Sada je: čet apr 25, 2024 6:36 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet mar 06, 2009 2:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:14 pm
Postovi: 16
Lokacija: Srbija
gorchilo je napisao/la:
Na um su mi pale Rajfove mašine jer mi deluju kao radikalan tretman koji može da funkcioniše sam za sebe, a ne kao dopuna nekom drugom glavnom tretmanu. Pre svega sam to imao u vidu u situaciji da lekari kažu da hemoterapija ne može da ga spase.

O MMS-u tek treba da čitam. Ako Luka dospe u fazu da se skine s infuzije i može nešto da pije, onda se otvaraju razne opcije. Osnovno pitanje koje imam s tim u vezi je sledeće: pošto će on sigurno ostati da leži u bolnici još dugo, kakve su mogućnosti za samoinicijativnu primenu dopunskih pomagala u toj situaciji, tj. da li ih je pored lekara uopšte moguće uvesti, da li je njima dopušteno da dozvole tako nešto? Veoma bih cenio da podelite iskustva po ovom pitanju.

I jedno teorijsko pitanje u vezi sa srebrom. Kaže se da srebro ubija neizostavno sve patogene. Da li su i ćelije raka patogeni? Po mojoj logici svakako jesu. Zbog čega onda, po vašem mišljenju, srebrna voda ne važi za efikasno oružje protiv raka, nego se preporučuje kao dopunsko sredstvo koje samo donekle pomaže? Dakle ako neko ima teorijsku predstavu o ovome, zanimalo bi me. Srebrna voda mi se čini kao dobra opcija jer bi trebalo da likvidira i uzročnika, ako je to virus, kao što se tvrdi za Barkitov limfom.

Extreme_Life, hvala ti na pomoći i želim ti apsolutni uspeh u sopstvenoj borbi.

E, to pitanje "da li su patogeni ili nisu" je pitanje za "Nobelovu nagradu". Svako ima svoje vidjenje toga, tako da sto se toga tice tu ces dobiti 101 razlicito misljenje. Ako ti trebaju knjige o mms-u poslacu ti ih. Moj e-mail je waitingforgodoe@gmail.com
Mislim da ti nece dozvoliti da unosis nikakva "alternativna sredstva" u bolnicu, mada se ja zbog toga ne bih mnogo sekirao. Ukoliko bi mi stalo do necega uneo bih ih i koristio. Naravno kad ih uneste i ako ih uneste moracete da napravite posle primanja "hemoterapije" bar jedno 3, 4 h pauzu. Srebrna voda nece da mu skodi sigurno, e sad koliko ce mu pomoci to cete videti i sami ako bude koristio.
Rajfova masina je patent koji je davno pronadjen, ali su originalne frekvencije zajedno sa svim papirima i dokazima unisteni. Na internet-u postoje frekvencije, ali se uvek ostavlja pitanje koliko su pouzdane.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 07, 2009 1:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
gorchilo je napisao/la:
I jedno teorijsko pitanje u vezi sa srebrom. Kaže se da srebro ubija neizostavno sve patogene. Da li su i ćelije raka patogeni? Po mojoj logici svakako jesu. Zbog čega onda, po vašem mišljenju, srebrna voda ne važi za efikasno oružje protiv raka, nego se preporučuje kao dopunsko sredstvo koje samo donekle pomaže? Dakle ako neko ima teorijsku predstavu o ovome, zanimalo bi me. Srebrna voda mi se čini kao dobra opcija jer bi trebalo da likvidira i uzročnika, ako je to virus, kao što se tvrdi za Barkitov limfom.


Ovako, prema onom sto sam do sada mogao vidjeti i procitati na vise mjesta, rak jesu patogeni, s time da se jos razmislja o tome koji tocno patogeni, tj. da li su virusi, bakerije ili pak gljivice. S time, da ima i teorija da se radi o pleomorfnim patogenima, tj. patogenima koji imaju razlicite izglede u razlicitim zivotnim fazama. Ukratko, moze poceti kao recimo virus, postati bakterija, a onda i gljivica. Naravno, i drugi redosljedi i mogucnosti su moguci, ovo je bio samo teoretski primjer.

I inace, citao sam kako je bila velika bitka izmedu toga da li patogeni dolaze u samo jednom obliku, ili pak u vise oblika. Interesantan tekst koga vise zanima moze naci u Nexusu.

A ono sto je bitno je to da svi tumori reagiraju na terapiju MMSom, kao i kolodinim srebrom. Ja osobno bih svakoj osobi s bilo kojim tumorom savjetovao upotrebu i jednog i drugog. A ako se ima para, onda bih svakako ubacio u kombinaciju i DMSO i/ili MSM. Vise o tome mozete pogledati na: http://www.new-cancer-treatments.org/Cancer/OCC.html

Vec to sto dolazi do zestoke herheimerove reakcije na vrlo malim dozama MMSa (od 3 kapi) kod osoba koje imaju rak, govori da patogeni tu imaju prste, sto je meni dovoljan dokaz. Dakle, patogeni su tu negdje. Jasno da kad covjek uzima MMS ubija sve patogene, pa s naucne strane ostaje pitanje koji je tocno patogen u pitanju, da li je to virus, bakterija ili pak gljivica. No, sa strane pacijenta, mislim da je bitno da covjek ozdravi, a poslije neka se naucnici dogovaraju koliko zele.

I naravno, sto se tice prehrane, u nju bih uveo sto vise sirove hrane, voca i povrca, a smatram da je i nezaobilazno davanje esencijalnih masnih kiselina, po prehrani Johanne Budwig, ili pak, kao sto sam nedavno procitao u Svjetlosti, prehrana uljem od konoplje, koja je i bolja od lanenog ulja. No, tu ima i Extreme Life iskustva... :)

Kod raka, koliko ja mogu skromno primjetiti, najvazniji je faktor vrijeme. Ako ga imate, pobijediti se moze (i hoce). Problem je u tome sto ljudi prvo idu na alopatsku medicinu, operacije, kemoterapije, razna mucenja tijela, koje slabi i onda, kad se proglase neizljecivim, jasno je da je puno teze ozdraviti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 07, 2009 11:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:14 pm
Postovi: 16
Lokacija: Srbija
gorchilo je napisao/la:
Na um su mi pale Rajfove mašine jer mi deluju kao radikalan tretman koji može da funkcioniše sam za sebe, a ne kao dopuna nekom drugom glavnom tretmanu. Pre svega sam to imao u vidu u situaciji da lekari kažu da hemoterapija ne može da ga spase.

O MMS-u tek treba da čitam. Ako Luka dospe u fazu da se skine s infuzije i može nešto da pije, onda se otvaraju razne opcije. Osnovno pitanje koje imam s tim u vezi je sledeće: pošto će on sigurno ostati da leži u bolnici još dugo, kakve su mogućnosti za samoinicijativnu primenu dopunskih pomagala u toj situaciji, tj. da li ih je pored lekara uopšte moguće uvesti, da li je njima dopušteno da dozvole tako nešto? Veoma bih cenio da podelite iskustva po ovom pitanju.

I jedno teorijsko pitanje u vezi sa srebrom. Kaže se da srebro ubija neizostavno sve patogene. Da li su i ćelije raka patogeni? Po mojoj logici svakako jesu. Zbog čega onda, po vašem mišljenju, srebrna voda ne važi za efikasno oružje protiv raka, nego se preporučuje kao dopunsko sredstvo koje samo donekle pomaže? Dakle ako neko ima teorijsku predstavu o ovome, zanimalo bi me. Srebrna voda mi se čini kao dobra opcija jer bi trebalo da likvidira i uzročnika, ako je to virus, kao što se tvrdi za Barkitov limfom.

Extreme_Life, hvala ti na pomoći i želim ti apsolutni uspeh u sopstvenoj borbi.

Gorchilo, kakva je situacija, sta se desava???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 08, 2009 1:02 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 07, 2009 11:50 pm
Postovi: 3
Ima li tko kakve informacije o lijecenju raka petrolejom. Unaprijed hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 08, 2009 8:30 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:14 pm
Postovi: 16
Lokacija: Srbija
zlatcom je napisao/la:
Ima li tko kakve informacije o lijecenju raka petrolejom. Unaprijed hvala!

zlatcom, nacitao sam se stvarno svega i svacega ali tako nesto jos uvek nisam cuo. :? Za koju vrstu raka bi ti to upotrebio?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 08, 2009 10:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 07, 2009 11:50 pm
Postovi: 3
Extreme_Life je napisao/la:
zlatcom je napisao/la:
Ima li tko kakve informacije o lijecenju raka petrolejom. Unaprijed hvala!

zlatcom, nacitao sam se stvarno svega i svacega ali tako nesto jos uvek nisam cuo. :? Za koju vrstu raka bi ti to upotrebio?
PRIČA IZ ŽIVOTA

Petrolejom izliječio rak

Kostadin Stojanović (1924) već punih 14 godina živi svoj drugi život. Prvi je "skončao" davne 1993. godine, kada su mu saopštili da boluje od neizlječivog raka debelog crijeva, koji je zašao u svoju drugu fazu. Hladno su mu tada saopštili da su mu "dani odbrojani". Bolovi su bili sve neizdržljiviji pa je i sam počeo da misli na najgore. Međutim, riješio je da ipak pokuša da "nadvlada" opaku bolest, i odlučio je da potraži spas u Beogradu.
- Dr Đukić me je prvi put operisao u Urgentnom centru, na Prvoj hirurškoj, 1993. godine. Pošto je sve bolesno odstranjeno, predložena mi je terapija zračenjem i citostaticima, kao kod svih bolesnika koji boluju od malignog karcinoma. Ni sam ne znam zašto, ali nikako nijesam pristajao. Činilo mi se da je to samo nepotrebno mučenje, a ionako sam bio ubijeđen da je skori kraj moja jedina neminovnost. Naravno, suočen sa smrću, počeo sam da "vraćam film", da se prisjećam nimalo lakog života. Sa sedamnaest godina otišao sam u partizane, i kao zarobljenik deportovan u Norvešku, u logor. Od 6.500 zarobljenika kućama se vratilo tek 1.200, a od toga više od 1.000 već je pomrlo. Ja onda pomislim, dobro sam i doživio 69 i neću da se svjesno izlažem tom teškom i neugodnom liječenju. Uostalom, i moja žena je umrla u mukama od raka, pa neka bude kako je suđeno – kaže za naš list Kostadin.
Pomiren sa sudbinom, odlučio je da iz bolnice ode kući i čeka sudnji dan. Nije prošlo mnogo vremena kada su metastaze počele da se šire po njegovom organizmu. Već 16. marta 1994. ponovo se našao pod hirurškim nožem. Neposredno posle operacije u vizitu je došla doktorka, čijeg se imena više ne sjeća, pogledala je njegovu istoriju bolesti i hladnokrvno mu rekla – Vama je ostalo još pet, šest dana života. Ne treba vam nikakva terapija! Kostadin je bio šokiran, ali je shvatio da u nestašici najosnovnijih medicinskih potrepština, uslijed sankcija, valja sačuvati ljekove za onoga ko ima šanse.
Tog momenta, Kostadinu je bilo da mu život "visi o koncu", i pošto je prethodno odlučio da odustajanjem od terapije pomogne svom skončanju, poželio je da se oprosti od svojih najbližih, prijatelja i komšija. Posle nekoliko dana, došao je da se oprosti od njega i prvi komšija, i pružio mu u ruke časopis čijeg se naziva Kostadin danas ne može sjetiti. Čekajući "onaj čas", mirno je listao časopis i, odjednom, ugledao dramatičnu ispovijest jedne njemačke doktorke...
- Žena, i to još doktorka, lijepo kaže da je rak izliječila pijući petrolej, pa, kad je već tako jednostavno spasila svoj život, što ne bih i ja pokušao Petroleja ima skoro u svim prodavnicama, a ima tu i neke simbolike. Em se ne umire od njega, em daje svjetlost – pomislio sam i odlučio piću petrolej i vodiću dnevnik, da vidim hoće li i meni pomoći.
Sa terapijom koju je sam sebi propisao, Kostadin je počeo 5. maja 1994. Tačno 45 dana svakoga jutra ispijao je trećinu sadržaja rakijske čašice petroleja. Prvog dana naježio se od pomisli da ta žestoka tečnost može da sagori njegov i onako "načeti" organizam. Kada je vidio da se nije dogodilo ništa strašno, druga je već lakše klizila niz grlo.
- Detaljne analize, u međuvremenu, pokazale su da u mom organizmu nema više ni traga te opake bolesti. Živio sam sa trećinom crijeva do prije godinu dana kad su opet počeli da me muče "zatvori". Pregledom je ustanovljeno da na istom mjestu s kojeg je u prethodnim operacijama odstranjen tumor imam zadebljanje od pet do šest santimetara. Doktor mi je rekao da ovog puta operacija nije moguća, i dao mi neku tečnost, tek da mi pomogne u čišćenju crijeva.
Iako tvrdi da više ne postoji ni jedan razlog zbog koga bi trebalo da živi, jer ima 83 godine, Stojanović je i ovoga puta zaboravio na propisani lijek i ponovo počeo da pije petrolej. Ovoga puta, kako kaže, ne da odloži neizbježnu smrt, već da olakša muke.
- Od 18. maja pet jutara zaredom ispijao sam po kafenu kašičicu petroleja. Poslije sam, pošto sam "navikao" organizam, sve do 6. juna pio po supenu kašiku spasonosne tečnosti. Do desete kašike petroleja bilo mi je jako loše, i pomislio sam da je to kraj. Ali, evo sad mi je sasvim dobro, samo imam teške probleme sa nogama. Šećer mi uništio cirkulaciju. Istina, pijem i čaj od sibirske gljive kombuha, još od prve operacije kad mi je ovaj prirodni lijek donio jedan ljekar, sin mog prijatelja. Pa dok izdržim...
Kostadin smatra da nema više rašta živjeti, a neće više ni da opterećuje porodicu svog unuka s kojim živi. Istina, raduje se svom praunuku, i on mu daje snagu, ali bilo je, kako kaže, previše muke i dosta trenutaka za vječno pamćenje...

* Petrolej (vjerovali ili ne) - za zadnjih mjesec dana sam cula za nekoliko ljudi iz mog okruzenja koji su ga trosili - ljekarka koju sam vec pomenula, jedna zena iz maminog sela, brat od nase kucne prijateljice kojem su u maju prosle godine prognozirali 20 dana zivota (i dan danas je ziv), muz od knjigovodje iz susjedne organizacije (od kojeg sam dobila flasicu preciscenog petroleja). Ne znam kako petrolej djeluje na tumore, ali neko rece da "pucaju krvni sudovi tumora" (mozda od temepreture koja se razvije u organizmu?!?) Cak se i u Brojsovoj knjizi na jednom mjestu kaze da ukoliko tumor ne nestane posle posta, da se uzima po kafena kasicica petroleja. Ovdje je vazno precistiti petrolej. Nas narod to kaze "kroz 9 gaza", a brat nase prijateljice ga procijedi kroz krisku hljeba.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 08, 2009 10:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:14 pm
Postovi: 16
Lokacija: Srbija
zlatcom je napisao/la:
Extreme_Life je napisao/la:
zlatcom je napisao/la:
Ima li tko kakve informacije o lijecenju raka petrolejom. Unaprijed hvala!

zlatcom, nacitao sam se stvarno svega i svacega ali tako nesto jos uvek nisam cuo. :? Za koju vrstu raka bi ti to upotrebio?
PRIČA IZ ŽIVOTA

Petrolejom izliječio rak

Kostadin Stojanović (1924) već punih 14 godina živi svoj drugi život. Prvi je "skončao" davne 1993. godine, kada su mu saopštili da boluje od neizlječivog raka debelog crijeva, koji je zašao u svoju drugu fazu. Hladno su mu tada saopštili da su mu "dani odbrojani". Bolovi su bili sve neizdržljiviji pa je i sam počeo da misli na najgore. Međutim, riješio je da ipak pokuša da "nadvlada" opaku bolest, i odlučio je da potraži spas u Beogradu.
- Dr Đukić me je prvi put operisao u Urgentnom centru, na Prvoj hirurškoj, 1993. godine. Pošto je sve bolesno odstranjeno, predložena mi je terapija zračenjem i citostaticima, kao kod svih bolesnika koji boluju od malignog karcinoma. Ni sam ne znam zašto, ali nikako nijesam pristajao. Činilo mi se da je to samo nepotrebno mučenje, a ionako sam bio ubijeđen da je skori kraj moja jedina neminovnost. Naravno, suočen sa smrću, počeo sam da "vraćam film", da se prisjećam nimalo lakog života. Sa sedamnaest godina otišao sam u partizane, i kao zarobljenik deportovan u Norvešku, u logor. Od 6.500 zarobljenika kućama se vratilo tek 1.200, a od toga više od 1.000 već je pomrlo. Ja onda pomislim, dobro sam i doživio 69 i neću da se svjesno izlažem tom teškom i neugodnom liječenju. Uostalom, i moja žena je umrla u mukama od raka, pa neka bude kako je suđeno – kaže za naš list Kostadin.
Pomiren sa sudbinom, odlučio je da iz bolnice ode kući i čeka sudnji dan. Nije prošlo mnogo vremena kada su metastaze počele da se šire po njegovom organizmu. Već 16. marta 1994. ponovo se našao pod hirurškim nožem. Neposredno posle operacije u vizitu je došla doktorka, čijeg se imena više ne sjeća, pogledala je njegovu istoriju bolesti i hladnokrvno mu rekla – Vama je ostalo još pet, šest dana života. Ne treba vam nikakva terapija! Kostadin je bio šokiran, ali je shvatio da u nestašici najosnovnijih medicinskih potrepština, uslijed sankcija, valja sačuvati ljekove za onoga ko ima šanse.
Tog momenta, Kostadinu je bilo da mu život "visi o koncu", i pošto je prethodno odlučio da odustajanjem od terapije pomogne svom skončanju, poželio je da se oprosti od svojih najbližih, prijatelja i komšija. Posle nekoliko dana, došao je da se oprosti od njega i prvi komšija, i pružio mu u ruke časopis čijeg se naziva Kostadin danas ne može sjetiti. Čekajući "onaj čas", mirno je listao časopis i, odjednom, ugledao dramatičnu ispovijest jedne njemačke doktorke...
- Žena, i to još doktorka, lijepo kaže da je rak izliječila pijući petrolej, pa, kad je već tako jednostavno spasila svoj život, što ne bih i ja pokušao Petroleja ima skoro u svim prodavnicama, a ima tu i neke simbolike. Em se ne umire od njega, em daje svjetlost – pomislio sam i odlučio piću petrolej i vodiću dnevnik, da vidim hoće li i meni pomoći.
Sa terapijom koju je sam sebi propisao, Kostadin je počeo 5. maja 1994. Tačno 45 dana svakoga jutra ispijao je trećinu sadržaja rakijske čašice petroleja. Prvog dana naježio se od pomisli da ta žestoka tečnost može da sagori njegov i onako "načeti" organizam. Kada je vidio da se nije dogodilo ništa strašno, druga je već lakše klizila niz grlo.
- Detaljne analize, u međuvremenu, pokazale su da u mom organizmu nema više ni traga te opake bolesti. Živio sam sa trećinom crijeva do prije godinu dana kad su opet počeli da me muče "zatvori". Pregledom je ustanovljeno da na istom mjestu s kojeg je u prethodnim operacijama odstranjen tumor imam zadebljanje od pet do šest santimetara. Doktor mi je rekao da ovog puta operacija nije moguća, i dao mi neku tečnost, tek da mi pomogne u čišćenju crijeva.
Iako tvrdi da više ne postoji ni jedan razlog zbog koga bi trebalo da živi, jer ima 83 godine, Stojanović je i ovoga puta zaboravio na propisani lijek i ponovo počeo da pije petrolej. Ovoga puta, kako kaže, ne da odloži neizbježnu smrt, već da olakša muke.
- Od 18. maja pet jutara zaredom ispijao sam po kafenu kašičicu petroleja. Poslije sam, pošto sam "navikao" organizam, sve do 6. juna pio po supenu kašiku spasonosne tečnosti. Do desete kašike petroleja bilo mi je jako loše, i pomislio sam da je to kraj. Ali, evo sad mi je sasvim dobro, samo imam teške probleme sa nogama. Šećer mi uništio cirkulaciju. Istina, pijem i čaj od sibirske gljive kombuha, još od prve operacije kad mi je ovaj prirodni lijek donio jedan ljekar, sin mog prijatelja. Pa dok izdržim...
Kostadin smatra da nema više rašta živjeti, a neće više ni da opterećuje porodicu svog unuka s kojim živi. Istina, raduje se svom praunuku, i on mu daje snagu, ali bilo je, kako kaže, previše muke i dosta trenutaka za vječno pamćenje...

* Petrolej (vjerovali ili ne) - za zadnjih mjesec dana sam cula za nekoliko ljudi iz mog okruzenja koji su ga trosili - ljekarka koju sam vec pomenula, jedna zena iz maminog sela, brat od nase kucne prijateljice kojem su u maju prosle godine prognozirali 20 dana zivota (i dan danas je ziv), muz od knjigovodje iz susjedne organizacije (od kojeg sam dobila flasicu preciscenog petroleja). Ne znam kako petrolej djeluje na tumore, ali neko rece da "pucaju krvni sudovi tumora" (mozda od temepreture koja se razvije u organizmu?!?) Cak se i u Brojsovoj knjizi na jednom mjestu kaze da ukoliko tumor ne nestane posle posta, da se uzima po kafena kasicica petroleja. Ovdje je vazno precistiti petrolej. Nas narod to kaze "kroz 9 gaza", a brat nase prijateljice ga procijedi kroz krisku hljeba.

Ma, sta god da deluje, dok deluje je super, kad prestane onda nastaju problemi. Sto rece Alan_SP najbolje je koristiti vise "lekova" u isto vreme pa neki mora da deluje, ali sta ako ne deluje ni jedan?! :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 03, 2009 8:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
REZULTAT ISTRAŽIVANJA

THC iz marihuane smanjuje rast tumora

Znanstvenici smatraju kako THC smanjuje posljedice Alzheimera, gubitak težine kod oboljelih od AIDS-a te mučninu uzrokovanu kemoterapijom.

Aktivni sastojak marihuane tetrahidrokanabinol (THC) smanjuje rast tumora, objavilo je sveučilište u Madridu čiji su stručnjaci proveli opsežnu studiju.

Znanstvenici su dokazali da THC kod miševa smanjuje rast tumora i ubija tumorske stanice u procesu znanom kao autofagija.

- Prema našim saznanjima, sigurne, terapeutski učinkovite doze THC-a korisne su za pacijente oboljele od tumora - kazao je profesor Guillermo Velasco.

Drugi znanstvenici i liječnici smatraju THC vrlo djelotvornim i kada je riječ o smanjenju posljedica Alzheimera, gubitku težine uzrokovane AIDS-om, te mučninama i povraćanjima uzrokovanima kemoterapijom.

Valesco i njegov tim vjeruju da bi najnovija saznanja mogla rezultirati razvojem kanabinoidnih lijekova protiv tumora.

http://www.javno.com/hr-zivot/thc-iz-ma ... ora_248002


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 03, 2009 8:37 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:14 pm
Postovi: 16
Lokacija: Srbija
http://www.blic.rs/_komentari.php?id=86461&mode=view
danas je ovo izaslo u blic-u. Jeste naucno dokazana cinjenica da THC usporava a ponekad i ubija celije raka, ali nositi se sa tom teskom bolescu je zaista tesko. Nije lako izleciti rak. Ima primera da su se ljudi izlecili i hemoterapijom, a ima primera da su se izlecili i uz pomoc razlicitih alternativnih stvari, ali rak je i dalje jaci od ljudi. Najbolji lek je preventiva: zdrava ishrana (koliko god je to moguce) i makar pokusaj zdravog nacina zivota u svakom smislu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 17, 2009 8:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 17, 2009 7:47 pm
Postovi: 1
Da li je neko cuo za lijekove od dr Todora Jovanovica iz Beograda?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 17, 2009 8:32 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:14 pm
Postovi: 16
Lokacija: Srbija
Ja sam cuo za njegove lekove, ali do sad nisam uspeo da nadjem ni na jednom forumu nekoga kome je to pomoglo. Mnogo bolja iskustva su dale kapi Jove sa Cetinja... Covek poseduje i dokumentaciju izlecenih pacijenata koji su mu to poklonili da bi sirio istinu dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 20, 2009 9:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 05, 2009 12:46 pm
Postovi: 18
Moj otac ima zlocudni tumor slezine i volela bi kad bi mi neko reko nesto vise o tome ili da otvorim novu temu ?

Hvala unapred!

_________________
Previse slucajnosti ne postoji,postoji samo sudbina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon apr 20, 2009 10:08 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon apr 20, 2009 7:56 pm
Postovi: 2
Daca28 je napisao/la:
Moj otac ima zlocudni tumor slezine i volela bi kad bi mi neko reko nesto vise o tome ili da otvorim novu temu ?

Hvala unapred!

Radi shto laksheg i kvalitetnijeg,a samim tim i uspeshnijeg,razumevanja prirode tumora iliti raka I informisanosti o istom PAzhljivo ODGLEDAJ (a i skini mogu ti posluzhiti dok ih ne pochnu udaljavat):wink: ove iskustvene filmove.
http://video.google.com/videoplay?docid ... 5716&hl=en
http://video.google.com/videoplay?docid ... 5386133814
http://video.google.com/videoplay?docid ... 2560&hl=en
sa "prevodom" su :wink:
a ako znash engleski blago ocu i tebi :D
http://video.google.com/videoplay?docid ... +Day&hl=en

Srecno ti bilo . :love3:

_________________
Dok drugi objašnjavaju život, ti mahni rukom i odživi ga!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 21, 2009 3:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
Daca28 je napisao/la:
Moj otac ima zlocudni tumor slezine i volela bi kad bi mi neko reko nesto vise o tome ili da otvorim novu temu ?


U najkracim crtama, da bi se rak unistio, treba tijelo rijesiti patogena, koji izmedu ostalog i jesu rak. A to mozes raditi sredstvima koja u tijelo unose kisik, oksidiraju ili reduciraju patogene. Dobro, znam da ti ovo sad ne zvuci korisno, ali teme koje trebas pogledati su:

MMS, koloidno srebro, vodikov peroksid, prehrana po Johanni Budwig, DMSO i/ili MSM. Takoder je bitna i prehrana, postoji prehrana koja pomaze tijelu u borbi s rakom. Imas dosta korisnih informacija ako ubacis ove stvari u trazilicu. Pored toga je odlicna stvar i bioenergija, ako znas nekog bioenergeticara kome se moze vjerovati (uvijek ima sarlatana koji samo cekaju da nekog iskoriste), terapija smijehom i jos mnogo toga. No, glavno je znati, lijeka ima, ustvari ima jako puno toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 21, 2009 5:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Daca28 je napisao/la:
Moj otac ima zlocudni tumor slezine i volela bi kad bi mi neko reko nesto vise o tome ili da otvorim novu temu ?

Hvala unapred!


Neka otac promjeni prehranu podhitno. Treba praci na sirovu prirodnu hranu, bez kuhanja, prirodni sokovi od organskog voca i povrca. Sto manje jede to bolje, tijelo mu se brze cisti. Cvrsta hrana hrani rak, sokovi od povrca ga tjeraju van i smanjuju. Najuspjesnija metoda i najkraca je gladovanje uz sokove od povrca. Dakle totalno ciscenje organizma od prljavstine koja se nakupljala godinama u tijelu.

Neka provjeri mjesto spavanja u kuci, da ne spava na podzemnom vodenom toku koji mu crpi energiju i pospjesuje rast tumora-raka.

Eto ukratko :|


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 22, 2009 8:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Zaboravio sam najbitniju stvar - uz sve ono treba se klistirati ili ici kod specijaliste za ciscenje debelog crijeva. Odatle i pocinju svi ti otrovi koji se godinama skupljaju na stijenkama debelog crijeva i ne dopustaju prolazak hranjivih tvari u krv. Nakon ispiranja crijeva kod covjeka npr. od 150 kg, zna se nakupiti i do 30 kg smeca iz debelog crijeva, krute tvari (stolice) koja godinama truje organizam.

Skini knjigu (s onoga moga linka) od Malahova "Ciscenje organizma", tamo je jako dobro objasnjeno sve u vezi ciscenja organa. Mozes i kod Walker-a u knjigama to isto naci, imas i te knjige kod mene na linku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 22, 2009 8:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Dupli post sori


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 9:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 9:01 pm
Postovi: 1
Evo jedan link za one koji žele da probaju nešto alternativno:

Na ovom linku možete da pročitate neke moje 'lude teorije' u vezi ovoga u koje sam prilično uvjeren i za koje bih mogao bezmalo i glavu da dam. I sve je zasnovano na mom ličnom iskustvu.

Imao sam priliku da se uvjerim u ovo, mada je kod mene bio u pitanju benigni tumor, ali nije isključeno da možda djeluje na sve, pa i na maligne.

http://balkan-online.com/sveta-voda-i-tumori.htm

Lično sam uvjeren da ova stvar pod nekim uslovima može da djeluje i na te stvari, koliko god to mnogima ludo i nevjerovatno zvučalo.

_________________
Sveta voda i tumori


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 10:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:14 pm
Postovi: 16
Lokacija: Srbija
chameleon, ti na svakom forumu pises jedno te isto. Daj bar promeni red reci u recenici. http://www.alternativa-forum.com/showth ... =92&page=4


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: apel
PostPostano: ned maj 10, 2009 10:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
http://www.saveiva.org/












:love3: :love5: :love3: :love9:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz