Sada je: čet mar 28, 2024 10:26 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sub jun 12, 2010 11:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
pa dragi reikisto, sta da ti kazem, osjecam se otprilike ovako :hello2:

:love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned sep 05, 2010 6:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
neznam dal je kod nas moguće uopće nabaviti pejotl i tatule...možda da, ali teško...uostalom ne bih želio nešto od otga isprobati izvan sigurnih uvjeta, štto god ti "sigurni uvjeti" mogli značiti...vjerujem da bi se nakon nekoliko dana dugog tripa probudio u bijeloj košulji zavezanoj na leđima u čudnoj prostoriji zaštičenoj gumom sa zaključanim vratima... ](*,)

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri nov 24, 2010 3:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet jun 03, 2010 7:44 am
Postovi: 23
Well,sve ovisi o tome za što ti to treba.Ako je za orokavanje bez veze,onda ti je bolje da ni ne počinješ.Pred jedno desetak godina bilo je za kupiti pejotla(lophophora williamsii) na štantovima s kaktusima po kirvajima.Sad ih više nema(ni kirvaja,ni kaktusa-šalim se).U biti,smatram da će u momentu ako budeš imao dovoljno znanja,i budeš znao točno što s time,biljka pronači -tebe! Naravno,ako je to tvoj put...Jer u isprobavanju stvari bez veze,bez točnih uputstava i učitelja,te bez vizije,kriju se mnoge opasnosti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 02, 2010 1:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri mar 07, 2007 6:04 pm
Postovi: 190
Syon je napisao/la:
neznam dal je kod nas moguće uopće nabaviti pejotl i tatule...možda da, ali teško...uostalom ne bih želio nešto od otga isprobati izvan sigurnih uvjeta, štto god ti "sigurni uvjeti" mogli značiti...vjerujem da bi se nakon nekoliko dana dugog tripa probudio u bijeloj košulji zavezanoj na leđima u čudnoj prostoriji zaštičenoj gumom sa zaključanim vratima... ](*,)


Pejotl teze, ali mislim da mozes da nadjes kaktuse (Peruvianus i Pachanoi), a mozes da probas i Salviju Divinorum...nalazili smo i oko nas, a narucivali smo i online.
Jednom sam kupio jedan San Pedro i u botanickoj basti, nije bio izrazito potentan, ali je bilo ok.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: pet feb 18, 2011 2:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 30, 2009 3:36 pm
Postovi: 76
Gdje si ti oko sebe našao Salviu DIVINORUM ?
Ako živiš ovdje negdje, u Europi, vjerojatno nije bila Divinorum.
Psihotropsko bilje može biti jako zabavno, trava mi je favorit ali moraš biti mnogo jak (čist) da bi je mogao
obrnit u "svoju korist", gljive su dosta zanimljivije, ali svo to bilje uzrokuje samo parcijalno pobuđivanje
K.S. rečeno wannabe-jogi riječnikom, pa je stoga nekom ozbiljnijem aspirantu "nepotrebno", da ne kažem štetno.
Imao sam periode u kojima sam mislio da mi trava pomaže da se provedem, opustim i sl. ali to je
u većini slučajeva bila "ovisnost" ( neka vrsta, da ne zvuči sad baš jeli, zatucano), ljepše je večer provesti
bolje, usmjeriti svoju kreativnu energiju u nešto drugo, makar za "zajebanciju sa ekipom" nema ništa bolje,
ali nekad je i bolje družiti se strejt, iskrenije je, sa boljom komunikacijom...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: pon jul 18, 2011 2:02 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
zelenozubi je napisao/la:
mala_medvjedica je napisao/la:
Ciao Zelenozubi, ja tebi vjerujem da si pametniji od entiteta, i da imaš veću svijest od njih.

:?: :!:
:rotfl:

sto se tice promjene spola, pa to svi prvo naprave, bar sam tako cuo od prijatelja :mrgreen:

edit; posto nemogu zaspati od vrucine, a u klimi je zli hladni zrak koji me otcepi za razne gadove dok spavam, pojasnit cu primjerom kako to kod mene izgleda. moram jos dodati da sam mozda skroz omashio i umislio sve, jer koristim Cleu zacatechichi, iliti dream herb, legalno nabavljivo inter netom.

dakle kad me sprzi strah od kojeg me jedino budjenje spasava, ako u prethodnim danima nisam fuko i trosio se bezveze, pocnem plesati step dance (koji sam uzivo uvjezbao do stupnja da sam lezeran dok plesem) i pjevam otprilike;
bila jednom jedna krava
niti bjela niti plava
zaljubila se je u vola
dok su skupa vukli kola
jednog dana rece volu
necu da me gledas golu
jadni volo ne zna sta ce
pa joj kupi svemir gace.

tako me prodje strah, a ako sam dobro sfe napravio, cak i imam inicijativu.
cini mi se da ples opcenito dobro dodje u tim situacijama, ako je prethodno uvjezban.

moram napomenuti da se citavo vrijeme osjecam kao da vozim bicikl zagusenim autoputom, ne voze brzo, ali previse je automobila da bih se mogao snaci. na jesen narucujem novih 100 grama, a do tada cu pokusati uvesti red u kaoticna iskustva kojih se nabilo puno u kratki vremenski period.

ako netko ima kakav savjet ili afirmativan/negativan komentar, bit cu zahvalan, ali ne pretjerano.
pozdrav :occasion5:

Bi li ti se dalo opisati senzacije izazvane ovom biljkom, tipa kako je osjetiš da je počela djelovati ima li nešto posebnih senzacija kad toneš u san... kakav si poslije spavanja (makar u ova pasja vruča vremena to nije mjerodavno)....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned mar 18, 2012 1:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
ou hm :oops:
tek sad sam pogledao opet ovaj topic nakon podosta vremena...

pa nije bas da mi se da detaljno, ali suma sumarum dodje ti na isto kao kada se "jako dobro osjecas" tj kad si s energijom u zelenom i spavas kao beba.
ako ju pusis prije spavanja, potones brzo i relativno nekontrolirano, a ako ju sameljes pa natrpas u prazne kapsule (5-6 ili 7) onda je sve sporije, slicno situaciji kad se napusis travuljage pa ne mozes zaspat. ako te zanimaju "susreti sa entitetima" (ili "produljeni" REM), onda je to dobar izbor. jos bi dodao-sto vise straha, to vise "entiteta".
ako te oche unutrasnji dijalog, bolje ju je popusit.

takodjer, nije bas da ces imati lucidan san od cz, ako ga ne znas imati i bez nje, niti su snovi ludji ili pametniji. da su detaljniji, to da, tj vise toga ostane u sjecanju. koji je fizioloski razlog toga, jos nisam uspio isceprkati, ne racunam "vecu dostupnost energije" kao znanstveni odgovor :)

drugo jutro si onakav kako si si napravio da budes, tj ako si dan prije imao dovoljan unos tekucine, i ako si pazio s hranom ( suhe smokve u tea time su zakon), i ako si zaspao u 22h, nije nikakav problem biti na poslu u 8 ujutro. 3 dcl vode prije spavanja obavezno, ili imas diesel budjenje.

najzanimljivije rezulzate sam imao kada sam mjesec dana prije spavanja slusao "brain sync-secret ground" biulnearni program (od alfe do delte) pa onda koristio cz, ali i bez nje je bolje sanjanje ako mjesec dana zivis disciplinirano i po nekom planu.
sa tim "promjenama frekvencije mozga" pomocu ipoda i slusalica imam vec dosta iskustva od prije, i u kombinaciji sa raznim stimulansima, pa mogu rec da to sa svim pali, i sklizak je teren, tj mozda se i nije za zajebavat, al tko bi ga znao.

ako se najedes mortadele i popijes pivu, pa odigras 2h omiljenu igicu, podrignes, popusis dream herb i onda odes spavat, zali boze para.
sve u svemu, vise mi je koristila da se pokrenem na neke akcije (vjezbanje, disciplina) nego sto ima magicne moci.
a mozda je u tome njena magija?

da zakljucim, "dreamers blend" je bolji i jaci, ali uz sve gore navedeno. ako zelis samo neke blesave slike (volim ih tako zvati da ne zaglavim u njihovom proucavanju) i malo paranoicnih susreta, onda preporucam "jack herer" weed i neko psihodelicno sranje od muzike :D

plus, sve je to za kurac, ako si papak :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: pet maj 11, 2012 9:25 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet maj 11, 2012 8:15 pm
Postovi: 4
Castaneda je muljator! Kod dature je problem sa doziranjem..."Svaka zlouporaba se kažnjava" to je pravilo! :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri okt 16, 2013 2:38 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 16, 2013 1:43 am
Postovi: 25
evo zelio bi napisati iskustvo sa daturom i zato sam se i registriro.namjere nije bilo za bilo kakvim iskustvom u svrhu prosirenja svijesti, bili smo mladi i nismo imali trave ni novaca i htjeli smo se otkacit bilo cime. bilo je ljeto i rasla je kao ukrasni cvijet oko cijele rive u mjestu. neki stariji su nam rekli da to puca al da nije sigurno. kad smo odlucili da cemo uzet, prva dilema je bila koliko, uzeli smo po saku sjemenki sa vodom. prvo je pocela neka sumaglica i zbunjenost, onda jako osusena usta i grlo i jos jaca dezorjentiranost. nakon toga smo svi otisli kucama.pokusao sam doma pojest malo kruha i skoro sam se udavio,gutanje krute hrane ne dolazi u obzir,popio malo mljeka nakon toga i to je sve sta se sjecam iz realnosti. nakon sta sam legao u krevet i pocelo je, osjecaj je kao san, nista nemozes vidit kristalno cisto kao u svakodnevnici nego je sve lagano zamagljeno, presvuceno nekim tankim platnom, jedino sta znas je da imas u sobi 20-30 ljudi sa kojima komuniciras kao da su tu, to je bila cijela ekipa sa kojom sam se susretao tog ljeta, njih masu u sobi di ja lezim i pricamo, u nekom kutku mozga znao sam da je to nemogce da je njih toliko u sobi koja ima 5 kvadrata ali oni i dalje jesu tu i mogu sa njima svima razgovarat u isto vrijeme. nakon sta me to popustilo mi je vid bio zamagljen nekoliko dana,nisam mogao citat novine i slicno jer su slova bila zamagljena kao da imam veliku dioptriju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri okt 16, 2013 10:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Poštovanje,
Vredi čuti o takvom iskustvu, a to dalje dovodi u pitanje zašto se vidi zamagljeno.
S moje točke gledišta mogu se bavit samo predpostavkama na osnovu opisa jer sam nisam konzumirao daturu. Probao sam afetamin jednom u životu, i osećao neobično jake talase kroz celo telo ali ne kao groznicu. Kasnije sam zaključio da su ti talasi ustvari dejstvo sile smrti.

Osećam neki šmek da bi imali što god pričat i o drugim stvarima kao na primer o prikradanju :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri okt 16, 2013 7:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 16, 2013 1:43 am
Postovi: 25
robotix je napisao/la:
Poštovanje,
Vredi čuti o takvom iskustvu, a to dalje dovodi u pitanje zašto se vidi zamagljeno.
S moje točke gledišta mogu se bavit samo predpostavkama na osnovu opisa jer sam nisam konzumirao daturu. Probao sam afetamin jednom u životu, i osećao neobično jake talase kroz celo telo ali ne kao groznicu. Kasnije sam zaključio da su ti talasi ustvari dejstvo sile smrti.

Osećam neki šmek da bi imali što god pričat i o drugim stvarima kao na primer o prikradanju :dontknow:


zamagljeno sam napisao u nedostatku bolje rijeci, pokusat cu bolje objasnit. Osjecaj je kao u snu, bar moji snovi su takvi da nikad ne vidim jasne oblike, nego vise kao zamuljane obrise oko kojih se desava neka radnja. tako je bilo i sa daturom i najvise sta mi je ostalo u sjecanju , na koga god "pomislim" on se nadje pored mene i razgovaramo kao u "zivo".znaci vidim osobu kako sjedi nasuprot mene i vrlo je stvarna za razliku od okolne atmosfere. zamagljen vid nakon sta prestane djelovat pripisujem otrovanjem, isto tako i suha usta i nemogucnost gutanja, pretpostavljam da se moras otrovat prije nego djelovanje pocne i zato je dozu jako tesko odredit bez nekoga ko zna sta radi. dozivljaj je inace jako intezivan i mislim da sam imao srece jer sam bio mlad i neopterecen i prizvao sam ljude iskljucivo zbog druzenja. neznam sta bi prizvao danas jer je u medjuvremenu proslo 10ak godina i trenutno mi je situacija jako stresna sta se tice posla i ljudi koji me okruzuju tako da nebi uzeo daturu ni u najvecem ludilu jer to nije zezanje koje si covjek moze priustit tek tako da se malo provede.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri okt 16, 2013 8:38 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Jesi li imao "burn" efekt vida jako izražen?
Ono da kad nešto mirno gledaš pa ti se slika upeče već za sekundu i dalje imaš njene obrise i kad makneš pogled sa te stvari...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri okt 16, 2013 9:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Nebih da te ispitujem ništa zato što sam svestan svoga tipa karaktera koji naginje da pokrene ljude koji su pasivni i uvuče ih u svoje igre koristeći njihovu energiju prilikom drama kontrole.

Ovo što kažem ustvari ništa ne znači osim što na scenu upravo stupa pomenuti tip.

:oops:
A zašto si poželeo da ispričaš ono iz svog prvog posta?
Unapred smatram da si ti neutralan tip...

Evo ti dobrog pitanja: Kakav je po tebi osećaj beznačajnosti?

PS. sve ovo što govorim je u svrhu prikradanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri okt 16, 2013 10:01 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 16, 2013 1:43 am
Postovi: 25
promatrač je napisao/la:
Jesi li imao "burn" efekt vida jako izražen?
Ono da kad nešto mirno gledaš pa ti se slika upeče već za sekundu i dalje imaš njene obrise i kad makneš pogled sa te stvari...


nije mi se to desilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri okt 16, 2013 10:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 16, 2013 1:43 am
Postovi: 25
robotix je napisao/la:
Nebih da te ispitujem ništa zato što sam svestan svoga tipa karaktera koji naginje da pokrene ljude koji su pasivni i uvuče ih u svoje igre koristeći njihovu energiju prilikom drama kontrole.

Ovo što kažem ustvari ništa ne znači osim što na scenu upravo stupa pomenuti tip.

:oops:
A zašto si poželeo da ispričaš ono iz svog prvog posta?
Unapred smatram da si ti neutralan tip...

Evo ti dobrog pitanja: Kakav je po tebi osećaj beznačajnosti?

PS. sve ovo što govorim je u svrhu prikradanja.


jel mi mozes prvo objasniti sto znaci prikradanje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri okt 16, 2013 10:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Izvini ne mislim počinjati iz takve tačke gledišta, jer je to nedopustiva frekvencija za trezvenost.

Ti sam ne podržavaš tačku gledišta koju nudiš. Ti bi trebao reći da neznaš šta je prikradanje, te da stoga nisi u toku učenja o kome je reč o prikradanju da bi prikazao svoju trezvenost.
Da bih očuvao svoju energiju dužnost mi je da te razoružam od nepromišljenosti određenim uputom kojim delujem, kako bih sebi otvorio put a koji sam ti izneo u postu sa ljubičastim slovima. :D

Prikradanje se momentalno događa i ono je jedno kontrolisano ponašanje u koje se mora uključiti duboko razmišljanje na jedan novi način kojim se procenjuju načini postupaka dejstva sa ciljem kontrole sopstvenog ponašanja.

Naravno ovo sam umno osmislio da bi izgledalo kao reklama i pogodno za prihvatanje i dalju konverzaciju.

Čak i da sve ovo što kažem nije tačno ne uzimam se za ozbiljno jer je u biti druženje na prvom mestu.

Neka sam ti pitanja postavio ali nisam uočio odgovore,,,tek kažem da se pr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet okt 17, 2013 5:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 16, 2013 1:43 am
Postovi: 25
neznam sta je prikradanje i nisam u toku toga ucenja ali sam napisao svoje iskustvo sa daturom i to je to :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet okt 17, 2013 7:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
post01 je napisao/la:
neznam sta je prikradanje i nisam u toku toga ucenja ali sam napisao svoje iskustvo sa daturom i to je to :)

OK.pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet okt 17, 2013 10:21 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
post01 je napisao/la:
neznam sta je prikradanje i nisam u toku toga ucenja ali sam napisao svoje iskustvo sa daturom i to je to :)

Prikradanje-Traganje je jedna od metoda da se napravi efekt uzimanja bilja moći bez da uzmeš bilje moći, ali je metoda mnogo sporija. Naravno nisu cilj nuspojave kao što je zamagljen vid i slično, nego ono što si vjerovatno želio, ekstra percepcija.

Hvala na podijeljenom iskustvu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri okt 23, 2013 3:36 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 16, 2013 1:43 am
Postovi: 25
robotix je napisao/la:
post01 je napisao/la:
neznam sta je prikradanje i nisam u toku toga ucenja ali sam napisao svoje iskustvo sa daturom i to je to :)

OK.pozz

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz