Sada je: čet mar 28, 2024 9:23 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Koralni Dvorac i antigravitacija
PostPostano: pon aug 29, 2005 8:49 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Čovjek po imenu Edward Leedskalnin je u Južnoj Floridi svojevremeno izgradio Koralni Dvorac (Coral Castle) od kamenih blokova, od kojih su neki bili teški i do 28 tona. On je to uradio sam i bez ikakvih tehničkih pomagala.
(Onaj hram u Balbeku, Liban, imao je neke kamene blokove težine preko hiljadu tona!? Ni dan danas ne postoji tehnologija koja bi bila u stanju rezati i transportovati tolike blokove.)

slika

Leedskalnin je još 40-tih godina napisao nekoliko brošura gdje se bavio magnetnim strujama. Tu je opisivao razne eksperimente koje je izvodio uz pomoć magneta koje je sam pravio od elektroda za varenje, čelične žice i automobilskog akumlatora.
On je proveo neko vrijeme u Egiptu proučavajući piramide i kad se vratio u Ameriku tvrdio je da zna kako su one bile građene a to znanje je i demonstrirao gradnjom ovog dvorca, međutim, on ga je sagradio sam i bez svjedoka. Tvrdio je da ukoliko otkrije tajnu nekome, vladini agenti će odmah likvidirati i njega i onoga kome je otkrio tajnu, što vjerovatno nije bilo daleko od istine.

slika

Edward ne samo da je sagradio taj dvorac, on ga je za veoma kratko vrijeme i premjestio sa jedne lokacije na drugu, jer je imao neke probleme sa vlastima u vezi zemljišta. Niko takođe nije vidjeo kako je on te blokove od par desetina tona premještao. Navodno kad bi mu predveče došao kamion, on bi slao vozaća kući, a kad ovaj dođe ujutro, kamion je bio već natovaren. Tako je bilo i sa istovaranjem tih blokova.

Čak ni svom najboljem prijatelju koji se zvao Henry, Edward nije htjeo da oda tajnu. Henry je jednom prilikom rekao da je najčudnije bilo to što na mjestu gdje je Edward rezao te blokove nisu ostajali nikakvi tragovi kamene prašine, koja se normalno pojavljuje kod rezanja kamena. Henry je navodno bio jedina osoba koju je ovaj puštao u unutrašnjost dvorca. On kaže da je Edward imao od namještaja samo jedan krevet u obliku KOLIJEVKE (mogao se ljuljati!), drveni sto koji je bio prekriven mrežom koja je navodno štitila hranu od insekata (nije imao frižider) i jednu drvenu stolicu. Ono sto je najčudnije, sa plafona je visila i jedna pilotska stolica (uzeta iz nekog aviona) na kojoj je još uvijek bio sigurnosni pojas, i u kojoj se on vjerovatno ROTIRAO.

Možda je tajna u toj stolici, odnosno, - rotaciji?!

Edward je dosta pisao o tzv. kuglastim magnetima, tj. magnetima u obliku kugle koji su mogli da mijenjaju polove na bilo koju tačku te kugle. Pominjao je i vezu između magnetizacije (sjever-jug) ‘štapićastih’ magneta i latitude Zemlje. Sjever i jug su posebne magnetne struje, koje se kreću “protiv drugih” kovitlajući se u smijeru kazaljke na satu (dekstrorotarni heliksi). U jednoj svojoj brošuri on je rekao:

“Magneti su kosmička sila koja drži Zemlju i sve na njoj. Ja imam jedan generator koji proizvodi niske struje iz vazduha bez korištenja ikakvih magneta. Prirodan put za magnete sjevernog pola, na sjevernoj hemisferi, je da idu prema dole a magneti sa južnog pola idu prema gore. Kada magneti izviru iz sredine zemlje, u momentu kada se sretnu s nekim objektom, oni ga ‘okupiraju’ uzimajući u obzir da u svakom objektu postoje obe vrste ovih magneta.”

(Edwardovu terminologiju ne treba uzimati bukvalno, tj. moramo je shvatati u kontekstu činjenice da on nije imao nikakvo klasično školsko, odnosno, stručno obrazovanje tj. bio je nešto kao “sam svoj učenik i majstor”. Vjerovatno je zato i uspjeo da sazna neke suštinske stvari jer je izbjegao proces ‘ispiranja mozga’ kojem smo svi mi podvrgnuti kroz klasični obrazovni sistem?!)

slika

Sada se postavlja pitanje da li je to bio taj “generator” koji je prozvodio ‘struju’ iz vazduha? (Edward je bio – rotor?). Izgleda da je dužina lanca na kojoj je stolica visila takođe bitna da se ostvari određen broj okretaja u minuti?! Čak i kod radiestezije dužina kanapa na kome je visak je veoma bitna.
Na primjer, prof. Lethbridge je tvrdio da je uz pomoć viska dužine kanapa preko 40 inca mogao da određuje ‘stvari’ u drugoj dimenziji a do 40 inča, visak je radio na frekvencijama materija u 3D. Recimo, na dužini kanapa od 20 inča, on je određivao prisustvo srebra itd. ?!

Iz nekih novijih naučnih radova može se saznati da aplikacija magnetnog polja izaziva kretanje u “nemagnetnim zidovima materijala” što dovodi do emitovanja jedne ‘elastične energije’. Radi se o proizvodnji zvuka kao odgovor na djelovanje magnetnog polja.
Da li je Leedskalnin rotirajući se određenom frekvencijom stvarao unutar sebe određenu energiju koja ga je povezivala sa jednom drugom oblasti postojanja što je onda dovodilo do pojave “magneto-akustične emisije”. Da li je on proizvodio zvuk određenih frekvencija koji mu je omogućavao da pomijera ogromne kamene blokove.
Da li zvuk emitovan iz jedne bezvremenske dimenzije (koju čovjek možda može na neki način da dosegne), i pravilno usmjeren na kamene blokove, može da ima dejstvo na gravitaciju?

Čini se da su stari narodi i civilizacije (koje nama, uzged rečeno, naučnici i istoričari predstavljaju kao divljake) još davno savladali gravitaciju. Ta znanja vjerovatno potiću još iz vremena Atlantide?! Da li ćemo i mi stići, u ovom “krugu,” da saznamo nešto više o tome?

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 04, 2005 4:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Moje razmisljanje o tome je da gore spominjana stolica nema puno veze sa dizanjem tih blokova.

Goleme stijene u raznim dijelovima svijeta (od Stonehengea pa nadalje) sve emitiraju odrddenu eletromagnetsku energiju koja se moze i mjeriti.

Ukoliko je istina sta gore pise a to je da se tip igrao niskofrekventim strujama i mozda je uspio dovest u rezonanciju stijene gdje se otvaraju dalje razne mogucnosti.
Sad dal se to moize napraviti zvukom kao sta neke legende i ljudi govore (mislim da cak i u knjizi alternativna poviejst se spominje nesto slicno) ili je to po meni vjerojatnija opcija da su u pitanju magneti to cemo valjda jednom saznat.

Mislim da kad bih isao nagadat da je nasao nacin da magnetizira stijene i da njih primjeni magnetnu silu.

Citat:
“Magneti su kosmička sila koja drži Zemlju i sve na njoj. Ja imam jedan generator koji proizvodi niske struje iz vazduha bez korištenja ikakvih magneta. Prirodan put za magnete sjevernog pola, na sjevernoj hemisferi, je da idu prema dole a magneti sa južnog pola idu prema gore. Kada magneti izviru iz sredine zemlje, u momentu kada se sretnu s nekim objektom, oni ga ‘okupiraju’ uzimajući u obzir da u svakom objektu postoje obe vrste ovih magneta.”


Uostalom ako magnetizira stijene a znamo da se isti polovi odbijaju otprilike mozemo zamisliti kako je to moguce napraviti.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 04, 2005 7:26 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
TDARM.

Time se svašta može napraviti...

Čuo sam da je lik koji je napravio taj dvorac bio OPD 4. nivoa... nije ni čudo onda.

Tko zna - zna, tko nezna - 2 !!! Hehehe.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 06, 2006 8:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 19, 2006 8:24 am
Postovi: 37
Lokacija: Varazdin, Hrvatska
mislim da imamo novog Nikolu Teslu medju nama! :wink: :wink: :wink:

gledal sam neki dokumetarac gde je poskrivecki snimljeno kak neki istocnjaki (mislim da su to bili tibetanci) dizu kamene blokove od stotinjak tona i grade tam neke svoje gradjevine... najvjerojatnije je u pitanju teleportacija i snaga uma, a kaj se tice cijepanja kamenih blokova, valjda je lik skuzil kak se materija prekida a da ju se netreba piliti ili trgati... ima veze sa strujom i frekvencijama jer su medjuatomske veze prakticki slaba elektromagnetska sila koja titra na nekoj frekvenciji! valjda lik shvaca kak raskinuti tu medjuatomsku vezu bez da dobi eksploziju, pa tak cijepa kamene blokove i zato nema prasine... isto tak, ako bi neko bil u mogucnosti titrati frekvencijom bilo cega drugoga, on bi mogel "biti" to nekaj! mogel bi npr. prolaziti kroz zid, staklo, kamen ili bilo kaj. pa sad si mislim da sko netko moze biti "nekaj", onda moze i vladati tim nezivim predmetom (posto predmet nije ziv da bi se mogel bilo kak opirati tom "strranom tijelu") i tak ga pomice...

sad se osjecam ovak: :glasses7: jer sam ovo zakljucil ovak rano ujutro! :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 07, 2007 9:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 11, 2007 2:05 pm
Postovi: 73
Lokacija: Cakovec
evo nesto u vezi antigravitacije
http://www.youtube.com/watch?v=Ta1wO8EcERY

_________________
ima koga doma?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Antigravitacija
PostPostano: sub maj 05, 2007 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 11, 2007 2:05 pm
Postovi: 73
Lokacija: Cakovec
Da puno ne govorim evo jedan zanimljiv link
http://www.petar-bosnic-petrus.com/work ... #drugi_dio

_________________
ima koga doma?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 2:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 03, 2006 10:10 pm
Postovi: 43
Organski portal je napisao/la:
Moje razmisljanje o tome je da gore spominjana stolica nema puno veze sa dizanjem tih blokova.

Goleme stijene u raznim dijelovima svijeta (od Stonehengea pa nadalje) sve emitiraju odrddenu eletromagnetsku energiju koja se moze i mjeriti.

Ukoliko je istina sta gore pise a to je da se tip igrao niskofrekventim strujama i mozda je uspio dovest u rezonanciju stijene gdje se otvaraju dalje razne mogucnosti.
Sad dal se to moize napraviti zvukom kao sta neke legende i ljudi govore (mislim da cak i u knjizi alternativna poviejst se spominje nesto slicno) ili je to po meni vjerojatnija opcija da su u pitanju magneti to cemo valjda jednom saznat.

Mislim da kad bih isao nagadat da je nasao nacin da magnetizira stijene i da njih primjeni magnetnu silu.

Citat:
“Magneti su kosmička sila koja drži Zemlju i sve na njoj. Ja imam jedan generator koji proizvodi niske struje iz vazduha bez korištenja ikakvih magneta. Prirodan put za magnete sjevernog pola, na sjevernoj hemisferi, je da idu prema dole a magneti sa južnog pola idu prema gore. Kada magneti izviru iz sredine zemlje, u momentu kada se sretnu s nekim objektom, oni ga ‘okupiraju’ uzimajući u obzir da u svakom objektu postoje obe vrste ovih magneta.”


Uostalom ako magnetizira stijene a znamo da se isti polovi odbijaju otprilike mozemo zamisliti kako je to moguce napraviti.


Kvaka je u MJESTU gdje se Coral Castle nalazi, ne samo u tehnici....

http://www.vortexmaps.com/planets.php

Piramide (koje je on skuzio) su na otprilike ISTOJ sirini. Na ovoj stranici mozete vidjeti kako sjeverni i juzni pol "izgledaju"....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 30, 2008 10:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Ja mislim da je on to napravio pomoću tehnike balona. Uzmeš jedan veeeeeliki balon. Jaaaaaako ga napušeš topčim zrakom. Balon postaje lakši od zraka. Jednim užetom svežeš balon na zemlju da ne odleti. Za drugo uže prikvačiš kamen. Zatim pustiš uže koje veže balon za zemlju da se odmota i da balon poleti i da digne kamen. još ako se i uže koje drži kamen može namotavati i odmotavati pomoću elektromotora i evo ti efekta "antigravitacije".

Samo što je onda malo teže manipulirati tim kamenom, ali i to se da. Možda napraviš neki malo kompliciraniji sistem za manipuliranje kamenom da što točnije "sjedne" na svoje mjesto i to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 06, 2008 6:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
piskavac je napisao/la:
Ja mislim da je on to napravio pomoću tehnike balona. Uzmeš jedan veeeeeliki balon. Jaaaaaako ga napušeš topčim zrakom. Balon postaje lakši od zraka. Jednim užetom svežeš balon na zemlju da ne odleti. Za drugo uže prikvačiš kamen. Zatim pustiš uže koje veže balon za zemlju da se odmota i da balon poleti i da digne kamen. još ako se i uže koje drži kamen može namotavati i odmotavati pomoću elektromotora i evo ti efekta "antigravitacije".

Samo što je onda malo teže manipulirati tim kamenom, ali i to se da. Možda napraviš neki malo kompliciraniji sistem za manipuliranje kamenom da što točnije "sjedne" na svoje mjesto i to je to.


sa obicnim toplim zrakom bi ja mislim to bilo nemoguce.. - pogledaj koliki su baloni koji jedva podignu par osoba u zrak...

ovo bi doduse moglo biti rjesenje misterija i piramida i stonehenga, pa tako i ovog (meni vrlo zanimljiv clip) :

http://www.youtube.com/watch?v=lRRDzFROMx0

covjek (sam!) uz pomoc svih sredstava koja su i tada bila dostupna - uspjeva pomaknuti kucu i dizati/premjestati kamenje velicine onih kod stonehenga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 06, 2008 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Trazim Istinu, to je pljunuti Stonehenge, samo kaj nema poprečni kameni blok iznad. Taj tip na filmiću je imao dobru ideju, ali valjda mu je jasno da egipćani na taj način nisu gradili piramide, sumerani zigurate...
Tražim istinu, ti zbilja misliš da bi takva gradnja moglo biti -rjesenje ˝misterija˝ i piramida i stonehenga-?? :shock:

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 06, 2008 7:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
tamna_shuma je napisao/la:
Trazim Istinu, to je pljunuti Stonehenge, samo kaj nema poprečni kameni blok iznad. Taj tip na filmiću je imao dobru ideju, ali valjda mu je jasno da egipćani na taj način nisu gradili piramide, sumerani zigurate...
Tražim istinu, ti zbilja misliš da bi takva gradnja moglo biti -rjesenje ˝misterija˝ i piramida i stonehenga-?? :shock:


pa nije bas pljunuti stonehenge.. pokazao je samo kako se dize i prenosi jedan takav kamen...

ne razumijem zasto se na taj nacin nebi mogla isto izgradit piramida ili zigurat?

ja ne kazem da je to rjesenje, ali ocito je moguce zar ne? ... mislim to objasnjava samo nacin na koji su moguce izgradeni, kako su ih znali rasporedit da odgovaraju karti neba je druga prica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 06, 2008 8:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
prilicno zanimljiv filmic o Coral Castle i njegovom tvorcu;
http://www.code144.com/

s obzirom da se Edvard Leedskalnin bavio magnetizmom i objavio neke svoje teorije o tome mišljenja sam da bi se u tom smjeru mogao nalaziti o odgovor u svezi glede nacina premjestanja kamenih gormada, nekih navodno teskih i do 30 t.

Način i princip pomicanja kamenja je najvjerojatnije vrlo jednostavan, onoliko oliko je jednostavan i princip kotaća, samo ga se još nitko nije sjetio ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 07, 2008 12:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
Neznam dali je vec stavljeno na forum, ali genijalni filmic:

http://www.youtube.com/watch?v=nP4zQ4R8vJg

(ima 8 dijelova, zove se: "antigravity explained and produced"... sada sam to umoran pogledao pa nisam bas shvatio sve.. sutra cu morat malo istrazit sa fizicke strane.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 07, 2008 10:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
Evo jedan zamiljivi dio iz Ra materijala koji objasnjava da je Ra napravio piramidu i da je nama ne shvatljiv nacin njenog pravljenja. Mozda je neki slican entitet napravio i ovaj kristalni dvorac.

Citat:
Ispitivač: Da. Pomenuli ste da su piramide izdanak ovoga. Možete li to malo objasniti? Da li ste vi stajali u vezi sa građenjem piramida i koja je svrha piramida?

Ra: Ja sam Ra. Piramide su bile izgrađene našom sposobnošću da koristimo snagu Jednog. Kamenje je živo. Distorzija uma/tela/duha vaše kulture ne shvata to tako. Piramide imaju dve svrhe:

Prvo, da postanu pravino usmereno mesto inicijacije, za one koji žele da postanu prečišćeni ili inicirani kanali za Zakon Jednog.

Drugo, želeli smo da brižljivo vodimo inicijante u razvoju lečenja ljudi, kojima su tražili da služe, i planete same. Piramide posle piramida, napunjenih kristalima i iniciranih, su bile dizajnirane da balansiraju dolazeću energiju Jednog Kreatora sa mnogim i multiplikovanim distorzijama planetarnog uma/tela/duha. Tim aktivnostima mi smo bili u stanju da nastavimo rad koji su braća iz Konfederacije ostvarila gradeći druge strukture nosača kristala i kompletiramo njihov krug oko Zemljine, kako nam je ovaj instrument vibrirao, površine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 07, 2008 5:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Mnogo interesantno...
Neki dan sam računo nešto vezano za subatomske čestice. E sad...
Ako se ja dobro toga sjecam.

Neutron se raspadne na proton, elektron i elektronski antineutrino
slika

znaći zboj masa p + e- + !ve = n ...bi trebalo biti.

Iz toga se dobije da je masa antineutrina = 1.5 * masa elektrona.

Interesantno je zapravo ovo...
slika

Ako protonu dodamo elektron dobijemo neutron i neutrino

Sad gledajuci prema masama

p + e- = n + ve

A rješavanjem tog sustava bi se dobilo nešto veeeoma zaninmljivo.
A to je da neutrino ima negativnu masu i to -1.5 mesa elektrona

A to bi znaćilo da ima i negativnu energiju E=m*c^2

A ako je gravitacija funkcija pozitvne mase, onda je antigravitaciaj funkcija negativne mase. I još jedna stvar bi bila da neutrini ako imaju negativnu masu... ujedno putuju brzinama većim od c, a c bi im bila tad najmanja brzina... recimo.

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koralni Dvorac i antigravitacija
PostPostano: sub jun 13, 2009 10:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Citat:
Neznam dali je vec stavljeno na forum, ali genijalni filmic:

http://www.youtube.com/watch?v=nP4zQ4R8vJg

(ima 8 dijelova, zove se: "antigravity explained and produced"... sada sam to umoran pogledao pa nisam bas shvatio sve.. sutra cu morat malo istrazit sa fizicke strane.


to je Stan Deyo na AOD konferenciji:

Stan Deyo - Ancient of Days 2005 - Anti-Gravity, Free Energy and the Technology of the New World Order

http://thepiratebay.org/torrent/3764408 ... gy__amp__t

I da, definitivno genijalan filmić.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koralni Dvorac i antigravitacija
PostPostano: sri okt 07, 2009 9:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
http://hr-hr.facebook.com/topic.php?uid ... opic=10053

"slucajno" naleteh na clanak "Antigravitacijski priručnik - The Antigravity Handbook" autora David Hatcher Chlidress-a.
ceo clanak je caroban... toplo ga preporucujem, ovo dole su samo izvodi

Pradavna vortex-vrtložna tehnologija

Robert A. Patterson je izvrstan inžinjer koji se sam educirao u vortex tehnologiji, a studirao je i rad Viktor Schauberger-a. Viktor Schauberger je radio na vortex tehnologiji za naciste tijekom 2. Svjetskog rata, te je kao i Tesla, imao začuđujuće invencije, koje su skoro povijesno zaboravljene. Neprocjenjivi doprinos znanosti se konačano prepoznaje kada se svjetska nestašica energije približava klimaksu. Pozabavit ćemo se vortex tehnologijom i električnim primjenama u implozijskoj fizici Daniel Winter-a u poglavlju 6 ('Vibracije etera'). Najbolja vizualizacija vorteksa je tornado koji usisava zrak, akumulirajući te vrtložne vjetrove s nevjerojatnim magnitudama u centru, oku tornada.

Hutchinson je eksperimentirao u svom apartmanu sa skalarnim valovima koristeći Tesline zavojnice i Van de Graaff generator. Korištenjem interferencija radio valova niskog energetskog inputa, no visokog napuna od stotina kiloVolti, otkrio je začuđujuće unčinke u rasponu od:
levitacije teških metala
fuzije različitih materijala
anomaliju zagrijavanja metala bez gorenja okolnog materijala
lomljenje metala na čudan način.

Svi ti učinci su bili dokumentirani na video zapisu, a svoja je otkrića demonstrirao mnogim kvalificiranim znanstvenicima i poznatim ljudima, koji ga sada konačno financijski podržavaju. Hutchinson-ov učinak je demonstriran i na filmu na Interentu. U njegovim se filmovima vidi kako predmeti lebde u prostoru, a metali vibriraju kao da su puding. Čak je levitirao i kuglu teškog topa. Također je mogao demonstrirati fuziju različitih materija, kao što drvo i metal. Drvo se jednostavno uranja u metal, a kada se Hutchinson-ov uređaj isključi, drvo ostaje kao kada bi bilo savršeno zalijepljeno u metalu! Na isti je način utopio novčić u aluminijsku šipku.

Njegovi eksperimenti prkose svim uobičajenim zakonima prirode! Njegovi anomalni valovi s anti-gravitacijskim sposobnostima izgleda mijenjaju sam prostor-vrijeme.

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koralni Dvorac i antigravitacija
PostPostano: sri okt 07, 2009 10:20 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
ras je napisao/la:
http://hr-hr.facebook.com/topic.php?uid=75159058568&topic=10053

"slucajno" naleteh na clanak "Antigravitacijski priručnik - The Antigravity Handbook" autora David Hatcher Chlidress-a.
ceo clanak je caroban... toplo ga preporucujem, ovo dole su samo izvodi...


To su samo dijelovi meni izvrsne knjige koju je napisao Jan Wicherink pod naslovom "Buđenje duša distorzije".



:love3: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz