niti briga prirode... tako da da, prirodno je...
Sintetičko je takvo pitanje... tj neprirodno...
Jedno prirodno (divlje) biće se to, garantujem nikada ne zapita :mrgreen:
Tvoj post je pun zbunjenosti... nešto da, pa onda ne, pa možda...
Ako te buni pitanje da li je to prirodno ili nije, ja ti kažem, razmisli o incestu, on je prirodniji, i ukoliko se radi o zrelim, odraslim osobama, radi se o slobodnoj volji, radi se o ne-nasilju, i td... Čak je, kako rekoh, incest neredak u prirodi, dok je homosexualizam infinitezimalan (jako redak, i teško da do pravog čina i dođe)... Sumnjam da su pederi i špekulisali s tim informacijama, isto kao što su oni iz TM-a, špekulisali s navodnim fantastičnim rezultatima istraživanja koje su sprovodili, takođe, naučnici pripadnici TM-a (transcedentalne meditacije)... levitiraju oni i te stvari kao i ona stvar Maloga Muje...
Naravno, nije načisto, na kraju, u vezi s tim šta je a šta ne istina :mrgreen:

Citat:
Biti roditelj je mnogo više od biti "biološki roditelj" i mnogo više od samog igranja "uloge roditelja".

Biti roditelj, prirodno, znači biti biološki roditelj uz sleđenje instikata koji prate taj "čin"...
Samo,..., oni koji su izgubili osećaj za prirodno, više ne mogu da prepoznaju instikte, pa moraju da rade teorije s tim šta znači biti pravi roditelj... Sama reč kaže, ro di telj - onaj koji rađa... :mrgreen:
(nemoj da misliš da tebe prozivam, ustvari reagujem na moje nekadašnje misli koje sada nalazim tu i tamo, pa ih sam sebi komentarišem iz sadašnjeg aspekta...)

Citat:
Stoga ne vidim razlog zašto homoseksualci ne mogu ispravno odgajati djecu poput sraight ili samohranih roditelja.

Zato jer se virusi lako šire, pa bi mogli da dovedu do "milenijumske bube" :mrgreen: a nod, avast, kasperski i sl, još ne rade zaštitu za mentalne OS-e...
Geneza homosexualizma je upitna, sve su samo teorije, zašto rizikovati...

Citat:
Prirodan roditeljski dar bi trebao imati svako u sebi, stoga dva oca ili dvije majke, nema razlike iz moje perspektive ako je istinska ljubav u pitanju.

Brate ala je to prirodno... MA SASVIM SE SLAŽEM SA TOBOM, TREBALO BI IM SE SAMO ZABRANITI DA USVAJAJU DECU I TO NAJSTROŽIJE, dozvoliti im samo onu decu koju si sami naprave i to samo u okviru homosexualnih brakova i isključivo prirodnim putem, bez mogućnosti veštačke oplodnje... Pa da vidim ja tu prirodu koja će da im omogući decu...
Sve je sasvim fer, pošteno i prirodno, ne? :mrgreen:

Citat:
Može postojati problem prilikom usmjeravanja djeteta u vezi sexualne orijentacije te davanja savjeta u vezi iste, mada koliko mi je poznato, ti isti homoseksualci su potekli iz brakova "straight" parova. Njihovo "usmjerenje" dakle nije bilo pod direktnim uticajem roditelja.

Tako je... lepo zvuči, a ima i nekih argumenata... Sviđa mi se kako zvuči, neću ulaziti dublje u problematilu, prihvatiću tek tako da je to istina [-( ](*,)

Isto se treba uraditi i u vezi psihopata, sasvim, bez sumnje, prihvatiti dogmu/teoriju da se oni takvi rađaju... čak isključiti svaku drtugu mogućnost... (isključiti i rezultate studije s londonskim taxistima)...

Citat:
Tako kao što vidiš današni eugeničari, na globalnom planu, radi odstranjenja nepoželjnog dijela populacije, za metu imaju homosexualce i ovisnike o drogama.


Citat:
ima nas sedam milijardi i treba to redukovati.

Ma izgleda da oni znaju šta rade, mi smo ti koji su zbunjeni :mrgreen:

Citat:
Da tvrdim da je homoseksualizam bolest. Barem je to do nedavno bila.

Da, a npr do nedavno nije bilo toliko novih bolesti kojih danas imamo... Pa valjda u moru svih tih bolesti, a zbog ravnoteža, moralo se napraviti maloo kompromisa, pa tako dobismo sve one psihičke bolesti koje ranije nisu bile bolesti, a homosexualnost, kao bezazlenija, morala je da se ukine, da se ne bi opterećivalo zdravstvo :mrgreen:

Imamo sada i bolest zdrave hrane, npr ja patim od te bolesti, pa Džabaludin, pa, .. ima nas dosta za jedan sanatorijum :mrgreen: I to, bez šale, potražite na sajtu Pavla Simovića videćete da govorim istinu :-#

Citat:
Ah da, sto je meni presmjesno uvijek se vadite na kartu iluminata o cemu vi to??

Samo se ti smej, ali ko se poslednji smeje najslađe se smeje... a to su iliminati [-X

Citat:
Dakle sve je apstrahirano u vezi njih sve je u americi sve se to zna bla bla bla, a kada se jedan dogadjaj poput ovog desi na balkanu bukvalno mrznja iz vas progovara to isto osjecanje kojega se vi uzasavate, al hajd nastavite nizati linkove sa pdf knjigama u kojem toboze potkrepljujte ono sta vi pisete i uzimate zdravo za gotovo.

Mržnja :shock: Ma ne,... ja imam argumente, imaš ključ i imaš bravu, dve brave i dva ključa, jok, brava i ključ - pun pogodak, brate priroda.... ona ono malo anomalija u vidu jedinki sa homosexualnim sklonostima ne podržava već podvrgava uništenju genetskog materijala, tako radi negativna selekcija gde priroda teži sve abmormalno da sitrebi...no ljudi, mi smo perverzni... i neprirodni naravno...
Zajebi pdf knjige, mozak i oči su sve što ti treba,... knjige su samo pomoćni sredstvo pametnima, a ludacima su droga, sredstvo za beg od stvarnosti...

I tako, opet mi kod Malog Muje:
Citat:
Ma, ne čudim se ja njima što su nam ga zavukli,
Nego nama, što smo im se naguzili.
(mali Mujo)

:rofl


Zadnja izmjena: baki; sri okt 13, 2010 2:56 am; ukupno mijenjano 6 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: sri okt 13, 2010 1:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Kad malo bolje razmislim (a inače sam na ovoj temi iz zabave), ovih dana sam napravio anketu, i pogodite šta, skoro 90% žena je sasvim prihvatalo homiće kao nešto normalno i odobravalo im. A svega manje od 10% muškaraca je bilo istog mišljenja...
Izgleda da je testosteron glavni krivac, zaključio sam površnim ocenjivanjem telesnih konstitucija sudionika moje ankete...
Nauka kaže da su muškarci sve manje muškarci (biološki), pa se može razumeti i "kud plovi ovaj brod"...

Najsmešniji su mi oni koji poseduju istinu o prirodi nastanka gejeva...
Nema istine, sve su samo teorije!

Npr, neki navode čak i drugačiji mozak homosexualaca, fizički drugačiji...
Činjenica je, postoje dokumentovane studije, da se mozak fizički menja u zavisnosti od podražaja, nadražaja,...
Npr kad se uči nova veština koja zahteva intenzivno razmišljanje i korišćenje određenih delova mozga, kaže ta studija, mozak u tom delu raste, npr slučaj s londonskim taxistima...

Zatim, može se vrlo lako manipulisati polnim karakteristikama u prednatalnom periodu, tj može se namerno prouzrokovati odgovarajući poremećaj.
Nauka kaže da se u određenim etapama fetusu prosleđuju određene odgovarajuće doze polnih hormona... Zavisno od pravilnosti tog procesa, imamo i polne karakteristike budućeg deteta, tj čoveka (muškarca/žene)... Pizovi o tome pišu (ali ne samo oni)...
Kod pacova, navode, injektovanjem određenih polnih hormona spolja, može se čak uticati na formiranje budućeg fizičkog pola potomka...

Može biti da se homići štancuju namerno, manipulisanjem polnim hormonima trudnica od strane lekara, ili putem ishrane, ha ha ha...

Možemo se mi smejati, ali to je vrlo moguće... no, bolje je da se smejemo nego da plačemo...


Zanimljiva je reakcija moje komšinice na moju anketu:

Citat:
Ma da Bog da da svima koji odobravaju te pedere i lezbejke deca postala pederi i lezbejke, da Bog da ih muževi i žene prevarili sa istim polom, mamicu im njihovu sexo-paćeničku...


Kada sam o tome razmilio, u pravu je žena, to i jesu sexopaćenici, jer da nisu mogli bi da se vole i nenastrano, familijarno, bratski, prijateljski... Ali njima je samo do sexa, i to neprirodnog (kao kad bi pokušao da ključ otključaš ključem, ili bravu bravom, aha, kome uspe nek se javi :mrgreen: )...

I da, što ćutite u vezi s incestom, dajte da organizujemo da se i njih proglasi za normalne (oni i jesu prirodniji, kako rekoh u onom postu)... Čak mogu da imaju i decu, lično to garantujem (poznajem takve ljude, cool osobe, zdrava im deca)...

Što, majkumu, pederi i lezbosi imaju više prava od incestnih???

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: sri okt 13, 2010 6:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
villy je napisao/la:
Povezat ce EUROPA ne brini se za posteve, penetracija u anale je neizbjezna.
Tko sam ja da imam ikakav plan? ucio sam iz bukvara druga tita.
Vidi preostaje samo da se potrazi u importane centru teglu vazeljina, sreca Vi ste blizi


Villy,

predlazem ti da uzmes za avatar ovu sliku. Nemoj da se ljutis, al' mnogo me podsecas :mrgreen: :rofl

slika

Aj kent help it :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: sri okt 13, 2010 7:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Citat:
...isključivo prirodnim putem, bez mogućnosti veštačke oplodnje...

@baki
To bi bilo jako nepravedno jer je mnogo hetero parova koji su prinuđeni ići na začeće vještačkim putem. :-k

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 161 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz